>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2014/1015 - Wisła/Zakopane (15.01 - 18.01.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Przed nami kolejny weekend Pucharu Świata. Tym razem najlepsi skoczkowie zagoszczą do Wisły i Zakopanego, tak więc nadchodzący weekend można śmiało nazwać istnym świętem Polskich skoków. :smile:
Mimo słabszej dyspozycji Polaków w tym sezonie, wielu znanych fachowców przewiduje, że najbliższy weekend zweryfikuje jakie szanse mamy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Falun.Na dzień dzisiejszych pewniaków do kadry na drużynówkę mamy dwóch - Żyłę i Stocha. Kto powalczy o dwa pozostałe wakaty + 5 do konkursu indywidualnego?
Szansę występu w Wiśle dostało 12 zawodników, a są to:
Stoch, Żyła, Kubacki, Zniszczoł, Murańka, Kot, Ziobro, Biela, Leja, Kłusek, Ruda oraz Hula.
Program zawodów w Wiśle
Czwartek, 15.01.2015
09:00 - oficjalny trening (2 serie)
11:00 - kwalifikacje
16:30 - seria próbna
17:30 - pierwsza seria punktowana
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie ma tematu na Wisłę więc wrzucam tu:

Óni na skoki w Wiśle ma zakład ilu Polaków będzie w TOP 15 i dają @2,0⛔(15 i 16 msc,zabrakło 0,3 pkt:grin ???? że będzie dwóch lub więcej.

W STS Stoch TOP15+Żyła TOP15 w ako jest 1,27 minus podatek,pozdro juroszek
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Stoch - Koudelka @ 1 @ 1,60
Hayboeck - Schlierenzauer @ 1 @ 1,38
Freitag - Fannemel @ 1 @ 1,30
AKO: 2,42 (po odjęciu 12%) Milenium

ZWROTY w milenium :cool:
Już jutro pierwsze treningi, kwalifikacje i zawody w Wiśle. Jako, że dzień łączy ze sobą te trzy wydarzenia bardzo możliwe, że ziemniaki zaktualizowanej oferty już nie wystawią, a nawet jeśli to o takiego tripla może być ciężko. Ale po kolei.
Kamil po kontuzji zaprezentował się z dobrej strony na TCS w którym uplasował się na 10 miejscu. Ostatnie zawody w lotach Polak odpuścił bowiem priorytetem dla Kamila są MŚ oraz właśnie zawody na polskich skoczniach. Dyspozycja Stocha była dobra, ale brakowało kilkunastu skoków, które pozwoliłyby wyeliminować minimalne błędy techniczne, które zaważały o tym, iż Stoch nie plasował się w TOP 3. Koudelka obecnie notuje lekką zniżkę formy, poza tym skocznia w Wiśle totalnie nie odpowiada mu profilem. Przykładowo rok temu Czech nie zdołał zakwalifikować się do drugiej rundy, a dwa lata temu zakończył zawody w trzeciej dziesiątce.
Dla Hayboecka i Freitaga skocznia w Wiśle może kojarzyć się tylko pozytywnie. Obaj wygrywali tu treningi, a i w konkursach prezentowali się bardzo dobrze. Można śmiało stwierdzić, że profil skoczni odpowiada im idealnie. Zarówno Schlieri i Fannemel
zdecydowanie odbiegają formą od Hayboecka i Freitaga. Dla obu zawodników uplasowanie się pod koniec pierwszej dziesiątki to maksimum obecnej formy. Zarówno Hayboeck jak i Freitag zdecydowanie przewyższają formą Gregora i Andersa i tu liczę na łatwe zwycięstwa.
Tripel godny polecenia. ;)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Pestka nie strasz, że ziemniaki nie wystawią oferty między kwalami a konkursem;-), liczę że tak jak w analogicznych konkursach w ubiegłym roku gdzie między kwalami, a konkursem było pare godzin, można było obstawiać konkurs.
Tymczasem typy na kwale:
Wank - Hilde 2 1,94 zwrot
Ito - Takeuchi 1 1,8
Muranka - Hlava 1 1,6
Żyła - Velta 1 1,6

Damjan - Kranjec 1 1,5
zwrot
wszystko puszczone w fortunie
Hilde nieźle skakał w ostatni weekend w Wiśle na COC, chociaż warunki były nierówne widać u niego poprawę formy, ze skocznią jest na bieżąco i liczę na jego przywoitę formę, Wank też wysoko był, ale patrząc przez pryzmat całego sezonu to widać zwyżkę formy Norwega, kurs zachęca.
Ito po przerwie pokazał się na mamucie lepiej niż jego kolega z reprezentacji, obaj cały sezon bez wielkiego błysku, mimo to umiejętności po stronie Daikiego, kurs wyrównany, ale to wynika z faktu, iż po takiej przerwie obu skoczków buki działają trochę po omacku.
Klemens vs. Hajek, Polak bdb konkursy COC w weekend, Hlava już nie odzyska formy sprzed kilku sezonów gdzie regularnie kończył w drugiej dziesiątce, skakał też na COC, w jednym konkursie był nawet 5, ale &quot;sciany&quot; po stronie Polaka.
Trzeba też wykorzystać fakt, że póki przeceniają Velte po jednym dobrym konkursie, Żyła zaliczył jedną wpadkę w 4 konkursie TCS, na mamucie było już ok, u siebie też będzie dobrze, jutro dla mnie TOP5 w kwalach, w których skakać zawsze potrafił.
Jak Kranjec na mamucie nie potrafi odlecieć to już nigdy nie odleci;-) rozumiem, że miał warunki beznadziejne, ale taki Tepes też dostał wiatr w plecy i coś tam skoczył, Damjan całkiem przyzwoity sezon, zdarzają mu się wpadki, ale ogólnie skacze przywoicie, Robert odlatuje coraz rzadziej i jak tak dalej będzie to może mieć problem z załapaniem się do drużyny na MŚ (Prevc, Damjan, Pungertar to pewniaki, ale Dezman, Tepes czy nawet Lanisek i Justin też będą walczyć o znalezienie się w reprezentacji)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pestka nie strasz, że ziemniaki nie wystawią oferty między kwalami a konkursem, liczę że tak jak w analogicznych konkursach w ubiegłym roku gdzie między kwalami, a konkursem było pare godzin, można było obstawiać konkurs.
Po niedzielnych kwalifikacjach nigdy nie ma oferty (patrz Milenium, Totolotek). Może teraz gdy będą 4h przerwy takowa się pojawi. Oby. ;)
Tymczasem typy na kwale:
Wank - Hilde 2 1,94
Ito - Takeuchi 1 1,8
Muranka - Hlava 1 1,6
Żyła - Velta 1 1,6
Damjan - Kranjec 1 1,5
Kupon bardzo fajny, ale odrzuciłbym parę Żyła-Velta. Rune lubi skakać na skoczniach z profilem podobnym do tej z Wisły. Forma ze wskazaniem na Piotrka, ale fajeczka już nie raz umaczał pojedyncze skoki. Ja bym odpuścił, ale trzymam kciuki. ;)
Ja na kwalifikacje zagrałem takiego tripla
Vassiliev - Boyarintsev @ 1 @ 1,32
Velta - Damjan @ 1 @ 1,52 ZWROT
Murańka - Hlava @ 1 @ 1,60
AKO: 2,82 [Po odjęciu 12%[ Milenium]

Velta lubi skocznie w Malince i liczę, że utrzyma tutaj swoją dobrą formę. Damjan to podobny poziom, ale dla mnie zalicza regres formy.
Hlava to nie poziom PŚ, Klimek zna tę skocznie od podszewki i powinien uplasować się o kilkanaście pozycji wyżej. W pojedynku Ruskich zdecydowanie stawiam na tego doświadczonego. Boyarintsev zgubił formę z początku sezonu i zalicza wtopę za wtopą.
Jako, że to kwale gram lekko.
Dodaje jeszcze coś takiego:
Ile Polskich zawodników w TOP 30 ? 4 lub więcej @ 1,65 Unibet 7
Skaczemy u siebie, znamy tę skocznie najlepiej. Jeżeli nie tu to gdzie?
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Velta lubi skocznie w Malince i liczę, że utrzyma tutaj swoją dobrą formę
Trochę gramy przeciwko sobie;-) Poza typem podanym wyżej, gram jeszcze parę:
Velta - Bardal 2 1,91 (sts)
Wierzę, że Anders szybko się otrząsnął z doła, głównie psychicznego, bo aż tak tragicznie jak mówił, to nie skakał. Parę chwil odpoczynku i spokojny trening powinny wystarczyć.
Popieram typ na 4 Polaków w 2 serii - Stoch, Żyła i wystarczy dwójka z grupy (Kot, Ziobro, Murańka, Kubacki, Zniszczoł, a nawet Hula). Powinno się udać, liczę na 5-6 naszych w grupie punktujących.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Wank - Hilde 2 1,94 zwrot Ito - Takeuchi 1 1,8 Muranka - Hlava 1 1,6 Żyła - Velta 1 1,6 Damjan - Kranjec 1 1,5 zwrot wszystko puszczone w fortunie
Wank na COC, więc nie skakał, a wszyscy pominęli chyba fakt, że Damjan wobec absencji Ammana nie musiał się kwalifikować. Warunki zmienne, będzie ciekawie, czekamy na kursy konkursowe.
Najbardziej nie mogę przeboleć faktu, że wczoraj z czystego lenistwa nie poszedłem do punktu gdzie zamierzałem puścić na Kota i Ziobre jako zwycięzców kwalifikacji....kurs był 70!!!:/
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Freund - Stoch 2 @1.94 - Marathonbet
M.Kot TOP 10 @1.85 - eFortuna
Niemiec nie skaczę jakoś super w Wiśle, poprawnie, ale raczej w granicach drugiej dziesiątki. Na pewno ostatnio był w formie, ale Kamil u siebie może spokojnie go pokonać. W kwalifikacjach była moc i warunki, więc Kamil przeskoczył skocznię. Na szczęście wyszedł z tego lepiej niż Bardal. Dla mnie przy takiej formie jaką pokazuje Freund na treningach nie powinno być problemów z tym, żeby Stoch był wyżej. Mam nadzieję na większą świeżość Kamila, który ostatnio nie startował w Austrii tylko spokojnie trenował. Na korzyść może to wyjść także Maćkowi. Wygrał eliminacje, w treningu skoczył przyzwoicie. Do Top 10 sporo kandydatów, ale przy założeniu, że udałoby mu się dwukrotnie skoczyć na solidnym poziomie to sądzę, że może to być udany powrót do Pucharu Świata. Kursy bardzo fajny, więc można pograć. Polecam.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Kraft TOP3 @ 1,90 Marathonbet✅ (a WH tuż przed konkursem wygrana Krafta stała po 5,00)

Bardzo wysoki kurs w porównaniu do innych buków (taki STS daje na to zdarzenie 1,50 ????). Kraft świetnie na treningach, 1 i 2 miejsce, na dodatek jest rekordzistą skoczni, no i wiadomo, że po TCS jest w gazie. Jak to w Wiśle zawody będą tradycyjnie loteryjne, jeden dostanie +10 rekompensaty, drugiemu odejmą za chwilę -10 za wiatr pod narty, więc ze stawką szaleć nie można. Ale moim zdaniem kurs przesadzony jak na gościa, który jest chyba w najlepszej formie spośród całej stawki, a liczby wskazują jego dobry rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hristo 585

hristo

Użytkownik
Freund - Stoch 2 @1.94 - Marathonbet
M.Kot TOP 10 @1.85 - eFortuna
Niemiec nie skaczę jakoś super w Wiśle, poprawnie, ale raczej w granicach drugiej dziesiątki. Na pewno ostatnio był w formie, ale Kamil u siebie może spokojnie go pokonać. W kwalifikacjach była moc i warunki, więc Kamil przeskoczył skocznię. Na szczęście wyszedł z tego lepiej niż Bardal. Dla mnie przy takiej formie jaką pokazuje Freund na treningach nie powinno być problemów z tym, żeby Stoch był wyżej. Mam nadzieję na większą świeżość Kamila, który ostatnio nie startował w Austrii tylko spokojnie trenował. Na korzyść może to wyjść także Maćkowi. Wygrał eliminacje, w treningu skoczył przyzwoicie. Do Top 10 sporo kandydatów, ale przy założeniu, że udałoby mu się dwukrotnie skoczyć na solidnym poziomie to sądzę, że może to być udany powrót do Pucharu Świata. Kursy bardzo fajny, więc można pograć. Polecam.
Myślę, że Maciek miał większą szansę wygrać kwale niż być w 10 w konkursie, a kurs na to zdarzenie jest mocno zaniżony (powinien być 2,5-3), dlaczego tak?
- Kot skakał na początku i wiadomo było, że przy zmiennych warunkach np. początkowa grupa może mieć lepsze warunki, a Maciek jako najlepszy z tych początkowych skoczków miał największe szanse odlecieć.
- Jeszcze mimo wszystko niestabilna forma, łatwiej raz oddać dobry skok niż zrobić to 2 razy.
- Kilku skoczków skakało na pół gwizdka w kwalach, byle wejść do konkursu, a większe szanse na TOP10 ma co najmniej 15 innych skoczków.
Życzę Ci jednak i sobie jako kibicowi oczywiście aby Maciek był jak najwyżej ;-)
Z naszych skoczków wybrałem kilka par z oferty millenium:
Ziobro - Hula 1 1,4
Jeśli tylko będą skakać w podobnych warunkach nie będę się stresować, Ziobro nawet w słabszej formie lepszy od Stefka, a do tego w kwalach pokazał, że nawet w trudnych warunkach potrafi oddać przyzwoity skok.

Kłusek - Biela 1 1,6
Co by nie mówić to Bartek ma już jakieś tam doświadczenie w PŚ, w COC potrafił wysokie lokaty zajmować, Biela to totalny debiutant, spali się przed publicznością, kurs jak dla mnie megawysoki, powinno być 1,2...
Murańka - Kłusek 1 1,5
Co starczy na Bielę, nie starczy na Klemensa, Klimek powalczy dziś o punkty, Bartek raczej zakończy na 1 serii...oczywiście przed Bielą ;-)

Stoch - Koudelka 1 1,42
Kamil trochę poskakał w spokoju, nie sugeruję się kwalami tutaj, bo Stoch miał huragan pod narty, całe szczęście nic się nie stało. Skacze u siebie, potrenował, forma rośnie, Czech z formą troszkę po równi pochyłej i dziś raczej poz TOP10.
Odległość ta sama, wiatr podobny, przegrana minimalnie notami;/
Pungertar - Kubacki 2 2,02
Moja perełka;-) chyba pierwszy raz stawiam na Dawida, a nie przeciwko niemu;-) ładnie skoczył w kwalifikacjach, jego styl i &quot;wysokie&quot; skakanie może na tej skoczni, przy zmiennych warunkach zadziałać na jego korzyść, liczę dziś na drugą dziesiątkę w jego wykonaniu (16-20), powinno to wystarczyć na Słoweńca.

E:/ apropos Kota niestety sprawdziło się to co pisałem wyżej - brak stabilizacji, nie ma co zwalać na warunki, bo nie miał złych.
Ogólnie nie jest źle, weszło jeszcze parę typów, których tu nie zamieściłem i mimo pecha z Kamilem wyszło na +500. Módlmy się aby pogoda dała poskakać w Zakopcu, w piątek kwale, sobota druzynówka i niedziela indywidualny.....weekend uczta, oby pogoda dopisała ;-)
p.s. nawet trafiłem miejsce Kubackiego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Słowenia NIE WYGRA
1,20 Marathonbet
Austria i Niemcy powalczą o zwycięstwo. Polaków widzę walczących z Norwegami o podium. Słowenię widzę na 5 miejscu.
Także kurs 1,20 do dubla to miły bonus! Jedynie pogoda może spowodować &quot;cuda na kiju&quot;.

Według bukmacherów Niemcy są faworytami, według mnie Austriacy. Po kursie 3.0 widzę ich na najwyższym stopniu podium.
 
mysliwydb 4

mysliwydb

Użytkownik
Panowie, dziś nie ma co grać. Wiatr się nasila, kręci nim niemiłosiernie. Myślę że zawody się nie odbędą, a jeśli tak, to loteria i tak jak napisał Kol. galgan - &quot;cuda na kiju&quot;.
Pozdrawiam
Maks
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie grajcie nic.

Jury podjęło decyzje w sprawie programu Pucharu Świata w Zakopanem. Bardzo silny wiatr od wczoraj skutecznie krzyżuje plany organizatorom. Nowy program zawodów przewiduje oficjalny trening o godzinie 15:00 oraz konkurs drużynowy o 17:00. Kwalifikacje przełożono na niedzielę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ciągle nie ma także składów na drużynówke (pewnie po treningach będą) więc czasu na analize malutko. Dzwoniłem do wujka górala, mówił, że konkurs może się rozpocząć o 18/19 bo wtedy ma być cisza. 17 to trochę szybka pora i większa loteria.
Patrząc na prognozę pogody w Zakopanym można się z nim zgodzić. ;)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Sorry za brak polskich znaków, ale .pisze z tel. Dziś sporą niewiadoma, składów nie znamy, można się tylko domyśleć ???? . Wybrałem 2 pozycje, w druzynowkach kieruje się zawsze najslabszymi skoczkami w teamie, czyli kto może zawalic:p
Austria 1-2 1,45
Najslabsi to schlieri i diethart(mam nadzieję że nie kofler bo będzie niedobrze), w innych drużynach są więksi &quot;zawalacze&quot;...kraus, eisenbichler, fannemel, velta z największej konkurencji.
Polska - Słowenia 1 1,94
Nasi rowniejsi, brak błysku ale jak wyjdą w składzie:
Stoch, Żyła,Kubacki,Zniszczol to mają mniejsze szansę na zepsucie skoku niż:
Prevc, Damjan, Pungertar, Kranjec (dezman)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Stoch, Żyła,Kubacki,Zniszczol to mają mniejsze szansę na zepsucie skoku niż:
Prevc, Damjan, Pungertar, Kranjec (dezman)
Tak, tak, no Żyła, Kubacki, Zniszczoł to przecież równi zawodnicy.
Już nie wspomnę że w gronie tych którzy mogą spieprzyć wpisałeś Prevca.
PS: Nic dzisiaj nie warto grać wieje jak w kieleckim, nie ma sensu.
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Poza tym ze konkurs się nie odbędzie to uważam ze gdyby skakali to Polacy bez problemu mogą powalczyć o podium. Nie od dziś wiadomo ze potrafią skakać w Zakopanem. Każda z ekip ma kogoś kto może upaprać skok, wiec warto pograć na Polaków po dobrym kursie. Ponad to warto pograć Polacy lepsi od Słoweńców Finów czy Norwegów.
Choć konkursu dzis nie bedzie, a jutro wątpie.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No jednak właśnie runda treningowa sie rozpoczęła (piszę jakby ktoś nie miał dostępu do internetu) i idzie w miarę płynnie chociaż wiatr lekko kręci to widzę,że te kompensacje sa na przyzwoitym poziomie +/- mniej niż 15 pkt za wiatr, a ten ma dodatkowo słabnąć,więc raczej konkurs będzie.Co do typów to chyba tylko live w STS będzie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Odbyły się dwie sesje treningowe ale warunki mega zmienne. Wyniki macie na skokinarciarskie.pl Polska wystąpi w składzie Zniszczoł, Żyła, Stoch, Kubacki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom