>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Spadki kursów na nie faworytów

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć jakie czynniki wpływają na spadki kursów na nie faworytów poza takimi że :
- jest to value wg. graczy i pobierają oni zawyżony kurs przez co bukmacher następnie zmniejsza kurs
- wiadomość np. o absencjach w drużynie faworyta

Często spotykam się z sytuacjami że np gdy kurs spada dość znacznie czyli np z 2,7 na 2,20 to taki kurs wchodzi - ok to jeszcze nie są wysokie kursy ale widziałem także wiele razy że kurs 6,00 spada na 4,80 i taki kurs wchodzi gładko.

Te spostrzeżenia dotyczą głównie hokeja i koszykówki.

Jakie inne czynniki mogą mieć na to wpływ ?
 
T 0

thomas49

Użytkownik
Generalnie jezeli kurs na mniej faworyzowanego goscia czy zespol spada to znaczy, ze duzo ludzi stawia. Albo przeciek dotyczacy zestawienia zespolu, albo przeczucie.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
W 90% chodzi o wklady. To ze bukmacherzy maja jakies info to w bardzo czesto sciema i wiedza mniej niz gracze ???? Ale maja marze i koryguja kurs po mocniejszych zagraniach
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Kiedyś właśnie tak grałem, obserwowałem kursy i grałem na największe spadki kursów.
Częściej wtapiałem niż wygrywałem i naszczęście zrezygonawałem z takiego grania. Możesz spróbować takiego grania ,ale do tego przyda się również analiza spotkania.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Macie piękny przykład na jutro.
Olsztyn - Delecta Bydgoszcz Polska Liga Siatkówki.
Kiedy buki wystawiły kursy na ten mecz to wyglądało mniej więcej tak:
Olsztyn 2.60 - Delecta 1.50
Kędzierzyn dziś przegrał z Kielcami, a to oznacza, że Delecta już ma to pierwsze miejsce w tabeli przed Play Off, natomiast Olsztyn musi wygrać jutro z Delectą, żeby wejść do 8.
Zaraz po zakończonym meczu Kędzierzyna kursy zaczęły &quot;wariować&quot; i obecnie jest tak:
Olsztyn 1.78 - Delecta 2.10
Oczywiście czysto sportowo Bydgoszcz zdecydowanie przewyższa Olsztyn i jeżeli podejdą do tego meczu na serio to powinni gładko wygrać, natomiast jak widzicie buki sugerują się tutaj nieco motywacją Bydgoszczy, która o nic nie gra w przeciwieństwie do Olsztyna.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Buki sugeruja sie wkladami a nie zadna motywacja, tym kieruja sie gracze kladac duze pieniadze na Olsztyn
Czyli teraz w każdym buku ludzie stawiają grube pieniądze na Olsztyn?????
W moim poprzednim poście uwzględniłem słowo &quot;nieco&quot; zwróć na to uwagę.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Nie, wystarczy ze w Pinnaclu graja a reszta kopiuje od nich kurs z wlasna marza ????
Zreszta nie musza isc duze pieniadze, limit na Pinnku na ten moment to pewnie 300zl? Strzelam bo nie chce mi sie sprawdzac ;)
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Sugerują się tak samo wkładami jak i absencjami/aktualną sytuacją w grupie etc . zalezy jaki sport. Przykładowo w nba z pierwszej piątki wypada 2 podstawowych graczy to będzie rosło (raz dlatego że osłabienie i jednoczesnie napędza to ze grane jest przeciwko tej druzynie)a jeśli z np. PSG na mecz ligowy wypadnie Ibra + ktos tam to juz raczej nie bedzie miało aż takiego wpływu na kurs.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Jestem tego pewny Lukasz99
Jak wypada dwoch graczy w NBA to tez raczej co sprytniejsi gracze szybko inwestuja w rywala i stad kurs spada. Oczywiscie w bardziej popularnych ligach bukmacherzy maja czasem jakies informacje ale to rzadkie przypadki. W takiej PLS wystawiaja kurs wylacznie po statystykach, daja niski limit na poczatek a jak dobrzy gracze ustala odpowiedni kurs to wtedy limit jest zwiekszany i reszta przegrywa z marza ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Jestem tego pewny Lukasz99
Jak wypada dwoch graczy w NBA to tez raczej co sprytniejsi gracze szybko inwestuja w rywala i stad kurs spada. Oczywiscie w bardziej popularnych ligach bukmacherzy maja czasem jakies informacje ale to rzadkie przypadki. W takiej PLS wystawiaja kurs wylacznie po statystykach, daja niski limit na poczatek a jak dobrzy gracze ustala odpowiedni kurs to wtedy limit jest zwiekszany i reszta przegrywa z marza ????
Chodziło mi o to, iż powiedziałeś, że wszyscy kopiują zmiany kursów od Pinnacle. Mógłbyś podać jakieś źródło tej informacji.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Nie musze miec zrodla, troche w tym siedze i troche sie dowiedzialem. Mowie tu o sportach halowych bo w pilce biora tez kurs od Sbobet i paru innych bukmacherow azjatyckich a w sportach ktorych nie ma w pinnku ani azji to ewentualnie bet365 i bwin.
Zwroc uwage ze jak bet czy bwin wystawia kurs jako pierwsi a potem wystawia Sbobet to momentalnie w becie i bwinie wyrownuja kurs do nich.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Nie musze miec zrodla, troche w tym siedze i troche sie dowiedzialem. Mowie tu o sportach halowych bo w pilce biora tez kurs od Sbobet i paru innych bukmacherow azjatyckich a w sportach ktorych nie ma w pinnku ani azji to ewentualnie bet365 i bwin.
Zwroc uwage ze jak bet czy bwin wystawia kurs jako pierwsi a potem wystawia Sbobet to momentalnie w becie i bwinie wyrownuja kurs do nich.
Ok. Rozumiem.
Ale zróbmy taką symulację:
Powiedzmy, że ten Sbobet wystawia na mecz piłki nożnej Anglia - Niemcy kursy 1-2.50 X-3.20 2-2.80, czyli kursy zbliżone z minimalnym faworyzowaniem Niemców. Ludzie stawiają kasę zgodnie z przewidywaniami Sbobet i wszystko jest ok.
I teraz dajmy na to, że jest jakiś brytyjski buk, w którym głównymi klientami są Brytyjczycy.
Ów buk wziął kursy właśnie z Sbobet , jednak Anglicy patriotycznie stawiają większość kasy na swoich, co w przypadku zwycięstwa Anglii doprowadzi bukmachera do straty pieniędzy.
Co w tym wypadku robią takie buki?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Nie musze miec zrodla, troche w tym siedze i troche sie dowiedzialem. Mowie tu o sportach halowych bo w pilce biora tez kurs od Sbobet i paru innych bukmacherow azjatyckich a w sportach ktorych nie ma w pinnku ani azji to ewentualnie bet365 i bwin.
Zwroc uwage ze jak bet czy bwin wystawia kurs jako pierwsi a potem wystawia Sbobet to momentalnie w becie i bwinie wyrownuja kurs do nich.
No bo w bukmacherach azjatyckich czy Pinnacle ciężko o limity a marże mniejsze, więc surebetowcy zaczynają zabijać kursy do poziomu tych bukmacherów masowo stawiając na za wysoki kurs. Proste.
Myślicie, że bukmacherzy śledzą czy Więckowski Wiesław, najlepszy strzelec w Pici Polo na małe bramki z III ligowej Warty Niesułków wyeeał się na piłce i uderzył o słupek, czyli w związku z tym nie zagra w następnym meczu z Victorią Jabłonowo?
Nie.
Po prostu ludzie, którzy wiedzą że Więckowskiego zabraknie stawiają przeciw Warcie, a bukmacher widząc, że ktoś ładuje bety na Victorię po prostu obniża kurs i nie wnika dlaczego.
A czy warto grać spadki? Np. dzisiaj mecz siatkówki Olsztyn vs. Delecta. Jak ktoś połapał spadki, bo ludzie grali na pałę, że &quot;ustawka&quot;, to niezłe plecy dziś miał. Przypomnę, 2,62 na Olsztyn na otwarciu, 1,52 na zamknęciu i plecy 3:0.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Bsk mi tego tlumaczyc nie musisz ????
Czasem warto grac przeciwko spadkom, dzis gralem Delecte. Gra na spadki tez jest dobra ale jak we wszystkim trzeba to umiec robic, nie wystarczy zagrac na czerwona strzalke na oddsportalu, o co mi dokladnie chodzi to nie chce na forum pisac.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Lukasz99 twoj przyklad to akurat jeden z wyjatkow, wiadomo ze jak beda grali u nas w naziemnych tylko na Polske to kurs beda zbijali coraz bardziej nie patrzac na zachowania rynku. Wiadomo ze bukmacherzy nie lubia duzo ryzykowac wiec patrza tez na swoje wklady.
 
Do góry Bottom