>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie - Planica 19-22 marca 2015 - Zakończenie sezonu 2014/15

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Słowenia V 1,4
Austria 1-2 1,4

Niemcy - Japonia 1 1,48
millenium

E;/ cięzko coś komentować, zawiodło 3 Niemców na raz, wystarczy żeby jeden skoczył swoje, bo Japonia zgodnie z przewidywaniami tak sobie
Jedyny rozsądny tripel na dziś, po krótce:
- Jak Kranjec nie skoczy tak jak wczoraj Żyła to nie ma innej opcji - Prevc w gazie, Tepes zawsze tu dobrze skacze, Semenic bardzo regularny,
- Austriacy to jedyna nacja mogąca powalczyć ze Słoweńcami, ale Tepes, Prevc jednak lepsi tu od Kraft/Hayboeck, a Semenic ma większą motywację od znudzonego Schlierenzauera, ładnie wczoraj skakał Fettner, ale nie sądze żeby zyskał przewage nad Karnjcem.
- Na koniec Niemiaszki, typ bardziej przeciwko Japonii, którą wcześniej opisywaliśmy.
Eisenbichler miał wczoraj pecha (31 miejsce), a Neumayer to lotnik - miał wczoraj pecha w 2 serii na warunki, ale dzisiaj liczę na równe skoki. Nie mają szans zagrozić Austriakom, powalczą z Norwegami o podium, a Japonia z naszymi o 5 miejsce.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Panowie jak myślicie czy jest szansa aby Prevc zdobył kryształowa kule? Po kursie 3,10 zastanawiam sie czy nie warto zaryzykować.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Oczywiście ze jest szansa, jest w wielkim gazie skacząc u siebie, pytanie tylko czy Freund da sobie wyrwać mając jednak te 40 ponad pkt przewagi. Ale po takim kursie zagram na pewno, wygrana Prevca w niedziele niemal pewna a i licze po cichu ze Niemiec sie spali.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Panowie jak myślicie czy jest szansa aby Prevc zdobył kryształowa kule? Po kursie 3,10 zastanawiam sie czy nie warto zaryzykować.
Kurs fajny i zdarzenie całkiem możliwe.
Zakładamy, że Prevc wygra w niedzielę, ale musi liczyć na pomoc Tepesa, żeby się wcisnął przed Freunda. No i jeszcze jeden zawodnikam musiałby znaleźć się między Prevcem a Freundem.
Mają na to szanse Kraft, Hayboeck, Kasai, może Velta, a może Żyła nawet...
Trza wziąć pod uwagę, że będą to ostatnie zawody i nie wszyscy będa się napinać, ale dla mnie kurs bardzo fajny, no chyba, że buki dadzą 2,5 na win Prevca to lepiej chyba tak zagrać, bo nie trza na Freunda patrzeć.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Panowie jak myślicie czy jest szansa aby Prevc zdobył kryształowa kule? Po kursie 3,10 zastanawiam sie czy nie warto zaryzykować.
Niemiec skacze tu bardzo dobrze, ale bez błysku, może to przez presje i nadzieje jakie na nim leżą, może skocznia mu nie siadła, a może najzwyczajniej w świecie przyszedł leciuteńki kryzys. Prevc niesiony przez publiczność i forme, jeżeli nie zdarzy się coś złego powinien wygrać, ale musi uważać bo Kraft i Tepes latają bardzo daleko i to regularnie. Myślę że Freund ma ból głowy, bo wie że tutaj jest najzwyczajniej w świecie słabszy od tej trójki, ale z drugiej strony to zawodnik z ogromnymi umiejętnościami, także w każdej chwili znowu może odpalić. Pomimo to, uważam że warto zagrać na Prevca, bo jeżeli Niemiec nie wskoczy w tej strasznie wysoki poziom jaki tu jest prezentowany, to nie wdrapie się na podium.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Tak patrząc po drużynówce to podium Prevca i Tepesa to 90% szans wejścia, są obaj w ekstra formie u siebie i dodatkowo obaj lubią loty. Stoch dziś niby krócej ale indywidualnie 4 miejsce chyba a pokazał na treningu że potrafi, więc powinien przeskoczyć Austriaka, Żyle też dziś świetnie szło, więc liczę że wreszcie coś pokaże w tym sezonie a latać lubi
Hayboeck M. - Stoch K. @ 2.25✅
Forfang J.A. - Żyła P. @ 2.05✅
Tepes 1-3 @ 1.50✅
Prevc P. -Kraft S. @ 1.45✅
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Fannemel, Anders-Żyła, Piotr @ 1,50✅
Myśle że Piotrek w pierwszym konkursie już wykorzystał limit wpadek, dzisiaj w drużynówce skoczył bardzo fajnie, zresztą cały czas się dobrze tu prezentuje (treningi i kwalifikacje), jest trochę nieobliczalny, ale czuje że utrzyma niezły poziom w obu seriach. Fannemel skacze jakoś bez życia, moze skoczyć daleko, ale wydaje mi się że nie będzie chciał forsować kolana, raczej będzie wolał w spokoju oddać dwa ostatnie skoki w tym sezonie.
Koudelka, Roman-Schlierenzauer, Gregor 2 @ 1,40✅
Gregor nie skacze jakoś wyśmienicie, ale poniżej pewnego poziomu tu nie schodzi, myślę że nawet te jego skoki w granicy 200 metrów wystarczą, aby pokonać Czecha. Koudelka stracił wenę do skakania, od razu widać czy ktoś się dobrze czuje i skacze na jakimś poziomie, czy coś mu nie leży, Roman podobnie jak Fannemel skacze na dobicie do końca sezonu, tyle że na niższym poziomie.
Kranjec, Robert-Damjan, Jernej 1 @ 1,50✅
Roberto się obudził w swojej ojczyźnie, dzisiaj w drużynowym świetny skok, wczoraj drugi skok w zawodach też z wyższej półki. Damjan nie skacze źle, ale wydaje mi się że o te kilka dobrych metrów gorzej od Kranjca. Zresztą najlepiej wie co się dzieje w drużynie ich trener, a on dzisiaj postawił na Roberta.
Hayboeck, Michael-Velta, Rune 1 @ 1,37⛔ // często stawiałem przeciwko Velcie i to była moja pięta achillesa ???? mimo to zarobek z dzisiejszego konkursu na plus ????
Michael (mogę się mylić) nie zepsuł jeszcze skoku w planicy, do tego jest jednym z tych zawodników którzy są w stanie skoczyć ponad 240 metrów, wygrać pewnie nie wygra, ale top 5 jest w jego zasięgu. Velta skacze nieźle, ale moim zdaniem nie jest w stanie odlecieć jakoś kosmiczne daleko, jutro wygląda mi na może końcówkę pierwszej 10
Stoch, Kamil-Forfang Johann A. 1 @ 1,40✅

Kolejny Polak tym razem Stoch. Dzisiaj skakał świetnie, zarówno w treningu jak i w drużynowym pomimo odległości 218 to była odległość podobna do tej którą osiągnął Prevc skaczący chwile później. Moim zdaniem jakby skakał wtedy co Żyła, doleciałby do 235-238. Forfang pewnie odda daleki skok, ale jakoś nie czuje żeby przeskoczył Kamila.
Tepes, Jurij-Freund, Severin 1 @ 1,50✅
O Tepesu nie trzeba dużo pisać, z Prevcem skaczą tu jak w transie i nie ma co się łudzić że nagle zejdzie na niższy poziom, bo nie ma ku temu przesłanek. Freund ma ciśnienie, musi wznieść się ponad swoje możliwości w lotach. Wielki stres, ogromna stawka, średnie czucie skoczni, to wszystko nie jest najlepsza mieszanką. Należy pamietam że to jest Freund i może odpalić, ale ciężko mi przypuszczać żeby Tepesa wyprzedził.
Freitag, Richard-Żyła, Piotr 2 @ 1,40✅
Na jakims kuponie zamiast Fannemela obstawie Freitaga, kurs mniejszy o 10 gr, a Niemcy są totalnie pod formą. Freund nieźle, Neumayer średnia niska półka, Freitag i Eisenbichler słabiutko. Piotrek skacze tu conajmniej o klase lepiej od niego.
Bukmacher: Totomix
// emocji nie brakowało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Freund - Kraft @ 2 @ 1,40 ✅
Eisenbichler - Neumayer @ 2 @ 1,50 ✅
AKO: 2,10 Betsafe

Jak dla mnie petarda. Zarówno Kraft jak i Neumayer zdecydowanie lepiej prezentują się w praktycznie każdej próbie oddanej na tej skoczni. Widać, że młody Austriak świetnie czuje tę skocznie i jutro oprócz Prevca i Tepesa będzie głównym kandydatem do wygranej. Faktem jest, że Freund ciągle walczy o Kryształową Kulę ale tutaj jego skoki są bez tego błysku i jeżeli nic się nie zmieni to Severin może na finiszu stracić kamizelkę lidera a co z tym idzie również szansę na zdobycie PŚ. Tak jak pisałem przed pierwszymi zawodami Severin obiera złą parabolę lotu co nie pozwala mu odlecieć w drugiej fazie skoku. Kraft skacze kapitalnie, daleko i co najważniejsze powtarzalnie.
Eisenbichler już pokazał, że nie jest lotnikiem psując dziś Niemcom całkowicie konkurs drużynowy. Jego skoki są pasywne i mocno szarpane na progu. Neumayera stać na dwa skoki w okolicach 210m i już po 1 serii powinien wypracować przewagę nad słabszym (lotnikiem) Markusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Podpisuję się rękami i nogami pod postem Pestki7 powinno być gadło
ja pograłem 3 single :
Prevs win @2.18 Marathonbet ⛔ Tepes, coś Ty zrobił..
Freund - Kraft 2 @1.47 Marathonbet ✅
Stoch - Kasai 1 @1.80 Unibet ✅
dobrałem stawki w ten sposób, żeby przy 2/3 być na niezłym plusie
Powiem szczerze, że największe wątpliwości miałem z Prevcem, wszyscy wiemy jaka jest sytuacja, obawiam się Tepesa, ale powinien odpuścić trochę ze skoku, ponieważ o nic nie walczy, a po co robić konflikt w drużynie ;) Kraft skacze tutaj fantastycznie i również może zagrozić i powalczyć o 1 miejsce, w zasadzie wszystkie skoki oddaje pod granice 240 m, niemiec nie powinien się zbliżyć nawet do jego wyniku. I ostatnia para naszego Kamila z japończykiem, dzisiaj Kasai zawalił mi drużynówkę właśnie w parze z polakiem, bardzo mnie tutaj zaskakuje nasz orzeł, widać, że skocznia po przebudowie bardzo mu odpowiada i liczę, że zakręci się koło 6 miejsca co powinno starczyć by wygrać tą rywalizję, oby ostatni konkurs był owocny ! szkoda, że to już koniec..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom