>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2021/2022 - MŚ w Lotach Narciarskich - Vikersund

Status
Zamknięty.
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Już widzę, że będzie cyrk u buka.

Zawarłem zakład przed mistrzostwami, ze będzie w TOP 10 w klasyfikacji koncowej. Po wczorajszych seriach był 6, dziś nie startował, wiec wypadnie z tej 10-ki, a jak podpytałem to sts chce mi to policzyc jako przegrany....


Nie pamietam, ale chyba nie bylo adnotacji, ze musi wystarowac w obydwu konkursach, wiec pewnie mnie przekreca i zinterpretuja po swojemu, bo jakos nie wydaje mi sie y regulamin byl az tak dopracowany.
Ja mialem ze Norweg lepssy od Laniska i tez kupon przegrany.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Tylko sts wrzucił już ofertę na jutro a w niej mamy ciekawą parę Pol-Jap 1 kurs 1,45.U nas za Wąska wskoczył Dawidek i najwyższa pora żeby nasz olimpijski medalista pokazał coś na tej skoczni. Na papierze na dwóch japońskich liderów mamy Wolnego i Żyłę, a Kamil z Dawidem powinni być dużo lepsi od Nakamury i J. Kobayashiego. Do tego typu można dołożyć parę kobiet Twardosz-K. Indrackova 1 1,75, nasza Alicja w każdym skoku na tej skoczni jest lepsza od Czeszki i wątpię że jutro będzie inaczej
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Niemcy 1-3 / typ ; NIE @1.88 fortuna

Mysle ze 1 miejsce zarezerwowane dla Słoweńców, o 2 i 3 powalczą Austriacy z Norwegami. Niemcy dzis w skladzie Geiger, Eisenbichler, Freund i Wellinger. Powinni zakrecic sie tuz za podium na 4 miejscu, a moze nasi pozytywnie zaskoczą i ich wyprzedzą. Mimo wszystko uwazam ze Niemcow dzis nie zobaczymy na podium.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Indywidualnie 2 skoki betclic:

#1
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
Lindvik - Kraft 1 @ 2,70
5,67 @ 40j

#2
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
P.Prevc - Hayboeck 1 @ 2,00
4,20 @ 65j

#3

Zajc - Kraft 1 @ 3,30
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
6,93 @ 100j.

Patrząc na powyższe 3 kupony wszystkie wczoraj by zostały lekko pokrytę, więc korzystam z value kursowego i liczę na powtórkę ze wczoraj.



#4
1 seria: Kytosaho - Kubacki 2 @ 2.22 @ 60j @ STS

TYp pod value. U innch buków widziałem nawet 1,40 i jest to bardziej realny kurs. Kytosaho oddał tu sporo skoków i w większosci miał wiecej problemów niż dobrych lotów. Przegrał ze wszystkimi POlakami w tym z Wąskiem, a myśle że zmiana na Kubackiego da +5m do tego co skakał Wąsek. Wąsek wygrął rywalizacje bo był minilnie lepszy w czwartek. Potem Wąsek wypadał znacznie słabiej, więc myślę że Kubackiego stać na poprawkę względem Wąska, który i tak był lepszy od Kytosaho. Myslę że Dawid o te 7-10m pokona Fina.



#5
Norwegia TOP 2 @ 2,40@ 55j @ FOrtuna

Norwegia w piątek gdy skakał Johansson spokojnie znalazła by się na drugim miejscu z bezpieczną przewagą. Dzisiaj tak bezpiecznie może nie być bo za Hubera Woglgennant ale i tak myślę że gospodarze spokojnie wywalczą srebro.

#6
1 seria: D.Prevc - P.PRevc 1 @ 1,85 @ 25j.
Wczoraj Domen słabszy dzień, ale dzis liczę żę będzie wyraźnie lepszy od brata tak jak w czwartek i piątek niemal w każdej próbie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS DRUŻYNOWY

Niemcy, TOP3 -> @2.20, LVBET & Betcris & BETTERS

Wszystko wskazuje na to, że walka o miejsca 2-3 rozegra się pomiędzy Norwegami, Austriakami oraz Niemcami. Myślę, że naszych sąsiadów stać na to, aby znów zameldować się na podium konkursu drużynowego. W piątek z notą 1542.3 pkt. zajęliby 3. miejsce (wliczając niższą od Schmida o 21.1 pkt. notę Eisenbichlera również), a wczoraj z notą 1434 pkt. - 4. miejsce, z niewielkimi stratami do 3. i 2. lokaty, tj. kolejno 2.6 pkt. oraz 2.8 pkt.

Co mnie skłania do pójścia w stronę Niemców? Na pewno stabilność zawodników. Freund regularnie oddaje tutaj skoki w okolice 210 m, a Wellinger 220 m. Co prawda Wellinger 2 razy nie doleciał do 200 m, ale startował wówczas w naprawdę trudnych warunkach i po jego próbach zmieniano belkę startową, co zauważył nawet w trakcie transmisji Granerud. Co raz pewniej ze skoku na skok czują się liderzy niemieckiej kadry - zarówno Eisenbichler, jak i Geiger oddali wczoraj zdecydowanie lepsze próby. Eisenbichler w końcu był w stanie przełamać barierę 210 m, natomiast Geiger w końcu "rozgryzł" obiekt i wczoraj, po skokach na odległość 234.5 m i 220.5 m, wykręcił 6. notę dnia.

Ponadto Niemcy zawsze w konkursach drużynowych prezentują się bardzo dobrze. Nie przypominam sobie konkursów, w których któryś z zawodników zepsuł skok. Często się ich pomija przed konkursem, a ostatecznie i tak lądują na podium. Ostatnią imprezą z której nie przywieźli krążka wywalczonego w drużynówce były bodajże MŚwL w sezonie 2017/18.

Większe szanse na ew. wpadki widzę w zespołach bezpośrednich rywali. Jeśli chodzi o piątkowe serie konkursowe, przeciętnie zaprezentował się Tande. Zawodnikiem chimerycznym, o czym wczoraj wspominałem jest także Forfang (we wczorajszej serii próbnej ostatnia lokata). Wielką zagadką będzie dzisiejszy występ Johanssona. Wczoraj nie wystąpił on w konkursie indywidualnym, ze względu na powracający ból pleców. W wywiadzie, były skoczek a obecnie komentator, Jacobsen przyznał, że Johansson ledwo mógł się poruszać i przewidywał nawet możliwe zakończenie sezonu przez doświadczonego Norwega. Rozważano zastąpienie go Granerudem.

U Austriaków, z dzisiejszego składu, w konkursach indywidualnych najsłabiej spisywał się Fettner, jednak oczy wszystkich zwrócone będą na Wohlgenannta. Zastąpi on skaczącego lepiej na treningach Hubera, który nie poradził sobie w 1. serii konkursowej. Młody Austriak skakał na poziomie 2. i 3. dziesiątki, ale w seriach konkursowych nie miał możliwości zaprezentowania się. Jak będzie dzisiaj skakał? Czy wytrzyma presję? Zobaczymy.


Prognoza pogody: 13.03.2022 r.
Lista startowa dzisiejszych zawodów
MŚwL w Vikersund: Marius Lindvik ze złotym medalem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +524
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Indywidualnie 2 skoki betclic:

#1
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
Lindvik - Kraft 1 @ 2,70
5,67 @ 40j

#2
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
P.Prevc - Hayboeck 1 @ 2,00
4,20 @ 65j

#3
Zajc - Kraft 1 @ 3,30
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
6,93 @ 100j.

Patrząc na powyższe 3 kupony wszystkie wczoraj by zostały lekko pokrytę, więc korzystam z value kursowego i liczę na powtórkę ze wczoraj.



#4
1 seria: Kytosaho - Kubacki 2 @ 2.22 @ 60j @ STS

TYp pod value. U innch buków widziałem nawet 1,40 i jest to bardziej realny kurs. Kytosaho oddał tu sporo skoków i w większosci miał wiecej problemów niż dobrych lotów. Przegrał ze wszystkimi POlakami w tym z Wąskiem, a myśle że zmiana na Kubackiego da +5m do tego co skakał Wąsek. Wąsek wygrął rywalizacje bo był minilnie lepszy w czwartek. Potem Wąsek wypadał znacznie słabiej, więc myślę że Kubackiego stać na poprawkę względem Wąska, który i tak był lepszy od Kytosaho. Myslę że Dawid o te 7-10m pokona Fina.



#5
Norwegia TOP 2 @ 2,40@ 55j @ FOrtuna

Norwegia w piątek gdy skakał Johansson spokojnie znalazła by się na drugim miejscu z bezpieczną przewagą. Dzisiaj tak bezpiecznie może nie być bo za Hubera Woglgennant ale i tak myślę że gospodarze spokojnie wywalczą srebro.

#6
1 seria: D.Prevc - P.PRevc 1 @ 1,85 @ 25j.
Wczoraj Domen słabszy dzień, ale dzis liczę żę będzie wyraźnie lepszy od brata tak jak w czwartek i piątek niemal w każdej próbie.
Daj znać czy rozliczyli te pary z Betclica bo to ewidentnie błędy są (co pewnie wiesz). Szczególnie, że w ofercie mają zakłady na najlepszego zawodnika indywidualnie i tam Lindvik faworytem (2,75), Zajc z 3,00 , Kraft z 3,75, Geiger 20 a Ryoyu 40..
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
1647171502652.png
Anulowali kupon... Ciekawe czy jak ja popełnię błąd i źle obstawie oraz poproszę o anulowanie przed rozpoczęciem meczu to pójdą mi na ręke?:mad: Oczywiście jest to pytanie retoryczne.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
1 seria - zwycięzca 1 grupy skoczków D. Prevc @1.60 noblebet

Jak dla mnie dość pewny typ. Musi tu wygrać przede wszystkim z Hayboeckiem, Forfangiem i Sato bo inni są raczej bez szans. Wg mnie Prevc jest zdecydowanie najlepszy z tej grupy a w 1 serii nie powinno być wielkiej presji.

Lindvik - Zajc 2 @1.88 sts

Zajc już wczoraj był tu zdecydowanie najlepszy. W ogóle w całych mistrzostwach skakał lepiej od Lindvika i trochę przez to przegrał, bo nie był w stanie dobrze lądować na 240+ metrze i tracił na notach więcej niż zyskiwał odległością. Ponadto to co było na igrzyskach - złoto indywidualne a na drugi dzień tragiczny występ w drużynie Norwega na tej samej skoczni. Może i tutaj być coś podobnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +811
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Austria - Niemcy (1 seria handicap 0-10) [2] 1.70 sts

Niemcy wczoraj nieco się przebudzili. Geiger zdecydowanie się poprawił, chyba złapał czucie skoczni. Eisenbichler też nieco lepiej, a w drużynówce powinno być jeszcze lepiej. Freund i Wellinger skaczą równo, nie zawalają prób. U Austriaków są dwa ogniwa, które mogą położyć im konkurs. Fettner bez błysku i młody Wohlgenannt. Mogą decydować detale, a skoro na dzień dobry mam 10 pkt. na korzyść Niemców, to próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Austria - Niemcy (1 seria handicap 0-10) [2] 1.70 sts
Niemcy wczoraj nieco się przebudzili. Geiger zdecydowanie się poprawił, chyba złapał czucie skoczni. Eisenbichler też nieco lepiej, a w drużynówce powinno być jeszcze lepiej. Freund i Wellinger skaczą równo, nie zawalają prób. U Austriaków są dwa ogniwa, które mogą położyć im konkurs. Fettner bez błysku i młody Wohlgenannt. Mogą decydować detale, a skoro na dzień dobry mam 10 pkt. na korzyść Niemców, to próbuję.
10 pkt na mamucie to nawet nie 5 metrów to juz lepiej atakowac czysty win niemiec w 1 serii
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
to po co tworzyc fora jak i tak kazdy gra co uwaza.
Ale rzeźbisz. Ja przedstawiłem swój typ na dzisiejsze zawody drużynowe i opisałem jak to widzę, a skoro Ty uważasz, że lepiej pograć Niemców na czysty win po 1 serii, to przecież możesz to uczynić. Tylko Ty w przeciwieństwie do mnie nie przedstawiłem żadnych argumentów, poza faktem, że 10 punktów, to nawet nie 5 metrów, co jest też błędnym założeniem, bowiem te 10 punktów, to ponad 8 metrów.
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Granerud wskakuje za Roberta :)
Turbo desperacja Norwegów (plecy Johanssona jednak zbyt mocno dolegają ) Granerud nie oddał tu ani jednego skoku ...poza tym , który zaraz odda w serii próbnej , ale jednak jego ostatnie zawody tutaj wyglądały tak :

https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=JP&competitorid=180709&raceid=5272 ...............................słabizna

Nie licze treningów gdzie 172 i 198 bodaj i poziom Vilumstada
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Turbo desperacja Norwegów (plecy Johanssona jednak zbyt mocno dolegają ) Granerud nie oddał tu ani jednego skoku ...poza tym , który zaraz odda w serii próbnej , ale jednak jego ostatnie zawody tutaj wyglądały tak :

https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=JP&competitorid=180709&raceid=5272 ...............................słabizna
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Granerud oddał tutaj 2 skoki w treningach - oba słabe. Niemcy na podium coraz bardziej realni jeżeli Granerud nie odpali
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom