>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Wisła/Zakopane (15.01 - 18.01.2015)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Już nie wspomnę że w gronie tych którzy mogą spieprzyć wpisałeś Prevca.
Wymieniłem przypuszczalny skład Słowenii, a pisałem, że kieruję się w drużynówkach tymi najsłabszymi, którzy mogą zawalić....chyba nikt normalny nie pomyślałby o Prevcu.
U nas 7/8 to skoki przyzwoite albo bdb, raz zawalił Kubacki. Jak zobaczyłem Tepesa w składzie to jeszcze bardziej się ucieszyłem, a tu szok, przy złych warunkach skakał całkiem przyzwoicie, ale to i tak nic w porównaniu z tym co zrobił Damjan przy drugim skoku - to załatwiło temat, coś chyba przeliczniki za wiatr nie do końca oddały tych super warunków.
Reasumując, nasi skakali tak jak się spodziewałem, ale w Słowenii nikt nie zawalił o dziwo nic, do tego petarda Damjana....ech:/
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Johann Andre Forfang - Aleksander Zniszczoł 2,05 STS ⛔
Wczoraj, gdyby to był konkurs indywidualny, Forfang byłby przed Zniszczołem o dwa punkty. Szczególnie drugi skok mu wyszedł przy bardzo złych warunkach. Olek skacze najrówniej ze wszystkich naszych reprezentantów. Może nie są to wielkie odległości ale powtarzane na miarę jego możliwości. W treningach wczoraj Forfang skakał słabo ale w jednym miał bardzo niekorzystny wiatr, w drugim startował o dwie belki nizej niż Zniszczoł, który miał 8. miejsce. W drugim treningu Polak nie startował. W Wiśle wyżej był Norweg, który jednak miał przy swoim skoku znakomite warunki. W kwalifikacjach wtedy skoczyli bardzo podobnie.
Dość wyrównany pojedynek moim zdaniem dlatego taki kurs wydaje mi się interesujący. Zakopane i znajomość skoczni może być tym, co pozwoli na osiągnięcie dobrego rezultatu.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam po ponad tygodniowej przerwie;-)
Dziś pod lupę przeanalizowałem 4 pary
Prevc, Peter-Freund, Severin 2✅ 1.40✅
mocna para ale zwycięsko z tej pary wyjdzie niemiec i już wyjaśniam dlaczego.. Prevc oczywiście zawsze może oddać niewiarygodnie daleki skok przy tym jest w dobrej formie ale jest jedno ale severin dostał takiego cugu że ciężko będzie któremuś ze skoczków chociażby dorównać i można by rzec że kandydat do zwycięstwa jest tylko jeden..
Hayboeck, Michael-Kasai, Noriaki 1✅ 1.40✅
po turnieju czterech skoczni Austriacy trochę spuscili z tonu ale tylko trochę Hayboeck dziś na pewno będzie walczył o pudło a co do Japonczyka którego darze wielką sympatią coś mi się wydaje że delikatnie on już jest myślami w Sapporo i będzie tan szlifować formę która i tak jest dobra ale nie aż tak jak na początku sezonu.. Jak Kasai zajmie miejsce pod koniec pierwszej 10-ki to będzie dobry wynik
Stoch, Kamil-Koudelka, Roman 1✅ 1.22✅
Kamil dzisiaj odpali i ma bardzo duże szanse znaleść się na podium i nawet deptać po nartach freundowi:) widać że po kontuzji już ani śladu i są to skoki podobne jak z sochi jest błysk jest moc:) a Czech po równii pochyłej forma już nie ta co z początku sezonu Czech zakręci się w okolicach 8-15 miejsca
Freitag, Richard-Velta, Rune 1 ✅ 1.2✅
U Niemca forma doskonała więc Norweg wiadomo że sporo straci do freitaga dla velty zakończenie zawodów na początku drugiej 10-ki to będzie dobry wynik a freitag na pewno powalczy o podium
Dodam że warunki pogodowe będą dobre a nawet bardzo dobre:) max ma powiewać do 1 m/s a nawet ma być cisza.. Więc mniej loterii a skocznia dziś zweryfikuje kto jest w najlepszej formie
Pozdrawiam;-)
Ps.. Jutro wkleję kupon bo nie mam teraz przy sobie$$$$:razz:
Tak jak obiecałem daje załącznik kuponu:)
A i jeszcze pochwalę się takim innym kuponem rozrywkowym;-)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zakopane niedziela 13:45
Stefan Kraft - Kamil Stoch
Typ : Kraft @ 2,22 marathon/betsafe/bet-at-home
⛔

Kraft forma stabilna, wysoka, pozwalająca na wygrywanie konkursów i systematyczne stawanie na podium.
Stoch wraca po urazie, potrafi oddać dobre lub nawet bdb skoki pojedyncze.
Ok wczoraj w drużynówce po zsumowaniu not nieoficjalnie Stohc by był wysoko w indywidualnym zestawieniu, ale taka klasyfikacja nie ma dużęgo sensu. To była drużynówka. Dziś skacze każdy na własne nazwisko, a forma Krafta dużo wyzsza niż Kamila na dany moment. Więc kurs powyżej @2 to trzeba pobrać wg mnie.

W Wiśle grałem tą samą parę i na Krafta płacili @ 1,40, Kraft wygrał, a Stoch był na 15msc... więc po konkursie drużynowym nagle taka zmiana kursów wg mnie nieoczekiwana i niespodziewana.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Leja - awans do konkursu : nie 1,65
Hayboeck - Koudelka 1 1,3
Prevc - Damjan 1 1,3
Kasai - Velta 1 1,37
millenium

Leja nie ma szans na wyprzedzenie 16 skoczków...nawet nie punktuje regularnie w CoC...kurs z kosmosu.
Kodelka słabnie, Hayboeck stabilny - promocja od buka
Damjan nie będzie miał tyle szczęścia co wczoraj w 2gim skoku, Prevc o klase lepszy i bardzo regularny.
Kasai nie spinał się w ostatnim skoku wczoraj, oszczędza się chłopina, Velta nadal przeceniany przez buków...
Komentarz krótki, ale kto się zna na skokach wie, że nie ma tu co komentować;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Wymieniłem przypuszczalny skład Słowenii, a pisałem, że kieruję się w drużynówkach tymi najsłabszymi, którzy mogą zawalić....chyba nikt normalny nie pomyślałby o Prevcu. U nas 7/8 to skoki przyzwoite albo bdb, raz zawalił Kubacki. Jak zobaczyłem Tepesa w składzie to jeszcze bardziej się ucieszyłem, a tu szok, przy złych warunkach skakał całkiem przyzwoicie, ale to i tak nic w porównaniu z tym co zrobił Damjan przy drugim skoku - to załatwiło temat, coś chyba przeliczniki za wiatr nie do końca oddały tych super warunków. Reasumując, nasi skakali tak jak się spodziewałem, ale w Słowenii nikt nie zawalił o dziwo nic, do tego petarda Damjana....ech:/
Nikt normalny nie pomyślał o Prevcu, ale tak to wyglądało. Mnie po prostu zaskoczyło że patrząc na naszych Żyła, Kubacki, Zniszczoł zakładałeś że prędzej Słoweńcy spieprzą jakiś skok niż nasi. Znając naszych, i to co potrafią przeważnie zawsze coś odwalić w drużynówce. A Słowenia zawsze w drużynówce jest solidna, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. To tyle, nie ma co drążyć już tego tematu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Przepiękną promocję dał Ónibet przed polskimi konkursami Unibet - kurs na zwycięstwo Stocha w Falun na dużej skoczni dali 16,00!!! Oczywiście skorzystałem z tego skrzętnie :razz:
W chwili obecnej Stoch jest pozycjonowany jako główny faworyt po kursie.... 2,75 :cool:

Edit: czemu nie można normalnie wpisać nazwy Ónibetu??
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Przepiękną promocję dał Unibet przed polskimi konkursami - kurs na zwycięstwo Stocha w Falun na dużej skoczni dali 16,00!!! Oczywiście skorzystałem z tego skrzętnie :razz:
W chwili obecnej Stoch jest pozycjonowany jako główny faworyt po kursie.... 2,75 :cool:
Nie bardzo rozumiem....oczywiście kurs 2,75 na win jest śmieszny, ale nawet tych 16 bym nie pobrał.
Kraft, Hayboeck, Prevc, Stoch, Freund, Freitag, Kasai, Jacobsen, Koudelka, a cholera wie co się poprzestawiało w głowach Ammana (znowu) czy Bardala.....i tak uzbierała się jedenastka skoczków wśród których będzie mistrz świata, ale kto to będzie to już wrózenie z fusów. Ja osobiście obstawiam Prevca lub Hayboecka chociaż oczywiście serce za Kamilem i Noriakim;-)
btw....Kamil ma większe szanse na małej niż dużej skoczni!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Naprawdę nie pobrałbyś kursu 16 na zwycięstwo Stocha?? Z całym szacunkiem, ale jeśli tak uważasz to musisz się jeszcze sporo nauczyć jeśli chodzi o bukmacherkę - dawno nie widziałem takiego valuebeta. Spodziewałem się czegoś w okolicach 7-8, a tu taka petarda. To jaki musiałby być kurs na Kamila żebyś zagrał na niego?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Na MŚ formy juz nie będzie miała połowa z nich. Będą się liczyć Kamil, Prevc, Freund, Kasai i może ktoś jeszcze. Jak Kamil dojdzie do formy to tak naprawdę mało kto jest w stanie go pokonać, dlatego dobrym żartem jest post hristo, że kurs 16 na zwycięstwo Stocha był nie wart pobrania.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Na MŚ formy juz nie będzie miała połowa z nich. Będą się liczyć Kamil, Prevc, Freund, Kasai i może ktoś jeszcze. Jak Kamil dojdzie do formy to tak naprawdę mało kto jest w stanie go pokonać, dlatego dobrym żartem jest post hristo, że kurs 16 na zwycięstwo Stocha był nie wart pobrania.
- nie twierdzę, że Kamil nie wygra, jest w ścisłej czołówce kandydatów do złota, ale ta ścisła czołówka się trochę &quot;rozlazła&quot;
- nie zgadzam się z tezą, że połowa z wymienionych już nie będzie miała formy i liczyć będzie się tylko 4, którą wymieniłeś. Mimo małej sympatii nie skreślałbym jednak Austriaków, zwłaszcza Hayboecka, coś czuję, że drugi oddech złapie Koudelka, Amman już też w przeszłości pokazywał, że po przerwie spowodowanej kontuzją potrafi odpalić i odlecieć wszystkim.
- przypominam, że dyskusja tyczy się skoczni dużej, na normalnej jednak Kamil ma ciut większą przewagę.
- odpowiadając na pytanie kolegi Xavy: nie chodzi o to po jakim kursie zagrałbym wina Stocha, po prostu ako 16 przy 11 kandydatach to na tą chwilę przy obecnej wyrównanej stawce to loteria....no chyba, że mówimy o zagraniu za 100 tak for fun, to co innego;-)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kamil to człowiek, który z ostatnich dwóch najważniejszych imprez przywiózł 3 niepodważalne złota, a byłyby pewnie 4 gdyby głowa wytrzymała. To jest po prostu gość, który jak juz zrobi ta formę to jest poza zasięgiem obecnie. A ta zapewne będzie miał na Ms. Juz widzieliśmy w ten weekend świetne skoki Kamila, a jego dyspozycja będzie jeszcze rosła. Tak naprawdę czołówka faworytow do złota nie jest wcale rozległa. Hayboeck i Koudelka nic nie będą znaczyć w Falun. To samo Fannemel. Ten kurs wiec był znakomity.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom