>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill na STS.pl!

shingper 563

shingper

Użytkownik
temat trochę przycichł, a nie powinien - otóż znajomy pokazał mi ciekawego maila jakiego otrzymał od STS, w którym to straszą chłopaka, że zgłoszą go do Głównego Inspektora Informacji Finansowej tylko za to, że dokonywał depozytów za pomocą skrill - poproszę go jutro o jakiegoś screena i zapodam, żeby nie było, że bajki opowiadam ;)
No i gdzie ten screen ściemniaczu ? Po co ludzie takie głupoty wymyślają to nie wiem.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
I wtedy jak to przelicza po kursie jakim ??
&#39;W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę w wysokości 3,99%. Kursy wymiany mogą się różnić i są stosowane natychmiast bez powiadamiania o tym użytkownika.&#39;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No i gdzie ten screen ściemniaczu ? Po co ludzie takie głupoty wymyślają to nie wiem.
Totalna bzdura, kolega mocno się zagalopował. Za chwile każdego będą straszyć w jakim my kraju zyjemy..... Żeby ludzie takie bzdury wypisywali .
 
R 924

radziooh

Użytkownik
zaraz zaraz. To dla tych błaznów z STS wygrane na zagranicznyc bukmacherach to brudne pieniądze? Poza tym kursy i maxymalne stawki są tam tak śmiesznie niskie że nie da się grać. 100zł na zawodnika NBA. Życzę STSowi bankructwa.
 
Do góry Bottom