>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Slowly, but surely!

patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Witam forumowiczów!
Na wstępie chciałem opisać swoje dotychczasowe resumé bukmacherskie. Otóż gram już około 3 lat. Moim bukmacherem jest bet365. Mój ogólny bilans przez ten okres czasu, to jakieś 2000pln na +. Gram przeważnie o małe stawki (10-200). Głównie obstawiam ligi zza oceanu NFL, NBA, NHL i MLB, gdyż na tym znam się najlepiej. Często też zdarza mi się obsawić europejską piłkę nożną, głównie jej najlepsze ligi. Ze sportów indywidualnych snooker i tenis. Reszta zależy jakie kursy :)
Myślę, że fajnie było by poprowadzić swoją karierę &quot;hazardową&quot; na forum i podzielić się nią z Wami. Tak więc zaczynamy:
Start: 200pln
Cel: jak najwięcej!
Zdążyłem już obstawić live NY Yankees @ PIT Pirates przy stanie 1:2
kurs 2.85
stawka 14.32
e/w 40.81
✅
budżet po: 226.49
zysk/strata: 26.49
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
So far so good!
Skuteczność 2/2 oraz 1 zwrot, jak na pierwszy dzień jest całkiem nieźle. Póki passa trwa, trzeba coś dorzucić na noc, żeby się nie nudzić. Oczywiście moim wyborem będzie drużyna Chicago Bulls, która podejmować będzie u siebie Brooklyn Nets. Bulls wczoraj zagrali bardzo słabo przegrywając wysoko na wyjeździe z Washington Wizards, o ile mnie pamięć nie zawodzi 19 punktami. Dziś będą musieli wygrać, gdyż są pod kreską i muszą walczyć o każde zwycięstwo, by liczyć się w walce o playoff&#39;s. Nets w tym sezonie grają cieniutko, szczególnie na wyjazdach (7-25). Nie widzę tu innego wyniku jak wysokie zwycięstwo drużyny z Chicago, dlatego zagram na nich z handicapem. Mój drugi typ padł na Floridę Panthers. Podejmują oni na wyjeździe Toronto Maple Leafs. Pantery są na 3-cim miejscu w konferencji wschodniej natomiast Klonowe Liście na ostatnim. W tym sezonie w NHL zdarza się sporo niespodzianek. Wczoraj bodajże na 6 meczy 5 z nich padło łupem drużyn teoretycznie słabszych, dlatego o Panthers boję się bardziej.

NBA
Brooklyn Nets @ Chicago Bulls
Typ: Bulls -6,5✅
kurs 1.9
+
NHL
Florida Panthers @ Toronto Maple Leafs
Typ: Panthers -0,5✅
kurs 2.05
stawka 15,69
AKO 3.91
e/w 61.40
✅
budżet po: 296.40
zysk/strata: 96.40
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Na dzisiaj mam zamiar obstawić tylko 1 zakładzik. Moim wyborem będzie liga NHL i mecz Chicago Blackhawks vs Winnipeg Jets. Dla Jastrzębi jest to świetna okazja, aby odzyskać pewność siebie. W ostatnich 10 meczach zwyciężyli tylko 3 razy, przegrywali aż siedmiokrotnie! Nadal są w czołówce swojej konferencji, ale Nashville Predators ostro depczą im po piętach. Zbliża się koniec sezonu i każda, nawet najmniejsza wpadka może okazać się kluczowa. Jets nie mają praktycznie o co walczyć. Znajdują się na przed ostatnim miejscu w konferencji zachodniej, a ich bilans domowy to 15-19. W drużynie Chicago z dobrej strony będzie chciał się pokazać swoim byłym kolegom Andrew Ladd. Przeszedł on do Blackhawks w tym sezonie, a poprzednich 6 spędził właśnie w drużynie przeciwnej. Tak więc konkluzja wydaje się być tylko jedna.

NHL
Chicago Blackhawks @ Winnipeg Jets
Typ: Blackhawks -0,5✅
kurs 2.05
stawka 36.40
e/w 74.62
✅
budżet po: 334.62
zysk/strata: 134.62
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dziś tylko 1 dubel, później postaram się jeszcze coś wrzucić, bo fajne kursy na NHL i NBA. Pierwszy typ to Chelsea z West Ham, a drugi to Leicester z Crystal Palace. Wybrałem właśnie te dwa mecze z bardzo prostych powodów. Chelsea po odpadnięciu z Champions League, oprócz ligi nie mają praktycznie o co grać. Będą chcieli pokazać fanom, że jeszcze w tym sezonie powalczą o przynajmniej Top 5, tym bardziej, że grają na Stamford Bridge. Na Leicester zdecydowałem się dlatego, że przede wszystkim dobry kurs, a po drugie żeby walczyć o majstra, muszą wygrywać z drużynami pokroju Crystal Palace.
Barclays Premier League
West Ham United @ Chelsea Londyn
Typ: 2⛔
kurs 1.80

+
Barclays Premier League
Leicester City @ Crystal Palace
Typ: 1✅
kurs 2.50

stawka 14.62⛔
AKO 4.50
e/w 65.79

budżet po: 320
zysk/strata: 120
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
W końcu coś musiało nie wejść. Chelsea ładnie cisnęli od utraty pierwszego gola. West Ham tylko kontrował, ale jak widać skutecznie. Cóż, nie ma co rozpaczać. Tak jak obiecałem, postawiłem 2 duble NBA. Zobaczymy co z tego będzie.

NBA
Oklahoma City Thunder @ Indiana Pacers
Typ: OKC -3.5✅
kurs 1.90

+
NBA
Cleveland Cavaliers @ Miami Heat
Typ: Cavs -3.5⛔
kurs 1.90

stawka 20⛔
AKO 3.80
e/w 72.89


budżet po: 300
zysk/strata: 100
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
NBA
Golden State Warriors @ San Antonio Spurs
Typ: GSW⛔
kurs 2.50

+
Utah Jazz @ Chicago Bulls
Typ: Bulls -2.5✅
kurs 1.95


stawka 15⛔
AKO 4.87
e/w 73.21


budżet po: 285
zysk/strata: 85
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Sporo minusów coś ostatnio. Czas to zmienić! Myślę, że na dziś dobrym rozwiązaniem będzie postawić na Athletic Bilbao w meczu z Espanyol Barcelona. Espanyol w tym sezonie stracił aż 55 bramek w 29 spotkaniach i są dopiero na 15 miejscu w tabeli. Athletic radzi sobie bardzo dobrze, są na 5 pozycji z dużymi szansami na europejskie puchary w przyszłym sezonie. Espanyol w tym sezonie u siebie sprawił kilka niespodzianek m.in wygrywając z Valencią, czy remisując z bezbramkowo z Barceloną, ale zdarzały się też im wpadki jak porażka 0:5 z Realem Sociedad, czy 0:3 z Realem Betis. Myślę, że wbrew pozorom będzie to wyrównane spotkanie, ale Athletic wyjdzie z niego zwycięsko. Mój typ to 1:0 dla Bilbao.
Primera Division
Athletic Bilbao @ Espanyol Barcelona
Typ: 1⛔
stawka 25⛔
kurs 2.37
e/w 59.37

budżet po: 260
zysk/strata: 60
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Po czterech wygranych przyszły cztery przegrane. Czy ten kupon przełamie passę na moją korzyść? Mam nadzieję, że tak.
Bundesliga
Borussia Dortmund @ Augsburg
Typ: 1✅
kurs 1.57
+
Barclays Premier League
Bournemouth @ Tottenham Hotspur
Typ: 2✅
kurs 1.53
stawka 20
AKO 2.40
e/w 48.19
✅
budżet po: 288.19
zysk/strata 88.19
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
NHL
Minnesota Wild @ Chicago Blackhawks
Typ: 2⛔
kurs 1.57

+
NHL
Arizona Coyotes @ San Jose Sharks
Typ: 2✅
kurs 1.41

stawka 18.19⛔
AKO 2.22
e/w 40.49

budżet po: 270
zysk/strata 70
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
NHL w tym sezonie to przeważnie loteria, ale dopatrzyłem się dziś dwóch underdog&#39;ów, po kuszących kursach. Wystarczy, że 1 wpadnie, a będę na plus.
NHL
Philadelphia Flyers @ New York Islanders
Typ: Flyers -0.5✅
stawka 15
kurs 2.80
e/w 42
✅
NHL
LA Kings @ Nashville Predators
Typ: Kings -0.5⛔
stawka 15⛔
kurs 2.80
e/w 42

budżet po: 282
zysk/strata 82
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
NHL
Dallas Stars @ Chicago Blackhawks
Typ: Blackhawks -0.5⛔
kurs 2.20
+
NHL
LA Kings @ Minnesota Wild
Typ: Kings -0.5⛔
kurs 2.80
stawka 15⛔
AKO 6.16
e/w 92.40

budżet po: 267
zysk/strata: 67
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dziś gram na naszych. Przewidywany skład to podstawowa jedenastka na Euro 2016, z kilkoma zmianami. Serbowie mimo tego, że nie zakwalifikowali się na ME są mocnym zespołem. Myślę jednak, że sporą przewagą jest to, że gramy u siebie. Mój typ to 2:1 dla Polski po bramkach Milika i Grosika.
Piłka nożna
Mecz towarzyski
Serbia @ Polska
Typ: 2✅
stawka 50
kurs 2.00
e/w 100

budżet po: 317
zysk/strata: 117
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Ok, czas zagrać coś naprawdę wysoko. Moim typem będzie spotkanie ligi NHL pomiędzy Tampa Bay Lightning, a New York Islanders. Gracze z Florydy mieli 2 dni wolnego i będą grali w swojej hali. Ten mecz będzie dla nich bardzo ważny, bo by liczyć się w walce o zwycięstwo w dywizji nie mogą sobie pozwolić na porażki. Zostało im jeszcze 9 spotkań, a tracą tylko 2 punkty do liderów (mając mecz mniej). Także mają bardzo dobrą okazję na odrobienie strat wygrywając dziś. Drużyna przyjezdnych z ostatnich 5 spotkań wygrała tylko 1, zdobyli oni w tym czasie tylko 7 bramek, co jest bardzo słabym wynikiem jak na standardy NHL. Obie drużyny mają o co grać, ale obstawiam tu zwycięstwo gospodarzy.
NHL
New York Islanders @ Tampa Bay Lightning
Typ: Lightning -0.5✅
stawka 300
kurs 2.05
e/w 615

budżet po: 632
zysk/strata 432
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Na dziś opcja &quot;low risk - high reward&quot;. Zobaczymy co z tego będzie:
NHL
Pittsburgh Penguins @ New York Rangers
Typ: Penguins -0.5⛔
kurs 2.80

+
NHL
Chicago Blackhawks @ Vancouver Canucks
Typ: Blackhawks -0.5✅
kurs 1.90

+
NBA
Philadelphia 76ers @ Golden State Warriors
Typ: 76ers +21.5✅
kurs 1.90

stawka 10⛔
AKO 10.20
e/w 102.04

budżet po: 622
zysk/strata: 422
✅
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Kupon #1
NBA
Chicago Bulls @ Houston Rockets
Typ: Bulls✅
stawka 40
kurs 3.20
e/w 128
✅
Kupon #2
NHL
Nashville Predators @ Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins -0.5✅
kurs 2.15

+
NHL
New York Rangers @ Carolina Hurricanes
Typ: Rangers -0.5⛔
kurs 2.15

stawka 15⛔
AKO 4.62
e/w 69.33

budżet po: 670
zysk/strata: 470
✅
 
Do góry Bottom