>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

skrill w amazon

P 0

poppe

Użytkownik
No rozchodzi sie o Karte Skrill. Czy nia w Amazonie zaplace. W google szukalem to niby dziala. Ale to stare posty jak jeszcze mooneybookers byl.
 
P 0

poppe

Użytkownik
To jest ten numer trzy cyfrowy na drugiej stronie karty tuz za paskiem do podpisania sie na karcie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wiele razy płaciłem kartą skrill w sklepach internetowych i nigdy nie miałem problemu. Do tej pory zawsze podczas płatności podawałem nr ccv.
 
simons 646

simons

Forum VIP
To jest ten numer trzy cyfrowy na drugiej stronie karty tuz za paskiem do podpisania sie na karcie?
Tak to ten numer.
Nie wszyscy akceptują pre-paidy takie jakie wydaje Skrill. Zależy to od &quot;sprzedawcy&quot; i operatora, także na pewno nie można jednoznacznie określić, że skoro Tobie zawsze przyjmowali, to przyjmą wszędzie ????
 
P 0

poppe

Użytkownik
A ja tam dziś zamówiłem sobie w Amazonie produkty, których w Polsce nie mogę dostać tylko w USA. Normalnie dodałem adres wszystko itd. Dodałem kartę MasterCard (od Skrill), chcieli tylko Expires Date, Numer karty i imię i nazwisko na karcie i tyle, żadne inne kody CCV nie podawałem bo nigdzie nie chcieli. Zobaczymy, złożyłem zamówienie, Payment Method jest MasterCard ten Skrillowy ????
Jak kogoś interesuje to za przesyłkę wyszło prawie 15$, a nie brałem tej najtańszej tylko opcję &quot;środkową&quot; gdzie paczka w ciągu 9-16 dni powinna do mnie dotrzeć.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zgodnie z tym co maja w zasadach napisane to nie przyjmuja kart pre-paid ktore wymagaja CCV. Skoro nie musiales wpisywac CCV to wychdozi na to ze nie jest wymagany, wiec zgodnie z powyzszym przyjmuja ????
 
P 0

poppe

Użytkownik
Jak kogos interesuje amazon i platnosc karta skrill to potwierdzam ze sie da. Dzis przyszedl meil ze moje zamowienie zostalo wyslane. A na koncie skrill widze ze pieniadze za zamowienie zostaly zdjete jedynie nie widze tego jeszcze na spisie transakcji, chyba ze tego nie uwzlegniaja lub bedzie pokazane za jakis czas.
 
Do góry Bottom