>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SPECIAL PROMO Intragame: 100% do 200pln + 22PLN na Skrill + 40PLN freebet!

P 190

przemek62200

Użytkownik
Jako że tematu o Intragame (jeśli chodzi o zakłady) we właściwym dziale nie ma to pozwolę się podzielić opinią tutaj, może komuś kto waha się czy założyć konto się ona przyda.

Po wysłaniu dokumentów do weryfikacji na drugi dzień odpowiedź, że wszystko okej i mogę już zlecać wypłatę. Sama wypłata na Skrill doszła w 10 minut, chociaż jest niedziela. Strona całkiem czytelna, kursy zwłaszcza na faworytów bywają naprawdę niezłe, ogólnie można grać.
Dodam tylko, ze bardzo dobra obsługa na czacie, bardzo pomocna i skuteczna ;) w moim przypadku poprosiłem czy da się przyspieszyć weryfikację i zalatwiono to w ciągu 5 minut.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy promocja ze skrilem i frebetem jest nadal aktualna czy tylko standardowa 100% bonus od depozytu?
Oficjalnie aktualna jest tylko promocja 100% do 222PLN
Nieoficjalnie dla zaufanych, aktywnych userów z forum mogę załatwić dodatkowy bonus do 40PLN i 22PLN na skrill.
---
Otrzymaliście bonus Skrill, bo ja nadal nic?
Dzisiaj została wysłana druga transza. Miałem problem z listami i adresami skrill. Już wszystko ogarnięte.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Ja też dołączę się do tematu ale z innej beczki jako że nie ma tematu ogólnego o intragame . Czy coś wiadomo na temat problemów z wypłacalnością tego buka w ostatnim czasie ? Przestraszony sytuacją z otobet gdzie ugrzęzło moje 2.5 koła i 2 tygodnie a wypłaty ani wody ani słuchu a buk nie odpowiada na wszelkie próby kontaktu postanowiłem powyplacac kasę z innych dziwnych buków dziś chciałem z intragame a tu po prostu SIE NIE DA kontakt z supportem co prawda jest i pan uprzejmie informuje że to przejściowe kłopoty i żeby spróbować jutro ale ciekawe ile te &quot;przejściowe kłopoty &quot; już trwają może to kolejny buk tuż przed upadkiem!
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
To nie kwestia długiego czekania, po prostu NIE DA SIE zaakceptować wypłaty, support z czata intragame odpowiada że to &quot;problem techniczny&quot; i &quot;wkrótce zostanie rozwiązany&quot; ale ciakawi mnie ile to czasu już trwa, i kiedy nastąpi to &quot;wkrótce&quot; , teraz jużwiem że przynajmniej jeszcze dwa tygodnie temu wszystko działało jak należy i nie walą w hu.a od paru miesięcy
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Otobet to niby jest ale zero wypłat, i zero jakiegokolwiek kontaktu z nimi, a stronka jest dopóki im ktoś nie zablokuje strony to pewnie liczą że jeszcze uda się naciągnąć paru nieostrożnych graczy na swoje obiacane kosmiczne bonusy.
Co do Intragame to czat co prawda działa ale tylko powtarzają &quot;problemy techniczne&quot; tymczasem jak chcesz zrobić depozyt ze skrilla to jużżadnych problemów nie ma otwiera sie okno skrilla i pyta o hasło, coś czuję że będzie to samo co z otobet,
Załamka
 
psychol32 435,2K

psychol32

Użytkownik
Witam. Jak wygląda proces weryfikacji? Na stronce nie widzę możliwości przesłania dokumentów, Bukmacher upomni się o nie czy trzeba samemu wysłać? Pozdrawiam
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Witam. Jak wygląda proces weryfikacji? Na stronce nie widzę możliwości przesłania dokumentów, Bukmacher upomni się o nie czy trzeba samemu wysłać? Pozdrawiam
Jak zalogujesz się na swoje konto, klikniesz na swój login to masz zakładkę Moje Konto. Masz tam swoje dane i na dole jest:
Prześlij dokumenty do weryfikacji (KYC)
Klikasz i dalej wiadomo już co
U mnie przynajmniej tak jest może nie zauważyłeś ale musisz to mieć
 
R 0

rom91an

Użytkownik
I wyplacili komus z Was na Skrill?
Ja od 19stego probuje, z 3 czy 4 razy na czacie pytalem i caly czas ta sama spiewka o &quot;problemach technicznych&quot;, ilez mozna?
Marcin-Odra jestes w stanie sprawdzic tez moja sprawe?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
No i co słychać w sprawie tych wypłat ? bonus w INTRAGAME dalej reklamujecie, czy od wtopionych przez ludzi tam pieniędzy wypłącają jeszcze partnerom prowizję? tylko graczom nie wysyłają kasy?
 
Do góry Bottom