>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - co uważacie, wasze doświadczenia itp.

R 0

rafaxxx910

Użytkownik
Witam, dzień dobry w piątek i miłego weekendu wszystkim. Jest to mój pierwszy post i mam pytanko do was co uważacie o Skrill i czy jest bezpieczny? Otóż ostatnio wygrałem prawie 50k, metoda wpłaty był Skrill i na niego również wypłaciłem, ale jeszcze nie wszystko. Na skrillu mam 25k i prawie drugie tyle na koncie w kasynie. Wiem że regulaminowo na takim Skrillu mogą zamknąć wszystkim konta i dowidzenia ale chyba jakoś na to się nie zapowiada? Narazie wyrobiłem sobie kartę wirtualną i sobie też płacę telefonem za zakupy, wczoraj chciałem wypłacić parę groszy na konto bankowe to mi od razu ograniczenie wleciało i musiałem przesłać twarz + dowód osobisty przy niej ale w miarę sprawnie sprawdzili i mam już dostęp do konta i chyba przy okazji zwiększone limity. Prawdę mówiąc to chyba najbezpieczniej byłoby wyrobić kartę fizyczna i wypłacić w bankomacie nie? Co by nie trzymać za dużej gotówki na tym portfelu
 
R 0

rafaxxx910

Użytkownik
Bump + pytanko
Może ktoś się orientuje bo jak wiadomo karta wirtualna nie posiada swojego 4 cyfrowego kodu PIN więc nie można nią wypłacać z bankomatu ale zastanawia mnie jaki jest limit kwoty w jakimś sklepie aby terminal nie wymusił podania pinu którego po prostu nie ma.
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bump + pytanko
Może ktoś się orientuje bo jak wiadomo karta wirtualna nie posiada swojego 4 cyfrowego kodu PIN więc nie można nią wypłacać z bankomatu ale zastanawia mnie jaki jest limit kwoty w jakimś sklepie aby terminal nie wymusił podania pinu którego po prostu nie ma.
nie wiem czy to zależy od sklepu, ale przy każdej transakcji powyżej 100 zł zawsze muszę podać pin
 
Do góry Bottom