>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sony Ericsson Championships (Madryt)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Najlepsza ósemka świata w damskim tenisie zagościła na kortach Madrytu. Będą walczyć o zwycięstwo w kończącym turnieju Mistrzyń.

:idea: Nawierzchnia: HARD
:idea: Pula nagród: 3,000,000 $
:idea: Oficjalna strona turnieju
:idea: Drabinka

Grupy:

YELLOW GROUP
1. Amélie Mauresmo (FRA)
3. Justine Henin-Hardenne (BEL)
5. Nadia Petrova (RUS)
8. Martina Hingis (SUI)


RED GROUP
2. Maria Sharapova (RUS)
4. Svetlana Kuznetsova (RUS)
6. Kim Clijsters (BEL)
7. Elena Dementieva (RUS)


[center:ef3bdc84b2]Zachęcam do podawania typów, swoje przemyślenia oraz ciekawe analizy.[/center:ef3bdc84b2]
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ja liczę na Marię Szarapową.Jest moją ulubioną tenisistką.W tym roku gra rewelacyjnie a szczególnie w drugiej części sezonu.Wygrywa turniej za turniejem.
Grupy są bardzo wyrównane.Każda może wyjść jak i każda może odpaść.
Chciałbym aby w finale zagrała Szarapowa z Nadią Pietrową lub Justine Henin-Hardenne.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja także widze Sharapovą jako faworytke do wygrania tego turnieju. Mouresmo nie jest w najwyżeszej formie. Niewiadomo także jaką forme ma Henin-Hardenne, ponieważ ostatnio nie stratuje w turniejach. Myśle że powalczy Nadia Petrova która jest w wysokiej formie. Zobaczymy, napewno będzie to emocjonujący turniej w którym ma szanse wygrać każda zawodniczka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech skąd Ty mozesz wiedziec, ze Mouresmo jest bez formy? Dawno nie startowała bo w spokoju szykowała sie do tego turnieju i na pewno jest faworytka :roll: Waszym fawprytem jest Maria bo wygrywała w ostatnich tygodniacj a Francuzka &quot;odpoczywała&quot; i to moze byc jej przewagą.....Ale ja jetem fanem Marii Sharapovej i ten mam nadzieje, ze wygra ten turniej :!:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sharapova M. v Dementieva E. 1.25 ✅

No i w pierwszym swoim meczu Sharapova podejmuje rodaczke Elene Dementievą.
Dementiva ostatni turniej w którym brała udział był to turniej w Zurichu, z którego odpadła w pierwszym swoim meczu z Srebotnik. Sharapova jest faworytką tego turnieju. Jest w znakomitej formie. Na ostatnie sześć turniejów w których brała udział wygrała cztery. Napewno jest faworytem tego pojedynku. Z Eleną zawsze grało jej się dobrze. Na siedem pojedynków wygrała pięć. W ostatnim tygodniu nie startowała, i napewno jest odpoczęta po znakomitej serii. W tym meczu typuje ją na zdecydowaną faworytke, wygrania tego spotkania.

Henin-Hardenne J. v Hingis M. 1.40 ✅

Spotkanie trzeciej z siódma rakietą świata. Belgijka po US Open, wogóle niestartowała w turniejach WTA. Hingis swój ostatni turniej zanotowała w Zurichu, w którym odpadła w ćwierćfinale w meczu z Rosjanką Kuznetsovą. Obecnie nie wiadomo w jakiej formie są obie zawodniczki. Myśle że ten pojedynek może być kluczowy, ponieważ Hingis nie jest faworytką ale będzie walczyć do końca a Belgijka napewno przyjechała do Madrytu żeby conajmniej wyjśc z grupy. W tym meczu typuje belgijke, ponieważ Henin umie wykorzystywać błędy przeciwnika i ich słabe strony a jak wiemy Szwajcarka ma problemy z serwisem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mauresmo Amelie - Petrova Nadia 1.63 ⛔

Osobiście facham się czy postwić te spotkanie ponieważ Ameliejest dla mnie ogromną niespodzianką nie pokazywała sie w ostatnich turniejach w spokoju szlifowała forme na Madrycki Masters. Bardzo ciekawy jestem jej dyspocyji! Nadia za to jakiś czas temu wróciła do swojej dawnej formy która prezentowała przed kontuzją. Panie grały ze sobą 7 razy i tylko dwa razy wygrała Rosjanka. W tym meczu moze sie zdarzyć naprawde wszytko to przeciez turniej mistrzyć i zaden wynik nie bedzie niespodzianką...

Sharapova Maria - Dementieva Elena 1.22 ✅

W tym spotkaniu za to zdecydowaną fawotytką jest Maria Sharapva, która w ostatnich tygodniach gra popprostu fantastycznie! Wygrywa turiej za turniejem pokonujac takie zawodniczki jak Nadia Petrova... Elena, która w tym roku przegrała nawet z naszą Radwańską nie ma praktycznie zadnych szans na zatrzymanie Sharapovej!

Henin Hardenne Justine - Hingis Martina 1.36

Obie panie grały tylko raz! 2006-01-09 wygrała Belgijka dwa razy do trzech. Henin Hardenne Justine od US OPEN gdzie przegrała z Marią Sharapovą zagrał tylko dwa mecze!! w Fed Cup final z dwiema Włoszkami: F. Pennetta 6-4 7-5 oraz Schaiavone do 4 i 5. Szwajcaraka ostatnio przegrała z Kuznetsova u siebie w Zurychu! Nie jest w stanie moim zdaniem pokonać Justine....
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No i chyba Widzu się przekonałeś że Mouresmo jest bez formy. W dzisiejszym meczu przegrała z Nadią Petrovą 6:2 6:2. Wiem że Petrova jest w znakomitej formie, ale i tak to nie usprawiedliwia pierwszej rakiety świata za taką gre. Grała b. słabo. Francuzka miała w tym meczu problem z returnem na czterdzieści osiem punktów wygrała szesnaście daje to 33% skuteczność. Jak na pierwszą rakiete świata jest to bardzo słaba skuteczność, przy 53% Petrovej . Jeżeli nie zmieni swojej gry, to będzie miała problem nawet z wyjściem z grupy, a Rosjanka może być liczącą się zawodniczką.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nom sie przekonałem ale wiedziałem ze to spotkanie bardzo nie pewnie i go nie obstwiłem. Obstawiłem tem dubelek...Jak na razie wchodzi.

Co do meczu Nadia grała zanakomicie och zamiesza w tym trurmieju :!: Drugie co jest pewne to, ze Mauresmo NIC w tym turnieju nie zwojuje mam nadzieje, ze nie Maria jej odbierze pozycje lidereki... :twisted:
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Nadia Petrova - Martina Hingis

Petrova zdaje się być w znakomitej formie. Dzisiaj bez najmnieszych problemów rozprawiła się z Mauresmo w dwóch setach 6-2, 6-2. Hingis uległa Henin-Hardenne 2-6, 7-6, 1-6. Martina w końcówce roku jest kompletnie bez formy, w ostatnim czasie bardzo mało grała. Petrova wprost przeciwnie - dużo grała i wygrywała turnieje. Petrova w pzreciwieństwie do Hingis dysponuje bardzo dobrym, mocnym serwisem. W tym spotkaniu przewiduję gładkie zwycięstwo Nadii w dwóch setach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Petrova to dla mnie dzisiaj pewniak dnia. Hingis wczoraj powalczyła z Justine ale tylko dlatego bo Belgijka popełniała błedy. Pewne dlatego taki duży kurs jest na Rosjanke. Naprawde grajcie na Petrovą :!:
 
T 0

twin

Użytkownik
SHARAP.-CLIJSTERS 1 , 1.39

Sharapova jest w wysmienitej formie. Jest zdecydowanie fawortyka do wygrania calego champioship, Dzis zawalczy z CLIJSTERS. Mysle, ze roznica klas i forma Sharapovej wystarcza do wygrania meczu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech koles jak masz tak pisac to.... :zy3ou:

Jaka roznica klas?! Zawodniczki sa absolutnie na tym samym poziomie, pewnie stawiasz po kursie ale On jest wysoki poniewaz Maria jest w spaniałes formie a Belgijka wraca po kontuzji ale mimo to na pewno jest w stanie pokonać Rosjanke. Nie stwiam tego spotkania tak jak nie postwiłem meczu Petrovej, tam sie moze wszytko zdarzyc :!:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sharapova M. v Clijsters K. 1.40 ✅

Sharapova w wczorajszym meczu udowodniła że przyjechała tutaj wygrać ten turniej, Dementieva przekonała się o tym. Ja się jednak niezgodze z Widzem. Wiem że Belgijka jest zawodniczką światowej klasy, jednak ostatnio nie zachywca formą. Mimo iż wygrała ostatni turniej, to nie wygrała go w imponującym stylu i trzeba przyznać że nie był mocno obstawiony. Traciła sety z słabym zawodniczkami, z którymi jakby była w najwyższej formie pokonała by ich bez problemu. Stawiam tutaj zdecydowanie na Rosjanke, i polecam ten typ.

Petrova N. v Hingis M. 1.50 ⛔

CHyba wszyscy się ze mną zgodzą że w tym meczu jest jeden zdecydowany faworyt. Nadia w pierwszym meczu zagrała znakomicie, z pierwszą rakietą świata pokonując ją łatwo 6:2 6:2. Hingis mimo iż urwała seta Belgijce, to nie był wynik wspanialej gry Szwajcarki tylko błędów Belgijki. Także gorąco polecam ten typ, ponieważ Szwajcarka nie jest w stanie wygrać tego meczu.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ech skąd Ty mozesz wiedziec, ze Mouresmo jest bez formy?
A nie wiesz Widzu że ona od czasu Wimbledonu pojawiała się sporadycznie o ile wcale, a Sharapcia i Petrova to popatrz jak wymiatają. Nie mów że ty taki wielki znawca dał się zrobić w hu** i postawił na MOMO. Z resztą popatrz jakie ona ma wielkie dupsko widać że nie trenowała tylko znów obżerała słodyczami. Moim zdaniem warto grać przeciwko niej bo jest cieniem samej siebie. Petrova-Szarapcia lub Szarapcia-Kuznieca to będzie finał (moim zdaniem taki powienien być) A tobie widzu współczuję że nie ograłeś buków grając na Szarapcie :zoltakartka: Ponadto ponoć Kuznieca przyszykowała super formę. Zobaczymy... ja zagrałem na nią w meczu z Dementievą (1,65 w STS :! ???? i moim zdaniem wygra to łatwo.


Info z tenisa jest bezcenne ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krzysztof1985 nie rozsmieszaj mnie! Clijsters to wspaniała zawodniczka i przygotowała sie do tego turnieju najlepiej jak moze! Maria zeby ja pokonac bedzie sie musiała b. napocic ja bede kibcował Marii bo jestem jej fanem ale to bedzie b. ciezki mecz

P.S Nie obstwiłem na &quot;MAMO&quot; :p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co za koles....Ja sie Ciebie łacham bo napisałes &quot;JEST O KLASE GORSZA&quot; co pokazuje ze jest amatorem i nie masz wstepu do tego działu :mrgreen:

???? za tym za ile go zagrałes za 2zł? Bo ja za ponad 150zł :jezora: :roll:
 
S 0

stendi

Użytkownik
Henin Hardenne Justine - Petrova Nadia

Po wczorajszym meczu Nadii wydaje mi sie ze dzisiaj nie da rady wygrac wczoraj robila mase bledow i nie zaslugiwala na zwyciestwo mysle ze Justin dzisiaj wygra

Mauresmo Amelie - Martina Hingis

Wczoraj zagrala bardzo dobry mecz i pokazala ze jest w stanie cos pokazac na tym turnieju jest dla mnie jedynym faworytem tego spotkania
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Henin-Hardenne, J - Petrova, N 1.27

Kuras jest strasznie mały na Belgijke, która pierwsze spotkanie wygrała z Hingis. Nadia miała wczoraj kruzys w pierwszym secie w meczu z Hingis i nie wiadomo jak bedzie grała dzis po tej porażcze :?: Henin jednak po pierwszym przegranym meczu zrobi wszytko aby dzisiaj wygrać. Obie panie w tym roku spotkały sie dwa razy i kazda z nich wygrywała po jednym razie...

Mauresmo, A - Hingis, M 1.85

Mauresmo po pierwszym przegranym meczu z Nadią Petrovą dzisiaj musi wygrac! Jak wiemy Hingis zagrała wczoraj b. dobre spotkanie...Ale dzisiaj zagra trzeci dzien z rzedu i kazde jej spotkanie trwało trzy sety a jak wiemy Szwajcarka jest wiekową zawodniczką. Ameli miała czas aby przenalizować błedy i dzisiaj wyjdzie na kort jako zupełnie inna zawodniczka, która musi wygrac! Zeby wyjśc z gruby.

Kuznetsova, S - Clijsters, K

Jak dla mnie spotkanie nie do grania.....
 
K 0

kofin

Użytkownik
Henin-Hardenne, J - Petrova, N 1.27

Kuras jest strasznie mały na Belgijke, która pierwsze spotkanie wygrała z Hingis. Nadia miała wczoraj kruzys w pierwszym secie w meczu z Hingis i nie wiadomo jak bedzie grała dzis po tej porażcze :?: Henin jednak po pierwszym przegranym meczu zrobi wszytko aby dzisiaj wygrać. Obie panie w tym roku spotkały sie dwa razy i kazda z nich wygrywała po jednym razie...

Mauresmo, A - Hingis, M 1.85

Mauresmo po pierwszym przegranym meczu z Nadią Petrovą dzisiaj musi wygrac! Jak wiemy Hingis zagrała wczoraj b. dobre spotkanie...Ale dzisiaj zagra trzeci dzien z rzedu i kazde jej spotkanie trwało trzy sety a jak wiemy Szwajcarka jest wiekową zawodniczką. Ameli miała czas aby przenalizować błedy i dzisiaj wyjdzie na kort jako zupełnie inna zawodniczka, która musi wygrac! Zeby wyjśc z gruby.

Kuznetsova, S - Clijsters, K

Jak dla mnie spotkanie nie do grania.....
To tak. Co do pierwszego meczu zgadzam się w 100%, oglądałem wczorajszy mecz Petrovej i nie zasługiwała nawet na tego jednego seta, grała słabiutko. Z meczów Petrova - Mauresmo i Henin-Hardenne - Hingis oglądałem tylko urywki, ale mimo to zdecydowanie stawiałbym na Belgijkę.

Na pewno musisz, znawco, znaleźć inny argument niż &quot;wiekowość&quot; Hingis, bo jest ona o rok MŁODSZA od swojej przeciwniczki :p Bardzo ładnie zagrała z Petrovą i Henin-Hardenne (oprócz 3 seta oczywiście), myślę, że ma spore szanse w tym spotkaniu. To, że Francuzka &quot;MUSI&quot; wygrać nie ma nic do rzeczy, może nawet jej zaszkodzić, bo gra pod większą presją. Jak dla mnie Hingis.

W 3 meczu obstawiałbym zwycięstwo Clijsters, wyraźnie jest w formie. Z Sharapovą przegrała, bo tamta jest po prostu nie do pokonania w chwili obecnej (a i tak pięknie walczyła). Natomiast Kuznetsova nie prezentuje nic nadzwyczajnego, jak dla mnie gra zbyt siłowo i nerwowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom