>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skuteczność 60% i serie systemy

plluzak80 64

plluzak80

Użytkownik
Hejka !

Gram od dłuższego czasu płasko kursy w granicach 1.6 - 1.8 ze skutecznością rzędu 55 - 65%. Zastanawiałem się trochę nad jakimś sensownym systemem przy takich parametrach :) Ćwiczyłem przerzutki Ediego i podnosilem stawki co próg według własnego algorytmu. Grałem Też na dwie linie niezależnie z oddzielnym stawkowaniem. Mimo tego nie znalazłem jakiegoś złotego środka przy takich parametrach. Może macie jakieś pomysły:) ?

Pozdrawiam i zielonosci:)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
masz za slaby yield, zeby podrasowac go systemem ;) jak masz dodatni yield to z czasem bedziesz mial wiecej pieniedzy i bedziesz gral za wieksze stawki. jak masz ujemny yield to... bedziesz wierzyl, ze te systemy ci go podrasuja chociaz z matematycznego punktu widzenia jest to czysta abstrakcja prowadzaca do bankructwa 🙃 ilosc osob wierzacych w te systemy i matematyczne wyliczenia przy ujemnym yieldzie jest tak duza, ze z matematycznego punktu widzenia ktos trafi na serie przy tylu probach, ze te systemy okaza sie 'zwycieskie' chociaz to tylko dzielo przypadku... ponad 90 procent osob ma ujemny yield, wiec jest mnostwo chetnych do testowania tych systemow... gdyby to sie sprawdzalo to marza u buka wzrastalaby z czasem... no przeciez te systemy powinny dzialac u wszystkich... no i dzialaja na wybranym interwale...

pozdrawiam i zielonosci ;)
 
A 85

aksior

Użytkownik
Forum jest niemal " Martwe" Po zmianach... Kiedyś miałbyś min. Dziesiątki odpowiedzi i pomysłów...
 
A 85

aksior

Użytkownik
Wszystko sie teraz dzieje na fb/telegramie. Jestem na wielu grupach, nie tylko bukmacherskich i wszystkie wymarly na rzecz fb czy tg. Wiec zmiany na forum nie mialy tu zadnego wplywu.
Post automatycznie złączony:

Przenieśli się też na chaty live na stronach bukmacherskich które zostały rozbudowane. Kto jest właścicielem tego forum?:) pan od bukmacherki?:)
 
Do góry Bottom