>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Skrill bez konta bankowego

O 6

olekre

Użytkownik
Witam,
Założyłem konto w Skrill.
I czy potrzebuje jeszcze konto w jakimś banku?
Wszędzie piszą że trzeba Skrill powiązać z kontem w banku, tylko po co, jak można zwykłym przelewem wpłacić.

Pozdro.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie. Ale wpłacać na skrill trzeba ze swojego konta bankowego. Wpłata na poczcie/ w okienku bankowym nie dojdzie do nich. Jest to tak jakby wpłata od osób trzecich. I jest zabroniona w regulaminie. Możesz wpłacić za pomocą paysafecard. Ale jest chyba spora prowizja za to.
PS. Można też chyba wykonać przedpłatę nawet na poczcie w przelewy24, i tak wpłacić do skrill.
 
O 6

olekre

Użytkownik
No to po co oni oferują taki przelew jak uważają, że nie wolno?
Jest w opcji wpłaty zwykły przelew. Są dane które trzeba wpisać itp. Tylko obok pisze, że przelew musi pochodzić od osoby na która jest skrill. Musi być w nazwie nadawcy moje imię i nazwisko i te dane są na przekazie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
PS. Można też chyba wykonać przedpłatę nawet na poczcie w przelewy24, i tak wpłacić do skrill.[/QUOTE
Tak teoretycznie można tak zrobić, spisujesz dane do przelewu p24 oraz banku idziesz na pocztę, robisz taki przelew i powinien dojsc.
Nie dozwolona jest jedynie wpłata bezpośrednia z innego konta niż własciciela konta, we wszystkich innych metodach teoretycznie możesz wpłacać z byle jakiego konta.
Większość osób wpłacających nawet nie rozróżnia tego pojęcia wpłata bezpośrednia więc ogólnie śmiało można wpłacać z byle jakiego konta np przez p24 czy trustly.
No to po co oni oferują taki przelew jak uważają, że nie wolno?
Jest w opcji wpłaty zwykły przelew. Są dane które trzeba wpisać itp. Tylko obok pisze, że przelew musi pochodzić od osoby na która jest skrill. Musi być w nazwie nadawcy moje imię i nazwisko i te dane są na przekazie.
To jest jedyna opcja gdzie musisz wpłacić z własnego rachunku bankowego. Jeżeli dokonasz wpłaty z innego rachunku pieniądze wrócą do Ciebie, oczywiście wpłacając na poczcie stracisz prowizje za wysyłke i pewnie zwrot a jeszcze jak nie podasz rachunku na który mają zwrócić to przyjdzie pocztą do domu a to zajmuje min tydzień.
I czy potrzebuje jeszcze konto w jakimś banku?
Wszędzie piszą że trzeba Skrill powiązać z kontem w banku.
Pozdro.
Nie konto nie jest do niczego Ci potrzebne zobacz jakie masz metody wpłaty, możesz wpłacić choćby paysafecard,
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Konto w ogóle nie jest potrzebne aby ze skrill korzystać. Zamiast bawić się w przelewy polecam kupić kupon paysafecard i nim wpłacić na skrill. Wypłaty za pomocą karty skrill.
Niestety te rozwiązanie ma sporą wadę mianowicie 5.5% prowizji od wpłaty.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Bez zweryfikowanego konta bankowego nie licz, że będziesz mógł swobodnie korzystać z konta Skrill.
Bez weryfikacja i podłączenia konta bankowego:
- nie zamówisz i nie zweryfikujesz konta dla karty MasterCard o którą możesz się ubiegać, aby wypłacać pieniądze ze Skrill,
- będziesz miał niskie limity (1-50tys zł, ale raczej w pułapie 500zł-5 tys.),
- nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy (przelewanie kasy na konto kolegi i wypłacanie przez niego skończy się blokadą konta twojego i kolegii)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Bez zweryfikowanego konta bankowego nie licz, że będziesz mógł swobodnie korzystać z konta Skrill.
Bez weryfikacja i podłączenia konta bankowego:
1.nie zamówisz i nie zweryfikujesz konta dla karty MasterCard o którą możesz się ubiegać, aby wypłacać pieniądze ze Skrill,
2.będziesz miał niskie limity (1-50tys zł, ale raczej w pułapie 500zł-5 tys.),
3.nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy (przelewanie kasy na konto kolegi i wypłacanie przez niego skończy się blokadą konta twojego i kolegii)
1 nie prawda
2 nie prawda
3. będzie wypłacał kartą więc po co mu konto bankowe ? Dlaczego niby nie mógłby przelewać na konto skrill kolegi ? Od tego jest skrill, skrill nie tylko służy do wpłacania pieniędzy do bukmacherów ale również do przesyłania pieniędzy między użytkownikami.
Dziwi mnie że masz tak długi staż na forum a wypisujesz takie rzeczy.
Jeżeli chodzi o weryfikację adresu to polega ona jedynie na odebraniu listu ze skrzynki pocztowej i wpisaniu odpowiedniego kodu na stronie skrilla w celu weryfikacji jego otrzymania.
Tak więc możesz sobie załozyć konto na byle jakie imie i nazwisko i jeżeli podasz jakiś adres do wysyłki karty czy listu (to jest to samo otrzymanie karty lub listu jest równoznaczne z weryfikacją adresu) to będziesz miał zweryfikowany adres. Teraz skril zwiększył limity, nie wiem jak to wygląda kiedyś za weryfikacje adresu limit wynosił 10K pln (2,5k euro) teraz jest dużo większy.
Weryfikacja adresu i tożsamosci to dwie różne rzeczy. Weryfikację adresu może przejść każdy, tożsamości już nie. Możesz w pole imie i nazwisko wpisać dowolną kombinację np Bbla BLa jeżeli podasz dobry adres otrzymasz list bo w polsce nie trzeba być zameldowanym żeby otrzymywać listy wystarczy sam adres. A zatem twoja karta dla niejakiego Bbla Bla oraz konto będzie zweryfikowane ???? Jak przekroczysz limit transakcji dla weryfikacji adresu będziesz musiał zweryfikować tożsamość a w tym przypadku już tego nie zrobisz;D
 
L 147

luminat

Użytkownik
Sam sobie zaprzeczasz.
Zamieściłeś nieprawdziwą informację - w Polsce obowiązek meldunkowy cały czas istnieje. Fikcyjny, ale istnieje. Zostanie wzniesiony dopiero od stycznia 2016r. Drugie primo, nie wiem co ma wspólnego wysyłanie listu z obowiązkiem meldunkowym? :confused: ????

Nie wiem jak u innym, ale u mnie Skrill przy ubieganiu się o kartę Mastercard wymagał potwierdzenia tożsamości za pomocą dowodu osobistego i wyciągu konta z bankowego. Nie było możliwości wysłania karty bez przejścia tego etapu.
Kroki te były podjęte mimo, że wcześniej miałem w pełni zweryfikowane konto za pomocą adresu, konta bankowego i skanu dowodu osobistego.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Teraz to ja już nie wiem jak mam wpłacić. Nie mam konta bankowego, a chce wpłacić.
Jak to mogę zrobić? Poza paysafecard.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Sam sobie zaprzeczasz.
Zamieściłeś nieprawdziwą informację - w Polsce obowiązek meldunkowy cały czas istnieje. Fikcyjny, ale istnieje. Zostanie wzniesiony dopiero od stycznia 2016r. Drugie primo, nie wiem co ma wspólnego wysyłanie listu z obowiązkiem meldunkowym? :confused: ????

Nie wiem jak u innym, ale u mnie Skrill przy ubieganiu się o kartę Mastercard wymagał potwierdzenia tożsamości za pomocą dowodu osobistego i wyciągu konta z bankowego. Nie było możliwości wysłania karty bez przejścia tego etapu.
Kroki te były podjęte mimo, że wcześniej miałem w pełni zweryfikowane konto za pomocą adresu, konta bankowego i skanu dowodu osobistego.
Bzdura Panie i jeszcze raz bzdura. Nie potrzeba ci żadnego konta w banku by swobodnie korzystać z Skrill, ja od lat tak robiłem znaczy się miałem konto w banku ale kompletnie nie łączyłem go z Skrill jak i bukmacherką. Zawsze kupowałem PSC do bahu i z bahu obrót wypłata na skrill potem do bankomatu i kasa w ręce.
Co do weryfikacji mam 2 konta skrill i w żadnym nie wysyłałem zrzutów z konta bankowego bo to głównie chodzi o potwierdzenie adresu zamieszkania co wystarczy wysłać im skan czegokolwiek co widnieje twój adres. Więc, nie trzeba powiązywać konta w banku z skrill by móc swobodnie korzystać.
Zakładasz konto na skrill potem wyrabiasz kartę Master Card, jeśli chcesz wpłacać na skrill to teraz najlepsza opcja kupujesz PSC doładowujesz bezpośrednio na konto Skrill wiadomo prowizja ale to najlepszy sposób, i wypłata w bankomacie masz limit 1k dzienny, a jak chcesz więcej to wystarczy pomyśleć i też nie ma problemu.
 
cheddar12 5

cheddar12

Użytkownik
Pozwolę se odświeżyć. To jak to z tym jest? Jeden mówi tak drugi tak. Potrzebne mi konto w banku do wypłaty i uzyskania karty Mastercard czy wystarczy ze wpłacę hajs przez paysafecard obroce je w buku i wpłacę przez kartę ? Która założę bez konta?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Pozwolę se odświeżyć. To jak to z tym jest? Jeden mówi tak drugi tak. Potrzebne mi konto w banku do wypłaty i uzyskania karty Mastercard czy wystarczy ze wpłacę hajs przez paysafecard obroce je w buku i wpłacę przez kartę ? Która założę bez konta?
Po prostu napisz do Skrilla i od pierwszej ręki będziesz miał informacje na swoje pytania.
Zresztą pisz na priv do Sylwka od jest specjalistą w tym temacie heh ????
 
Do góry Bottom