>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sondaż - obiektywizm czy narzucenie ludziom ?

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Witam, każda gazeta, każdy portal publikuje wyniki sondaży. Wg mnie media narzucają mnie tymi sondażami, na kogo mamy głosować. Przeglądam sobie tytuły i np. WPROST ma tytuł: &quot;Sondaż: w drugiej turze najlepszy Komorowski&quot;, , albo bankier.pl http://www.bankier.pl/wiadomosc/Komorowski-wygra-bez-problemu-2128488.html Komorowski bez problemu wygra wybory prezydenckie. Czy to obiektywizm czy narzucanie ludziom. Sprawdźmy jak my to widzimy, jak wygląda sondaż użytkowników forum.bukmacherskie.com
Już wg mnie to bardziej obiektywnie pokaże (bez hahaha) co pokazuje NASZ sondaż. Będę dosyć regularnie zamieszczał wyniki, to jak:
Komorowski, czy J. Kaczyński?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A. To nie miejsce na sondaże - bo co Ci to da, co uważa kilka tysięcy użytkowników :/?
B. Jest już temat o polityce - to tam poruszaj takie kwestie.
C. Przeczytaj co napisałeś i spróbuj to przeanalizować. Z jednej strony wytykasz gazetom narzucanie nam opinii/poglądów a z drugiej, chciałbyś abyśmy dokonywali wyboru spośród dwóch kandydatów - sam się narażasz na śmieszność.

Do zamknięcia
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A. To nie miejsce na sondaże - bo co Ci to da, co uważa kilka tysięcy użytkowników :/?
B. Jest już temat o polityce - to tam poruszaj takie kwestie.
C. Przeczytaj co napisałeś i spróbuj to przeanalizować. Z jednej strony wytykasz gazetom narzucanie nam opinii/poglądów a z drugiej, chciałbyś abyśmy dokonywali wyboru spośród dwóch kandydatów - sam się narażasz na śmieszność.

Do zamknięcia
zamykam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom