>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smieszna sytuacja

deloo 7

deloo

Użytkownik
Witam, chcialbym wam opowiedziec smieszna i zarazem zalosna sytuacje jaka mnie spotkala w bet365, do tej pory uwazalem tego bukmachera za jednego z najbardziej profesjonalnych jednak takim sie nie okazal, 3 dni temu postawilem zaklad w meczu koszykowski, dosyc egzotycznym, Filipiny vs Chiński Taipei na to ze zadna druzyna nie zdobedzie pierwsza rowno 10pktow, kurs wynosil 81 wiec postawilem tylko 1zl troche dla jaj, troche liczac na szczescie, bacznie obserwowalem ten mecz na live i faktycznie zadna druzyna nie zdobyla rowno 10pktow, juz sie ucieszylem ze mam mega farta, do czasu. Czekalem na rozliczenie zakladu 2 dni, jako ze przez ten okres nie zostal rozliczony napisalem do supportu i sprawa miala byc przekazana do traderow w celu wyjasnienia, a ja mialem byc poinformowany mailem o decyzji. Oczywiscie zadnej wiadomosci nie otrzymalem nastepnego dnia napisalem to samo i znowu sprawa niby poszla do traderow, i tak trwalo to kolejne 2 dni, wkoncu jedna Pani z supportu napisala mi na chacie ze moj zaklad zostal zaliczony jako zwrot poniewaz zostal zlozony gdy wynik na live byl 20-0! tyle ze moj zaklad zostal zlozony o godzinie 12.26 gdy mecz rozpoczynal sie o godzienie 12.30! takze zostalem zalosnie oklamany, oczywiscie gdy napisalem to tej Pani, odpowiedziala ze przekaze jeszcze raz sprawe do traderow i rozlaczyla sie szybko, nastepnego dnia rozmawialem z inna Pania z supportu, ta z kolei napisala mi ze utracili lacznosc i wszystkie zaklady zostaly anulowane i nie znaja wyniku ani przebiegu 1 kwarty ani meczu,chociaz mecz ten byl na live (profesjonalna firma chyba ma cos takiego jak kopia zapasowa?)
pisze do nie dlatego ze nie wygralem kasy, ale zeby pokazac jak support z bet365 traktuje ludzi i jak wymiguja sie od placenia i wymyslaja jakies wyniki.
 
F 5

fatamorgana

Użytkownik
Pisz do angielskiego supportu , naszymi amatorami nie zawracaj sobie głowy.
Liliana i jej przyjaciele nie mają pojęcia o niczym , potrafią tylko kopiować nie zawsze celne punkty regulaminu.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
juz to zostawilem nie chce mi sie denerwowac, chcialem tylko pokazac jak robia z ludzi idiotów, podajac smieszne wymowki.
 
Do góry Bottom