>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2014/1015 - Turniej Skandynawski (06.03-15.03.2015)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PŚ Trondheim czwartek 19:00
Jacobsen - Stjernen✅
Typ : Jacobsen @ 1,60
Schlierenzauer - Freitag
Typ : Schlierenzauer @ 1,55 ✅
AKO @ 2,48 Expekt


Jacobsen jest naprawde w dobrej formie. Dzisiejsze skoki to tylko potwierdzają. Poradził sobie nawet w loteryjnym konkursie w Kuopio, dobrze w Lahti. Stjernen lotnik, ale po lotach w Vikersunkd nie skakał w PŚ już. A w Kontynentalnym tez go ostatnio brakowało coś... Dziś też dalekie skoki owszem, ale będzie ruszał z pierwszymi numerami. Wiadomo, że im dalej w las tym pkt za belkę mogą zawodnicy dostawać jakby ktoś za daleko odleciał z początku. To + forma Jacobsena, który potrafi odpalić petardę mnie przekonuje.

Freitag jest nieobliczalny, ale ostatnio znowu skacze przeciętnie i męczy się. Nie ma jakiejś energii w nim, za to Gregor się przebudził. Medal na MŚ dał mu moc. w Kuopio loteria ale w Lahti mocne 7msc przy 33 Freitaga...


Ponadto rozkminiam pary w milenium i wpadło mi w oko coś takiego najbardziej... ale do tripla coś by się zdało, może jakies sugestie @hristo ? ;)

PŚ Trondheim - czwartek 19:00
Prevc - Stoch 1 @ 1,32✅
Bardal - Koudelka 1 @ 1,48✅



Pierwsza para bardziej przeciwko Stochowi. Jest bez formy co było widać w Lahti, ponadto choroba. Nie widzę Kamila w czołówce, a Prevc po wpadce w Kuopio i stracie koszulki lidera dziś potrzebuje dużo pkt. Stać go na podium.

Bardal bardzo mocny od powrotu na MŚ. Będzie w czołówce dziś, top6 jak nic wg mnie. Koudelka już nie tak mocny jak z początku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hristo 585

hristo

Użytkownik
Ponadto rozkminiam pary w milenium i wpadło mi w oko coś takiego najbardziej... ale do tripla coś by się zdało, może jakies sugestie @hristo ?
heh, coś tam jeszcze pograłem:
Dalej urabiam parę Kobayashi - Tochimoto kurs na pierwszego urósł po dobrym skoku Tochimoto w kwalach, ale nie oszukujmy się, że w konkursie coś pokaże.
Kurs1,6 na Kobayashiego jest super, a Tochimoto nie odda 2 przyzwoitych skoków.
Fajnie wygląda oferta dodatkowa:
Kraft 1-2 1,95
No bo kandydatów jest 3 na 2 miejsca....Prevc lekko odstaje, Freund jakoś też jakby ciut słabiej skacze
Ziobro 1-35 2,05
Wiem, wiem ;-) ale wystarczy popatrzeć ilu potencjalnych kelnerów weszło do konkursu. Na jednym treningu Janek skoczył 116m, ale miał fatalne warunki.
W kwalach już ok i 27 miejsce + czołówka, więc wirtualnie jakby zajął 37 miejsce, Ale popatrzmy kto przed nim: Hajek, Zografski, Maksimochkin, Tochimoto, Matura, Fettner....czy oni w konkursie też będą wyżej od niego?;-) jak skoczy podobnie do tego co w kwalach to jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Schlierenzauer - Velta 2 @2.15 Mararathonbet
Norweg skacze u siebie, forma po MŚ dalej bardzo dobra, ostatni konkurs to wypadek przy pracy, zresztą Schliri również zawalił konkurs
Jak najbardziej godny polecenia typ. Ja również gram go po @ 2,00. Kurs to spore valou na Norwega, który mimo wszystko prezentuje lepszą formę aniżeli Austriak. Dzisiaj w treningach skoki ze wskazaniem na Velte, który bardzo dobrze spisuje się na tym obiekcie. Widać, że Rune jest w gazie po MŚ a medale tam zdobyte to nie przypadek.
Schlieri - Velta @ 2 @ 2,00 bet365 ✅ 8 - 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
po ostatnim konkursie apetyty rozbudzone, dziś skaczemy w Oslo, ale nie widzę nic ciekawego, może przed konkursem pojawią się jakieś perełki
za małą stawkę gram:
Stoch - Żyła 1 @1.50 Betgun ✅ 5-6
Widać, było, że u Kamila już jest lepiej, pierwszy skok na Holmenkollen był już bardzo dobry, w drugim może zabrakło trochę siły, ale wierzę, że z każdym dniem będzie lepiej, 12 miejsce, co i tak wystarczyło spokojnie na Piotrka, dziś wierzę, że zamelduje się w Top10
Velta -Jacobsen 1 @1.65 Óni ✅ 3-14
W ostatnim konkursie Velta dał bardzo ładnie zarobić zajmując wysokie 3 miejsce, jego skoki są powtarzalne, forma równa, więc znowu gram w jego strone przeciwko nieprzewidywalnemu Jacobsenowi
Czekam na pary przeciwko Fannemelowi, będę grał raczej wszysko co wystawią, o ile w ogóle się pojawi na skoczni.. nie powinien w ogóle brać udziału w poprzednim konkursie ze względu na kontuzje kolana, widać było, że go boli i boi się skakać
E. Dzięki Robson ! Stoch-Żyła @1.63 w Marathonbet jest jak coś
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Prevc 1-6 1,2
Stoch - Amman 1 1,5

Janda - Hajek 1 1,8 (kwale)
fortuna

Bardal - Tepes 1 1,35

Hayboeck - Ito 1 1,32
Żyła - Damjan 1 1,38

Schleirenzauer - Stjernen 1 1,37 zwrot
Ziobro - Peier 1 1,37 (kwale)
millenium

Prevc - najniżej notowany z wielkiej trójcy, za podium płacą 2,2 i to jest świetny kurs. Ja ostatnio jednak mam pecha do minimalnych wtop i zabezpieczyłem się na wypadek gdyby Velta, Bardal lub Stoch postanowili wskoczyć na pudło :)
Stoch pozytywnie w Trondheim, Oslo jak wiadomo to najbardziej &quot;polska&quot; skocznia, będzie chciał mocnym akcentem zakończyć sezon, Amman już myśli o urlopie, widać u niego brak motywacji w tym sezonie i skupia się na rozmyślaniu czy występować dalej w przyszłym sezonie czy kończyć karierę. Mnie się wydaje, ze kariery nie skończy, za bardzo kusi go TCS, jednak w tym sezonie już odpuszcza i widać to gołym okiem.
Janda lubi skandynawskie konkursy, zawsze za noty lekka przewaga, Hajek chimeryczny, bardziej szykuje się na Planicę żeby polatać. Kurs na Kube bardzo zawyżony, bo on w porównaniu do kolegi raczej na pewno wejdzie do konkursu, a Hajek będzie na granicy awansu.
W millenium dali fajne pary, ale kursy trochę nisko i boję się, że za dużo tych pozycji wybrałem.
W kwalach stawiam na Ziobre, który zepsuł mi Trondheim. O tym jak bardzo przestano się z nim liczyć świadczy fakt kogo mu do pary dali - Peier. Miał on mały przebłysk na początku sezonu gdzie już zaczęto mówić o Szwajcarach w kontekście drużyny, ale aktualnie chłopak nie skocze nic. Ziobro skacze jednak mniejsze nic, do konkursu awansuje i nawet jak zawala to nie aż tak nisko żeby nie wyprzedzić Szwajcara.
Piotrek vs. Damjan to zbędny komentarz, Jernej nieźle w Trondheim, ale on już ma szczyt formy sobą, 3 dziesiątka to max jego możliwości, Żyła powinien tu mieć przewagę jakiś dziesięciu miejsc, nawet jak skoczy ten swój drugi skok trochę gorzej ;-)
Standardowo przeciwko Tepesowi, po Trondheim powiedziałem sobie, że nie zagram przeciwko niemu, bo forma idzie do góry i w Planicy powalczy od podium, ale buk zrobił niespodziankę i dał do pary Bardala, więc się nie zastanawiam. Jeszcze w ten weekend to warte grania, za tydzień już bym odpuścił.
Hayboeck wrócił do dobrego skakania, poziom TOP10 to w tej chwili jego miejsce, tak już powinno być do końca sezonu, Ito max druga dziesiątka.
No Schlieri, którego osobiście nie lubię w parze ze Stjernenem, który u siebie zawsze jest groźny, ale musi oddać dziś 3 dobre skoki, a w to cięzko mi uwierzyć. Gregor regularny po MŚ odzyskał radość ze skakania. Mam nadzieję, ze nie będzie na pudle, ale te parę miejsc nad Norwegiem powinien wyskakać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę dziś mam identyczne zdanie jak @hristo! ;)
Długo myślalem o tym jakiego tripla złożyć i czy do dwóch pierwszych typów dodać parę Gregor - Stjernen, ale potem patrzę jeszcze i rzuciła mi się para Hayboeck - Ito i to te parę ostatecznie wybrałem.

PŚ Oslo - sobota 18:00
Bardal - Tepes 1 @ 1,35⛔trener Stoeckl co zrobił nie mam pytań ! ;/
Żyła - Damjan 1 @ 1,38✅
Hayboeck - Daiki Ito 1 @ 1,32
✅

AKO @ 2,16 milenium

Bardal był opisywany w tym temacie przy konkursie w Trondheim. Tam znowu oddał dobre skoki i był wysoko. Tepes o dziwo także wysokie msc tam zajął, ale w Trondheim były mocne przednie wiatry, a wiadomo jaki to latawiec jest z niego. Bardal jest lepszy, poza tym skocznia Holmenkolen lepiej mu znana, a od MŚ ma wysoką formę.

Damjan zagubiony od jakiegoś czasu. Żyła ma formę, skacze dobrze i daleko. Obawiam się jednak o jego regularność trochę, ale powinien w dwóch skokach wyjść lepiej.No i w Oslo wiadomo, Polacy lubią skakać więc Piotrek powinien być wysoko dziś

Hayboeck wraca do formy, nie skacze jeszcze tak jak na TCS, ale skacze dobrze daleko i pewnie. Noty zawsze wysokie bo skacze ładnie stylowo. Ito chimeryczny, dobre skoki przeplata słabymi. Hayboecka widzę w miejscach blisko 10, a może nawet w top10. Daiki jednak poza 15 wg mnie.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
ciężko coś wyhaczyć, pary w totolotku mi lekko nie leżą, ale będę wierny i postaram się coś wybrać:
Schlierenzauer, Gregor-Koudelka, Roman 1 @ 1,60⛔
Ciężko powiedzieć że Gregor odzyskał dawny blask, ale skacze jak na jego aktualne możliwości naprawdę nieźle, myślę ze dość dalekie miejsce po pierwszej serii zdecydowało że trochę olał drugi skok, dzisiaj czuje że na spokojnie będzie w top10. Roman chyba powoli gaśnie, miał wielkie ambicje, ale wie że już nic w tym sezonie nie ugra i wydaje mi się że jego skoki do końca będą przeciętne, albo po prostu Oslo mu nie leży.
Hayboeck, Michael-Eisenbichler Marcus 1 @ 1,80⛔
Hayboeck może nie wrócił do formy z początku sezonu, ale widać przebłyski, skacze przyzwoicie, stać go na wiele. Austriacy wczoraj mieli czarny dzień i dzisiaj na pewno będą chcieli się odbić. Rzadko widuje ostatnimi czasy żeby Marcus oddał dwa równe, dobre skoki, raczej albo odpalał tylko w jednej serii, albo w ogóle. Fakt że tutaj skacze nieźle, ale dalej mu nie ufam, pomimo to, dość ryzykowne zestawienie ????
Prevc, Peter-Velta, Rune 1 @ 1,45✅
Velta jest w formie i to najlepszej w karierze, ale wydaje się że to za mało na Prevca, który dalej walczy o kryształową kulę i na dodatek poczuł moc, stać go na naprawdę dalekie skoki.
Na Poppingera, Żyłe i Jacobsena nie stawiam, chociaż cwane buki dały sporo możliwości, no ale ich skoki mogą mieć rozpiętość od 90 do 140 metrów.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Ja dziś obstawiam taki kuponik:
Niemcy - zwycięstwo @ 4,0
Jedna wpadka wiosny nie czyni, trudno stało się, myślę że dzisiaj pokażą potencjał, dochodzi do tego duma ????
Schlierenzauer, Gregor-Prevc, Peter 2 @ 1,70
Gregor jest trochę nieprzewidywalny dlatego bałbym się go stawiać w szranki z nawet kimś typu Velta, czy Fannemel, ale co do Prevca mam więcej zaufania, wiadomo zdarzy mu się niewypał, ale w treningach spisywał się bardzo dobrze, to jest już solidny ukształtowany skoczek, który poniżej jakiegoś poziomu bardzo rzadko schodzi.
Kasai, Noriaki-Ammann, Simon 1 @ 1,40
Obu skoczków bardzo lubię, są legendami o bardzo dużych umiejętnościach, jednak w tej parze zdecydowanie Kasai. Ammann wrócił po kontuzji, trzeba jednak trochę czasu żeby wejść w ten dobrym równy rytm skakania, co widać było po Kamilu, pewnych rzeczy nie da się ominąć, jeżeli chodzi o Kasaiego to po skokach treningowych wnioskuje że pasuje mu ta skocznia i powinien skakać przyzwoicie.
Russia-Finlandia 2 @ 1,55
Finowie trochę się przebudzili po tej katastrofie którą serwowali cały sezon, na MŚ już bardziej to cokolwiek przypominało. Myślę że u siebie w kraju tym bardziej obudzą jakiś potencjał i nie sprawią sobie i mi kompromitacji ????
Velta, Rune-Kraft, Stefan 2 @ 1,50
Kolejny raz zestawiam tę parę. Kraft jako lider będzie ciągną wicemistrzów, skacze dobrze, trzyma tę formę przez większą część sezonu, można powiedzieć że jest stabilny. Velta owszem odpalił na MŚ, ale coś mi się wydaje że ta wstrzelona forma to był dar niebios, skoczek o ogromnych możliwościach, ale raczej nierównej formie, coś czuje że zdobędzie mniej punktów dla swojego kraju niż równy Kraft.
stawka 50 zł
kurs 22,13
przewidywana wygrana 973,72 zł

Bukmacher: Totomix

No zobaczymy co to będzie ????
// Dawno mnie tu nie było, dlatego nie &quot;pochwaliłem się&quot; i nie rozliczyłem, ale w każdym razie na ⛔ ????
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
ostatnie 2 konkursy to 5/5 więc jedziemy dalej :
Jakub Janda - Neumayer 2 @1.94 marathonbet ( betsafe 1.92 ) ⛔ 28-29 - śmieszne, bo skoczył 9 i 2 m dalej a i tak do niego stracił ..
Niemiec skacze słabo, trzeba to szczerze powiedzieć, ale stać go na pojedynczy lepszy skok lub dwa średnie ale wyrównane, zestawienie go z Jandą, króremu bliżej do emerytury po takim kursie biorę bez namysłu. Wczoraj był dwiepozycje nad czechem.
Bardal - Żyła 1 @1.82 Marathonbet (betsafe 1.70 ) ✅ 6-8
Wczorajszy konkurs pokazał jakie możliwości ma Piotrek, kiedy odda dwa fajne skoki, sam zresztą przyznał, że ten drugi mógł być jeszcze lepszy,gdyby poprawił jeszcze lądowanie to spokojnie mógłby się bić o podium. Norweg na przeciwnym biegunie, pierwszy skok dobry, natomiast drugi zawalił, liczę dzisiaj an rehabilitacje Bardala i nie wierzę w to że Żyła odda 4 świetnie skoki w konkursie, jeden musi zepsuć, a kurs świetny.
Bardal - Jacobsen 1 @1.60 Unibet ✅ 6-7
Tak jak wyżej pisałem liczę na rehabilitacje Bardala, wczoraj mimo, że zawalił drugi skok to i tak był przed rodakiem, Jacobsen pewnie zakręci się koło 15 miejsca, nic więcej.
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
ostatnie 2 konkursy to 5/5 więc jedziemy dalej :
Jakub Janda - Neumayer 2 @1.94 marathonbet ( betsafe 1.92 )
Niemiec skacze słabo, trzeba to szczerze powiedzieć, ale stać go na pojedynczy lepszy skok lub dwa średnie ale wyrównane, zestawienie go z Jandą, króremu bliżej do emerytury po takim kursie biorę bez namysłu. Wczoraj był dwiepozycje nad czechem.
Bardal - Żyła 1 @1.82 Marathonbet (betsafe 1.70 )
Wczorajszy konkurs pokazał jakie możliwości ma Piotrek, kiedy odda dwa fajne skoki, sam zresztą przyznał, że ten drugi mógł być jeszcze lepszy,gdyby poprawił jeszcze lądowanie to spokojnie mógłby się bić o podium. Norweg na przeciwnym biegunie, pierwszy skok dobry, natomiast drugi zawalił, liczę dzisiaj an rehabilitacje Bardala i nie wierzę w to że Żyła odda 4 świetnie skoki w konkursie, jeden musi zepsuć, a kurs świetny.
Bardal - Jacobsen 1 @1.60 Unibet
Tak jak wyżej pisałem liczę na rehabilitacje Bardala, wczoraj mimo, że zawalił drugi skok to i tak był przed rodakiem, Jacobsen pewnie zakręci się koło 15 miejsca, nic więcej.
Janda był lepszy 31 a Neumayer 34 ????
Kamil Stoch TOP6 @ 1.85 betgun ✅ izi ????

Kamil wczorajszą rywalizację zakończył na 5 miejscu. Dzisiaj typuję top6 , ponieważ oddaje w Oslo bardzo dobre skoki , niestety ten kluczowy drugi skok wczoraj zawiódł.
Spójrzmy tylko w jakich warunkach leciał Kamil w drugim skoku -1.4 za wiatr gdzie jego główni rywale o podium mieli znacznie korzystniejszy wiatr.
Dzisiaj liczę na więcej szczęścia Kamila i miejsce w TOP6 !
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Jacobsen - Amman 1 1,67
millenium

Jacobsen powinien dziś odpalić, skacze u siebie, wczoraj słabiej pierwszy skok, drugi poprawnie. Noty za styl jak wiadomo u Ammana będą niższe, więc dodatkowy handicap dla Norwega. Amman marzy o końcu sezonu już, wczoraj było widać, że ma jeszcze blokadę przed dalekimi skokami, skraca skoki kosztem bezpiecznego lądowania, za to Anders nie kalkuluje i dziś powalczy o TOP10, Ammana absolutnie tam nie widzę.

Kraft 1-6 1,35
millenium

Dlaczego ma być poza 6? Bo w Trondheim miał problemy z nartą, czy dlatego, że wczoraj skakał w gorszych warunkach? Dziś walka o podium, a kurs 1,35 dawali u niego własnie za podium i wczoraj i wcześniej....teraz dają za miejsce w 6, dla mnie spokojnie do pobrania.
Pozostałe bez analizy z millenium:
Murańka - Ziobro 1 1,6
Stoch - Schlierenzauer 1 1,33

Hayboeck - Koudelka 1 1,57
Freund - Prevc 1 1,55
Bardal 1-8 2,3
Murańka - Ito 1 1,77

i na kwale:
Janda - Hajek 1 1,45
Jacobsen - Sjoen 1,48
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zgadzam się z @hristo odnośnie typowania w kierunku Jacobsena w parze z Ammannem. Simi ląduje jak pokraka i na notach się to mocno odbija. Wczoraj nawet dalekie skoki, ale do formy mu daleko. Nawet po minach gdy siedzi na górze na skoczni widać, że go nie cieszy aż tak już to skakanie.
Jacobsen powinien być w tym top15 spokojnei dziś.

Wg skijumping.pl dziś w Oslo pogoda ładna, bezchmurne niebo, słonecznie i bezwietrznie więc można coś ciekawego pograć.
Ja skleiłem w milenium takie oto coś :

PŚ Oslo - niedizela 14:15
Jacobsen - Ammann 1 @ 1,67✅
Kasai - Koudelka 1 @ 1,27✅
Bardal - Takeuchi 1 @ 1,40 ✅
Stoch - Schlierenzauer 1 @ 1,33✅

AKO @ 3,47 milenium
(po podatkach)

Na temat Jacobsena opisane powyżej.
Kasai wczoraj super skoki, skacze ciągle daleko i ładnie stylowo. Koudelka zagubiony, przeplata dobre skoki z fatalnymi, pewnie gorzej niż wczoraj nie będzie z Koudelką już i wejdzie do drugiej serii ale Kasai w top10 powinien być na pewno, a Koudelka ? Hm no właśnie cięzko może być się tam dostać bo czołówka jednak mocna i ciasno może być bo wielu zawodników dobrze skaczących.

Dziś jeszcze raz na Bardala... Wczoraj trener Stoeckl &quot;wymyślił&quot;, żeby obniżyć mu belkę przed skokiem i m.in przez to moim zdaniem typ z Tepesem nie wszedł. Ale Bardal jest w formie i ten jeden skok nie psuje mojej opinii o tym zawodniku. Nawet jakby dodaje więcej argumentów, bo dzis już skoczy petardy dwie by się zrehabilitowąć i będzie wysoko w top8. Takeuchi skacze bardzo nieregularnie. W Trondheim poza 30. Wczoraj 8. A skoro wczoraj było tak dobrze to dziś Taku może być nawet poza 20. Taki to skoczek po prostu...

Stoch trzy kapitalne skoki wczoraj i brakło tego czwartego, ktory by dał kropkę nad &quot;i&quot; czyli podium.
Dziś liczę już na dwie petardy w konkursie. Gregor nieobliczalny, ale nieregularny też. takich petard nie powinien odpalić, raczej około 10 msc go widzę.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Jeszcze na szybko z fortuny:
Ryzykowne, aczkolwiek wydaje mi się bardzo prawdopodobne
Prevc 1msc @ 4,0⛔ //no cóż zawody się składają z dwóch serii ????

Nie ulega wątpliwości że będzie z Niemcem walczył dzisiaj o zwycięstwo, myślę że gdyby sędziowie dawali bardziej sprawiedliwe noty ( Niemiec skacze ładnie, ale Słoweniec na pewno nie odstaje stylem) to Peter by już wczoraj świętował zwycięstwo.
Bardal- Żyła 1@ 1,6 ✅
tak jak ktoś wyżej pisał, podzielam ten typ. Bardal skacze w swoim kraju, Żyła bardzo lubi tę skocznie, ale jest duże prawdopodobieństwo że jeden z dwóch konkursowych skoków mu nie wyjdzie, u Norwega jest znacznie mniejsze ryzyko.
Murańka- Ziobro 1 @ 1,6✅
Klimek od pewnego czasu skacze równo i solidnie, przypomina mi Olka Zniszczoła z wcześniejszych konkursów, wydaje mi się że ustabilizował formę tak pod koniec drugiej dziesiątki, ewentualnie początek trzeciej. Ziobro jest trochę nieprzewidywalny, ale umówmy się bez formy i wczorajszy udany skok w pierwszej serii raczej tego nie zmieni, do tego dochodzi upadek, który na pewno uświadomił mu że jeszcze dużo pracy przed nim, bo ciężko nagle wskoczył o kilka poziomów wyżej.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
końcówka sezonu to trzeba coś zatypować, mimo iż w tym roku skoki przyniosły więcej nerwów i strat niż radości i zysków jak w poprzednich latach. Zaprzestałem typowania, ale jako, że dziś ma być ładnie to spróbuję z jednym mocniejszym singielkiem.
Rune Velta - Noriaki Kasai @ 1,50 Bet365, óni
Jeżeli tutaj nie zdarzy się nic nie oczekiwanego to nie widzę szans na nie wejście tego typu. Velta skacze znakomicie, wczoraj we wszystkich treningach super skoki, to samo w zawodach. Wygrał niby tylko o 2 pkt z Kasai, ale dlaczego? Bo wylądował daleko i dostał 16,5 od sędziów w 2 skoku. Przy normalnych notach mamy tutaj min. 8 pkt na korzyść Norwega. Ponadto spójrzmy na warunki w jakich skakali obydwaj - Velta w 1 serii bezwietrznie, w drugiej wiaterek pod narty, ale nie taki jak Kasai. Noriaki był zawodnikiem, który w obydwu seriach trafił jedne z najlepszych warunków, a mimo to nie wystarczyło to do podium i wyprzedzenia Norwega. Co dziś musiałoby się stać, żeby do tego doszło? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Janda był lepszy 31 a Neumayer 34 ????
Kamil Stoch TOP6 @ 1.85 betgun

Kamil wczorajszą rywalizację zakończył na 5 miejscu. Dzisiaj typuję top6 , ponieważ oddaje w Oslo bardzo dobre skoki , niestety ten kluczowy drugi skok wczoraj zawiódł.
Spójrzmy tylko w jakich warunkach leciał Kamil w drugim skoku -1.4 za wiatr gdzie jego główni rywale o podium mieli znacznie korzystniejszy wiatr.
Dzisiaj liczę na więcej szczęścia Kamila i miejsce w TOP6 !
rzeczywiście mój bład, ale swoje zdanie co do typu podtrzymuje
popieram również Kamila Top6 bardzo ładny kurs, niestety już zdjęli z oferty, Kamila stać nawet na podium , widać było jak wczoraj wściekły był po drugim skoku bo wiedział, że go zepsuł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom