>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Speedway EURO - Turniej (2) - Togliatti 10 sierpień

Status
Zamknięty.
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Widzę że mały ruch na razie w temacie:
Więc może tak, dzisiaj szykuje się beton w Rosji, podróż długa i tor mało znany dla większości. Tak jak przewidują wszyscy dominować powinni Rosjanie, chociaż ja uważam że Emil dzisiaj nie poszaleje. Warunki podobne do tych z Terenzano, przy doborze kursów nie sugerował bym się za bardzo pierwszą rundą w Gdańsku. We Włoszech dominował Woffinden, a nie jest on chimerycznym zawodnikiem więc jak ma formę to ją utrzymuje.
Moje skromne typy z Betssona (dobre bonusy teraz mają) na dzisiaj:
1. G.Łaguta - N.Pedersen - 1.55 stawka 0.5j msc 3-2⛔
Trochę ryzykowny ale ja uważam że bracia będą sobie pomagać i razem dojdą z ustawieniami do ładu. Artiom wiadomo &quot;król&quot; tego obiektu, a Grisza po plamie w pierwszej rundzie ma co udowodnić.
2. A.Łauta - Emil - 2.30 stawka 0.5j ⛔
Tak jak powyżej Emil w Terenzano ostatnio bez szaleństwa, a Artiom jak powyżej.
3.T.Woffinden - Emil - 2.40 stawka 0.5j jw. ⛔
4.Janowski - Lindgren - 1.35 stawka 2j ⛔
Janowski najlepszy sprzęt ma zabrać, jeździł już na tym obiekcie, na betonie też sobie radzi a forma wysoka. Lindgren bezbarwny ostatnio, myślę że nie będzie motywacji z jego strony.

5. Povazhny - Vaculik - 2.50 stawka 0.3j ⛔
Znajomość toru po stronie Rosjanina i tyle dlatego stawka mała.
6.T.Woffinden- Pedersen -1.55 stawka 0.5j ⛔
7. Poudżukus - Lindgren -1.80 stawka 0.5j ⛔
Tor bardzo podobny do tego na którym jeździ na co dzień, do tego przeciwko Lindgrenowi (jw) powinien dać radę. Bardzo ciekawy zawodnik, może nie będzie się bił o najwyższe laury ale warto mu się przyjrzeć bo formę ma niezłą.
8.Poudżukus- Andersen - 1.50 stawka 0.5j ⛔
Do tego dubelek :
9. A.Łaguta - T. Gollob
M. Janowski - F.Lindgren - 1.74 0.5j ⛔

10. Na koniec wariat dla zabawy:
Karpov-Dryml
Ułamek-Pavlic
Poudżukus-Povazhny
Janowski-Vaculik
Gollob- Lindgren
A.Łaguta- Pedersen - AKO 17.18 stawka 0.2j ⛔
Trochę zakładów postawionych, pewien scenariusz wymyślony to teraz czekamy do wieczora.:cool:
Dramat pisany wierszem czas na dłuższąąą przerwe w obstawianiu.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 5

kukos

Użytkownik
Widzę dużą podatność na to co piszą sportowefakty. Napiszą, że ktoś jest królem obiektu, w co mniemam wątpić, a człowiek już wierzy i stawia wszystkie pieniądze na niego....
Więcej rozsądku i radzę sam szperać w wynikach.
W obu zawodach na tym torze, Artem nie miał żadnego porządnego przeciwnika.Najmocniejszym był Roman Poważny, to mówi samo za siebie, nie miał z kim przegrywać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę dużą podatność na to co piszą sportowefakty. Napiszą, że ktoś jest królem obiektu, w co mniemam wątpić, a człowiek już wierzy i stawia wszystkie pieniądze na niego....
Więcej rozsądku i radzę sam szperać w wynikach.
W obu zawodach na tym torze, Artem nie miał żadnego porządnego przeciwnika.Najmocniejszym był Roman Poważny, to mówi samo za siebie, nie miał z kim przegrywać.
Być może pijesz do mnie,więc odpowiem najdelikatniej jak potrafię.Ja mówiłem przede wszystkim o znajomości tego toru(nikt z tej stawki lepiej go nie zna).I dodałem że Artem może wygrać dziś z każdym-skoro robi to na torze w Tarnowie w naszej lidze,to nie widzę większego problemu żeby miał objechać Pedersena,Woofindena czy starszego brata..
Jeszcze jeden typ,bo taki kurs trzeba spróbować:
Grisza Laguta-Gollob: Gollob @4,00 Betsafe 3-7 msc
Tomek ostatnio nie błyszczy,ale czy to powód żeby dawać na Lagutę 1,20?! Nie sądzę,tor zapewne będzie twardy dziś a to już połowa sukcesu w kontekście skutecznej jazdy pana Tomasza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Być może pijesz do mnie,więc odpowiem najdelikatniej jak potrafię.Ja mówiłem przede wszystkim o znajomości tego toru(nikt z tej stawki lepiej go nie zna).I dodałem że Artem może wygrać dziś z każdym-skoro robi to na torze w Tarnowie w naszej lidze,to nie widzę większego problemu żeby miał objechać Pedersena,Woofindena czy starszego brata..
Panowie nie ma co się spinać, wszystko zweryfikuje tor. Każdy gra o swoją kasę, a co do sportowych faktów to jest to jedno ze źródeł z których można zaczerpnąć jakieś informacje. Więc nie widzę powodów do dyskryminacji tego portalu.
Artiom swoje w lidze robi to czemu tu nie miałby zrobić to samo. Tym bardziej że z bratem będą współpracować zapewne więc turniej może wyjść nieźle w ich wykonaniu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kjastas Puodżuks TOP6@ 3,20 WZB Milenium
Kurs jak dla mnie bardzo mocno przeszacowany. Kjastas jest w świetnej formie ale jak ma być inaczej skoro ma sprzęt z tej samej stajni co rosyjska czołówka. A w Togliatti powinno to być podwójnie widoczne. Łotysz bardzo fajnie prezentował się podczas DPŚ czy pierwszego turnieju IME w Gdańsku. Wylosował nr. 1 z dość korzystnym układem biegów także dziś powinien to potwierdzić.
Napewno rosyjskie trio to pewniacy do &quot;6&quot;. Mimo wszystko, bo Grisza widać nie za bardzo się przejmuje IME to we własnym kraju motywacja będzie inna. Poza tym jest Pedersen, który parę występów objeżdził w lokalnej drużynie. Ale reszta to już niewiadoma. W dobrej formie jest Tai, ale on wczoraj do 22 mial zawody w Anglii i kto wie jak to się odbije na jego formie. W końcu Togliatti to nie krótki lot do Wrocławia. Faworyzowany jest też Gollob, ale Tomek ewidentnie ma już dość tego sezonu. I zarówno sprzętowo jak i fizycznie wygląda słabo. Myślę, że któregoś z tej dwójki może zabraknąć w &quot;6&quot; a Puodżuks powalczy o TOP6 z tarnowskimi betoniarzami. Zwłaszcza Janowskim. I nie jest bez szans. A po takim kursie to żal nie spróbować.
Dla bardziej strachliwych jest cały wachlarz możliwości z h2h. Np. Betsson daje go w parach z Lindgrenem po 1,80, Vaculikiem po 1,70 czy Andersenem po 1,50 co uważam za niezły prezent. STS daje na 1-6 2,50.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Moja propozycja u ziemniaka na dzisiejsze zawody.

Pedersen - Janowski @ 1.5
Tai 1-6 @ 1.15
Emil 1-6 @ 1.1

sts

Pedersen wiadomo, klasowy zawodnik, kandydat do podium wg mnie mimo obecności Łagutów, Emila i Tajskiego, czego nie można powiedzieć o Maćku, który nie powinien załapać się nawet do szóstki. Słabo pojechał w towarzyskim z Rosją, dziś mocna stawka i Janowski nie powinien błyszczeć - 8-9 punktów maksymalnie.


Emil
i Tai w top6 to raczej formalność, bo teraz są absolutnie poza zasięgiem średniaków jakich dziś zobaczymy .. Poza nimi Nicki, Artiom, Grigorij i szóste miejsce dla kogoś z poza tej stawki także nie ma innej opcji żeby nie awansowali. Tripel daje ako 1.68 (po odjęciu podatku) także to bardzo bezpieczna, a zarazem korzystna inwestycja na dziś.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Na dzisiaj na fortunie:
Sajfutdinow - Woffinden 1 1,60
G. Łaguta - Gollob 1 1,50
A. Łaguta - Pedersen 1 1,70
Poudżuks - Vaculik 1 1,75
kurs ogólny: 7,14, za 10zł do wyciągnięcia prawie 63zł.
Sajfutdinow jest poza zasięgiem, Woffinden co prawda też w życiowej formie, ale jednak Emil jest na swoich śmieciach, więc myślę, że będzie lepszy od Taia.
Grisza z Gollobem... Gollob się kończy, nie radzi sobie na torach, których nie zna jak własną kieszeń i na których jest choć odrobinę przyczepnie, a Grisza będzie chciał przed własną publicznością zrehabilitować się za słaby występ w Gdańsku.
Artiom w tym roku ma rakiety nie silniki, to jest tylko dzika karta, więc również będzie chciał się przed swoją publicznością pokazać z jak najlepszej strony, a Nicki... jest w dobrej formie, ale to nie jest ten sam stary Nicki.
Poudżuks z Vaculikiem, tu w zasadzie mam najwięcej wątpliwości, chociaż Poudżuks po tym co pokazał w Gdańsku oraz w DPŚ widać, że potrafi ścigać się na żużlu, tor w Togliatti również lepiej zna od Vaculika, który jest w tym sezonie strasznie nierówny, potrafi wygrać z najlepszymi i przegrać z juniorami... Także mam nadzieję, że też wejdzie.
Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom