>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Grand Prix (1) Nowej Zelandii - Auckland, 5 kwietnia 7:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Holder - Woffinden 1 1,83 bet365✅

Holder po kontuzji powraca do wielkiego ścigania. Jak narazie wychodzi mu to całkiem dobrze. Tajski w Anglii nabawił sie kontuzji i mimo to pojechał do Nowej Zelandii. Jednak w jakiej będzie formie? Czy wytrzyma cały turniej na wysokich obrotach? Tego nie wiem natomiast Crispi napewno z zawodów na zawody będzie coraz lepszy. Po takim kursie warto w to wejść.

Iversen - Kasprzak 1 1,40 bet365⛔

Kurs nie powala ale do dubelka pasuje. Iversen od samego początku bardzo dobrze jeździ i notuje wyniki podobne do tych z tamtego roku. Kasprzak zapowiada wiele zmian i że będzie lepszy szybszy itd. Jak będzie się okaże jednak na chwile obecną z pełnych przekonaniem gram na PUKA.

AKO=2,56
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chris Harris poniżej 6 pkt @2,25 Bet365 1/10✅ 0 pkt


Tego zawodnika w cyklu być nie powinno,jedzie tylko dlatego że jest Brytyjczykiem.Owszem Chris to waleczny zawodnik,ale ile razy można dostawać od życia tą samą szansę i za każdym razem ją marnować? Na kim on ma zdobyć te 6 pkt? Jeden strzeli na Bunyanie pewnie.I to by było na tyle jeśli chodzi o &quot;pewne&quot; punkty.Drugi start ma z pola A,ale z B jedzie Nicki..Realnie to w jego zasięgu są może Smolinski i Batchelor.Dwa lata temu zrobił tu 5 oczek pokonując Holdera,Bunyana i Ljunga a dwa punkty &quot;dostał&quot; po defektach Bjerre i Jonssona.

Stawka najniższa z możliwych,bo to nie jest czas i miejsce na grubsze granie.​

E:mój błąd,tym razem to nie za obywatelstwo tylko dlatego że Gollob się wypiął na BSI
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 29

crusader

Użytkownik
Chris Harris poniżej 6 pkt @2,25 Bet365 1/10​
Tego zawodnika w cyklu być nie powinno,jedzie tylko dlatego że jest Brytyjczykiem.Owszem Chris to waleczny zawodnik,ale ile razy można dostawać od życia tą samą szansę i za każdym razem ją marnować? Na kim on ma zdobyć te 6 pkt? Jeden strzeli na Bunyanie pewnie.I to by było na tyle jeśli chodzi o &quot;pewne&quot; punkty.Drugi start ma z pola A,ale z B jedzie Nicki..Realnie to w jego zasięgu są może Smolinski i Batchelor.Dwa lata temu zrobił tu 5 oczek pokonując Holdera,Bunyana i Ljunga a dwa punkty &quot;dostał&quot; po defektach Bjerre i Jonssona.
Stawka najniższa z możliwych,bo to nie jest czas i miejsce na grubsze granie.​
Nie jedzie dlatego, że jest Brytyjczykiem, tylko był 4 w Grand Prix Challange... Tym razem nie dostał szansy tylko wywalczył awans, bo to, że się Gollob wycofał to nie było zależne od BSI... Aczkolwiek typu nie neguje, Smolinski i Bunyan to 2 punkty pewne, pewnie z kimś jeszcze powalczy, ale 6 przekroczyć nie powinien, po takim kursie warto.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Smoliński - Bunyan 1 @1.12
nie zgadzam się ani trochę i idę w drugą stronę: Smolinski - Bunyan 2 5,35 ⛔ po całości ;-)
dokładam do tego Zagar - Hancock 2 1,80 ✅
buk sts
Szczerze mówiąc mniej jestem przekonany co do drugiego zakładu, niż Bunyana. Stawiać po kursie 1,12 czy nawet aktualnie 1,08 na Smolinskiego to grzech (już prędzej bym grał Djokovica 6 razy pod rząd po 1,02 choć to tak samo zabawne). Niemiec rzeczywiście pojechał przyzwoicie, ale też bez szału w Toruniu. Porównywać Motoarenę do toru w Auckland nie ma sensu, dodatkowo kiedy Smolinski miał okazję jeździć w Nowej Zelandii? Sądzę, że to dla niego pierwsza taka eskapada, z kolei Bunyan już się trochę najeździł. Oczywiście, obaj są tutaj tak samo niedoświadczeni i dałbym 50/50, ale skoro Franc potrafi w Pradze robić przyzwoite wyniki, to dlaczego Bunyan miałby nie sprawić jakiejś niespodzianki? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć które pola startowe będą fajniejsze, jednak na początek najczęściej przydaje się pole nr 1, z którego to Bunyan wystartuje w swoim debiutanckim biegu. Rywali będzie miał wcale nie najgorszych, Ward go pewnie przymknie na dojeździe, a potem lekko odjedzie na zewnętrzną żeby skupić się na groźniejszych rywalach. Harris i Bjerre nie są szałowi, więc jest realna szansa na 2. Bezpośredni pojedynek odjadą w połowie zawodów kiedy pewnie dopiero zacznie się odsypywać przy bandzie i ze względu na bardziej wewnętrzne pole Jasona tu również dałbym 50/50. Opłaca się spróbować.
Drugi zakład dość banalny - Greg może pojechać średnio, ale wyniki z Auckland Zagara i jego aktualna forma również nie stawiają go w roli faworyta. Podobnie jak poprzednio - jakieś 55/45, albo 60/40 w kierunku Hancocka.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
kiedy Smolinski miał okazję jeździć w Nowej Zelandii? Sądzę, że to dla niego pierwsza taka eskapada, z kolei Bunyan już się trochę najeździł. Oczywiście, obaj są tutaj tak samo niedoświadczeni i dałbym 50/50, ale skoro Franc potrafi w Pradze robić przyzwoite wyniki, to dlaczego Bunyan miałby nie sprawić jakiejś niespodzianki?
Nie widzę sensu porównywać występu Franca do Bunyana. Ma sprawić niespodziankę? Zależy co pod tym rozumiesz, bo dla Jasona jak i miejscowych kibiców jak zdobędzie jakiś punkt to będzie to już niespodzianka. Warto też pamiętać że Bunyan miał dzwona na treningu.
Zwycięzca biegu nr 1 - Ward @ 1,57 Bet365 10/10 ⛔⛔⛔ :zoltakartka:
Od kredy Bunyan, Ward, Bjerre, Harris. Idę w ten typ grubo bo nie widzę tutaj innej opcji. Ward na początku sezonu w formie. Wygrywa start z Jasonem (co nie powinno być problemem) trzyma krede i z racji że to pierwszy bieg to Bjerre ani Harris nie powinni mu fiknąć.

Bjerre 1-8 @ 2,30 Betgun 1/10 ✅✅✅
Próbuję Kenia. W półfinałach widzę Warda, Hampela, Iversena i Pedersena. Reszta miejsc to dla mnie loteria i każdy (może poza dziką kartą) może się w 1/2 znależć. Nikt teraz nie jest w stanie ocenić formy większości zawodników i zapewne jakaś niespodzianka będzie i ja tej niespodzianki szukam w typie na Kenia. Wiadomo że pewnego poziomu on nie przeskoczy, ale nie jest nic gorszy (moim zdaniem) od Batchelora, Kasprzaka, Lindgrena czy Jonssona.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Nie widzę sensu porównywać występu Franca do Bunyana. Ma sprawić niespodziankę? Zależy co pod tym rozumiesz, bo dla Jasona jak i miejscowych kibiców jak zdobędzie jakiś punkt to będzie to już niespodzianka.
z jakiego powodu nie ma sensu? Postawiłbyś na niego złamany grosz przed Grand Prix w Czechach? Później pokazywał, że ten wystrzał nie był przypadkiem, bo w kolejnych zawodach również spisywał się najlepiej z Czechów, dziś pojechał w sparingu Lokomotivu i pokazał się z dobrej strony, ok. Ale to jest już dawno po fakcie więc łatwo o tym mówić.
Temat takich kursów bardzo często przewija się w tenisie, Smolinski to żadna marka żeby obstawiać go z groszowym zyskiem.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Batchelor- Harris 1 1,46 Betsafe, 1,55 Unibet ✅
SGP 2014 czas zacząć. Na jutrzejszy poranek wybieram parę australijsko- brytyjską, czyli pojedynek między Troyem, a Chrisem. Australijczyk jest bardzo zmotywowany żeby dobrze wypaść na swoim kontynencie http://www.sportowefakty.pl/zuzel/429238/walke-o-mistrzostwo-swiata-czas-zaczac-zapowiedz-grand-prix-nowej-zelandii . Bardzo poważnie potraktuje jutrzejsze zawody, żeby dobrze zainaugorować sezon. Troy nie powinien być dostarczycielem punktów, bo jeździć potrafi, co pokazał chociażby przez cały poprzedni rok w Betardzie Wrocław, który był skazywany na spadek. Na drugim biegunie mamy Harrisa, który robi kolejne podejście pod GP, jestem prawie pewny, że jego przygoda zakończy się tak samo jak poprzednie cykle i będzie walczył ze Smolińskim o niezajęcie ostatniego miejsca. Kolega wyżej podał rozkład biegów na zawody, a także pola startowe, które były korzystne w 2 ostatnich latach i wiadomo, że pola węwnętrzne będą faworyzować zawodników. Troy 3 razy jedzie wewnątrz, Harris dwa razy( Razem jadą w 20 biegu: Batch z pierwszego, Harris z czwartego pola). Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Australijczyka.
Na sucho:
N. Pedersen- Holder 1 1,65✅, Harris- Smoliński 1 1,86
⛔, Batchelor- Smolinski 1 1,35⛔
Umówmy się, Smoliński to poziom 1/2 ligi polskiej, widziałem go na torze na Wandzie i to nie jest poziom GP wg mnie ????
 
E 0

emilian_o

Użytkownik
Bieg 16.
Greg Hancock win 2,10 bwin

Hancock to specjalista od takich sytuacji. Jeśli powtórzy się sytuacja z ub. roku to pole A będzie dawało dużą przewagę już na starcie, a Amerykanin jak nikt inny potrafi to wykorzystać. Rywale: Żagar, Harris i Jonsson. Jeśli zostaną na starcie, czego się spodziewam, mogą już nie zbliżyć się do Jankesa. Ze stawką bez szaleństw, bo wciąż niewiele wiadomo o sprzętowym przygotowaniu do tego sezonu.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Ja zdecydowalem się jeszcze coś pograć, Bet 365 wystawił linie 10 pkt Jarka Hampela, Polak zdecydowanie i otwarcie mówi o swoich celach jakim jest złoto, chce zostać mistrzem świata, będe trzymał za niego mocno kciuki,jest zmobilizowany i zmotywowany na 150 %, poandto AUckland to dla niego bardzo szczęśliwe miejsce, rok temu oczywiscie wygrana, myślę że powalczy o zwycięstwo jak i przekroczy linie 10 pkt.
Jarosław Hampel @ over 10 pkt [2.15]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
J.Hampel - miejsce : 1-3 @ 2,40 Expekt
Hampel to dla mnie główny faworyt do wygrania tego turnieju i w ogóle całego cyklu. Może nie jeździ porywająco ale jest jak maszyna. Dodatkowo tor mu pasuje. Rok temu wygrał, dwa lata temu był drugi. Losowanie bardzo dobre. Forma pod koniec zeszłego sezonu znakomita, tegoroczne występy pokazują że forma nie uleciała. Początek sezonu, Hampel zawsze zaczynał dobrze. Dlaczego teraz ma być inaczej? Nie wiem czy wygra ale finału bez niego sobie nie wyobrażam, dlatego kurs całkiem interesujący.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
z jakiego powodu nie ma sensu? Postawiłbyś na niego złamany grosz przed Grand Prix w Czechach? Później pokazywał, że ten wystrzał nie był przypadkiem, bo w kolejnych zawodach również spisywał się najlepiej z Czechów, dziś pojechał w sparingu Lokomotivu i pokazał się z dobrej strony, ok. Ale to jest już dawno po fakcie więc łatwo o tym mówić.
Temat takich kursów bardzo często przewija się w tenisie, Smolinski to żadna marka żeby obstawiać go z groszowym zyskiem.
Ja właśnie z perspektywy czasu oceniam Bunyan&#39;a. Widziałem go podczas dwóch wcześniejszych rund i nic nie pokazał. Dlaczego teraz miałoby być inaczej? Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%. Nie ma sensu grać na Smolińskiego, bo zysk znikomy. Dlatego to odpuszam. Smoliński to żadna marka ale i tak jest o kilka poziomów wyżej niż Bunyan, który jest średniakiem w Premier Legauge (niższa liga brytyjska). I tak się zastanawiam na kim ten Smoliński ma zdobywać te punkty w GP jak nie na takich zawodnikach jak Bunyan?
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Head2Head : Krzysztof Kasprzak - Chris Harris 1,50 Sportingbet ✅✅✅

Krzysiu w sparingach wyglądał solidnie. Losowanie udane 2 razy pole A. W biegu 12 spotykają się razem właśnie KK startuje z pierwszego pola i ma po prawej ręce Bombera. Myślę że stać Polaka na półfinał czego nie można powiedzieć o Harrisie gdzie 5 pkt to chyba szczyt jego możliwości. Oczywiście początek sezonu więc nie ma co szaleć ze stawką. W Betsson ta sama para zestawiona i na KK tylko 1,34 chyba właśnie taki kurs powinien być.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Smoliński to żadna marka ale i tak jest o kilka poziomów wyżej niż Bunyan, który jest średniakiem w Premier Legauge (niższa liga brytyjska). I tak się zastanawiam na kim ten Smoliński ma zdobywać te punkty w GP jak nie na takich zawodnikach jak Bunyan?
Tylko wiesz o co chodzi? Porównanie torów brytyjskich (bardzo krótkich, technicznych) i lotniska w Auckland znów mija się z celem. Doskonale wiem do czego dążysz i myślę, że Ty również rozumiesz moje przesłanki przy tym typie. Odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie - na nikim ;-) dlatego wcale się nie zdziwię, jak Bunyan skończy zawody z dwoma punktami (na Smolinskim i czymś z pierwszego biegu gdzie ma dobrze zapowiadające się pole), a Smolinski z olimpiadą. Nie warto spróbować po kursie ponad 5? Moim zdaniem warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
vde 119

vde

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak- Chris Harris
[H2H] SGP Auckland 2014
Chris Harris 3,00
@ betsafe

Chris Harris to według mnie najbardziej niedoceniany zawodnik. Nie ma co porównywać wyników sprzed dwóch lat, wtedy Brytyjczyk miał ogromne problemy sprzętowe. W tym sezonie ma być lepiej, w dodatku Harris skupił się na treningu startowym, co powinno poprawić kiepskie wyjścia spod taśmy. Marian Maślanka na łamach Sportowych Faktów podkreślał, że na treningu Harris wyróżniał się na plus. W rodzimej lidze (wiem, że inne tory ale jednak jest oznaka progresu) Bomber był kluczowym zawodnikiem Wolves w meczu z Lions.
Kasprzak powinien dobrze czuć się na torze w Auckland, jednak nie sądzę że zaliczy ogromny progres i będzie rywalizował na równi z takimi jak Ward, Pedersen, Hancock, Hampel. Ósemka jak najbardziej w zasięgu jednak raczej poza finałem.
Kasprzak - Harris, klasyczne 50/50 jeśli liczymy że Bomber się obudzi i zacznie jechać na miarę swoich umiejętności. Kurs 3,00 według mnie jest dobrą inwestycją.

Chris Harris
1-8 @STS
5,00

Sądzę że 5,00 to wyśmienity kurs. Wierzę w Chrisa, że da radę i zdobędzie te 8 pkt. Poza Wardem i Pedersenem, myślę że wszyscy są w jego zasięgu, tym bardziej że jest ogromnie zmotywowany i głodny sukcesu.
Ósemka jest tak samo w jego zasięgu jak w przypadku Bjerre czy Batchelora. Jednak kurs 5,00 każe zaryzykować. Podobnie jak w pierwszym typie.


Powodzenia, inaugurację czas zacząć! ????
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
No zaskoczył i to ładnie :grin: Nie ma się jednak co podniecać, bo uważam, że był to jednorazowy wyczyn. Tor w Auckland jest długi a jak wiadomo Martin ma doświadczenie w jazdach na długich torach (Mistrzostwa Świata). Sprzęt dzisiaj co prawda miał bardzo szybki, ale jakoś nie wierzę, żeby w innych turniejach dochodził do półfinałów.
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
@ UP tak jak nikt nie wierzył w to że w tych zawodach i coś ugra ???? , może jeszcze zaskoczyć
Ja prawdę mówiąc bardzo w to wątpię. Tory w Grand Prix nie należą do najłatwiejszych i fakt iż Martin startował będzie jedynie w Danii (gdzie do składu pierwszeństwo ma Michael J. Jensen) oraz w Niemczech (4 zespoły w lidze), raczej nie stawia go w dobrej sytuacji. Aby być na fali w GP trzeba niestety dużo startować i non stop być w kontakcie. Martin z ligą duńską i niemiecką będzie miał co najwyżej 2 mecze w miesiącu. Oczywiście ktoś zaraz powie, że może zawsze podpisać kontrakt w Szwecji czy Anglii, ale póki co na to się nie zanosi.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jest wreszcie chwila, by coś napisać więc może podzielę się wyjątkowo, nie typami, a swoimi wrażeniami.
Sezon GP zaczął się rewelacyjnie. Bo wygrał przecież koleś, na którego bukmacherzy w ogóle nie stawiali i jak ktoś by się skusił postawić na niego przed zawodami za standardowe 100 zł, to teraz miałby 10 000 zł na koncie. Odkąd śledzę kursy nie pamiętam żeby GP wygrał zawodnik tak nisko notowany. Owszem zdarzały się perełki za około 40 (Vaculik lub Jensen) ale nie aż takie. Coś niesamowitego. Mimo, że to Niemiec to bardzo się ucieszyłem z jego zwycięstwa, bo widać że Martin może nie ma największego talentu, lecz w głowie ma poukładane i bardzo mocno pracował na ten sukces. Co prawda, początkowo od razu po turnieju miałem już w głowie myśl by grać przeciwko niemu na GP w Bydgoszczy ale teraz wcale nie jestem tego taki pewien. Smoliński ma ten jeden rewelacyjne silnik i go oszczędza olewając ligi. Dopóki mu nie padnie, to może kręcić się koło półfinałów.
Obok Smolińskiego najwięksi wygrani to Pedersen, który udowodnił jakie ma cele na ten sezon oraz trójka Kasprzak, Lindgren i Bjerre. Kasper zaczyna sezon z wysokiego &quot;c&quot;, poza finałem jeździ mądrze i liczę, że ten sezon będzie przełomowy w jego wykonaniu. Nie ma Golloba to jemu będę głównie kibicował. Kenio mówił, ze ma szybki sprzęt, na to wyglądało w sparingach i w powrocie do GP wygląda w końcu jak ten zawodnik kiedy wielu uważało, że niedługo doścignie czołówkę. Wypadł ze stawki, ale dziś wrócił w dobrym stylu. Osobna historia to Fredka. Chłop jeździ bardzo ostro ale skutecznie. Pamiętam, że w 2012 r. miałem wrażenie że niedługo wjedzie do ścisłej czołówki. W 2013 wyglądał bardzo nijako i wyróżniał się jedynie ostrą, czasem wręcz chamską jazdą. Teraz znów wygląda jak ten rajder z 2012 r. W ogóle jego historia przypomina mi zeszłoroczną Taja. Też przed Auckland się zastanawiałem po co on w ogóle jest w tej stawce, nie widziałem go nawet w SF, też się śmiałem po buńczucznych wywiadach w zimie, a tutaj na torze wygląda mi na solidnego kandydata min. do TOP8. Zobaczymy jak długo. Być może liga zweryfikuje to wszystko raz dwa.
Kto mnie zawiódł? Na pewno Hampel, ale o niego jestem spokojny. Dalej uważam, że to jeden z głównych, obok Pedersena i Holdera kandydat na mistrza. Dziś był bardzo słaby, a i tak wturlał się do półfinałów i kto wie czy gdyby nie pojechał w tym drugim SF to nie stanąłby na podium. Holder podobnie. Niby wygląda przeciętnie. Daleko do optymalnej formy, a punktów sporo uciułał i strata nie jest wielka. Duży zawód sprawił mi Batchelor który jechał bardzo nijako no i Hancock ale tutaj akurat się cieszę, bo uważam że powinien sobie dać spokój z GP. Podobnie Jonsson. Andreas to znakomity ligowiec ale w GP to jest symbol przeciętniactwa jakiego nie cierpię. Niby zawsze te 2 i 1 ciuła i kręci się wokół 7-11 miejsca ale każdy pojedynek na łokcie, jakieś sytuacje stykowe przegrywa.
Najbardziej jednak żałuje, że zabrakło mi jaj by mocniej pograć przeciwko Wardowi. Według mnie to najlepszy rajder na globie ale te kursy zarówno na całe GP jak i na Auckland były śmieszne. Dziś wyglądał na zagubionego, robił proste błędy no i na koniec ten gong od Smoły. Mam nadzieję, że nic poważnego jednak mu się nie stało, bo mimo że nie uważam że zdobędzie w tym roku tytuł, to zawsze dobrze się ogląda takiego rajdera w akcji.
Ciekawi mnie też forma dominatorów zeszłego roku. Woffinden zgodnie z przewidywaniami słabiej. Ale wszyscy zganiamy to na kontuzję. Iversen? No na początku sezonu jest wolny. No ale rok temu też zaczął kręcić solidne wyniki od momentu gdy zaczęły się trudniejsze tory. Teraz też tak powinno być. Ale czy obaj doszusują do topu? Nie jestem do końca przekonany.
Podsumowując, mimo wyraźnego braku Golloba i Sajfutdinowa (ach co to by były zawody jakby jeszcze ta dwójka efektownych rajderów dodałe swoje 3 grosze) zawody oglądało się fajnie. Dla mnie zawody na niewielki minus, ale podobnie było rok temu. Już nie mogę się doczekać następnych. Ten sezon też zapowiada się na interesujący z punktu widzenia bukmacherskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja prawdę mówiąc bardzo w to wątpię. Tory w Grand Prix nie należą do najłatwiejszych i fakt iż Martin startował będzie jedynie w Danii (gdzie do składu pierwszeństwo ma Michael J. Jensen) oraz w Niemczech (4 zespoły w lidze), raczej nie stawia go w dobrej sytuacji. Aby być na fali w GP trzeba niestety dużo startować i non stop być w kontakcie. Martin z ligą duńską i niemiecką będzie miał co najwyżej 2 mecze w miesiącu. Oczywiście ktoś zaraz powie, że może zawsze podpisać kontrakt w Szwecji czy Anglii, ale póki co na to się nie zanosi.
A na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Bo tak naprawdę to wszyscy stali uczestnicy cyklu startują regularnie w kilku ligach, Smoliński jest chyba pierwszym zawodnikiem (jeśli się mylę to proszę o poprawkę, ale nie przychodzi mi do głowy żdne inne nazwisko zawodnika który by się zdecydował na taki ruch), który decyduje się na tak drastyczny manewr ograniczenia startów w wielu ligach w celu skupienia się na GP. Dopiero na przykładzie Niemca będzie można ocenić czy taki manewr się sprawdza i ma sens czy nie . I ja jestem ogromnie ciekawy tego jak będzie on jeździł w kolejnych rundach.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Co do Smolinskiego-ciekawą sprawę poruszył Gajewski w jego kontekście: Niemiec musi mieć konkretne zaplecze finansowe,skoro decyduje się zrezygnować z lig,gdzie to zawodnicy zarabiają swoją jazdą.Zobaczymy czy utrzyma to postanowienie,bo już widzę niektórych prezesów z naszych lig jak po dzisiejszym występie wydzwaniają do Niemca i obiecują &quot;złote góry&quot;.Jeśli Martin ma w planie przejeździć cały sezon tylko w GP to wsparcie sponsorów będzie tu kluczowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom