>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill blokuje mi konto bankowe

D 0

damianos500

Użytkownik
Witam. Mam problem chciałem ze swojego konta bankowego przelać kasę na skrilla poprzez trustly czekam i czekam i nagle błąd &quot;bank jest niedostepny&quot; chce się zalogować na konto banowe ale muszę mieć nowe hasło ponieważ te zablokowali. wczoraj tak miałem zadzwoniłem dzisiaj poszedłem do banku i znowu to samo. co jest? żałosne wczesniej żadnych problemów. bank to millenium a hasło znowu zablokowane .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Spotkałam się już z podobnym problemem i mam dla Pana przydatne informacje w tej sprawie. Czy mogę prosić o kontakt na priv?
Warto opisać sytuację na forum by kolejni nie mieli tych problemów w kontekście rozwiązania problemu.
Najpierw radziłbym napisać na ANG support Skrilla
 
K 2

karolinap1

Użytkownik
A czy są na forum inne osoby, których hasła do bankowości Millennium zostały zablokowane po użyciu Trustly? Myślałam, że wśród użytkowników forum to był jednostkowy przypadek. Proszę o sygnał jeśli są tu też inne osoby, które się z tym spotkały.
Na razie moje informacje nie są na tyle pewne, aby podawać je publicznie, ponieważ jestem na etapie ich potwierdzania. Osoby zainteresowane zachęcam jednak do kontaktu na priv.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Tak- bank milenium blokuje dostęp do konta po próbie transakcji za pomoca systemy TRUSTLY. W systemie bankowym transakcja oznaczona jest jako podejrzana i z automatu jest blokada, trzeba iść do placówki. Podobnie jak TRUSTLY działa SOFORT, tuatj mozesz wplacac bo nie ma blokad.
 
K 2

karolinap1

Użytkownik
Dear All, powiem wprost, pytam o powyższe ponieważ reprezentuję podmiot, który podejmuje kroki prawne przeciwko bankom utrudniającym użytkownikom korzystanie z usług takich podmiotów jak Trustly czy Sofort. Jeżeli ktoś z graczy doświadczył jakiś problemów w doładowaniu w taki sposób konta polecam skontaktowanie się ze mną na prv, bo będzie to z korzyścią dla takiej osoby. (na prv wszystko wyjaśnię). Z oczywistych powodów nie mogę więcej pisać publicznie, ale zapewniam, że &quot;no strings attached&quot;.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@karolinap1
Pozwolę sobie uświadomić Cie w pewnej kwestii od strony technicznej. Żeby móc korzystać z PW, musisz mieć napisane 10 postów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 205

amindada

Użytkownik
Nie rozumiem w jakim celu chcesz uszczęśliwiać osoby na siłę. Mi Milenium zablokwał 2 x transakcje trustly, za pierwszym razem myślałem, że to wyjątek, później upewniłem sie ze nie akceptują tej formy i wpłacam przez P24 lub Sofort.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nikt nic nie mówił, ale skoro raz drugi i trzeci blokują konto przez tą platność to tylko dureń by sie nie domyślił o co chodzi. Nie slyszalem ,.żeby ktoś się na to uskarżał, więc ciekawi mnie po co chcesz drążyć ten temat. Jak jesteś z kancelarii prawnej to może pomożesz kolegom , którym bukmacherzy nie chca wypłacić pieniędzy ??
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Dear All, powiem wprost, pytam o powyższe ponieważ reprezentuję podmiot, który podejmuje kroki prawne przeciwko bankom utrudniającym użytkownikom korzystanie z usług takich podmiotów jak Trustly czy Sofort. Jeżeli ktoś z graczy doświadczył jakiś problemów w doładowaniu w taki sposób konta polecam skontaktowanie się ze mną na prv, bo będzie to z korzyścią dla takiej osoby. (na prv wszystko wyjaśnię). Z oczywistych powodów nie mogę więcej pisać publicznie, ale zapewniam, że &quot;no strings attached&quot;.
Korzystając z Trustly lub Sofort podajesz swój login i hasło do bankowości online na stronie innej niż twojego banku. Tego typu działanie może narazić na blokadę dostępu do konta. W umowie z bankiem jest wszystko napisane kiedy bank blokuje konto. Radzę najpierw przeczytać umowę o prowadzenie konta bankowego ponieważ żadne kroki prawne mogą nic nie wskórać.
 
Do góry Bottom