>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skromnie, ale trafnie ;)

rush 17

rush

Użytkownik
Witam! Na forum jestem nowy, jednak w bukmacherce siedzę już któryś rok i przez te kilka lat nabyłem trochę doświadczenia, które może okazać się cenne przy próbie mnożenia mojego budżetu.

Ten temat traktuję jako własny dziennik bukmacherski i tutaj przedstawię kilka zasad, wg których gram.
#1 - póki co wszystkie moje zakłady typuje w bet365.
#2 - wkład początkowy wynosi 100 zł. Uważam bowiem, że nie pieniądze, lecz taktyka jest kluczem do sukcesu.
#3 - moim celem jest to, aby na koniec miesiąca budżet zawsze był większy niż pierwszego dnia miesiąca. Nauczyłem się bowiem przez te kilka lat, że zysk w bukmacherce jest procesem długotrwałym. Nie chodzi o to, żeby każdy zakład wygrywać, lecz o to by po pewnym okresie czasu ten budżet był zwiększony.
#4 - każdy zakład grywam za stawki nie większe niż 2-3% budżetu. Wiem, że z początku zyski będą niewielkie, ale tak jak wcześniej wspomniałem trzeba mieć na uwadze długoterminowość zarobków. Należy też pamiętać, że nawet najlepsza analiza i najpewniejszy typ może okazać się klapą. Grając taktycznie niwelujemy możliwość szybkiego stracenia budżetu, a wraz z przybywaniem oszczędności stawki będą się zwiększały. Cierpliwość to podstawa ;)
#5 - statystyki z trafności co 10 kuponów, ponadto na koniec każdego miesiąca krótkie podsumowanie.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - RUMUNIA, LIGA I [1.12.2014 r.; godz. 19:30]
vs.
KUPON #1 : FC Botosani - Steaua Bukareszt
TYP : Steaua Bukareszt @ 1.72
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,45 PLN
WYNIK : 0:2 ✅
Steaua to drużyna, która w Rumunii nie ma sobie równych. Ostatnio odniosła porażkę na trudnym terenie 1:0 z ASA Targu Mures i muszą jutro wygrać by ponownie odskoczyć CFR Cluj na 7 punktów. Dysponująca wyjątkowo silną i wyrównaną kadrą jak na rumuńskie standardy Steaua powinna poradzić sobie z okupującą środkowe rejony tabeli drużyną Botosani.
▶ Spodziewane zwycięstwo piłkarzy Steauy, choć ze strzeleniem drugiej bramki czekali aż do 88 minuty.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - HOLANDIA, EERSTE DIVISIE [1.12.2014 r.; godz. 19:00]
vs.
KUPON #2 : Achilles 29 - FC Volendam
TYP : under 3,5 @ 1.72
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,45 PLN
WYNIK : 2:4 ⛔
Według statystyk z całego sezonu to FC Volendam jest faworytem. Drużyna walczy o miejsce premiowane awansem do Eredivisie i nie może sobie pozwolić na wpadki z zespołami pokroju Achilles 29, jeżeli bierze awans na poważnie. Forma w ostatnich meczach ekipy gości jednak nie zachwyca - dwie porażki z drużynami, które również chcą awansować bardzo utrudniła im sytuację. Achilles natomiast od dwóch meczy znajduje się na fali zwycięstw i na pewno łatwo skóry nie oddadzą. Typ wydaje się dość ryzykowny zważając na kurs, ponieważ liga Eerste Divisie jest bardzo bramkostrzelna a ponadto obie drużyny przeważnie osiągają ten próg. Jednak biorąc pod uwagę aktualną formę Volendam stawiam na under.
▶ Piłkarze z Volendam już po 24 minutach prowadzili 4:0 i pokazali Achillesowi, że dwie porażki z rzędu były wypadkiem przy pracy.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - EGIPT, LIGA I [2.12.2014 r.; godz. 19:30]
vs.
KUPON #3 : Wadi Degla - Moqawloon Al Arab
TYP : Wadi Degla @ 1.72
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,45 PLN
WYNIK : 1:0 ✅
Wadi Degla zalicza bardzo dobry początek sezonu - po dziewięciu meczach zajmują trzecią pozycję w lidze egipskiej. U siebie stracili tylko dwie bramki, a strzelili ich aż siedem w dotychczasowych siedmiu meczach (3 zwycięstwa i remis). Drużyna gości to tegoroczny beniaminek pierwszej ligi i wydaje się, że walka o ligowy byt to wszystko na co ich teraz stać. Zajmują piętnastą pozycję, a na wyjeździe nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Ponadto w dotychczasowych trzech meczach wszystkie wygrali jutrzejsi gospodarze, z bilansem 9:2.
▶ Z zupełnie nieznanych mi przyczyn Bet365 policzyło mój zakład jako zwrot. Bramka strzelona w 88 minucie niemiłosiernie mnie zadowoliła, choć nie na długo...
 
rush 17

rush

Użytkownik
HOKEJ NA LODZIE - CZECHY, EXTRALIGA [2.12.2014 r.; godz. 18:15]

vs.
KUPON #4 : Slavia Praga - Kometa Brno
TYP : under 5,5 @ 1.70
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,40 PLN
WYNIK : 4:6 ⛔

Mecz dość trudny do wytypowania w kwestii zwycięzcy. Slavia Praga w obecnym sezonie zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli Extraligi i ogólnie nie robią dobrego wrażenia, jednak w statystyce H2H wyraźnie wygrywają. Od dłuższego czasu przegrywają i mogą w końcu wygrać, ja jednak typuję w under 5,5. Slavia w meczach domowych spisuje się dobrze i nie wydaje mi się, by stracili dużą ilość goli, a strzelenie może im sprawić trochę problemów.

▶ No strasznie nie trafiony typ, jednak gole w hokeju to nie moja bajka ;)
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - HOLANDIA, JUPILER LEAGUE [2.12.2014 r.; godz. 20:00]
vs.
KUPON #5 : Jong PSV - De Graafschap
TYP : Remis lub De Graafschap @ 1.70
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,40 PLN
WYNIK : 3:1 ⛔
Dwie drużyny o znanych nazwach - rezerwy potęgi piłki holenderskiej i drużyna, która często występuje w Eredivisie z różnym skutkiem. Ja tutaj liczę na doświadczenie gości wyniesione z gry w najwyższej klasy rozgrywkowej i sądzę, że remis leży jak najbardziej w ich zasięgu.
▶ Piłkarze De Graafschap trochę zbyt późno wzięli się za odrabiania strat. Ostatnie 10 minut to mimo wszystko zbyt mało czasu...
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - PORTUGALIA, SEGUNDA LIGA [3.12.2014 r.; godz. 16:00]
vs.
KUPON #6 : Leixoes - FC Porto B
TYP : Leixoes lub Remis @ 1.85
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,70 PLN
WYNIK : 2:3 ⛔
Po kilkumeczowym &quot;minusie&quot; trzeba się w końcu odkuć. Na dzień jutrzejszy znalazłem bardzo ciekawe spotkanie w drugiej lidze portugalskiej na wysokim kursie. Leixoes to drużyna, która ze swojego stadionu zrobiła swego rodzaju twierdzę. Rezerwy Porto na wyjeździe radzą sobie dość średnio. Ponadto Leixoes jeszcze u siebie z Porto nigdy nie przegrało.
▶ Czerwona kartka wszystko posypała, a do tego czasu typ wyglądał bardzo pewnie.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - CYPR, FIRST DIVISION [5.12.2014 r.; godz. 18:00]
vs.
KUPON #7 : Anorthosis Famagusta - APOEL Nikozja
TYP : APOEL Nikozja @ 1.80
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,60 PLN
WYNIK : 0:1 ✅
APOEL Nikozja to aktualnie lider ligi cypryjskiej, jednak ich przewaga nad drugim Apollonem wynosi zaledwie dwa punkty. Wyraźnie jednak APOEL zmierza po tytuł mistrza kraju i miażdży wszystkich dookoła - w dotychczasowych 11 spotkaniach aż 8 razy wygrali i mają 3 remisy. W ostatnich 3 meczach remisowali aż 2 razy i dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Zaledwie 2 bramki stracone i aż 11 strzelonych w 5 meczach wyjazdowych pokazuje, że zwycięstwo w meczach poza swoim obiektem nie są dla drużyny z Nikozji problemem.
▶ Spodziewane skromne zwycięstwo APOEL-u. Mimo wszystko nie myślałem, że goście będą się męczyli ze strzeleniem bramki tak długo.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - WŁOCHY, SERIE A [6.12.2014 r.; godz. 18:00]

vs.
KUPON #8 : AS Roma - Sassuolo
TYP : BTTS - nie @ 1.72
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,60 PLN
WYNIK : 2:2 ⛔

Roma na Stadionie Olimpijskim w siedmiu meczach straciła tylko 2 bramki i wygrała wszystkie mecze. Formacja defensywna to naprawdę pewny punkt rzymskiej drużyny i nawet kontuzja Castana nie sprawiła, że Rzymianie zaczęliby tracić bramki. Sassuolo na wyjazdach radzi sobie średnio i wydaje mi się, że ich aktualna forma nie jest w stanie zagrozić Rzymianom. Stawiam na skromne zwycięstwo Romy 1:0 lub 2:0 i dopisane kolejne 3 punkty do tabeli Serie A. Ponadto Roma ma dodatkową motywację, gdyż po tym meczu mogą zbliżyć się na jeden punkt do Juve, który dzisiaj bezbramkowo zremisował z Fiorentiną.

▶ Roma zagrała beznadziejne spotkanie i nie zasłużyła nawet na bramkę, a już nie mówmy o remisie.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA RĘCZNA - WĘGRY, LIGA MISTRZÓW [6.12.2014 r.; godz. 16:30]
vs.
KUPON #9 : MOL-Pick Szeged - Vive Targi Kielce
TYP : over 57,5 @ 1.85
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,70 PLN
WYNIK : 26:27 ⛔
Dwie najlepsze drużyny grupy D spotkają się w Węgrzech w spotkaniu, które może zdecydować o układzie tabeli. Obie ekipy mają już praktycznie wywalczony awans do kolejnej rundy z pierwszych dwóch miejsc, więc możemy się spodziewać wielu bramek i szybkich akcji. Każdej drużynie zależy na zwycięstwie i obie zdobywają dużo bramek. Ponadto zarówno gospodarze jak i goście dobrze czują się w szybkich akcjach - szczególnie MOL-Pick, który wiele bramek strzela po kontratakach.
▶ Zawodnicy VIVE zagrali beznadziejny mecz w drugiej połowie i nie zasłużyli na zwycięstwo i gdyby nie ich nieskuteczność to typ wszedłby z wysokim nadmiarem. Ponadto dobra postawa Wyszomirskiego i Szmala pozbawiła mnie pieniędzy.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - HISZPANIA, LIGA BBVA [6.12.2014 r.; godz. 20:00]
vs.
KUPON #10 : Real Madryt - Celta Vigo
TYP : gospodarze - czyste konto @ 1.83
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,66 PLN
WYNIK : 3:0 ✅

Real Madryt to zdecydowany faworyt tego spotkania. Co prawda już dzisiaj przejechałem się na faworycie z Rzymu, ale tutaj sądzę, że obędzie się bez niespodzianki i Real nie da sobie strzelić gola. Celta to drużyna, która aspiruje do bycia jedną z lepszych defensyw Liga BBVA. Gra gości polega na oczekiwaniu na szybkie kontry. Real jednak oprócz mocnej ofensywy posiada także mocne tyły i nie powinien dać się tak zaskoczyć jak FC Barcelona.
▶ Spodziewanie Real ograł do zera Celtę Vigo. Goście nie oddali nawet jednego celnego strzału.
 
rush 17

rush

Użytkownik
K#1 FC Botosani - Steaua Bukareszt 1,45 PLN ✅
K#2 Achilles 29 - FC Volendam 2,00 PLN ⛔
K#3 Wadi Degla - Moqawloon Al Arab ZWROT ✅
K#4 Slavia Praga - Kometa Brno 2,00 PLN ⛔
K#5 Jong PSV - De Graafschap 2,00 PLN ⛔
K#6 Leixoes - FC Porto B 2,00 PLN ⛔
K#7 Anorthosis Famagusta - APOEL Nikozja 1,60 PLN ✅
K#8 AS Roma - Sassuolo 2,00 PLN ⛔
K#9 MOL-Pick Szeged - VIVE Kielce 2,00 PLN ⛔
K#10 Real Madryt - Celta Vigo 1,66 PLN ✅

YIELD : 40%
ZYSK : 1,29 PLN
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - BELGIA, JUPILER LEAGUE [7.12.2014 r.; godz. 14:30]
vs.
KUPON #11 : Club Brugge - Zulte Waregem
TYP : Club Brugge [-1 HA] @ 2.05
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 4,10 PLN
WYNIK : 2:1 ⛔
Club Brugge na własnym obiekcie przyjmie czternastą drużynę ligi belgijskiej. Gospodarze to aktualny lider i na własnym boisku z niżej notowanych przeciwników robi miazgę. Ponadto są oni bardzo mocno zmotywowani wczorajszą porażką Anderlechtu i możliwością odskoczenia na kilka punktów. Waregem to uznana marka w futbolu belgijskim i Brugge miało niejednokrotnie problemy w meczach z nimi, jednak ta drużyna przeżywa ogromny kryzys i nie wydaje mi się, by ekipa z Brugii zakończyła dobrą passę w meczu z nimi.
▶ Bramka strzelona w 93 minucie, w dodatku po katastrofalnym błędzie bramkarza Brugge...
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - HISZPANIA, LIGA BBVA [7.12.2014 r.; godz. 17:00]
vs.
KUPON #12 : FC Barcelona - Espanyol Barcelona
TYP : over 10 RR @ 1.61
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,23 PLN
Wydaje mi się, że 11 rzutów rożnych to bariera, którą spokojnie dzisiaj mogą osiągnąć obie drużyny. Barcelona posiada szybkich zawodników i często zapobiegnięciem utraty bramki przez ich rywali jest wybicie piłki na korner, tym bardziej, że gospodarze często prowadzą wymianę szybkich podań w polu karnym. Ponadto spodziewam się, że bramka Espanyolu będzie bardzo mocno ostrzeliwana, a trochę rożnych powinni dodać goście, dla których może to być jedyna szansa na strzelenie gola.
▶ Spodziewalem się więcej po bramkarzu Espanyolu.
 
rush 17

rush

Użytkownik
Witam!

Z racji tego, że po powrocie do bukmacherki moje typy są bardzo nietrafne to narazie przerywam typowanie do połowy stycznia. Jednak kilka miesięcy to w sporcie dużo czasu i muszę wiele nadrobić w kwestii wiedzy odnośnie niektórych zespołów. Ponadto może znaczne gre na większych stawkach, gdyż postawilem sobie cel konkretnej sumy do wakacji a grając na takich stawkach mało prawdopodobne jest to osiągnąć.
 
rush 17

rush

Użytkownik
Trochę to dziwne uczucie spędzić weekend bez zakładu. No nie mogę wytrzymać i jednak zaczynamy grę na tych samych zasadach co wcześniej :cool:
KOSZYKÓWKA - USA, NBA [13.12.2014 r.; godz. 01:00]
vs.
KUPON #13 : Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
TYP : Damian Lillard over 5.5 assist @ 1.72
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,42 PLN
Wynik : 6 ✅
▶ Fantastyczny mecz dwójki Lillard-Aldridge. Uzupełniali się wzajemnie, lecz to nie wystarczyło na dobrze dysponowanych Byków.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - ANGLIA, BARCLAYS PREMIER LEAGUE [13.12.2014 r.; godz. 16:00]
vs.
KUPON #14 : Chelsea FC - Hull City
TYP : Chelsea wygra do zera @ 1.66
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,33 PLN
Wynik : 2:0 ✅
▶ Typ nawet przez chwilę niezagrożony, Hull w ogóle nie oddało celnego strzału na bramkę Petra Cecha.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - NIEMCY, BUNDESLIGA [13.12.2014 r.; godz. 15:30]
vs.
KUPON #15 : FC Augsburg - Bayern
TYP : over 3.5 kartki @ 1.83
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,66 PLN
Wynik : 0 ⛔
▶ Obie drużyny otrzymują na prawdę mało kartek, ale myślałem, że przynajmniej Augsburg trochę poniosą emocje w derbach Bawarii.
 
rush 17

rush

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - ANGLIA, BARCLAYS PREMIER LEAGUE [13.12.2014 r.; godz. 18:30]
vs.
KUPON #16 : Arsenal - Newcastle United
TYP : over 3.5 kartki @ 1.61
Bet365 / Stawka : 2 PLN / PW : 3,23 PLN
Wynik : 4 ✅
▶ Kilka decyzji Masona niezrozumiałych, w kilku sytuacjach dał kartkę gdzie jej nie powinno być, a w innych oszczędzał. Typ jednak trafiony i to się liczy ;)
 
Do góry Bottom