>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (1) - Polski. Warszawa, 18 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
M 15

matizbetone

Użytkownik
Chyba trochę przeceniasz fakt przełożenia treningu. Tory jednodniowe mają to do siebie, że muszą się związać. Myślę, że poubijają jeszcze przez noc i jutro będzie w miarę okej. Tymbardziej dziwi mnie fakt wyciągania zbyt daleko idących wniosków odnośnie grania w tym wypadku przeciwko Gollobowi. Bardziej już dziurawy tor przemawiałby przeciw kontuzjowanym(Batchelor,Jonsson), a nie przeciw Gollobowi. To nie tak, że Gollob nie lubi miękkich torów, tylko raczej nie zawsze ma dopasowany sprzęt do tego typu nawierzchni. A w tym sezonie wydaję się że z tym sprzętem nie jest tak źle. Wrócił do współpracy z Brianem Kargerem(tunerem Nickiego z czasów mistrzowskich), no i do tego są przelotowe tłumiki. Pamiętam też Grand Prix w Berlinie, które Tomek bez problemu wygrał, gdzie też był fatalnie przygotowany jednodniowy tor i lało jak z cebra, aż tak że w Finale jeździli praktycznie na samych dechach
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Co do poświęcania mało miejsca Tomkowi - jak wejdzie do ósemki to będzie to sukces - ważne żeby się pożegnał - stała dzika karta? Zastanów się kto miałby zrezygnować z cyklu w tym roku? A dzika karta na poszczególne turnieje to broszka organizatorów każdego GP a nie BSI.
Przełożenie treningu - nic dziwnego - czego się spodziewaliście, że będzie świetnie? W Cardiff są podobne cyrki, po 4 biegach tor będzie wyglądał jak dziurawy ser - czytaj pierwszy łuk w Gorzowie i wszystkie tory w Anglii.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W Cardiff są podobne cyrki, po 4 biegach tor będzie wyglądał jak dziurawy ser - czytaj pierwszy łuk w Gorzowie i wszystkie tory w Anglii.
A co więcej nie ma zawodnika który mógłby stwierdzić czy tor jest regulaminowy czy nie (czyt. Adaś Strzelec xd ). Tutaj problemem jest chyba zamknięty dach który spowodował że to co się sprawdzało na innych stadionach tutaj nie zadziałało i wyszedł niezły bubel.
Jonsson - Gollob 1 @ 2,05 Betsson
Jonasson - Gollob 1 @ 2,33 Betsson
Doyle - Gollob 1 @ 1,60 Betsson
Zagar - Gollob 1 @ 1,60 Betsson
Hancock - Gollob 1 @ 1,35 Betsson

Wszystkie typy przeciwko Gollobowi. Na Narodowym zgotują mu świetne pożegnanie, ale jeśli chodzi o jego wynik sportowy to jakoś tego nie widzę. Tor zupełnie nie pod Golloba, krótki, w stylu angielskim no i może być bardzo dziurawy a wszyscy wiemy jak Tomek na takich torach ostatnio jeździ. Mam nadzieję że nie skończy się to (0,0,0,0,0). Najmniej pewny wydaje się bet z THJ. O Hancocka się martwię, to stary wyjadacz i jak przyjdzie co do czego to w półfinale będzie. AJ wygląda u progu sezonu całkiem spoko, dużo w tym sezonie najeździł się w Anglii. Doyle na takich torach jest również objeżdżony.
Harris - Batchelor 1 @ 1,86 Betsson
Tutaj krótko i na temat. Batchelor wraca po kontuzji. Kontuzji która w 100% nie jest doleczona. Zapowiada się mała corrida, więc nie będą to łatwe zawody dla Troya, mało w tym sezonie jeździł. Jak tor będzie trudny i wymagający to za wiele nie powalczy. Harris żaden wyjadacz to nie jest, natomiast na krótkich dziurawcach sporo w karierze się najeździł. Stawiam w tej parze na &quot;Bombera&quot; po pierwsze dlatego że tor jest bardziej w stylu angielskim po drugie z powodu kłopotów zdrowotnych Batchelora, gdzie nie wiemy w jakiej jest dyspozycji ale 100% dyspozycja na pewno to nie jest.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Po Tomku wszyscy jadą, wszyscy nie wierzą w jakąkolwiek dobrą i efektowną jazdę i bardzo dobrze. Jak to Jacques zauważył w 2013 roku często wychodziło na odwrót ;)

Tai Woffinden - Greg Hancock 1 1,50 Betsson

Greg u progu sezonu dużo słabiej niż &quot;Tajski&quot;. Widać, że chłopak schudł i jest bardzo mocny mentalnie a to zwiastuje bardzo dobra jazdę przez cały sezon jeśli ominą go kontuzje. Tor przemawia za Taiem bo typowo angielski, losowanie również lepsze Brytyjczyka. Czy Greg jutro pojedzie dobrze? pewnie swoje zrobi jak to on w GP.. Ale Tai to w mojej ocenie pretendent do wygrania numer jeden i buki dobrze to pokazują w kursach.

Nicki Pedersen - Krzysztof Kasprzak 1 1,67 Betsson ⛔

Obaj bardzo dobre losowanie ale obaj na innych biegunach obecnie. Dla mnie ogromną niespodzianką będzie nie dostanie się do finału Nickiego. A Kasprzak pewnie powalczy bo tor brytyjski ale Nicki jest bardzo głodny sukcesu co pokazało dzisiaj to, że wyjechał na nawet na trening. Kasprzak powinien jutro rozdawać karty z Taiem. Jak będzie? Pewnie będzie jakaś niespodzianka ale w tej parze jej nie przewiduje.

Matej Zagar - Tomasz Gollob 2 2,22 Betsson ⛔

Szukałem jakiejś pary na Tomka i chyba znalazłem. Matej nie jest w imponującej formie na początku sezonu(nie liczę eliminacji). Tomkowi może pomóc właśnie to, że większość spisuje go na straty i tak pewnie jest wśród zawodników którzy nie traktują go poważnie. Losowanie obu nie złe. Jeśli tor uda się doprowadzić do ładu to przypomina ten na &quot;Parken&quot; a tam zawsze śmigał aż miło. Jutro nie wierze w lużne podejście bo publiczność na pewno poderwać będzie chciał. Czy będzie niespodzianka w jego wykonaniu? Ja wierze, że tak. Może po raz ostatni ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Harris - Batchelor 1 @ 1,86 Betsson
Tutaj krótko i na temat. Batchelor wraca po kontuzji. Kontuzji która w 100% nie jest doleczona. Zapowiada się mała corrida, więc nie będą to łatwe zawody dla Troya, mało w tym sezonie jeździł. Jak tor będzie trudny i wymagający to za wiele nie powalczy. Harris żaden wyjadacz to nie jest, natomiast na krótkich dziurawcach sporo w karierze się najeździł. Stawiam w tej parze na &quot;Bombera&quot; po pierwsze dlatego że tor jest bardziej w stylu angielskim po drugie z powodu kłopotów zdrowotnych Batchelora, gdzie nie wiemy w jakiej jest dyspozycji ale 100% dyspozycja na pewno to nie jest.
A Batchelor to gdzie od 10 lat jeździ?Nie czasem po tych samych &quot;angielskich dziurawcach co Bomber&quot;? Ta kontuzja to był wstrząs mózgu i poobijany bark-bez złamań żadnych,po prostu siniaki.Do tego można dodać lepszy numer startowy wylosowany przez Troya.O tym że jest lepszym żużlowcem to nie będę pisał,bo każdy to wie.
Także jedyny argument tutaj to,że wraca po kontuzji.To tak dla jasności,bo w dziale pełno jest magików co swój typ argumentują tak,że ktoś mniej obeznany w dyscyplinie jest gotów dać to za poważne pieniądze.A dziś w takiej stawce i na takim torze byłoby to skrajnie nieodpowiedzialne.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zagar powyżej 6 @1,83 b365 ✅
Znalazłem 2 śmieszne linie, jedną z nich jest na Mateja która wg mnie jest o 2pkt za niska. Zagar dzisiaj śmiało może osiągnąć półfinał. 4-5 oczka to zrobić może Jonsson czy Batch, o Harrisie nie wspomne, ale nie Słoweniec. 2x z A raz z B więc teoretycznie łatwiejsze pola np bieg 12 Zagar, Batch, Doyle, Janowski może spokojnie wygrać jeśli będzie chodziło pole A. Śmiało pobieram.

Harris poniżej 6
@1,83 b365 ⛔
Jak bomber jeździ w GP wszyscy widzimy, skraj nędzy i rozpaczy. Może w Anglii jakieś tam 2 cyfrówki zdobywa, ale GP to inna liga. 6 oczek wg mnie wysoko jak na Angola, do mnie nie przemawia to, że jeździ w Anglii. Tam każdy jeździł, jeździ a to nie znaczy, że dzisiaj da mu to jakiś handicap.
Kasprzak - Woffinden @2,75 betsafe ⛔
Identyczna sytuacja jak przed meczem w Tarnowie, kto skorzystał ten wie. Podobne kursy były przeciwko Krzysiowi z Iversenem. Jak się skończyło? Podajże 9 - 3 dla KK więc easy. Dziś to samo VALUE, to trzeba pobrać.
Gollob - Janowski @2,05 betsafe ✅
Szukałem jakieś pary vs Tomek i znalazłem z Maćkiem. 50 tys widzów, sztuczny tor, myślę że Magic się spali psychicznie. Ogromna publiczność, tor z jakimi raczej nie miał styczności (chyba że jechał, ale nie sądze). Sztuczny tor, I rok startów w GP, myślę że zapłaci frycowe chłopak. Tomka stać dziś na 6-7 oczek i na to liczę. Półfinał chyba jest poza jego zasięgiem, ale zobaczymy I GP wszystko jest możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lancev 984

lancev

Użytkownik
Doyle - Gollob 1 @1.60 Betsafe ✅
Jak czytam Tomka, że czas pomału wyhamować, a potem jakieś rozważania przez niektórych stałej dzikiej karty dla niego, to zastanawiam się kto wierzy w takie głupoty. Gollob to w tym przypadku marketingowy magnes i nic więcej, bo nikt mi nie powie, że jest w tej chwili lepszy od Zmarzlika czy Pawlickiego. Taka smutna prawda. Tomek swoje zadanie już spełnił, przyciągnął na trybuny tłumy ludzi, w tym wiele znanych osobistości, które jedyne co kojarzą z żużlem to nazwisko Gollob. Jasne, że przy ostatnim turnieju będzie on zmotywowany, ale tor jest zupełnie nie pod niego. Krótki, przyczepny, dziurawy. Typowo angielski. Na Wyspach Doyle w zeszłym sezonie wykręcił średnią 2,167 i był jednym z najlepszych zawodników tej ligi. W Polsce w barwach Orła bywało, że robił po prostu, co chciał. Był on zdecydowanie objawieniem zeszłego sezonu. Po niedzielnym debiucie w Ekstralidze w barwach Torunia można stwierdzić, że lotów nie obniżył. Forma, głód walki i warunki torowe po stronie Australijczyka.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Winning Rider Nation : Dania @ 3.25 buk : Sportingbet

Ten zakład zwrócił moją uwagę,Pedersen jest w dobrej formie,tak samo Jepsen Jensen,PUK to PUK i po nim można się spodziewać wszystkiego.Jensen chodzi mi dzisiaj po głowie jako czarny koń dzisiejszych zawodów.Kto może przeszkodzić któremuś z Duńczyków?Jakoś nie wierze w Hampela czy Kasprzaka.Woffie?bardzo możliwe,do tego jeszcze Greg może namieszać.Jednak wydaje mi się że to któryś z Duńczyków wygra dzisiejsze GP.a zakład daje nam 3 szanse,warto spróbować.


Woffinden wygra 2 wyścig : @ 1.8 buk:sportingbet

Krótko,Woffie z pierwszego pola co powinno być sporą przewagą na początku zawodów.Obok Janowski i AJ którzy poszukują formy,no i Gollob z ostatniego pola,po którym nie wiadomo czego można się spodziewać.

Gollob awansuje do półfinału : @ 3 sportingbet

Pożegnanie Golloba z GP,w dodatku w Polsce,w Warszawie,tor jest zagadką dla każdego,na takich torach sporą przewagę daje doświadczenie,a Gollob jak wszyscy wiemy ma je ogromne,wątpie żeby się fatygował do Warszawy po to żeby odjechać kilka kółek,pomachać kibicom i tyle,Gollob będzie walczył,co prawda kiepskie losowanie,ale da radę.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
A Batchelor to gdzie od 10 lat jeździ?Nie czasem po tych samych &quot;angielskich dziurawcach co Bomber&quot;? Ta kontuzja to był wstrząs mózgu i poobijany bark-bez złamań żadnych,po prostu siniaki.Do tego można dodać lepszy numer startowy wylosowany przez Troya.O tym że jest lepszym żużlowcem to nie będę pisał,bo każdy to wie.
Także jedyny argument tutaj to,że wraca po kontuzji.To tak dla jasności,bo w dziale pełno jest magików co swój typ argumentują tak,że ktoś mniej obeznany w dyscyplinie jest gotów dać to za poważne pieniądze.A dziś w takiej stawce i na takim torze byłoby to skrajnie nieodpowiedzialne.
Jeśli kiedyś będziesz miał podobną sytuację co Troy, to załóż kask, wsiadz na komarka i zrób kilka rundek po polu. A potem tutaj wróć i napisz czy było fajnie, ok? Nieodpowiedzialne to by było stawianie tego w Toruniu Pradze itd a nie na torze na narodowym, gdzie tor jest blizniaczo podobny do Cardiff i do tego bardzo dziurawy. Ten &quot;lepszy&quot; zawodnik sobie zupełnie nie radzi a Harris wygląda tutaj najlepiej i najplynniej jeździ. Ci co to zagrali to po 3 rundach mogą to już ksiegowac. Krytykować jest bardzo łatwo, chętnie bym też pokrytykowal Ciebie ale twoich typów tutaj znalezc nie można. Pozdr.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Bet365 rozliczył normalnie... Ciekawe jak ktoś w przerwie po 3 serii obstawił sobie na win Zagara po kursie 6, to też wygrał?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A czemu mają nie rozliczać normalnie skoro wyniki zawodów są oficjalnie klepnięte? (wystarczą właśnie trzy serie). Milenium rozliczyło nawet zakłady na TOP8, TOP4 itd. Do zwrotu są tylko u/o punktów
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak w toto wygląda kto lepszy w sytuacji tej samej liczby punktów ? Kasprzak-Janowski 1 . Mają po 3 punkty ale KK wyżej. Patrzyłem regulamin to nieaktualny chyba bo w ofercie niebyło 0 jako równa liczba. Będzie zwrot czy KK win bo wyżej mimo tej samej ilości punktów ?
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Julian - w toto w regulaminie nie ma ani słowa na temat sytuacji przy równej ilości punktów. Co do Grand Prix jest napisane jedynie, że liczy się kto zdobędzie więcej punktów do klasyfikacji. Skoro zdobyli tyle samo, to raczej zwroty. Niektóre buki piszą np o ilości trójek i próbują jakoś to rozstrzygnąć np betsson czy sts
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Bet365 rozliczył normalnie... Ciekawe jak ktoś w przerwie po 3 serii obstawił sobie na win Zagara po kursie 6, to też wygrał?
Ja złapałem Zegara za 15 po pierwszym jego starcie ????
P.S. Współczuję tym co pojechali na ten cyrk.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
A czemu mają nie rozliczać normalnie skoro wyniki zawodów są oficjalnie klepnięte? (wystarczą właśnie trzy serie). Milenium rozliczyło nawet zakłady na TOP8, TOP4 itd. Do zwrotu są tylko u/o punktów
W betgun i sporting_bet zrobili mi zwrot. Jutro będę do nich pisał i się wykłócał. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zwrot w sportingbet całkowicie normalny i logiczny bo postawiłem na awans zawodnika do półfinału. Z resztą oni mają nawet napisane że aby rozliczyli to wszystkie 20 biegów musi się odbyć. Natomiast z betgunem będę walczył.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Bet365 rozliczył normalnie... Ciekawe jak ktoś w przerwie po 3 serii obstawił sobie na win Zagara po kursie 6, to też wygrał?
No właśnie u mnie bet365 wszystkie zakłady H2H anulował. Też myślałem, że rozliczy normalnie, w końcu zawody zakończono oficjalnie po 3 seriach startów, takie też wyniki organizator SGP uznał.
Przejrzałem ich regulamin i nigdzie nie widzę punktu pozwalającego anulować oficjalnie odbyte zawody. Warto ich poprosić o &quot;paragraf&quot; tej decyzji.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mam over 6 Zagara na ++ i under Harrisa na --. Patrząc na to jestem do przodu jeśli chodzi o kasę, ale uważam, że te rozliczenie jest bez sensowne! Co jeśli ktoś miał Batchelor over 5 ? Przecież miał 0,0,0 ale jeszcze szanse by przekroczyć linię zdobywając 3,3... To samo undery Taj, Hancock, Hampel mogli jeszcze przy 20 rozegranych wyścigach przekroczyć 10 oczek. Nie rozumiem ich rozliczenia, H2h powinni rozliczyć bo mamy oficjalną klasyfikacje + każdy odjechali 3 biegi (min. w betsafe), ba w b365 wystarczy, że zawodnik stanie pod taśmą dozna kontuzji i wycofa się z zawodów! Mimo to zwroty w h2h...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom