>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
no Ammann tak jak można było się spodziewać, koleś jest w fenomenalnej formie i złoto dla mnie ma na 99%, ale na 99% jestem pewien że Małysz będzie miał medal, oby srebro

I jest SREBRO, tak jak pisałem złoto było poza zasięgiem, Ammann jeszcze dowalił oficjalny rekord skoczni aby pokazać że jest najlepszy.

Brawo Adaś. Brawo Simon
 
D 0

damafi

Użytkownik
GRATULACJE DLA ADAMA!! JEST W BARDZO DOBREJ FORMIE. a Amman poza zasiegiem. teraz trzeba czekac na duza skocznie. Niespodziewalem sie ze Morgenstern tak popsuje skok no i slabo Jacobsen
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ktoś obstawiał parę z udziałem Olliego? Jak wam rozliczyli po jego dyskwalifikacji?
ja obstawiłem w parze z Ito i rozliczyli jako przegraną (tobet) ale jeszcze napisałem do supportu zobaczymy co odpisza
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie ma możliwości wszędzie będziecie mieć zakład przegrany, wystąpił tylko został zdyskwalfikowany, gdyby nie oddał skoku to zwrot ale skoczył więc zajął 50 miejsce w konkursie.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Emocje juz opadly po pierwszych zawodach... Cóż wielka radosc, choc z poczatku maly niedosyt byl, ale trzeba przyznac Ammann byl po za zasiegiem. Adam po raz kolejny pokazal tym co go skreslali ze robia to za wczesnie. On jest fenomenem a do tego skromnym czlowiekiem. Nie ma drugiego takiego sportowca w Polsce jak on.
Teraz czas na duza skocznie. Tam teoretycznie szanse na medal sa mniejsze, ale sa:!: Sam mistrz mowi ze bedzie mu latwiej i trzeba mu po raz kolejny zaufac. Znowu bedzie walczyl z calych sil i Panie Adamie, zycze wymarzonego zlota ????
Mowia ze złoto sie przegrywa, ale On wygral srebro :!:
edit: Pudzianowski czekam na kolejny wywiad nt Malysza ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
I trening
Pierwszy oficjalny trening na dużej skoczni w Whistler wygrał Anders Bardal. Norweg poszybował na odległość 139m (26 belka). Na drugim miejscu uplasował się Stefan Read z wynikiem 136,5m (29 belka), a trzeci wynik uzyskał Matti Hautamaeki - 136m (22 belka startowa).
Pierwszy wtorkowy trening rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem, z powodu mgły i obfitych opadów śniegu, które utrudniły przygotowanie obiektu.
Bardzo dobry pierwszy skok na dużym obiekcie oddał Adam Małysz. Polak poszybował na 135 metr z belki startowej nr 22. Lepiej od naszego skoczka z tego samego rozbiegu skoczyli tylko Matti Hautamaeki (136m) oraz Harri Olli (135,5m).
Dalej od Adama Małysza poszybował Krzysztof Miętus, który uzyskał 135,5m, jednak startował on z dłuższego rozbiegu (nr 26).
Daleko lądowali także pozostali nasi kadrowicze. Łukasz Rutkowski poszybował aż na 131,5m (8. lokata), Kamil Stoch uzyskał 130,5m (12. miejsce), a Stefan Hula wylądował na 125,5m (21. miejsce).
Większość czołowych zawodników, w tym Simon Ammann, Gregor Schlierenzauer czy Thomas Morgenstern odpuściła pierwszą serię treningową.
II trening
Janne Happonen uzyskał najlepszą odległość w drugiej oficjalnej serii treningowej na skoczni K-125 w Whistler. Fin poszybował aż na 141m. Drugie miejsce zajęli ex aequo Harri Olli (belka nr 18) oraz Krzysztof Miętus (belka nr 20), którzy lądowali na 137,5m.
W treningu wystartował także Simon Ammann. Złoty medalista ze skoczni normalnej uzyskał 134,5m z belki nr 18. Dalej od Szwajcara z tego samego rozbiegu skakali jednak jeszcze Anders Jacobsen (135,5m) czy Noriaki Kasai (136,5m).
Adam Małysz tym razem uzyskał nieco słabszy rezultat. Polak lądował na 131,5m, z belki nr 18. Świetnie spisał się ponownie Łukasz Rutkowski, który poleciał aż na 133,5m z 20 belki. Gorzej wypadli Stefan Hula (127,5m i 22 belka) oraz Kamil Stoch (114,5m i 18. belka).
III trening
Simon Ammann nie miał sobie równych podczas trzeciegu treningu, trzykrotny Mistrz Olimpijski poszybował na odległość 143 metrów, startując 4 belki niżej niż pozostali rywale. Z dłuższego rozbiegu daleko skoczył także Andreas Kofler, który zanotował 142 metry. Tylko pół metra krótszy skok oddał Anders Jacobsen, a na 140. metrze lądował Janne Happonen. Piąty rezultat należał do Stefana Huli, nasz reprezentant osiągnął 138,5 metra. W czołówce nie zabrakło także miejsca dla Wolfgang Loitzla (138m) oraz Romana Koudelki (135m).
Pozostali Polacy skakali teraz nieco słabiej. Adam Małysz uzyskał 130 metrów, co dało mu 19. miejsce ex aequo z Andreasem Kuettelem i Mattim Hautamaekim. Kolejne dwa miejsca także zajęli nasi reprezentanci, Łukasz Rutkowski (128m) oraz Krzysztof Miętus (127,5m). Krócej skoczył natomiast Kamil Stoch, 126 metrów dało mu 27. lokatę.
Na skoczni podczas treningów padał drobny śnieg oraz wiał leciutki wiatr, nie przekraczający prędkości pół metra na sekundę.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Pierwszy środowy trening to popis Gregora Schlierenzauera, który z 19 belki startowej poszybował aż na 139 metr. Daleko lądowali także Peter Prevc (138,5m z 25 belki) oraz Robert Kranjec (138m z 21 belki). Najlepszym Polakiem był Adam Małysz, który uzyskał 136,5m z 19 belki startowej (8. lokata). Przyzwoicie skakali także Kamil Stoch (132m z belki 23) oraz Stefan Hula (127m z 25. belki). Słabiej wypadli Krzysztof Miętus (124,5m z 23. belki) i Łukasz Rutkowski (123,5m z 23. belki).
Drugi trening to triumf Martina Schmitta, Który z belki nr 22 skoczył aż na 145 metrów. Rewelacyjny skok oddał także Thomas Morgenstern - na 141,5m z 20 belki. Niewiele bliżej lądował Tom Hilde (139,5m z 20. belki). Na 139 metr dolecieli Simon Ammann i Gregor Schlierenzauer, skacząc z belki nr 18.
Najlepszym z Polaków okazał się tym razem Kamil Stoch, który uzyskał 132m (20. belka). Z tego samego rozbiegu Adam Małysz skoczył 131m, a Stefan Hula lądował na 127m (22. belka). Ponownie najsłabsi byli Krzysztof Miętus (124m z 22. belki) oraz Łukasz Rutkowski (123m z 22. belki).
W ostatnim dzisiejszym treningu zwyciężył Andreas Kofler, uzyskując 142,5m z 18 belki. Na drugim miejscu uplasował się Wolfgang Loitzl (141,5m z 18. belki). Trzeci rezultat serii osiągnęli Adam Małysz i Simon Ammann, którzy skoczyli po 139,5m, jednak Szwajcar skakał z rozbiegu o trzy pozycje niższe od Polaka i Austriaków.

Pozotali nasi reprezentanci tym razem skakali bardzo równo. Krzysztof Miętus, Stefan Hula i Kamil Stoch uzyskali dokładnie po 127,5m z rozbiegu nr 20. Gorzej wypadł jedynie Łukasz Rutkowski, który lądował na 122m (20 belka).
 
D 0

damafi

Użytkownik
Za 30 minut kwalfikacje do jutrzejszego konkursu. Przed chwilą skończyła się seria próbna ktorą zdecydowanie wygrał Amman 143m, Małysz jak i Szliri po 134,5m więc spora strata...na Bwin można obstawić kwalfikacje i:
Martin Schmitt- Antonin Hajek 1 1,57 ⛔
Noriaki Kasai - Evensen 1 1,55.✅
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
O godzinie 20.30 rozpocznie się konkurs skoków na dużej skoczni. Walka o medale na pewno będzie zacięta, i choć Amman wydaje sie być poza zasięgiem to nie wiadomo co wydarzy się w konkursie. Do faworytów zaliczam właśnie Ammana, Schlierenzauera, Małysza i chyba Jacobsena. W konkursie na pewno jeszcze paru zawodników zgłosi swoje aspiracje do medalu.
Typy jakie proponuje:
Małysz - Morgenstern 1 1.75 ✅✅✅
Małysz top 3 2.70 ✅✅✅
Małysz w kwalifikacjach i treningach skakał dalej od Morgiego o ładnych pare metrów.
W kwalach wyglądało to tak:
Adam Małysz (Polska) - 133,5 m
Thomas Morgenstern (Austria) - 129,5 m
W treningach było nawet lepiej na korzyść Małysza.
Co do drugiego typu na TOP3 to też opieram się na wynikach Adama. Na każdym treningu plasował się w ścisłej czołówce bądź wygrywał. Jak tylko warunki na skoczni będą sprawiedliwe to myślę że typ trafiony.
Proszę o opinie
 
J 0

jimmy1990

Użytkownik
Prevc - Kornilov 1 1,80 Betsafe
Kto interesuję się skokami i śledzi poczynania zawodników to chyba zdaję sobie sprawę w jakiej formie jest obecnie Słoweniec i Rosjanin. Prevc co prawda przegrał bezpośrednie pojedynki w kwalifikacjach i serii próbnej z Denisem, jednak 7. miejsce na skoczni normalnej jak i zresztą ogólne wyniki treningów chyba nie pozostawiają wątpliwości kto powinien wygrać tą rywalizację. Korniłov zresztą sam nie dawno przyznal w wywiadzie, że z formą na IO nie trafił i myślę, że nie powinien niczym specjalnym zaskoczyć w konkursie.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja z kolei zagram taka parę w tobet: Anders Jacobsen - Andreas Kofler @1.50
Myślę sobie, że Norweg jest w o wiele lepszej formie od triumfatora TCS na co wskazują zarówno wyniki wczorajszych kwali jak i konkurs na normalnym obiekcie w Vancouver. Jak dla mnie ciekawy kurs i typ w miarę pewny. Macie jakieś zdanie na ten temat? Z góry dzięki za komentarze osób dobrze poinformowanych w tej materii ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Patrząc na pary wystawione przez bukmacherów to ciekawie dla mnie prezentują się następujące:

Małysz vs Jacobsen
(typ: Adam, kurs 1.80)✅✅ 2 - 12 ✅✅
W jakiej formie jest Adam to wszyscy widzimy. Na dużej skoczni skacze równie daleko jak na normalnej. Głęboko wierzymy w to, że i dziś zobaczymy naszego Orła na podium. Oglądając wczorajsze kwalifikacje widzieliśmy kolejny dobry skok na odległość 133,5 m. Skacząc z tej samej belki dalsze odległości uzyskali Amman i Schlierenzauer, pozostali zawodnicy z pierwszej 10 skakali z wyższej belki więc ciężko porównać ich odległości. Dalej skoczył również Jacobsen. Jednak wiemy, że ma on problem by oddać dwa równe dalekie skoki. Najczęściej pierwszy skok ma słabszy. Dzisiaj może być podobnie. Uważam, że jeśli do tej pory nie poradził sobie z tym problemem to nie inaczej będzie dziś, co oczywiście nie wyklucza opcji, że odda dwa równe skoki. Jednak mimo to nie sądzę, by był w stanie pokonać Małysza.
Stoch vs Miętus (typ: Krzysztof, kurs 2.30)⛔⛔15-35⛔⛔
Pojedynek obu naszych zawodników. Oczywiście bardziej doświadczony jest Kamil. To on również już zajmował wysokie lokaty w konkursach. Jednak w chwili obecnej nie może ustabilizować swojej formy i skacze bardzo nierówno co mogliśmy zaobserwować podczas treningów. Z kolei Krzysiek czuje się na tej skoczni bardzo dobrze co od początku podkreślał. Jego skoki również mogą się podobać. Potwierdził to również we wczorajszych kwalifikacjach. Jak wiemy cała trójka oddała bardzo podobne skoki. Dzisiaj też liczymy na kolejne dobre próby. Ale czy Kamilowi uda się oddać równe dobre skoki? Mam nadzieję, że tak lecz należy mieć na uwadze, że dotychczasowe jego wyniki nie potwierdzają mojego optymizmu. Kurs na Miętusa jest atrakcyjny dlatego uważam, że warto zaryzykować i postawić na młodego naszego skoczka.
Kto będzie w top3? (typ: Schlierenzauer kurs: 1,45)✅✅3✅plus:
Schlierenzauer radzi sobie na tej skoczni bardzo dobrze. Pokazuje, że nie ma mowy o jakimś spadku formy. Na normalnej skoczni po pierwszej serii wydawało się, że będziemy świadkami małej niespodzianki i nie zobaczymy Austriaka na podium jednak drugim skokiem wywalczył trzecie miejsce. Na dużej skoczni również skacze bardzo dobrze, udowodnił to np. skokiem w kwalifikacjach gdzie uzyskał 134 m metry. Uważam, że w dzisiejszym konkursie również będzie walczył o miejsce na podium i tak jak na normalnej skoczni ta walka zakończy się sukcesem.
Czy Adam Małysz zakończy w top 4? (typ: Tak kurs: 1.70)✅✅2✅✅
Na temat naszego Orła z Wisły parę słów napisałem już wyżej przy pojedynku z Jacobsenem. Kurs wydaje się być dość interesujący i wart zagrania. Wprawdzie śniło mi się, że po pierwszej serii Polak będzie 4 a po drugiej spadnie na 6, ale na całe szczęście nie wierzę w takie bzdety i bez namysłu zainwestuję w taki typ.
Zwycięzca: Amman, kurs: 1,60 betsson✅✅1✅✅ peFFka dnia ????
Ciężko nawet jakoś zachęcać do tego typu. Kto oglądał pierwszy konkurs, czy wczorajsze kwalifikacje ten wszystko wie. Szwajcar po prostu deklasuje rywali oddając najdłuższe skoki. Austriacy widząc, że z nim nie da się w chwili obecnej wygrać próbowali wywołać aferę by obciążyć psychikę Ammana. Jednak jak wiemy szybko to wszystko się skończyło. Simon jest w znakomitej formie i uważam, że tak samo jak w Salt Lake City zdobędzie drugi złoty medal. Jedynym, który może mu w tej chwili próbować zagrozić wydaje się być tylko Schlierenzauer. Jednak i on przegrywa ze Szwajcarem w kolejnym próbach. Wg mnie każda inna pozycja Ammana jak nie pierwsza będzie sporą niespodzianką.
Ponadto na betsson jest ciekawy zakład:
Zwycięzca grupy: Jacobsen, Małysz, Morgenstern: Adam Małysz; kurs: 2.55✅✅12-2-5✅✅

* kursy bwin chyba że podano inaczej
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ależ mi sie marzy aby Małysz zamienił się miejscami z Ammanem ???? Aczkolwiek będzie bardzo ciężko o medal dziś. Duża skocznia i więcej kandydatów. Tak jak wczoraj Małysz mówil jeżeli dopisze trochę szczęście to będzie dobrze. Dlatego typ na TOP3 Małysza jest realny ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Igrzyska Olimpijskie mają jednak to do siebie, że wielcy faworyci często zawodzą. Ogromna presja, stres i oczekiwania, to wszystko sprawia, że łatwo popełnić błąd, który może zniweczyć nadzieje na wygraną. Dlatego też, mimo że pokonanie dziś Simona Ammanna wydaje się rzeczą niemal niemożliwą, to skoki są nieprzewidywalne i kto wie, co się wydarzy dziś na olimpijskim obiekcie w Whistler...
Ja nadal wierze głeboko w złoto dla naszego Adama. Ciekaw jestem postawy Ammanna. Jakie zastosuje wiazania, te &quot;lepsze&quot; czy normalne. No i jak sobie poradzi psychicznie, bo wiadomo moze przejsc dzis do historii.
Co by sie nie dzialo licze, ze konkurs odbedzie sie w sprawiedliwych warunkach, co niestety sie na to nie zanosi
Pogoda w Whistler ma być dziś podobna jak wczoraj, a więc temperatura dodatnia i bezchmurne niebo. Nie taką aurę wymarzył sobie Adam Małysz.
&quot;Lepiej, żeby było zachmurzenie. Wtedy nie byłoby takich wiatrów. Podczas piątkowych kwalifikacji, kiedy tylko na skoczni pojawiło się słonko, albo mocno wiało, albo cichło. Miejmy nadzieję, że w sobotę będzie bardziej sprawiedliwie&quot; - przyznał nasz zawodnik
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Igrzyska Olimpijskie mają jednak to do siebie, że wielcy faworyci często zawodzą. Ogromna presja, stres i oczekiwania, to wszystko sprawia, że łatwo popełnić błąd, który może zniweczyć nadzieje na wygraną. Dlatego też, mimo że pokonanie dziś Simona Ammanna wydaje się rzeczą niemal niemożliwą, to skoki są nieprzewidywalne i kto wie, co się wydarzy dziś na olimpijskim obiekcie w Whistler...
dla mnie Amman w tym sezonie to taki robot. Skacze równo , wygrywa , nie daje po sobie poznać presji , stresu , zdenerwowania. Radził sobie nie raz z wielką presją , no może faktycznie dziś znowu szczególny dzień ale jak ktoś się czuje mocny i wie że ma przewagę psychologiczną na innymi to wygrać po prostu musi. Aczkolwiek zgodzę się z Tobą że to jest sport i tu nie ma nic pewnego. I ja podobnie jak Ty i cała Polska dziś baaaardzo wierzę w złoto dla Adama bo komu jak komu ale jemu się najbardziej ono należy. No może jeszcze Ahonenowi ale jednak Adamowi bardziej ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Małysz fantastycznie! Cudo skok 137 m. palce lizać.
O Ammanie nie ma co pisać, jest po za zasięgiem, kapitalny, fenomenalny - brakuje słów.
Jak już musi tak być, to niech to srebro będzie Adam!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja już pozwolę się wypowiedzieć na temat konkursu:
Ammann 1 miejsce pewniaczek, udowodnił że wszyscy mogą go pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi, po prostu nokaut, i nie gadajmy o wiązaniach bo jak słyszeliśmy i Polacy i Austriacy testowali ale nie zastosowali tego więc ich sprawa
Małysz fenomenalnie, można było się tego spodziewać że niska belka to jego wielka szansa i tak się właśnie stało, 2 miejsce niemal pewne, jest zbyt doświadczony aby stracił taką przewagę tym bardziej że Hautamaeki może zepsuć skok a 4 Kofler ma już za dużą stratę
3 miejsce: czuję że Fin ma małe szanse na to miejsce, on wykorzystał warunki jedyna jego szansa to znów takie same warunki. Więc o 3 miejsce powalczy 4 Austriaków , i pewnie Gregor wygra bo się zmobilizuje.
Ale Ammann jest najlepszy i mnie to cieszy, choć oczywiście wolałbym Małysza ale jeżeli już nie on to tylko Szwajcar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom