>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2015/1016 - Niżny Tagił (11.12 - 13.12.2015)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Kraft - Stoch 1 1,35
Prevc - Tande 1 1,45
Wellinger - Amman 1 1,45

kwale:
Janda - Hula 1 1,58
milenium
Wczoraj Kraft mnie pogrążył, ale wybaczam mu bo w pierwszym skoku warunki miał fatalne. Nie lubie stawiać przeciwko Stochowi (tak jak kiedyś przeciwko Małyszowi), ale kurs wysoki do prawdopodobieństwa zdarzenia. Nie wierzę w 3 dobre i równe skoki Kamila (musi jeszcze w kwalach skoczyć). Zbyt nierówna forma Kamila vs. dobra forma Krafta, który będzie chciał odbić wczorajszego pecha...dla mnie pewniak....niestety.
Prevca chciałem wziąć 1-3, ale niewiele niższy kurs w parze, więc zabezpieczyłem się na wypadek gorszych warunków w ostatniej fazie 1 serii ;-) będę skakać niedaleko siebie więc warunki powinny być zbliżone, a jeśli tak będzie to jestem spokojny o doświadczonego Słoweńca. Tande umie odlecieć tylko jak wiatr pod narty....ale Prevc też to umie ;-) Nie będę pisał esejów i udowadniał wyższości Słoweńca nad młodym Norwegiem.
Wellinger to tykająca bomba, ciągla eksplozja jego talentu wstrzymywana jest przez kontuzje. Simon pojedyncze zawody będzie miał udane, ale tylko tyle. Wczoraj świetny skok przy świetnych warunkach, w 2 serii było tylko gorzej.....no i te lądowanie.
Reasumując Welinger około TOP10, Amman? zależy jak powieje, ale na 2 równe skoki nie ma formy aktualnie.
Na koniec kwale i Janda ze Stefanem. Janda jest naprawde w dobre formie, pięknie stylowo, ale do tego przez lata nas przyzwyczaił, w tym roku dochodzą dobre odległości, na tyle dobre, że w tej parze Stefan nie powinien mu zagrozić. Kurs mocno przesadzony, dla mnie odpowiedni byłby tu 1,2-1,25....każdy wyższy biorę ;-)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Fajnie, że jest dyskusja bo stoi ona na dobrym poziomie merytorycznym. Widać, że w tym roku mamy dobrą ekipę w &quot;skokach&quot; bo nie trzeba dublować dobrych typów. Ode mnie na dziś mocny (?) tripel. Jakieś uwagi?
Freund - Stjernen @ 1 @ 1,18 ⛔
Prevc - Gangnes @ 1 @ 1,35 ✅
Kraft - Koudelka @ 1 @ 1,38 ✅
AKO: 2,18 (po odjęciu podatku 1,91) Fortuna
Stawka: 200zł
EW: 383z

Prevc i Freund zawalczą ponownie o wygraną i żaden z wymienionych Norwegów nie powinien im przeszkodzić. No może Tande, który wygląda najbardziej solidnie ale ma również problemy gdy wiatr jest niekorzystny. Kraft jest lepszy od Romka.Wczoraj wylosował chyba najgorsze warunki i wyglądało to jak wyglądało. Czech póki co oddaje tylko pojedyńcze dobre skoki czyli brakuje powtarzalności. Jeżeli dziś Austria nie będzie skakał przy takim wietrze jak wczoraj to Koudelke powinien łyknąć. ;)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Kraft - Koudelka @ 1 @ 1,38
Na pewno Kraft jest faworytem, ale ja mimo wszystko bym się bał pograć tą parę....moze dlatego, że wczoraj Stefan mi kupon zapsuł?;-)
Koudelka skacze jak skacze, ale gdzieś 10-12 miejsce to jego aktualna forma, więc w sumie nieźle. Jeśli grałbym w fortunie to wolałbym po tym samym kursie Krafta z Fannemelem...Norweg nie ma formy z początku poprzedniego sezonu, a nawet z tą formą potrafił zawalać, teraz jest jeszcze bardziej chimeryczny;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 190

przemek62200

Użytkownik
Ode mnie na dziś mocny (?) tripel. Jakieś uwagi?
Freund - Stjernen @ 1 @ 1,18
Mocny triplel ;) Jedyne zagrożenie, z uwagi na zmienne warunki, to że skaczą od siebie daleko. Teoretycznie potrafię sobie wyobrazić, że Stjernen przy dobrym wietrze skacze super, a na koniec wieje w plecy. Ale nie można tak zakładać przy obstawianiu,bo nic byśmy nie pograli ???? Sam gdzieś w temacie mam chyba Prevca ze Stjernenem ;)
Od siebie jeszcze jeden typ wpadł mi w oko w betgunie
Amman - Janda 2 @2.32 ⛔ trzeba było się trzymać swoich myśli, a nie podniecać się wysokim kursem ;/
Po takim kursie żal tego nie spróbować. Amman słabo tutaj skacze, jedyny dobry skok oddał tutaj wczoraj w pierwszej serii przy korzystnych warunkach. Pozostałe skoki przeciętne lub po prostu słabe. Do tego dostaje fatalne noty za styl, właściwie to już chyba niezależnie od tego jak wyląduje, sędziowie na wszelki wypadek (w razie symulowania telemarku) i tak oceniają go nisko. Kompletnym przeciwieństwem stylowym jest Kuba. Technicznie nienaganne skoki, zawsze z dobrym lądowaniem. Fakt, odległości trochę brakuje, raczej pod 120 m ląduje w Niżnym Tagile, jednak przewiduję, że Amman powinien lądować również w okolicach punktu K, a na notach w stosunku do Jandy z 2-3 m. zawsze straci. Normalnie nie postawiłbym na niego w żadnej parze tutaj w Rosji, ale z racji na wysoki kurs delikatnie spróbuje.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziś w większosci popieram zdanie @hristo i gram podobnie jak on.
Z informacji spod skoczni zapowiada się, że dziś warunki lepsze niż wczroaj i słabszy wiatr więc dobrze.

PŚ Niżny Tagił - niedziela 15:00
(236) Wellinger- Ammann 1 @ 1,42✅
(164) Prevc - Hauer 1 @ 1,32✅
(181) Kraft - Stoch 1 @ 1,35⛔Kraft masakra
AKO @ 2,22 milenium


Wellinger wczoraj złe warunki w pierwszejj serii. Ammanowi powiało i odleciał daleko. Wellinger jest dobrym skoczkiem i niesamowity talent. Simi będzie dostawal niskie noty, a dziś przy tym, że blisko siebie będą skakać to aż takich dysproporcji w warunkach być nie powinno.

Prevc nawet przy złych warunkach dobrze i stabilnie skacze, a jak ma dobre warunki to odlatuje. Wczoraj w 2 serii było widać, że złe warunki miał i poleciał, bo wcześniej przed nim skakali w podobnych Gangnes i Tande i obaj zepsuli.
Hauer zaskoczenie duże wczoraj, raczje z Norwegów najmniej spodziewany stanął na podium. Dziś sądzę, że tak dobrze już nie będzie z jego strony.

Kraft zaskoczył in minus zdecydowanie wczoraj, dwa zepsute skoki, ale forma jest. Czyli coś czego nie ma u Kamila, fatalna sprawa w piątek w kwalifikacjach, dziś już awansować powinien do 30, ale czy odegra jakąś rolę w konkursie? Ciężko tego się spodziewać, raczej takie skoki 123m max u Kamila widzę.... Ale oby krok po kroku i na TCS był w formie ;)


PŚ Niżny Tagił- niedziela 15:00
Michael Hayboeck - Simon Ammann
Typ: Hayboeck @ 1,970 Pinnacl
✅✅

Dalej przeciwko Ammannowi, wczoraj Hayboeck najgorsze warunki w obu seriach, męczył się. dziś już tak źle nie powinno być i Hayboeck w top15 spokojnie będzie wg mnie. Kurs mnie bardzo zaskoczył pozytywnie więc gram.


Na oku jeszcze typ Ammann top12? NIE @ 1,60 milenium✅✅13 msc
Ale nie chce nie wiadomo ilu typów przeciwko Simiemu grać.. więc infromacyjnie wrzucam jedynie.
Bo patrząc na to tak to Freund, Prevc, 5-6 Norwegów, do tego Kraft, Wellinger, Fettner i Lanisek także w formie to daje nam już około 11-12 zawodników na ten moment lepszych niż Simon. Więc do dubla typ wydaje się dobry ;)
 
dawid_tdi 0

dawid_tdi

Użytkownik
Ode mnie Tez Tripel

Forfang J.A.-Koudelka R. 1 ako 1.37
Wellinger A.-Stoch K. 1 ako 1.6
Freund S.-Gangnes K. 1 ako 1,24
daje nam po podatku 2,38

Forfang równo koudelka himerycznie
to samo ma się do drugiej pary Jeśli stoch nie spóźni to będzie blisko Walingera ale parę pkt za nim
Freund będzie walczył o zwycięstwo
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Kraft - Stoch 1 1,35 Prevc - Tande 1 1,45 Wellinger - Amman 1 1,45 kwale: Janda - Hula 1 1,58 milenium
dorzucam jeszcze typ z milenium:
najlepszy z trójki : Janda - Hula - Kubacki
Typ: Janda 1,9 ZWROT

Jande z Hulą opisywałem przy okazji typu na kwale....a że Dawid komentarza nie wymaga.....;-)
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
S.Freund - D.A.Tande @ Freund 1.31
Wszystko fajnie się wydaje w tej parze na korzyść Freunda. O nim można pisać zapewne przez cały sezon, że równo i daleko skacze, że powalczy o zwycięstwo itd., także oszczędzę lania wody. Tande nadal przeceniany przez buków i nie wierzę w to, że będzie w TOP na dłuższą metę.

S.Hula - D.Kubacki @ Hula 1.83
ZWROT

Już wczoraj zamierzałem, ale kurs na najrówniejszego z biało-czerwonych mnie odstraszył. Kubacki dziś zapewne bardzo wysoko będzie w kwalifikacjach, co spowoduje wzrost kursów na Stefana, ale liczę na to, że Dawid nie zawiedzie i utrzyma swój konkursowy poziom.
S.Ammann - J.Janda @ Ammann 1.51
Ammann przez swoją wypowiedź o niepewności w locie i innych pierdołach zawalił już niejednemu kupon, gdy grane było przeciwko Szwajcarowi. Janda skacze wg. mnie jeden z lepszych sezonów w przeciągu kilku lat. Plasuje się w top 20, jest w miarę regularny, ale nie na tyle, żeby oddać dwa bardzo dalekie skoki, plasujące go około najlepszej 10, bo tam głównie kręci się Simon. Szwajcar motywuje się na konkursy, niepotrzebne są mu bardzo dobre skoki w treningach, czy kwalifikacjach. Dziś myślę, że będzie podobnie do dnia wczorajszego, czyli Janda zakręci się koło 20, a Ammann kilka pozycji wyżej od Czecha.
e: typy z betgun
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dalej przeciwko Ammannowi, wczoraj Hayboeck najgorsze warunki w obu seriach, męczył się. dziś już tak źle nie powinno być i Hayboeck w top15 spokojnie będzie wg mnie(...)
Nie wiem skąd to wywróżyłeś. Chwile później w drugiej serii skakał Kubacki i jakoś potrafił skoczyć przyzwoicie. Zresztą trudne warunki to miał Ganges a nie Misza. Według wskaźników też pokazuje że miał wiatr pod narty.
Laniska opisywałem stronę wcześniej. Praktycznie w każdym skoku lepiej od Tepesa, żadnego skoku nie spieprzył. Skacze tutaj równo i co najważniejsze daleko. Tepes niestabilny, pisali o tym koledzy powyżej. Wczoraj się popisał i nie wszedł do konkursu. Lanisek dzisiaj znowu walka o czołową dziesiątkę. Gram i jestem spokojny o wynik tej pary.
Anze Lanisek - Jurji Tepes 1 @ 1.35 [STS] 4-30 ✅
Żyłka powoli &quot;kuma-czacze&quot; i skacze przyzwoicie, przyzwoicie to oznacza że oddaje skoki które dają mu miejsca między 20 a 30 lokatą. Ale dobre i to. Murańka od początku sezonu zagubiony, tutaj też nie widze jakiegoś błysku. Wczoraj do konkursu nie wszedł, w treningu przed zawodami też 33 miejsce, podobnie jak w kwalifikacjach gdzie zajął 34 miejsce. Żyła powinien wejść do drugiej serii. Klemens niekoniecznie. A może odpadnie w kwalifikacjach?
Piotr Żyła - Klemens Murańka 1 @ 1.60 [BETGUN] 17-19 ✅
Macie swojego Hule który ponoć lepszy od Kubackiego. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom