>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sony Ericsson Championships - DOHA 2008 4-9.11.2008

Status
Zamknięty.
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Williams, Serena v Dementieva, 1-2 5,00 SPORTINGBET

Za jakieś 40 min rozpocznie się chyba najciekawszy mecz Turnieju Mistrzyń w Dausze. Panie póki co mocno nudzą, zwłaszcza jeśli chodzi o poziom. Spotkanie między Eleną a Sereną zapewne na kolana również nie powali ale będzie to jedyny mecz o wysoką stawkę. A stawką jest półfinał turnieju. Rosjanka podobnie jak Amerykanka: pokonała Safine lecz przegrała z Vee. Po stronie Williams na pewno doświadczenie w rozgrywaniu ważnych spotkań. Ale mimo to do tego turnieju nie jest dobrze przygotowana. Wczorajszy mecz z własną siostrą pokazał, iż motoryka, wytrzymałość w Dausze nie są najmocniejszą stroną Sereny. Sądzie, iż dziś może być podobnie. Póki są siły gra jakoś się trzyma i Serena powinna wygrać pierwszego seta. A że Elena jest zawodniczką o wysokiej kondycji kolejne sety rozstrzygnie na swoją korzyść.
Tą teorie popiera H2H. ???? Ostatnie dwa mecze między tymi zawodniczkami kończyły się wynikami 2-1 dla Dementievej przy czym pierwszy set wygrywała Williams...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj mamy półfinały Mastersa. Jak zobczyłem kursy w ofercie to bardzo mnie zadowoliły. Typowałbym zwycięstwo Very i Venus. Obie zawodniczki bardzo dobrze grają w tym turnieju. Widać że trafiły z formą na ten turniej. Jeżeli chodzi o przeciwniczke Very, to sądze że na korcie walczy, nie poddaje się ale dzisiaj jednak będzie musiała uznać wyższość swojej rodaczki. Vera gra świetnie w końcówce sezonu. Do ostatniego turnieju walczyła a by pokazać się na kortach w Doha, a tu wygrywa wszystkie swoje mecze w grupie. Bardzo podoba mi się gra Very, mimo iż nie jest tak wyszkolona technicznie jak inne zawodniczki to jednak swoją walecznością umie wygrac każdy pojedynek, co świadczy wczorajszy mecz z Serbką. Tak samo Venus, za którą nie przepadam, jednak sądze że pokona Jelene. Nie wiem czemu ale Serbka nie zachwyciła mnie swoją grą w tym turnieju. Pokonała Ivanovic i Kuznetsovą które kompletnie bez formy, a w meczu z Zvonarevą gra w kratke. Dzisiaj myśle że doubel Vera - Venus wydaje się bardzo ciekawy i warty grania.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Zvonereva vs Dementieva 1 1,75 2-1 3,75
SPORTINGBET
Pierwsze spotkanie półfinałowe turnieju Mistrzyń w Doha. Rewelacja końcówki sezonu Vera Zvonareva podejmować będzie Mistrzynie Olimpijską z Pekinu. Patrząc na ranking i tegoroczne dokonania faworytką jest Elena. Jednak młodsza rodaczka rozgrywa o wiele lepszy turniej. Jest w kapitalnej formie. Z drobnymi problemami ograła Ivanovic i Jankovic. Dementieva wczoraj pokonał Petrovą ale po wielkich męczarniach. Widać, że jest już zmęczona długim sezonem. W tym roku obie spotykały się trzykrotnie. 2 razy wygrała Dementieva: w Pekinie i RG. Vera natomiast okazała się lepsza w Charleston. Wszystkie spotkania były bardzo wyrównane. Tym razem Zvonreva nie powinna dać sobie wydrzeć zwycięstwa a tym samym życiowego sukcesu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom