>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Best Pairs 2014 (3) - Eskilstuna, 23 maja 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
SPEEDWAY BEST PAIRS 2014
Eskilstuna




Składy:
Niemcy
1. Martin Smolinski
2. Kai Huckenbeck
15. Michael Haertel

Rosja
4. Renat Gafurow
16. Wiktor Kułakow
3. Grigorij Łaguta

Polska
5. Jarosław Hampel
6. Maciej Janowski
17. Patryk Dudek

Szwecja
7. Andreas Jonsson
8. Peter Karlsson
18. Peter Ljung

Australia
9. Chris Holder
10. Darcy Ward
19. Davey Watt

Dania
11. Nicki Pedersen
12. Michael Jepsen Jensen
20. Michael B. Jensen

Łotwa
13. Andrzej Lebiediew
14. Kjastas Puodżuks
21. Maksim Bogdanow


Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Łotwa - Niemcy @1,74 betsafe ✅ 21 - 17 izzy

Niemcy to Smolinski + 2 młodzików, owszem utalentowanych ale bez obycia na obcych torach. Jeżdżą głównie w Niemczech, nie mają doświadczenia z torów angielskich czy szwedzkich. Łotysze są bardziej doświadczeni, jeżdżą też głównie na Łotwie, ale Lebiediew lizną GP i ligi szwedzkiej i angielskiej, Bogdanow i Puodżuks z tego co pamiętam też coś tam jeździli w przeszłości w Ellitserien czy Allsvenskan (poprawcie mnie kulturalnie jak się mylę bo nie mam czasu dokłanie tego sprawdzać). Haertel czy Kai Huckenbeck z Opola to jednak mało, sam Smolinsky wg mnie nie wystarczy. Jeśli nie zabraknie motywacji to Łotysze powinni zdobyć kilka oczek więcej od Niemców.
Hampel - Dudek @1,60 triobet ✅ 22 - 2 peffka
Ledbiedevs - Podzuks @1,65 triobet ✅ 11 - 5 lajcik
Fajne pary przygotował triobet, Dudek jest po upadku dla mnie trochę zaskoczenie, że jest w składzie. Dziś jako rezerwa więc pewnie dostanie szanse w kilku biegach. Oby nie było zwrotów za zdarzenie, bo Dudzers nie pojedzie.
Ledbiedew o wiele lepszy od Podzuksa wystarczy spojrzeć na forme obu. Ten pierwszy jest na 8 miejscu w top I ligi ze średnią ok 2,200, a Kasts ze średnią 1,500 jest bardzo niziutko.
Szwecja - Rosja @1,53 betsafe ⛔ ... Dziadek zawiódł
Rezerwowy skład Rosjan, Kułakow i Gafurow to dla mnie ich drugi garnitur. Grisza miał wczoraj występ w Rosji leci ze wschodu do Moskwy, później ma przesiadkę i niby 1,5h przed zawodami ma być w Szwecji. Napewno będzie zmęczony i &quot;połamany&quot; po tych lotach. Trochę na wariackich papierach, jego występ. Zna tor w Eskilstunie pewnie temu mu tak zależy na tym wystepie.
Szwedzi też znają ten tor AJ czy PK czują się jak u siebie. Szczególnie ten drugi, w którym pokładam wielkie nadzieje. 40 latek powinien Gafurowa czy Kulakowa objerzdzac ze spokojem. Wysoki kurs ładny dla porównania w triobet czy bet365 1,40, 1,30. Tutaj mamy 1,53 pobieramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Skład Rosjan na pewno taki? Bo na jednej ze stron znalazłem taki: Sajfutdinov, G.Łaguta, A.Łaguta
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Skład Rosjan na pewno taki? Bo na jednej ze stron znalazłem taki: Sajfutdinov, G.Łaguta, A.Łaguta
Betsson może też taki znalazł i dlatego takie kursy :grin:
Typy mstokopiczas&#39;a na Szwedów i Łotyszy raczej optymalne i nic lepszego się dzisiaj nie znajdzie. Ogólnie biedna oferta u buków. Ja jeszcze próbuję:
Niemcy under 20,5 pkt @ 1,80 STS ✅

STS liczy biegi tylko z rundy zasadniczej. Nie ma co ukrywać że dzisiaj Niemcy zdobędą tyle punktów ile zdobędzie Martin Smoliński.Jeśli by wygrał swoje wszystkie 6 biegów to ma 24 punkty. Ale czy to możliwe? Moim zdaniem nie. W Landshut Niemcy taką linię pokryli dlatego że byli u siebie (znany tor) oraz reszta coś dorzuciła. Dzisiaj niewiele koledzy Martina dorzucą (o ile w ogole coś dorzucą) bo tor to dla nich zagadka. Moim zdaniem Smoła ugra dziś koło 15-18 punktów i jeśli koledzy z druzyny się nie dołożą to nie widzę szansy na pokrycie tej linii.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Australia - Dania 1 1,50 Triobet
Dania bez Iversena z słabym obecnie Jensenem i nie równym Nickim. Jensen niby uratował mecz Włókniarzowi przed tygodniem ale np już we wtorek w Szwecji pojechał bardzo słabo. Nicki jak to Nicki pewnie parę biegów mu wyjdzie a parę nie. Australia to murowany kandydat do złota z przewagą którą mają obecnie. Do tego skład z Torunia czyli najmocniejszy w razie czego jest w bardzo dobrej dyspozycji Watt. Stawiam tutaj na &quot;Turbo Twins&quot; i Watta w pojedynku ze Skandynawami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom