>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

skoki - Obertdotrf [17-19 luty ] HS213m- FIS Team Tour -part3

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zagrany tripel w fortunie
Polska-Finlandia typ 1 ( kurs 1,35)
Tutaj nie ma co się oszukiwać nasza kadra jest zdecydowanie lepsza na chwilę obecną może to się szybko zmienić gdy wróci Larinto ale w dzisiejszych lotach nie widzę szans na pokonanie naszych &quot;orłów&quot;
Norwegia-Słowenia typ 1 ( 1,28)
Mocna ekipa Norwegii będzie walczyła o zwycięstwo w całym turnieju drużynowym mają dobrą pake lotników i spokojnie osiągną lepszy rezultat od ekipy Krancja.
Japonia-Czechy typ 1 ( kurs 1,42)
up.
AKO-2,45
 
G 33

green-black

Użytkownik
Japonia - Polska + Finlandia - Rosja + Norwegia (1-2m.) milenium ako:2.07 (po odliczeniu podatku)
Tak szybko: Japończycy w drużynówkach zawsze są mocni, mają solidnych Kasai i Tochimoto oraz rewelacyjnych Takeuchiego i Ito. U Nas oprócz Stocha reszta sobie radzi słabo w lotach. Nie widzę możliwości, żeby na dystansie 8 skoków Polacy nie zanotowali jakiejś wtopy, a przy solidności Japończyków to powinno wystarczyć.
Finowie co prawda w ogromnym kryzysie, ale mimo to powinni być lepsi od Rosjan. Rosjanie opierają się na chimerycznych Kornilovie i Vassilievie, którzy powinni być nieco lepsi od Koivuranty i Happonena,ale już w rywalizacji Sardykov + Kalinitschenko - Muotka +Hautamaeki zawodnicy z Rosji powinni dużo stracić. Obaj Rosjanie w swoich skokach na mamutach rzadko przekraczają 150metrów i to powinno zaważyć na wyniku rywalizacji. W kwalach do sobotniego konkursu lepsi byli Finowie, właśnie dzięki słabości dwójki Sardyko-Kalinitschenko.
Norwegia wczoraj skakała przeciętnie jak na swoje możliwości, ale bardzo równo. Dzisiaj powinno być lepiej, zresztą mają na ten moment chyba najbardziej wyrównaną &#39;4&#39; jeśli chodzi o loty narciarskie. Kto może im zagrozić w walce o 2 lokatę? Chyba tylko Słoweńcy, bo Niemcy skaczą w Oberstdorfie dość przeciętnie i norweska czwórka jest dla nich nieosiągalna. A u Słoweńców jest dziura w postaci Tepesa i tu powinni dużo stracić. pozdRaWiam!
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ja dzisiaj zrobiłem sobie spacerek do STS gdzie są najlepsze kursy, bo u netowych już wszystko pospadało.
Dubelek
Polska-Finlandia 1,45
Japonia-Czechy 1,55
ako 1,98
Stoch wiadomo swoje skoczy do tego Żyła, Miętus nie najgorzej i słaby Kot. Wczoraj żaden Fin nie znalazł się w finałowej 30 tak że nasze orły powinny ogarnąć chociaż różnie to z nimi może być. Betsafe dla porównania płaci na to zdarzenie 1,2.
Japonia wiadomo, wyrównany skład z będącym w bardzo dobrej formie Ito.Daiki to mój cichy faworyt zbliżających się mistrzostw świata. Takeuchi wczoraj też dwa dobre skoki, Kasai i Tochimoto również nie powinni spartolić roboty. Czesi mają Koudelke i Hlave którzy to pokazali się wczoraj z bardzo dobrej strony jednak Janda to już nie jest ten sam skoczek co kilka lat temu, może sie mu przytrafić bardzo słaby skok. Reasumując samurajowie posiadają solidniejszą ekipę i powinni się znaleśc przed Czechami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No i powróciła znów szopka w wykonaniu panów Tepesa i Hoffera zwana PŚ.Po pięknych i odbywających się w sprawiedliwych warunkach konkursach w Willingen,dziś znów narażali zawodników na utratę zdrowia,kombinowali z belką ża aż człowieka coś strzelało przed tv. Po skoku Żyły na taką odległość i upadku zawody powinny być przerwane,bo jego skok pokazał że na tej skoczni dziś było wszystko możliwe.A już puszczenie Prevca z takiej wysokiej belki to skrajna głupota,chłopak w szpitalu w tej chwili..Jestem przekonany na 99% że gdyby w całym Team Tour Austriacy nie byli na pierwszym miejscu po 1 serii dziś,to właśnie oglądalibyśmy przeprowadzaną na siłę 2 serię.

Mój dubel podawany wcześniej zepsuli Norwegowie,a w sumie Velta.No ale dziś to była loteria,dobrze że nie zainwestowałem w to większej gotówki.Słoweńcy mimo upadku Prevca wygrali,czyli zasłużone zwyciestwo.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jaja jak nie wiem. Zmienianie belki tak często to głupota straszna imo...
Wyjątkowo niesprawiedliwe zawody, ale cieszę się z wygranej Słoweńców (nie Słowaków :p). Dobrze, że nie Austriacy (chociaż w klasyfikacji team touru i tak są nr 1). Szkoda, że Velta zepsuł swój skok, bo mój kupon poszedł precz. Szkoda też Tochimoto, bo zaprzepaścił szanse Japończyków - przykro się zawsze patrzy na takie skoki. Polacy i tak lepiej niż myślałem (Miętus i Żyła), więc jestem zadowolony. Stoch trafił na słabe warunki, ale jak na nie, to skoczył dobrze.
Z niecierpliwością czekam na mistrzostwa w lotach w Vikersund.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No jaj były dobre, nie wiem jak ale Expekt wycofał swoje zakłady na skoki 2-3 minuty wcześniej niż powinien i dzięki temu nie wtopiłem. A gdy zobaczyłem byłem przekonany, że będzie tylko 1 seria i ciekawiło mnie czy bym wtopił czy nie. No i nie ma co tu dużo mówić, dziś byłyby wtopy bo Nowegia - Słowenia 2 i Japonia - Czechy 2, także oba typy z których miałem coś wybrać byłaby wtopa.
Co do panów H. i T. to oni istne cyrki robią od kilku lat i dziwi mnie, że tam nikt nie domaga się w końcu zmiany. Przecież ich miejsca spokojnie mógłby ktoś objąć nawet ze starej gwardii skoczków i za pewne całkiem inne skoki byśmy zobaczyli. Ale nic się na to nie zanosi i szopkę tych dwóch nieudolnych panów będzie pewnie oglądać jeszcze kilka sezonów.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Tepes pewnie mocno zależało na takim układzie. przecież Prevc wylądował w szpitalu i kto miałby za niego skakać? Słoweńcy na pewno stracili by to miejsce. Jedyny typ który zagrałem na dwóch kuponach dzisiaj to Norwegia przed Słowenia :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom