>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (1) Europy - Leszno, 30 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Miałem ładnie rozpracowaną analizę, ale grzmot za oknem przerwał moją pracę i efekt szlak trafił. Postaram się jeszcze raz coś wymodzić, ale nie ukrywam, że straciłem motywację i będę skracał wypowiedź.

Pięknie rozpoczyna nam się długi majowy weekend. Tegoroczna &quot;majówka&quot; upłynie mi pod znakiem &quot;czarnego sportu&quot;. Jutro czekają nas kolejne emocje związane ze zmaganiami na krajowym podwórku. Ale nie ma co wybiegać daleko w przyszłość, bowiem prawdziwą wisienką na torcie jest dzisiejsza inauguracja elitarnego cyklu Grand Prix. Szesnastu najlepszych jeźdźców świata stanie w rywalizacji o Wielką Nagrodę europejskiego GP. Dla kogo dzisiejsze rozstrzygnięcia będą satysfakcjonujące? Komu Stadion im. Alfreda Smoczyka kojarzyć się będzie z porażką? Komu chwała, komu łzy?! Przekonamy się już dzisiaj późnym wieczorem.
Pod kątem bukmacherskim, bo taki nas w końcu interesuje, trudno te zawody &quot;ugryźć&quot;. Wiadomo, że to pierwsze tegoroczne zawody i jak to powiedział Jarosław Hampel, dopiero po ich zakończeniu wykrystalizuje nam się swego rodzaju czołówka. Mnie osobiście najbardziej frapuje sprawa nowych tłumików. Są tacy zawodnicy, którym nowy sprzęt nie sprawia problemów (bynajmniej tak twierdzą, jak będzie to się okaże ...) jak chociażby Bjerre, Crump, Hancock czy Sajfutdinow. Oni nie przejmowali się decyzją FIMu i przez okres przygotowawczy przygotowywali się do startów na tychże tłumikach. W opozycji byli polscy żużlowcy, którzy próbowali &quot;wyprzeć&quot; z użycia nowe rozwiązanie. Gollob, Hampel i Kołodziej wspierani przez Cegielskiego i Ślaka próbowali udowodnić, że stosowanie nowego sprzętu jest niebezpieczne. Udało im się przekonać jedynie krajowe władze, które pozwoliły w polskich rozgrywkach na używanie tłumików ze starą homologacją. Władze międzynarodowe pozostały nieugięte. Zresztą w prokuraturze toczy się postępowanie wyjaśniające, czy zawodnicy startujący dzisiaj na nowych tłumikach nie popełniają przestępstwa! W Polsce jak już wspomniałem stosuje się stary sprzęt, a dzisiaj w Lesznie (jakby nie było, to przecież Polska ;) ) najlepsza szesnastka startować będzie na &quot;zakazanych&quot; tłumikach. Sprawa wydaje się być kuriozalna.
Szkoleniowiec naszej narodowej kadry Marek Cieślak uważa, że całe te zamieszanie może tylko utrudnić polskim zawodnikom początek sezonu. Sądzi, że w kwestii tłumików nasi czołowi zawodnicy pozostali nieco z tyłu. Może i jest w tym trochę prawdy, ale skoro Erik Andersson (chyba niewiele Wam mówi to nazwisko, prawda?) potrafił znaleźć rozwiązanie dla nowego sprzętu, to dlaczego swoistego &quot;aurea mediocritas&quot; nie mogliby odnaleźć mistrz i v-ce mistrz świata?!
Postanowiłem podzielić zawodników na dwie grupy, na tych na których moim zdaniem warto postawić i tych, których pojedynki lepiej omijać szerokim łukiem.
Zawodnicy na których warto postawić:
1. Jason Crump. Jak dotąd w Lesznie zawodnicy z Antypodów są hegemonami. W 2008 roku triumfował Adams, natomiast dwie ostatnie rundy na swoją korzyść rozstrzygnął właśnie Crump. Rywale zapewne marzą o przerwaniu korzystnej passy &quot;Kangurów&quot;, jednakże &quot;Ginger&quot; wykorzysta wszystkie znane sobie sposoby by temu zapobiec. Stadion im. Alfreda Smoczyka ma swoich dwóch Australijskich &quot;władców&quot;, wspomnianego już Adamsa oraz właśnie Crumpa. &quot;Rudzielec&quot; radzi sobie tutaj wybornie. Przywoływałem już jego wyniki w meczach ligowych &quot;na Smoku&quot; przy okazji wyjazdu rzeszowskich &quot;Żurawi&quot; do Leszna (zobacz). Forma &quot;Crumpiego&quot; wydaje się być u progu sezonu na wysokim poziomie. Brylował w spotkaniach z Toruniem i Gorzowem. Warto przypomnieć również, że ubiegły sezon Crump niemal cały przejechał z niezaleczoną kontuzją dłoni, która uniemożliwiała mu komfortową jazdę. Teraz w przerwie zimowej poddał się operacji i po kontuzji nie ma ani śladu. Zresztą widać to po osiąganych wynikach przez trzykrotnego mistrza świata. Poza tym nie miał większych problemów z decyzją w sprawie nowych tłumików, sądzę po tym, że nowy sprzęt będzie raczej jego sprzymierzeńcem, niż wrogiem. Sądzę, że dzisiaj &quot;Ginger&quot; zamelduje się na podium.
2. Greg Hancock. Uważam, że &quot;Herbie&quot; może być &quot;czarnym koniem&quot; dzisiejszych zawodów. Chociaż trudno nazwać byłego mistrza świata &quot;czarnym koniem&quot;. Bukmacherzy jednak nie uważają Amerykanina jako kandydata do zwycięstwa. Ostatni Mohikanin amerykańskiego speedwaya może jednak zaskoczyć. Początek sezonu niewątpliwie należy do Grega. Po czterech pierwszych spotkaniach plasuje się na czele najskuteczniejszych zawodników Ekstraligi. Marek Cieślak rekomenduje świetne przygotowanie fizyczne jak i sprzętowe do sezonu doświadczonego zawodnika. Nowe tłumiki nie sprawiają mu ponoć większych kłopotów. Ponadto &quot;Herbie&quot; na owalu w Lesznie nie zwykł raczej zawodzić, choć jego wyniki nie są tak rewelacyjne jak rezultaty Crumpa, to jednak nie można deprecjonować jego osiągnięć. W 2009 roku przekroczył linię mety jako ostatni w decydującej gonitwie dnia, natomiast rok wcześniej oglądał plecy tylko Jasona Crumpa. Co prawda przydarzały mu się również niezbyt okazałe występy przed leszczyńską publicznością, ja jednak sądzę, że dzisiejszy dzień może należeć do Amerykanina.
3. Jarosław Hampel. Krótko i na temat, Jarek na torze w Lesznie radzi sobie kapitalnie. Pięć lat startów z bykiem na plastronie pozwoliło mu na dogłębne poznanie leszczyńskiego owalu. Teraz 330 metrowy tor nie ma przed nim żadnych tajemnic. Na początku sezonu forma również wydaje się być zadowalająca, być może spełni się wymarzony dla Jarka scenariusz i zwycięstwo przed &quot;swoją&quot; publicznością? Osobiście bardzo liczę na taki bieg historii i trzymam kciuki za Jarka, bo wiem, że stać go dzisiaj na wygraną.
4. Kenneth Bjerre. Eksperci szwedzkiej firmy bukmacherskiej Svenska Sval, m.in były zawodnik Stefan Edberg przy przewidywaniach na 2011 rok przy nazwisku Bjerre umieścili wymowne słowo &quot;UWAGA&quot;. Bynajmniej nie ze względu na fakt, iż popularny &quot;Kenio&quot; lubi &quot;mocne drinki&quot; (bez kozery KB twierdzi, że jego ulubionym trunkiem jest wódka z Red Bullem, może stąd jego moc ;). Widać filigranowy duński wojownik z roku na rok robi postępy. To już dla niego trzeci sezon, w którym stawia czoła najlepszym i z każdym sezonem jest progres (w 2009 roku - 8 miejsce, w 2010 - 7 miejsce + pierwsze zwycięstwo). Początek sezonu dla filigranowego zawodnika jest póki o bardzo udany. We Wrocławiu jest prawdziwą ostoją drużyny (nawet przełamał swoją niemoc na toruńskiej MotoArenie), na Wyspach jest najskuteczniejszym zawodnikiem całej Elite League (średnia na poziomie 2.400). Być może właśnie starty w Anglii na nowych tłumikach dzisiaj mu pomogą. Zresztą Bjerre ze stosowania nowego sprzętu jest bardzo zadowolony:
- Cieszę się, że wprowadzono konieczność startów na nowych tłumikach. Jestem z tego powodu zadowolony- krótko podsumowuje całą sytuację Duńczyk
Czyżby dzisiaj Duńczyk udowodnił swoje aspiracje na pierwszy medal indywidualnych mistrzostw świata? Jak mawiają Rosjanie &quot;pożwiom uwidim&quot;.

Zawodnicy na których lepiej nie stawiać:

1. Rune Holta. Początek sezonu na pewno nie jest zbyt pomyślny dla Norwega z polskim paszportem. W Rzeszowie przydarzył mu się karambol w 14 biegu, którego skutki odczuwa do dziś:
- Miałem nadzieję, że rozpocznę sezon w lepszy sposób. Tymczasem miałem wypadek i skończyło się wizytą w szpitalu. To była fatalna kolizja. Każdego dnia czuję się lepiej, jednak muszę przyznać, że potrzebuję nieco więcej czasu, aby wrócić do pełni sił. Będę robił wszystko co w mojej mocy, aby jak najlepiej przygotować się do zawodów w Lesznie. Chwycę kierownicę i zobaczymy czy pójdzie mi dobrze, czy też nie. Trening nie był najgorszy, poszło mi lepiej niż się spodziewałem. Sytuacja nie jest najlepsza, ale spróbuję zdobyć tyle punktów, ile tylko się da - powiedział Holta.
Ponadto tor w Lesznie do ulubionych &quot;Ryśka&quot; zapewne nie należy. Jak dotąd tylko raz udało mu się dojść do półfinałów. Trudno przewidywać, by dzisiaj ten rezultat udało mu się poprawić, w obliczu nie najlepszego samopoczucia &quot;Holtańskiego&quot;.
2. Chris Holder. &quot;Chrispy&quot; na Twitterze mocno narzekał na przygotowanie leszczyńskiego owalu, ciężko mi powiedzieć jak się dzisiaj spisze, ale ja omijam pojedynki z nim związane.
3. Nicki Pedersen. &quot;Power&quot; po raz kolejny deklaruje walkę o mistrzostwo świata, po raz kolejny bowiem w ostatnich sezonach jego szumne zapowiedzi kończyły się inaczej niż to zamierzał. Liczne kontuzje wyprowadziły Nickiego z formy, ponadto liczne kombinacje sprzętowe (najczęściej nieudane) i mamy zupełnie inny obraz Pedersena niż jeszcze kilka lat temu. Formą u progu sezonu też nie imponuje. W Ekstralidze daje się objeżdżać chociażby Karlssonowi na własnym torze, a na Wyspach które miały być dla niego lekarstwem na wszelkie niepowodzenia przegrywa z takimi tuzami jak Lukas Dryml (nie ujmując niczego &quot;Bubiemu&quot;). Według mnie Nicki może sprawić dzisiaj niemiłą niespodziankę i uważam, że stawianie po kursach 1,3 na Duńczyka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepiej się mieć na baczności.

Reasumując to wszystko, oto moje propozycje na dzisiejszy wieczór:
  1. Greg Hancock miejsce w półfinale? TAK @ 1.83 | Skybet ✅
  2. Kenneth Bjerre miejsce w półfinale? TAK @ 1.91 | Skybet ✅
  3. Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren Typ: Jonsson +0.5 @ 1.73 | Skybet ⛔
  4. Jason Crump miejsce w finale? TAK @ 1.80 | Skybet ⛔
  5. Jarosław Hampel miejsce w finale? TAK @ 1.80 | Skybet ✅
  6. Kenneth Bjerre - Rune Holta Typ: Bjerre @ 1.80 | Betsafe ✅
  7. Nicki Pedersen - Greg Hancock Typ: Hancock @ 2.05 | Sportingbet ⛔
  8. Damian Baliński - Antonio Lindbaeck Typ: Lindbaeck @ 2.10 | Betgun ⛔
  9. Chris Holder - Greg Hancock Typ: Hancock @ 1.75 | Expekt ✅
  10. Jarosław Hampel (suma punktów) Typ: Powyżej 9 @ 1.90 | Bet365 ⛔


Eh, znowu napieprzają mi grzmoty za oknem. Wyłączam więc kompa, bo już jeden dysk mi dzisiaj &quot;sfajczyło&quot;. Podam typy jak minie ta zawierucha ????

 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Verti coś znajomo wyglądają mi te podziały na grupy ????
Co do typów to mam w głowie ich tak wiele, że aż nie wiem co podać. Co gorsza ciężko mi wybrać chociażby 2-3 pewniejsze typy. Jeszcze wczoraj widziałem wyniki dzisiejszego GP całkiem inaczej. Jeśli Leszczynianie przygotują tak twardy tor jak wczoraj na treningu to może dojść do sporych niespodzianek.
W tym roku stawka jest wyrównana i widzę przynajmniej 12-13 zawodników którzy za powinni uzyskać awans do półfinałów. Kogoś musi tam zabraknąć i za nic w świecie nie mogę dojść kto będzie tym pechowcem ????
Ale ad rem
Zakładając że tor będzie twardy to :

Greg Hancock to make the SF @ 1.72 Ladbrokes

Inne buki płacą 1.45-1.55. Ladbrokes się troszkę wychylił. Wczoraj bym jeszcze się z tym zgodził. Dziś gdy wiemy że nie będzie deszczu a tor będzie przygotowany bez zarzutów nie wyobrażam sobie półfinałów bez Herbiego. Jankes jak zwykle na początku sezonu jest bardzo mocny.
za znacznie mniejszą stawkę :
Antonio Lindbaeck to make the SF @ 4.00 Ladbrokes
Emil Sayfutdinov NOT to make the SF @ 3.20 Ladbrokes
Toninho specjalista od &quot;betonu&quot;. Wylosował też dobry numer i według mnie powinien powalczyć . Emil nie imponuje w tym sezonie. Dwa tygodnie temu na rybnickim betonie nie istniał nawet w warunkach 1 ligowych. Przy tak wyrównanej stawce 3.20 uważam za warte skuszenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nicki Pedersen. Formą u progu sezonu też nie imponuje. W Ekstralidze daje się objeżdżać chociażby Karlssonowi na własnym torze, a na Wyspach które miały być dla niego lekarstwem na wszelkie niepowodzenia przegrywa z takimi tuzami jak Lukas Dryml (nie ujmując niczego &quot;Bubiemu&quot;). Według mnie Nicki może sprawić dzisiaj niemiłą niespodziankę i uważam, że stawianie po kursach 1,3 na Duńczyka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepiej się mieć na baczności.
A Gollob przegrał u siebie z Grigorijem Łagutą i co też jest w słabej formie? Ja nie rozumiem jak można patrzeć na GP, które jest rozgrywane w Polsce oraz w ogóle na mecze w Polsce poprzez pryzmat Anglii. Każdy wie, że tamta liga się nie umywa do naszej E-ligi, a poziom jest niższy niż nasza I liga... Bez napinki ale nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać ale wiem, że to Twoje zdanie i je szanuję ale się z nim kompletnie nie zgadzam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A Gollob przegrał u siebie z Grigorijem Łagutą i co też jest w słabej formie? Ja nie rozumiem jak można patrzeć na GP, które jest rozgrywane w Polsce oraz w ogóle na mecze w Polsce poprzez pryzmat Anglii. Każdy wie, że tamta liga się nie umywa do naszej E-ligi, a poziom jest niższy niż nasza I liga... Bez napinki ale nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać ale wiem, że to Twoje zdanie i je szanuję ale się z nim kompletnie nie zgadzam.
Pedersen jest na razie słabszy,każdy to widzi. Gollob w lidze na swoim poziomie,czego nie można powiedzieć o Nikusiu. Ligę angielską traktuje typowo doświadczalnie według mnie-testuje tam nowe tłumniki nie przywiązując uwagi do wyników swoich czy też drużyny. A w naszej lidze daje się objeżdżać u siebie Juricy,więc można śmiało stwierdzić że na razie jedzie poniżej swojego(wysokiego)poziomu. Dla mnie też granie jego w Top 8 po kursie 1,3 nie jest opłacalne..Już lepiej zagrać Bjerre Top 8 po kursie 1,8
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
A Gollob przegrał u siebie z Grigorijem Łagutą i co też jest w słabej formie? Ja nie rozumiem jak można patrzeć na GP, które jest rozgrywane w Polsce oraz w ogóle na mecze w Polsce poprzez pryzmat Anglii. Każdy wie, że tamta liga się nie umywa do naszej E-ligi, a poziom jest niższy niż nasza I liga... Bez napinki ale nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać ale wiem, że to Twoje zdanie i je szanuję ale się z nim kompletnie nie zgadzam.
Proszę nie porównuj aktualnie Golloba do Pedersena, bo na chwilę obecną to bez sensu. Tak samo jak porównywanie Karlssona do Łaguty. Jak można wytłumaczyć brak jakiejkolwiek trójki Duńczyka w meczu z słabiutkim Włókniarzem i to jeszcze na własnym torze? (Nawiasem jeszcze, popatrz na to jak jeździ Łaguta, a jak Karlsson. Grisza to czołowy zawodnik E-ligi, gdyby nie defekty w meczu z Zieloną Górą, to byłby w czołówce statystyk, a patrząc na jazdę Szweda w tym sezonie, to czekam na dzień kiedy szansę w &quot;biało-zielonych&quot; barwach dostanie Hougaard albo Woffinden). Jak dla mnie to po prostu cień Nickiego z przeszłości.
Z drugą częścią w gruncie rzeczy się zgadzam, bo myślę podobnie. Nie ma sensu przekładać zmagań z ligi angielskiej na E-ligę i odwrotnie. Ale to jest GP- zawody indywidualne i chyba warto przyjrzeć się zmaganiom w BEL i zobaczyć który zawodnik jest w jakiej formie. Na Wyspach zawodnicy dostają prawdziwą szkołę żużla. Może w niewielkim stopniu się to przekłada na wyniki, ale jak ktoś nie może objechać Drymla, to nagle zacznie ogrywać Golloba czy Crumpa. Być może i tak się stanie, bo może dzisiaj wszystko Nickiemu spasować, ale na dłuższą metę raczej powinien znaleźć się poza podium cyklu. Chociaż kto wie, to dopiero początek i tak naprawdę dopiero dzisiaj dowiemy się na co stać chłopaków. My możemy dywagować i się spierać, a jak będzie pokaże tor.
Pzdr.
PS. Żak, nie miałem koncepcji jak &quot;ugryźć&quot; te zawody, to sobie je rozłożyłem na czynniki pierwsze za pomocą Twojej koncepcji ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wyniki GP Europy w Lesznie:
W sobotę na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyła się pierwsza runda tegorocznej edycji Grand Prix. Zwycięzcą zawodów został Nicki Pedersen, który zdobył 17 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Gollob, a na najniższym stopniu podium stanął Emil Sajfutdinow.
Klasyfikacja:
1. N. Pedersen (1,2,3,2,1,2,6) 17
2. T. Gollob (3,W,3,2,3,3,4) 18
3. E. Sajfutdinow (3,3,2,1,1,2,2) 14
4. J. Hampel (1,1,1,3,3,3,0) 12
5. G. Hancock (2,3,3,3,2,1) 14
6. K. Bjerre (W,3,1,3,2,1) 10
7. F. Lindgren (1,3,2,2,3,W) 11
9. Ch. Holder (2,1,2,2,2) 9
10. J. Kołodziej (3,0,2,3,W) 8
11. Ch. Harris (0,1,3,1,2) 7
12. A. Jonsson (0,2,1,1,1) 5
13. J. Crump (3,2,0,0,0) 5
14. D. Baliński (2,1,0,W,0) 3
15. A. Lindbaeck (1,0,0,0,0) 1
