>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Niżny Tagił (12.12 - 14.12.2014)

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Fannemel-Bardal 1 @1.4
Buki internetowe jak zwykle skomplikowaly sprawe do maksimum. Oni sie po prostu wyspecjalizowali w zestawianiu jak najtrudniejszych par. Moze uda mi sie cos ugryzc po serii probnej.
Grajacym w stacjonarnych, podobnie jak w Lillehammer polecam taki typ. Juz to przerabialismy. Fannemel w formie, a Bardal tylko dobrze. Nic sie tutaj raczej nie zmieni. Fannemel juz skakal najlepeij w 1 konkursie w Lillehammer, mimo ze w konkursie zajal 2 miejsce. 2 konkurs popsul mu trener zmieniajac belke. Fannemela jednak stac na duzo dalsze skoki. W treningach roznie bywalo, ale jak trzeba bylo to w kwalifkacjach Fannemel odpalil 134 metry. Mimo ze nie jestesmy juz w Norwegii to duzo ze swojej dyspozycji nie stracil chyba faworyt tej pary. Nawet to sie bukowi troche dziwie, ze znowu powiela to zdarzenie i wystawia taki sam pojedynek h2h, gdzy patrzac na odleglosci na przestrzeni ostatnich dwoch tygodni to Fannemel jest w scislym topie na ta chwile, a Bardal niebardzo.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dodaje jeszcze kilka typów które wyhaczyłem:
Severin Freund vs. Peter Prevc 1 @1.70 Betclic ✅
Dość ciekawie wyglądająca para. Niemiec w każdym treningu oraz kwalfikacjach był o wiele wyżej niż Słoweniec, widać, że Prevc nie czuje tej skoczni. Niemiec wygrał jeden z treningów, a w pozostałych był w ścisłej czołówce, Słoweniec na lokatach 21, 3 i 28 (ta trzecia pozycja tylko i jedynie dzięki punktom za wiatr). Stawiam na Niemca.
Boyarintsev V. Miejsce 1-15 @1.20 ⛔ - Kurde! 16 miejsce..
Na podbicie ogólnego AKO, bo Rosjanin spisuje się na tej skoczni na prawdę dobrze. Jest u siebie i widać, że zna ten obiekt. Na treningach oraz kwalifikacjach nie schodził poniżej tych miejsc, więc warto na niego zagrać.
Maeaettae J.-Matura J. 1 @1.60⛔
Fin skacze tutaj dobrze, wygrał nawet quali. A Matura? Fak - uplasował się na 2. miejscu, ale popatrzmy na treningi: 37, 39 i 17. W kwalifikacjah skakał w dobrych warunkach i odleciał, z resza oboje mieli takie sam wiatr, a Maeaettae o 3 metry przeskoczył Czecha.
Poza ty, ma ktoś informację na temat warunków na skoczni?
 
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
Dodaje jeszcze kilka typów które wyhaczyłem:

Severin Freund vs. Peter Prevc 1 @1.70 Betclic
Dość ciekawie wyglądająca para. Niemiec w każdym treningu oraz kwalfikacjach był o wiele wyżej niż Słoweniec, widać, że Prevc nie czuje tej skoczni. Niemiec wygrał jeden z treningów, a w pozostałych był w ścisłej czołówce, Słoweniec na lokatach 21, 3 i 28 (ta trzecia pozycja tylko i jedynie dzięki punktom za wiatr). Stawiam na Niemca.

Boyarintsev V. Miejsce 1-15 @1.20
Na podbicie ogólnego AKO, bo Rosjanin spisuje się na tej skoczni na prawdę dobrze. Jest u siebie i widać, że zna ten obiekt. Na treningach oraz kwalifikacjach nie schodził poniżej tych miejsc, więc warto na niego zagrać.

Maeaettae J.-Matura J. 1 @1.60
Fin skacze tutaj dobrze, wygrał nawet quali. A Matura? Fak - uplasował się na 2. miejscu, ale popatrzmy na treningi: 37, 39 i 17. W kwalifikacjah skakał w dobrych warunkach i odleciał, z resza oboje mieli takie sam wiatr, a Maeaettae o 3 metry przeskoczył Czecha.

Poza ty, ma ktoś informację na temat warunków na skoczni?
Jeżeli Cię tak interesuje para &quot;Maeaettae J.-Matura J&quot; to na fina w pinnacle jest kurs 1.98 ????
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Fannemel-Prevc 1 @1.32
Fannemel dosc wyraznie dzis lepszy. Moze nawet kroi sie drug wygrana norewskiego skoczka. Prevc sie stara, ale to jest za malo. Tak narzekalem na internetowe buki jezeli chodzi o skoki, a tu mi sie wydaje taki &quot;okazejszyn&quot; sie trafil. Do kombinacji z pewnoscia wezme. Nie wiem co tu komentowac. Forma na pewno po stronie Norwega i wylaczajac wiatry i zagrania przy zmiany belek to Fannemel w tej parze na ten moment wydaje sie zdecydowanym faworytem.
Hayboeck-Bardal 1 @1.55
W serii probnej Austraik 4 metry dalej. A ze e-ekt czesto daje mozliwosc wytypowania po tej serii to tak uwazam.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Fannemel - Prevc @ 1 @ 1,35
Hayboeck - Bardal @ 1 @ 1,65
Kraft - Eisenbichler @ 1 @ 1,41

AKO: 3,14 Expekt

Bardzo fajny tripel wystawił na jutrzejsze zawody Expekt. Fannemel jest w fantastycznej formie i liczę, że jutro powtórzy dzisiejszy sukces. Prevcowi ta skocznia nie leży, a słabe skoki treningowe to nie był przypadek i dziś Słoweniec przegrał z Andersem o .. 23,1pkt! Różnica gigantyczna, która w 100% odzwierciedla ich formę w Rosji.
Parę Krafta grałem wczoraj po lepszym kursie, ale i takim nie pogardzę. Oczywiście wczorajszy typ wszedł na miękko, bo Austriak skacze tutaj na bardzo wysokim poziomie. Niemiec wczoraj dopiero 14 tracąc do Stefana blisko 30 punktów. Kraft to zawodnik na TOP 5 dzisiejszego konkursu i szczerze powątpiewam by Markus się do niego zbliżył.
Na deser Hayboeck, który dziś zepsuł pierwszy skok chociaż skakał w najgorszych warunkach z całej czołówki. On już pokazał na tej skoczni, że jest mega mocny i jutro zawalczy o podium. Bardal jeszcze optymalnej formy nie załapał, Jest równy, stabilny, ale bez błysku, który ma chociażby Austriak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ot Prevc - Bardal @ 1,72 bet365 / @ 1,89 Pinnacle!✅
Gram na Słoweńca w tej parze. Dzisiaj panowie obok siebie, minimalnie lepszy Prevc, ale trzeba docenić jego drugi skok, który był gorszych warunkach i krótszy od rywali z sąsiadujących miejsc, ale udało się i tak zająć dobrą pozycję. Peter widać, że dopiero buduje formę, ale jednak już na dziś prezentuje się tak, że może walczyć o podium. Przede wszystkim jest mega równy - tylko raz na razie stał na &quot;pudle&quot;, ale również tylko raz wypadł poza top5. Na treningi nie ma co patrzeć, bo zawsze Prevc prezentuje się w nich słabiej, a potem wypala w konkursie.
Bardal z kolei skacze solidnie, ale jednak brakuje tego czegoś, żeby powalczyć o coś więcej. W 10 pewnie będzie, może znowu w okolicach 6 pozycji, ale na więcej Anders wg mnie nie może liczyć przy obecnej dyspozycji. Jest progres jego formy, ostatnie konkursy to miejsca 8, 7, 7, 6. Nie widzę jednak jakiś wielkich szans na włączenie się do walki o pudło. A Prevc myślę, że jutro powalczy.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
i później będzie płacz i śmiech ... wszystkie kupony do śmieci ... Dawid skacze tutaj bardzo dobrze. Jak powtórzy to co prezentował wczoraj to bardzo realna pozycja.
jedyny łzy to ze śmiechu były ;-) i tak nieźle jak na Kubackiego, ważne, że zapunktował.Niestety w skokach psychika odgrywa jedną z dominujących ról, gdyby tak nie było to dziś w jednym szeregu z Małyszem, Ahonenem stawialibyśmy Håvarda Lie.
p.s. pestka7 - dobrze kombinujesz z Hayboeckiem ;-) po wczorajszym lekko gorszym konkursie buki powinny podwyższyć na niego kursy - ja czekam na oferty ziemniaków;-)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
mamy kursy z millenium, dotychczas w weekend ze zmiennym szczęściem.
Bazując na tym co działo się wczoraj ukulałem solidny kwartet, który pograłem już za parę stówek:
Prevc - Kraus 1 1,35
Freund - Kraft 1 1,57
Bardal - Kranjec 1 1,48
Żyła - Matura 1 1,32

ako po podatku 3,64
buk:millenium
Prevc od Krausa jest po prostu lepszy, i nawet ciut gorszych skokach w Rosji, powinien uplasować się kilka pozycji wyżej.
Freund wczoraj podium, Kraft zadziwiająco dobrze, ale tak jak pisałem wczoraj - forma Freunda zwyżkuje, czuję eksplozję na TCS. Jeśli Kraft będzie skakał jak wczoraj, może być ciasno, jednak liczę, że Freund utrzyma lub poprawi pozycję z wczoraj (Gregor powinien zluzować jedno miejsce na podium)
Bardala miałem już nie grać, wykorzystał mój kredyt zaufania ;-) dałem się jednak skusić dzięki millenium, które zestawiło go z Robkiem w parze przy b.dobrym kursie.
Robek druga dziesiątka, inaczej tego nie widzę, Anders nawet przy gorszych skokach min Top 10.
Na koniec nasz Pieter ;.-) niby mówił, że skocznia mu nie leży, treningi i kwale słabe, ale w konkursie pokazał solidność....jeśli uzyska pozycję w okolicach 15tego miejsca będzie ok. Matura nieobliczalny, potrafi skakać gdy nie ma faworytów (pamiętne wygrane w Japonii), jednak forma bardzo rozchwiana i liczę, ze nasz aktualny lider o kilka pozycji przeskoczy Janka.
Bez komentarza dodam jeszcze kilka ciekawych typów, które pograłem w różnych kombinacjach:
Neumayer - Kubacki 1 1,4
Kot - Ziobro 1 1,42
Pungertar - Boyarinsev 2 1,91
Damjan 1-15 1,3
Schlierenzauer - Freund 2 1,8
Hayboeck - Kraft 1 1,78
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
1 seria:
Tande vs Lanisek |1| kurs:1,57✅
Laniska opisywałem wczoraj w parze z Kubackim.Opłacało się zagrać,wczoraj nie przebrnął pierwszej serii.Tande wczoraj pokazał się z dobrej strony.Drugi skok bdb.Dziś myślę,że skoczy dalej od Laniska,który tak jak pisałem wczoraj odczuwa jeszcze skutki upadku w Kuusamo.
Cały konkurs:
Pungertar vs Neumayer |1| kurs:1,50✅
Dla mnie peffka po tym co pokazali wczoraj obaj zawodnicy.Matjaz oba skoki świetne,miejsce w TOP 10.Neumayer dobrze skakał w treningach,kwalach ale wczorajsze obie próby tylko przyzwoite.W dodatku styl obu skoków jaki zaprezentowali obaj zawodnicy to niebo,a ziemia.Pungertar wysokie noty,bardzo ładnie wylądowane oba skoki.Neumayer jak zawsze słabe noty i dziś to też może zadecydować o tym,że notami dużo zyska nad nim właśnie Pungertar.

Bukmacher:STS

Kraft vs Eisenbichler |1| kurs:1,35✅
Stefek wczoraj dwa super skoki i 4 miejsce.Eisenbichler skacze tylko jak mu podwieje pod narty.Dla mnie to bardzo pewny typ.Różnica pomiędzy nimi na tej skoczni i nie tylko jest bardzo wyraźna na korzyść Austriaka.
Bukmacher:Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wieje mocno od rana, konkurs zagrożony, możliwe przeniesienie na k-90, więc chyba nie ma co się produkować, bo wszystkie bety pójdą do kosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Edit: UP ^
Schlierenzauer - Prevc KL 1 1.42
Stawiam na dużo lepiej skaczącego Schlierenzauer&#39;a, który stara się deptać po piętach będącego w wyśmienitej formie Fannemela. Austriak dominował tu do tej pory Słoweńca i to znacznie, dzisiaj nie widzę powodów, by miało być inaczej.
myślę jeszcze nad tą parą:
Kranjec Żyła 1 1.65
Wczoraj minimalnie lepszy Piotrek, ale począwszy od drugiego trenignu - na pierwszym obok siebie- poprzez kwale czy skok w serii próbnej, Kranjec dominował nad Żyłą i to znacznie. Polak w treningach czy Q miał problem, żeby przekroczyć granicę 120 metra. Wczoraj podzieliło ich 0.8 punktu. Słoweniec od początku prezentuje się bardziej regularnie, więc liczę, że weźmie rewanż za wczoraj.
co sądzicie?
Pary by Totomix
 
B 29

belcio

Użytkownik
Freund Top2? TAK (3.55) bwin✅
Freund Top3? TAK (2,1) betsafe✅

Freund od początku sezonu prezentuje dobrą formę bez większych wpadek, wczoraj w konursie zajął trzecie miejsce a po pierwszej serii był drugi o 0.1 punkta przed Schlierenzaurem, w drugiej serii skakał z obniżonego rozbiegu co chyba mu na dobre nie wyszło porównując do pierwszej serii bo z trzeciego miejsca też był zadowolony. Niemcowi od początku przypasowała ta skocznia co pokazują treningi gdzie zajmował 4,3,1 miejsce a w seri próbnej przed konkursem był szósty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Schlierenzauer - Prevc KL 1 1.42
Freund - Bardal KL 1 1.25
Hayboeck - Eisenbichler KL 1 1.35
Żyła - Matura KL 1 1.35
Kubacki - M.Kot KL 1 1,35
Witam, miałem pograć takie pary w totomixie ale chyba
odpuszczę bo 5m/s przewidywany wiatr na 14
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom