>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2015/2016 - Lahti (19.02 - 21.02.2016) + Kuopio [22-23.02.2016]

Status
Zamknięty.
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Odpowiadając globalnie na otrzymane wiadomości na pw: sorry, dziś nie dałem rady wrzucić swoich typów - postaram się jutro coś zapodać, jeśli buki odpowiednio wcześnie wrzucą ofertę ;-)
A ja zwrócę Ci globalnie kulturalnie uwagę - byś zaczął regularnie rozliczać typy.
mam nierozliczony jeden konkurs - komedię z Lahti, więc uwaga nie na miejscu chyba.
Resztę rozliczam regularnie, z resztą prawdę mówiąc, nie sądziłem (po znikomej ilości wpisów), że ktoś to czyta i zwraca na to uwagę ;-)
Uwierz, masz sporo nierozliczonych w przekroju całego sezonu. Zauważyłem dlatego piszę. ;)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
A ja zwrócę Ci globalnie kulturalnie uwagę - byś zaczął regularnie rozliczać typy.
mam nierozliczony jeden konkurs - komedię z Lahti, więc uwaga nie na miejscu chyba.
Resztę rozliczam regularnie, z resztą prawdę mówiąc, nie sądziłem (po znikomej ilości wpisów), że ktoś to czyta i zwraca na to uwagę ;-)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
fortuna:
Hayboeck - Fannemel 1 1,4✅
Stoch - Koudelka 2 1,7✅
ako - 2,36


Dziś szybki dubel z braku czasu, poza tym trudno się rozpisywać gdy nie ma się pewności czy konkurs w ogóle się odbędzie.
Typ na Hayboecka, który złapał mocną formę i (chwilowo?) przesunął się na pozycję nr1 w hierarchii austriackich skoczków. Wygrał w Lahti gdzie konkurs przypominał kabaret - jedyny z czołówki oparł się warunkom na skoczni. Dziś walka o podium, gdzie absolutnie nie widzę Norwega.
Drugi typ przeciwko Kamilowi, którego rozpiętość w odległościach dwóch skoków sięga 60m ;p...Koudi jaki jest każdy widzi, bez błysku, ale w porównaniu do Kamila skacze megaregularnie...Stoch nie jest w stanie 2 razy skoczyć dobrze, a gdy pierwszy mu nie wyjdzie to typ rozstrzygnie się po pierwszej serii;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
HS127 KUOPIO​

H2H

Simon Ammann- Kamil Stoch
Typ: Ammann
Kurs: 2.20 Buk: Unibet ✅


Na pierwszy rzut oka para wyrównana, ale kiedy prześledzi się wyniki w tym sezonie, ba nawet nie w sezonie co w ostatnich skokach to widać że Ammann jest lepszy. Może też nie tyle lepszy co stabilniejszy. Kamil gdyby nie zobowiązania sponsorskie już dawno by ten sezon skończył. To co się dzieje Polakiem można nazwać katastrofą. Kamil żeby nie awansował do czołowej 50 lub 40 ? Katastrofa. Widać że Kamil potrzebuje odpocząć i dostać porządnego &quot;kopa&quot; od nowego trenera który natchnie go do dalszej ciężkiej pracy. Simon jak to Simon zadowolony zawsze ze swoich skoków. Może nie skacze ostatnio aż tak dobrze i nie zajmuje tak wysokich lokat, ale jemu skoki sprawiają radość czego nie widać po Kamilu. W tym sezonie sędziowie nareszcie zauważyli styl w jakim ląduje Simon, dziwi mnie że zrobili to dopiero po kilku latach!. Kamil wygrał kwalifikacje ale to był chyba cud poprostu wyszedł mu ten skok. Jestem pewny że tego skoku już dziś nie powtórzy. Ammann stabilnie w kwalifikacjach i treningach. Na poziomie pierwszej 10. Jednak trzeba pamiętać że wielu najlepszych zawodników nie skakało w treningu a nawet kwalifikacjach. Stawiam tu na Szwajcara ponieważ jest on bardziej stabilny no i chce mu się skakać czego na pewno nie można powiedzieć o Kamilu.

Taku Takeuchi- Robert Kranjec
Typ: Kranjec
Kurs: 2.90 Buk: Unibet⛔
Było blisko :;/:

Moim zdaniem duże value w kierunku Słoweńca. Owszem Japończyk w treningu i kwalifikacjach lepszy od Roberta, co nie zmienia faktu że Robert może odpalić. Pokazał to wczoraj w 1 skoku w drużynówce. Myślę że dziś Robert może zaskoczyć.

Piotr Żyła-Andrzej Stękała
Typ: Stękała
Kurs: 2.20 Buk: Unibet ⛔


Pojedynek dwóch Polaków w którym moim faworytem jest Andrzej. Piotrek jest faworytem ponieważ wczoraj w drużynówce kompletnie zawiódł Stękała i buki odrazu to podłapały. Nie postawię na pewno nawet złamanego grosza na Żyłę bo on jest nieobliczalnym zawodnikiem. Dziś uważam że też nie skoczy dobrze i może mieć problemy z awansem do drugiej serii. Andrzej po wczorajszych słabych skokach musi udowodnić że to tylko wypadek przy pracy. W treningu i kwalifikacjach obaj podobne skoki i takie faworyzowanie Żyły tylko po wczorajszych skokach to trochę bezsens. Stawiam na Andrzeja bo nie powinien mieć problemów z awansem do 2 serii, czego nie można powiedzieć o Piotrku.

1 runda H2H

Jurij Tepes-Jan Matura
Typ: Tepes
Kurs:1.70 Buk: STS ⛔
Śmieszne nagle Matura świetny skok ????

No dobra tu jest tylko jeden faworyt tego pojedynku i wystawianie takich kursów to kompletna pomyłka. Tepes w treningu 1 w kwalifikacjach 3, a gdzie jest Matura odpowiednio 29 i 30. Stawianie obu zawodników prawie na równi bo Tepes zepsuł 1 skok w drużynówce, to błąd. Wczoraj Matura miał dobry lepszy moment w drużynówce i nie ma szans aby powtórzył to dziś w konkursie indywidualnym. Tepes na pewno zakręci się w okolicach 10-15, a Matura zapewne w końcówce stawki, a może mieć problem z kwalifikacją do 2 serii.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Dawno nie wrzucałem żadnych typów ze skoków może po tej przerwie będzie lepiej.
Bukmacher: sts
S.Hula - D.Kubacki 1 @2(hit dnia) ✅
J.A.Forfang - Hayboeck 1 @1.50 ⛔
A.Fannemel - N.Kasai 2 @1.70
✅
Dzisiaj pora na taki zestaw ode mnie. Stefan najrówniejszy z Polaków w obecnym sezonie, Kubacki to niewiadoma nie może przełożyć formy z treningów na konkurs no oprócz ostatniej 1 serii w Lahti gdzie był na półmetku na 4 pozycji,ale skończył ostatecznie na 11 miejscu.
Kolejna para Forfang - Hayboeck.. okej Hayboeck ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu,ale jakoś na tej skoczni na razie aż tak wyśmienicie mu nie idzie chyba,że trzyma petardę na konkurs. Forfang wszystkie skoki na równym i wysokim poziomie i liczę,że dzisiaj powalczy o podium.
Fannemel - Kasai.. Japończyk oddał na tej skoczni Tylko dwa skoki we wczorajszym konkursie drużynowym,bo treningi sobie odpuścił jak to często robi. W nieoficjalnych wynikach wczoraj przegrał z Fannemel,ale dzisiaj myślę,że okaże się lepszy od Norwega.
I dorzucam bez analizy jeszcze:
M.Poppinger - J.Tepes [email protected] ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
fortuna:
Hayboeck - Fannemel 1 1,4
Stoch - Koudelka 2 1,7
ako - 2,36
Nie sposób się nie zgodzić z zaproponowanymi typami. Niestety w milenium mam na to niższe kursy...

W ogóle dziwne jest zestawienie Hayboecka z Fannemelem, gdzie Norweg przecież do ścisłej czołówki nie należy, a i w kazdej chwili potrafi skok najzwyczajniej zepsuć. Hayboeck za to złapał dyspozycję i dwa zwycięstwa z rzędu nie mogą być przypadkiem, a jak spojrzeć nawet z szerszej perspektywy to i w Oslo dobrze skakał.

Koudelka 4 i 9 w Lahti, forma jest ustabilizowana i równa. Kamil pojedyncze skoki dobre, np ten w kwalifikacjach, ale nie oglądałem kwali więc nie wiem, możliwe, że znowu wykorzystał po prostu dobre warunki...

Pogoda dziś z ostatnich raportów jest bardzo dobra, nie pada śnieg i wiatr leciutki dosłownie z tego co informuje skijumping.pl


Osobiście do zaproponowanych przez Ciebie typów dokładam jeden swój

Daiki Ito - Dawid Kubacki 1 @ 1,55 ⛔


Dawid super wynik na k-90 w Lahti,ale wiadomo, że im mniejsza skocznia tym Kubacki prezentować się powinien lepiej bo ma piekielnie mocne wyjście z progu, a Ito przeciwnie, większe skocznie mu sprzyjają. Patrząc szerzej na tę parę to Ito jest lepszym zawodnikiem i bardziej pewnym, Kubackiemu zdarzają się wpadki, choć akurat wczorajsza drużynówka na dobrym poziomie ale warunki tam były nieco loteryjne.
Myśląc o tych zawodnikach to Daiki widzę w przedziale 10-20, a Kubacki raczej między 18-30 pod warunkiem, że oczywiście wyjdzie mu skok w 1 serii... bo ileż to już razy zawodził i był między 31-36...
 
K 9

kozel

Użytkownik
Fortuna:

Forfang-Gangnes 1 @1,75 ✅

Gangnes w Finlandii nie prezentuję się tak dobrze jak wcześniej. Wczoraj najsłabszy w drużynie. Natomiast Forfang stabilnie i powoli dąży do miejsca, na które jego talent predysponuję, czyli na lidera kadry Norwegii.
Haybooeck-Kraft 1@1,58 ✅
Hayboeck wczoraj bez szału, ale i tak dwa razy dużo lepszy od Krafta. U Krafta coś uciekła forma z turniejów w Norwegii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom