>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

skrill wypłata na konto

B 0

bugza

Użytkownik
Witam
Mam kilka pytań
Czy żeby przelać komuś pieniądze z konta (moneybookers) skrill muszę je mieć zweryfikowane czy moge to robić od razu po rejestracji??
Czy żeby używać konta skrill musze mieć konto w normalnym banku i posiadać kartę??
Czy z konta skrill mogę wysyłać pieniądze do kogoś kto nie posiada konta skrill do banku np: PKO??
Czy moge dodać kogoś karte bankową do konta skrill?
Proszę o szybką i profesjonalną odpowiedź
Pozdrawiam
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Mam kilka pytań
Czy żeby przelać komuś pieniądze z konta (moneybookers) skrill muszę je mieć zweryfikowane czy moge to robić od razu po rejestracji??
Czy żeby używać konta skrill musze mieć konto w normalnym banku i posiadać kartę??
Czy z konta skrill mogę wysyłać pieniądze do kogoś kto nie posiada konta skrill do banku np: PKO??
Czy moge dodać kogoś karte bankową do konta skrill?
Proszę o szybką i profesjonalną odpowiedź
Pozdrawiam
1. NIE/tak
2. NIE
3. NIE
4. NIE
5. NIE
 
B 0

bugza

Użytkownik
Ok a mam pytanie czy zakładając konto w banku moge podac inny adres korespondencji niż zameldowania?
To pieniądze ze skrilla mogę tylko przelewać komuś kto ma skrilla tak?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ok a mam pytanie czy zakładając konto w banku moge podac inny adres korespondencji niż zameldowania?
To pieniądze ze skrilla mogę tylko przelewać komuś kto ma skrilla tak?
Tak możesz podać, z tym że podajesz zarówno ten zameldowania jak i do korespondencji.
 
B 0

bugza

Użytkownik
Ok i od razu po założeniu konta w banku bede miał dostep do konta internetowego i bede mógł robić z niego wpłaty i wypłaty tak??
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Ok i od razu po założeniu konta w banku bede miał dostep do konta internetowego i bede mógł robić z niego wpłaty i wypłaty tak??
tak, o ile coś będziesz miał na koncie.
ps.
na takie pytania dostaniesz odpowiedź w swoim banku.
 
Do góry Bottom