>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skrill - problem

S 0

sanio1910

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów ???? . Z racji tego ze zaczynam grać na buku chciałem sb wpłacic pieniążki przez Skrilla . Wszystko ładnie wpisałem nr konta wysłałem pieniążki z konta ubyło. Po 4 dniach kasy ani widu no wiec znalazłem na Mailu ze :
Z przyjemnością potwierdzamy otrzymanie Twojej wpłaty zwykłym przelewem bankowym. Wygląda jednak na to, że ta transakcja została zrealizowana przy użyciu rachunku bankowego należącego do innej osoby. Oto jej szczegóły:

Kwota: PLN XXX

Aby ta płatność zasiliła Twoje konto, potrzebujemy Twojej pomocy. Zaloguj się do swojego konta, wejdź w zakładkę „Ustawienia” i wybierz jedną z poniższych opcji widniejących w zakładce „Weryfikacja”:

1. Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
2. Zweryfikuj konto bankowe

No wiec wpisałem nr mojego konta i faktycznie pojawiło sie to konto na skrillu . A teraz moje pytanie . Czy te pieniazki co miały byc wpłacone ukarzą sie na koncie ? Czy musze cos jeszcze zrobic?
 
monte 346

monte

Użytkownik
Nie tylko ty nie możesz doładować. Od wczoraj nie ma już takiej możliwości. O powodach, dlaczego nie jest to możliwe napisał jakiś dobrze poinformowany użytkownik w temacie o ustawie hazardowej kilka dni temu, poczytaj.
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Witam panowie mam problem z kontem skrill, otóż dawno tego nie używałem i zapomniałem maila i hasła na jaki miałem się logować, ale mam ten sam numer telefonu. Czy da radę jakoś przywrócić te dane do skrill posiadając tylko numer telefonu? Oraz mam jeszcze jedno pytanie - jak dobrze wiemy polski rząd robi nam pod górkę w kwestiach bukmacherskich. I oto moje pytanie - czy wpłaty i wypłaty do zagranicznych bukmacherów z PayPal są na takim samym poziomie bezpieczeństwa jak ze Skrilla?
 
Do góry Bottom