>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smartfon do obstawiania na żywo

R 0

rav86

Użytkownik
Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum.
Chciałbym zapytać o opinie posiadaczy iPhone&#39;a i smartfonów z Androidem ew. innym systemem. Jak działają wam aplikacje bukmacherskie? Napiszcie, jakich używacie smartfonów i z jakich aplikacji bukmacherskich korzystacie i czy nie ma z tym u was żadnych problemów?
Nie zawsze można wygodnie usiąść przed komputerem żeby coś obstawić np. puścić kontrę na żywo. Czasami nie ma innego wyjścia i trzeba odpalić aplikację na telefonie.
Będę chciał nabyć nowego smartfona, bo podejrzewam, że mój obecny jest za słaby i niektóre aplikacje działają zbyt wolno, a jak wiadomo na live wszystko musi działać płynnie, bo inaczej trudno jest złapać dobry kurs.
Na razie nie myślę o tym ile będzie to kosztowało. Zakładam, że wydam na ten cel tyle ile będzie trzeba żeby spełniło to moje wymagania, które chyba nie są wygórowane.
Co jest potrzebne do wygodnej i płynnej obsługi aplikacji bukmacherskich? Pewnie duży wyświetlacz, tak ok. 5 cali, szybki Internet LTE, stabilny system oraz szybki procesor i dużo pamięci, czy coś więcej?
Być może najnowsze smartfony nie są najlepszym wyborem ze względu na nowe wersje systemów i brak kompatybilności ze starszymi aplikacjami, które jeszcze nie zostały zaktualizowane.
Jeśli ktoś ma na telefonie aplikację bet365 na Androida to czy zdarzają się wam problemy z powolnym reagowaniem tej aplikacji na zadane polecenia?
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Aplikacje aplikacjami. Moim zdaniem wersję przeglądarkowe stron bukmacherskich są tak wygodne, że nawet nie wiem czy na androida mają one aplikacje. No bet365 na smartfonie używa się super. A smartfony z reguły teraz nie laguja jakiś strasznie, więc bez problemu znajdziesz odpowiedni. Wygoda duża, zamykanie zakładów itd.
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
myphone funky z biedronki za 299zł + aplikacja bet365 (nawet weszły całkiem niedawno powiadomienia push), działa bardzo fajnie, nic więcej Ci nie potrzeba;). Kupiłem taki w zeszłym roku i w chwilę zarobił na siebie..później kupiłem troszkę lepszy, ten poszedł do rodzinki, ale złego słowa nie mogę powiedzieć ;)
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Podpinam się do pytania. Potrzebuję urządzenia mobilnego (najlepiej tablet) oraz internetu mobilnego do szybkiego obstawiania (najczęściej live) kilka razy dziennie. Może ktoś polecić jakiś szybki internet oraz niezamulający tablet, właśnie do takiego działania?
 
Do góry Bottom