>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SN - Konkurs w Lahti 11.03.2007 (HS130)

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Na dziś polecam szczególnie 2 typy !

Oferta brana z Betgun :!:

A.Małysz-T.Morgenstern 1 1.58 ✅

*Daje ten typ jako patriota i jako obserwator skoków narciarskich ! Moim zdaniem Adam prezentuje o wiele lepsza forme od młodego austryjaka .W konkursie drużynowym Małysz zajął w klasyfikacji indywidualnej 4 miejsce a Morgenstern 5 ! Wiem ze to może nie za duża przewaga ,ale trzeba przypomnieć że Małysz i Morgenstern startowali w tej samej grupie zawodników czyli w 4-wartej .W pierwszym skoku Morgenstern skoczył o 1,5 metra dalej od naszego zawodnika, lecz w drugiej serii Małysz skoczył 125 metrów a Morgenstern 121 ! wiec 4 metry dalej i w końcowym efekcie Małysz skoczył 249 metrów a Morgenstern 246,5 metrów ! Małysz jest o wiele bardziej doświadczonym zawownikiem i potrafi sobie poradzic w trudnych warunkach ! Wiec do boju Adam Małysz !!!!!

A.Kofler-A.Kuettel 1 1.48 ✅

*Kofler to jeden z moich ulubionych zawodników i dlatego na niego stawiam ! ale oprócz sportowej sympati stawiam dla niego takze pod wzgledem ostatnich wyników w porównaniu do szwajcara,młody austryjak prezentuje sie w ostatnim czasie o wiele lepiej ! We wczorajszym konkursie druzynowym pokazał Kofler ze czuje sie na tej skoczni bardzo dobrze i oddał najdalszy skok w calym konkursie na odległość 133 metrów ! W klasyfikacji koncowej indywidualnej zajął 2 miejsce a Kuettel zajął miejsce 14. Przewaga punktów Koflera nad Kuettelem wyniosła 37,4 punktów !!! ta meeega różnica mowi sama zasiebie ! Watpie by dzis Austryjak zapomniał jak sie skacze , a szwajcar dostał nagle jakiegoś super powera ! Typ jak dla mnie prosty !

Pozdrawiam ;-)
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Czemu Expekt nie wystawia skoków, Kofler vs. Kuettel rzeczywiście pewniutka jedynka, może warto zagrać na zwycięstwo kogoś z dwójki Małysz/ Amman :mrgreen:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jak dla mnie typ Ljoekelsoey R. - Ahonen J. 1 1.40 jest bardzo pewny !
Wczoraj Norweg oddał dwa bardzo równe skoki i myśle dzisiaj powalczy o najwyższe miejsca na podium !! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom