>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

skybet 5 euro free

P 0

pipitta

Użytkownik
jesli chcecie free beta ze skybet,wystarczy zalogowac sie na ich strone,wejsc w zakladke Free bets i wpisac kod FEEDBACK. jego wysokosc to 5euro. pozdrawiam
 
P 58

pyzza

Użytkownik
ja wczoraj dostałem te 5 euro, ale musiałem rozwiązać quiz, który przyszedł na mail.
po jego rozwiązaniu wpisywałem dane konta, które zapewne były odnotowywane w systemie i po użyciu kodu miałem pieniądze

edit. oczywiście nie quiz, ale ankietę ;p
 
K 0

krzysztof76

Użytkownik
nie wiem jaki obrot ale jazagralem dzis do przerwy blackburn i weszlo zlecilem wyplate 20 funtow i odziwo kilka sekund i pieniadze na moneybookers
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Mam takie pytanie. Z free beta wygrałem 17.5 ojro. Zleciłem wypłatę 15 ojro na moneybookers. Niestety po zleceniu wypłaty ogarnąłem się, że w Skybecie mam zarejestrowany inny e-mail niż mój mail profilowy na MB. Wbiłem na LC w Skybecie , żeby to odkręcić. Pierwszy konsultant albo był debilem albo tłumacz na google jest z****** i nie dogadaliśmy się. Inny konsultant z LC zrozumiał o co mi chodzi i polecił zmianę mojego maila w ustawieniach Skybeta. Tak też zrobiłem ale nie wiem co dalej będzie bo kasy nie ma ani w Skybecie ani na MB. Wkurzam sie trochę bo free beta zagrałem, że Djoko wygra z Ferdkiem po kursie 3,5. Djoko wygrał, obronił 2 meczbole a ja dałem dupy????. Pytanie co dalej będzie z tym piętnastakiem?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Mam takie pytanie. Z free beta wygrałem 17.5 ojro. Zleciłem wypłatę 15 ojro na moneybookers. Niestety po zleceniu wypłaty ogarnąłem się, że w Skybecie mam zarejestrowany inny e-mail niż mój mail profilowy na MB. Wbiłem na LC w Skybecie , żeby to odkręcić. Pierwszy konsultant albo był debilem albo tłumacz na google jest z****** i nie dogadaliśmy się. Inny konsultant z LC zrozumiał o co mi chodzi i polecił zmianę mojego maila w ustawieniach Skybeta. Tak też zrobiłem ale nie wiem co dalej będzie bo kasy nie ma ani w Skybecie ani na MB. Wkurzam sie trochę bo free beta zagrałem, że Djoko wygra z Ferdkiem po kursie 3,5. Djoko wygrał, obronił 2 meczbole a ja dałem dupy????. Pytanie co dalej będzie z tym piętnastakiem?
wystarczyło dodać do mb drugi e-mail, ten na który masz zarejestrowane konto na skybecie
 
A 15

artiz5

Użytkownik
ale mi chodzi przy zakładaniu konta czy z czyms takim sie nie spotkaliście...bo mi takie coś wyskakuje gdy klikam z free bets lub my acount
 
Do góry Bottom