16. A. Laguta (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. T. Gollob, Ch. Holder, F. Lindgren, Ch. Harris
2. J. Kołodziej, R. Holta, N. Pedersen, A. Jonsson
3. E. Sajfutdinow, G. Hancock, J. Hampel, K. Bjerre (W)
4. J. Crump, D. Baliński, A. Lindbaeck, A. Laguta
5. G. Hancock, J. Crump, Ch. Holder, J. Kołodziej
6. E. Sajfutdinow, N. Pedersen, D. Baliński, T. Gollob (W)
7. F. Lindgren, A. Jonsson, J. Hampel, A. Lindbaeck
8. K. Bjerre, R. Holta, Ch. Harris, A. Laguta
9. N. Pedersen, Ch. Holder, J. Hampel, A. Laguta
10. T. Gollob, J. Kołodziej, K. Bjerre, A. Lindbaeck
11. G. Hancock, F. Lindgren, R. Holta, D. Baliński
12. Ch. Harris, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, J. Crump
13. K. Bjerre, Ch. Holder, A. Jonsson, D. Baliński (W)
14. J. Hampel, T. Gollob, R. Holta, J. Crump
15. J. Kołodziej, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Laguta
16. G. Hancock, N. Pedersen, Ch. Harris, A. Lindbaeck
17. R. Holta, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck
18. T. Gollob, G. Hancock, A. Jonsson, A. Laguta
19. F. Lindgren, K. Bjerre, N. Pedersen, J. Crump
20. J. Hampel, Ch. Harris, J. Kołodziej (W), D. Baliński
21. Półfinał I: J. Hampel, E. Sajfutdinow, G. Hancock, R. Holta
22. Półfinał II: T. Gollob, N. Pedersen, K. Bjerre, F. Lindgren (W)
23. Finał: N. Pedersen, T. Gollob, E. Sajfutdinow, J. Hampel
Jakieś komentarze, opinie na gorąco po zawodach?
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
No to może się wypowiem...
Zawody dość ciekawe, o ile ciekawe może być ściganie się na kosiarkach spalinowych.Szkoda Tomka bo widać, że był w gazie.Gdyby nie to, że musiał się niemal zatrzymać, żeby nie wygrzmocić w Emila to jestem pewien, że dziś by wygrał.Cieszy fakt, że już w pierwszych zawodach zrobił sobie 13 punktów przewagi nad najgroźniejszym rywalem - Crumpem.Rudy zawiódł dziś a całej linii.Szkoda również upadku Janusza, bo można było spokojnie dojechać za Jarkiem i wtedy mielibyśmy w półfinałach 4 Polaków (z połówek wypadłby zwycięzca Pedersen).Dobrze zaprezentowali się Bjerre i Lindgren, którzy jako nieliczni wypowiadali się pozytywnie na temat nowych tłumików.Hancock pokazał dziś to co pokazuje od początku sezonu.Zdecydowanie zasłużył na finał...Przed zawodami obawiałem się, że jego jazda będzie przypominała tą z przed roku w wykonaniu Adamsa, czyli asekuracyjna i dżentelmeńska jazda starszego pana.Było jednak inaczej.Słowa uznania dla Holty, po którym było widać, że daje z siebie wszystko.No i na koniec mojej wypowiedzi Jarek Hampel.Po słabym początku zwątpiłem w niego...Pokazał jednak, że w tym sezonie również będzie się liczył.Finał troszkę zawalił jednak działo się w nim bardzo wiele...
A na marginesie to nie pamiętam kiedy ostatni raz 9 punktów nie dawało awansu do półfinału...Szkoda Holdera bo ciułając te dwójeczki pracował bardzo mocno.
 
B 0

bfmaster

Użytkownik
Szkoda Golloba w finale, bo pojechał szeroko, zamknęli go i niestety nie miał z czego już gonić. Pedersen mało regularny w tym sezonie, a jednak dał radę wygrać. Na plus Emil, bo liczyłem, że skoro jeździ w I lidze to będzie słabszy, a tutaj proszę. Laguta i Tonino zgodnie z oczekiwaniami nie pokazali nic i mam wrażenie, że tak może być przez większość serii SGP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom