>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Kuusamo (27.11 - 29.11.2014)

Status
Zamknięty.
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Skoki narciarskie, Kussamo, Finlandia.
Data: 28.11.2014, godzina: 17:00 (typ można obstawić do 16:00)
Miejsce na podium.
Typ: Anders Bardal
Kurs: 2.10 (bet365)

Już od początku weekendu w Finlandii Norweg imponuję swoją formą. Jest regularny, skacze powtarzalnie, a warunki, w których oddawał swoje próby wcale nie należały do najlepszych. Skocznia Ruka, w Kussamo, to bardzo specyficzny obiekt, nie wybaczający najmniejszych błędów technicznych. Skoki Bardala widać, że są oddawane z lekkością, z pewnym automatyzmem. Nie koryguję on zbytnio swojej sylwetki w locie, a to jest ważny czynnik na tym obiekcie, żeby nie machać &quot;łapami&quot; na lewo i prawo.
W I treningu oddał najdłuższy skok weekendu, 145 metrów, o dwie belki z wyższego rozbiegu od czołówki, przy tylnym wietrze, który dodał mu 16.4 pkt. Dało mu to 4 miejsce z notą 89.3 pkt, a do pierwszego Romana Koudelki stracił zaledwie 3 pkt.
II trening, to skok na 140 metr. Wiatr w plecy, rekompensata wynosząca 9.5 pkt, dało mu to łączną notę 121.6 pkt, a w rezultacie 2 miejsce.
Kwalifikacje, to kolejny skok ponad 140 metr (140.5 metra), i z kwalifikujących się zawodników, był to najlepszy rezultat. Zdeklasował on rywali, nic sobie nie zrobił z tego, że wiało mu kolejny raz w plecy (11.5 pkt rekompensaty) uzyskał notę 164.4 pkt (56! pkt za styl) i zajął pierwsze miejsce.
Anders Bardal jest jednym z tych zawodników, którzy według mnie będą w pierwszym konkursie na obiekcie Rukatunturi walczyli o zwycięstwo, stąd mój zakład na jego podium. Groźnymi rywalami będą na pewno Peter Prevc, Roman Koudelka i Andreas Wellinger. Zobaczymy, co pokaże weteran Noriaki Kasai, bo w treningach prezentował się kolejny raz bardzo dobrze.​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Lanisek vs Biegun |2| kurs:2,58⛔
Dla mnie dziwne kursy w tej parze.Lanisek z pewnością ma talent ale to dopiero będą jego drugie zawody.Patrząc na potencjał obu skoczków to można ocenić go jako podobny.Krzysiek w treningach zawsze skacze słabo,a im ważniejsze skoki tym skacze lepiej.W kwalifikacjach świetny skok,Lanisek również skoczył bdb,dalej od Polaka ale notą przegrał.Na drugim treningu skoczyli podobnie.Dla mnie para 50/50,a nie tak jak sugeruje bukmacher,że zdecydowanym faworytem jest Słoweniec.Obaj młodzi,obaj chcą się pokazać ale biorąc pod uwagę to,że Krzysiu ma większe doświadczenie w PŚ to stawiam w tej parze na niego.Ruka błędów nie wybacza,a jeśli na debiutanta w PŚ mamy kurs poniżej 1,40 to warto zagrać przeciwko.

Kubacki vs Zniszczoł |1| kurs:1,50
⛔
Widziałem,że ktoś już podawał tą parę.W pełni popieram.Zniszczoł to też żółtodziób jeśli chodzi o PŚ.Kubacki pewnego poziomu nie przeskoczy ale skacze regularnie,na równym poziomie.Olek wykorzystał szansę od Kruczka i wszedł do konkursu jednak powalczyć o dobre miejsce będzie mu ciężko.Dawid swoim doświadczeniem bije Zniszczoła na głowę i myślę,że to na Ruce zaprocentuje tym,że zajmie od niego wyższą pozycję.
Bukmacher:Milenium
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Panowie jak warunki atmosferyczne dziś? mocno tam wieje? bo jesli wieje puszczę sobie dwa singielki po wysokich kursach bo Kuusamo i logiczne typowanie to zdecydowanie nie dla mnie ;)
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Panowie jak warunki atmosferyczne dziś? mocno tam wieje? bo jesli wieje puszczę sobie dwa singielki po wysokich kursach bo Kuusamo i logiczne typowanie to zdecydowanie nie dla mnie ;)
Na skoczni wbrew pozorom warunki wydają się być całkiem dobre. Wiatr jest stosunkowo niewielki, a widoczność utrudnia lekka mgła. Za chwilę dodamy wideo, pokazujące aktualną sytuację
cos takiego znalazłem na fb skijumping.pl
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
▶ Konkurs, Star-Typ Sport.

Anders Bardal vs. Gregor Schlierenzauer 1 @ 1.40
✅
Simon Ammann vs. Richard Freitag 1 @ 1.50 ✅
▶ Kwalifikacje, Fortuna
Severin Freund vs. Gregor Schlierenzauer 1 @ 1.50 ✅
Maciej Kot vs. Janek Ziobro 1 @ 1.40 ✅
Anders Bardal - Piotr Żyła 1 @ 1.40 ✅
Jest forma, jest moc 12:1 ????
Ale konkurs zwariowany, dzisiaj na podium 103 lata. Ammann i Kasai weterani a taka forma. Chociaż nie zdziwi mnie jeśli jutro znowu się odwróci wszystko. Jutro można sie pokusić o win Wellingera, Bardala bo na pewno będą chcieli sie zrehabilitować. Jak ktoś będzie znal warunki dajcie znać. Chociaż i tak nikt rozsądny mocno nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Ruka dziś pokazała swoje prawdziwe oblicze i wyniki zawrotne i nieprzewidywalne. Mam pytanie, jak jutro będzie z kursami? 14:30 kwalifikacje, a 16:00 już konkurs. W pół godziny będzie trzeba łapać ofertę?
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Kuusamo HS 142 II konkurs

Andreas Wellinger - Simon Ammann
Typ: Wellinger
Kurs: 2.20 Buk: Betclic⛔


Po wczorajszej loterii mam nadzieję że dzisiejszy konkurs odbędzie się w trochę lepszych warunkach i pewni zawodnicy pokażą swoje prawdziwe umiejętności .
Wybrałem pojedynek Niemiecko -Szwajcarski w której myślę że górą wyjdzie zawodnik naszych zachodnich sąsiadów.

Wellinger dziś kompletnie zawiódł zajmując dopiero 14 miejsce pierwszy skok bardzo słaby w drugim skoku pokazał że stać go na naprawdę dalekie latanie i myślę że dziś będzie chciał się zrehabilitować . W treningach i kwalifikacjach a nawet w serii próbnej skakał bardzo dobrze bijąc na głowę Simona i jutro mam nadzieję że zrobi to samo w konkursie.

Simon co tu dużo mówić w treningach i kwalifikacjach skacze średnio ale kiedy przychodzi do konkursu odpala rakietę i zamiata wszystkich rywali pod dywan. Wczoraj kapitalne skoki Ito starał się mu zagrozić ale Ammann pokazał mu i reszcie kto wczoraj rządził .
Dziś nie może tego powtórzyć . Drugi dzień mieć &quot;dzień konia&quot; Niemożliwe !
Ammann według mnie wróci dziś w konkursie na swoje miejsce i zajmie 5-6 miejsce.

Podsumowując gram na Niemca bo ma większą motywację aby dziś zaprezentować się lepiej i udowodnić sobie i kibicom że w tym roku włączy się do walki o kryształową kulę . Do tego taki kurs . Rozumiem że Ammann dziś był wyżej ale ja patrzę że wszystkie oddane tu skoki i wierzę w Niemca.

Andreas Wellinger
Miejsca 1-3
Kurs: 3.75 Buk: Bwin
⛔


Przeglądając ofertę wpadł mi w oko taki o to typ.
Jak już pisałem wyżej myślę że Niemiec naprawdę dziś pokaże klasę i bez problemu wskoczy na podium.
Kurs napewno też jest zachęcający dlatego warto spróbować.

Do tego dla mniej porywczych i zachowawczych graczy typ mniej ryzykowny

Czy Wellinger będzie w TOP 4
Typ: TAK
Kurs: 2.95 Buk: Bwin ⛔


Wellinger.......


Anders Bardal - Severin Freund
Typ: Bardal
Kurs: 1.74 Buk: Betclic ⛔


Pojedynek Norwesko - Niemiecki w którym moim zdaniem górą powinnien być zawodnik norweski.
Bardal to chyba największy przegrany wczorajszego konkursu. Dopiero 19 miejsce ,kandydata wymienianego w podium . Kompletnie zepsuty pierwszy skok w drugim skoczył lepiej ale to i tak był skok co najwyżej dobry . W treningach i kwalifikacjach Bardal latał jak natchniony jak to się stało że wczoraj w serii próbnej i zawodach skakał tak słabo . Według mnie to &quot;zły dzień&quot; , i tak samo jak Wellinger w dzisiejszych zawodach będzie próbował zmazać plamę i naprawdę skakać tak jak potrafi .
Severin dziś dobre 7 miejsce i według mnie to miejsce może powtórzyć w jutrzejszych zawodach . Freund skacze naprawdę równo skoki w przedziale 127,5 - 135,5 nie dadzą mu dziś napewno miejsca w okolicy podium ale 6-7 pozycja są w jego zasięgu .

Podsumowując gram dziś na przełamanie faworytów kursy są naprawdę fajne więc niech loteryjny jak co roku konkurs w Kuusamo da zarobić ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kot zakwalifikuje się do konkursu?TAK kurs:1,60✅
Jak dla mnie peffka na dzisiejsze kwalifikacje.Ostatnio zabrakło 0,9 pkt. Według mnie Maciek i sztab naszej kadry nie przyjmuje do wiadomości,że może się to powtórzyć po raz drugi.Taka sytuacja,że Kot nie zakwalifikował by się dwa razy pod rząd do konkursu nie zdarzyła się pewnie bardzo bardzo dawno.Nie ma formy Maciek ale to chłopak z dużymi ambicjami i myślę,że sportowa złość sprawi,że dziś odda dużo lepszy skok i spokojnie załapie się do po południowego konkursu.Dziś liczę na punkty Maćka,a zakwalifikowanie się to tak jak pisałem wyżej to dla niego powinien być obowiązek.

Bukmacher:Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hristo 585

hristo

Użytkownik
BET DNIA!
Kot M.-awans do konkursu? - tak - 1,6
✅ Millenium
Za to lubię millenium, raz Kocikowi źle zawiało i już obniżają mu poprzeczkę ;-)
Forma może nie jest tak jak w ubiegłym sezonie (na razie), ale kwale to jeszcze taki zawodnik przechodzi;-)
p.s. Dziwi podobny typ na Kubackiego i mniejszy kurs (1,5)✅, też powinno wejść, ale od kiedy Dawidek jest lepszy od Maćka????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Bardal - Eisenbichler @ 1 @ 1,37
Czy Kot się zakwalifikuje do konkursu? Tak @ 1,42
Czy Kubacki się zakwalifikuje do konkursu? Tak @ 1,42
AKO: 2,76 Milenium

Tripel zabójca na dzisiejszy dzień. Maćka dobrze opisali koledzy wyżej, kursy już pozabijane i mi pozostało zebrać tylko 1,42, ale to i tak promo. Do tego Kubacki, który w treningach i kwalifikacjach skacze dobrze i tu o awans do 50 jestem spokojny. Kurs na to zdarzenie też poleciał z 1,55 na 1,42. Obaj Polacy może formy wielkiej nie mają, ale ta 50 to powinna zostać osiągnięta z palcem ... no właśnie ???? Do tego dokładam pojedynek Bardala z Eisenbichlerem. Anders mocno podrażniony po wczorajszym konkursie, gdzie zepsuł totalnie 1 skok. W drugim skoczył już swoje (chociaż to i tak nie było maksimum) i dziś będzie chciał powtórzyć to co skakał na treningach i kwalifikacjach. Norweg to zdecydowanie lepszy zawodnik, aniżeli młody Niemiec i czas w końcu pokazać dobrą formę w konkursie.
Poza tym wchodzę mocno w dubel awansu Kota i Kubackiego do konkursu @2,02
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavier106 181

xavier106

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Freund-Freitag 1 @1.57
Wczoraj Freund skakal lepiej, zwlaszcza w 2 serii wypadl lepiej, a druga seria czesto jest lepszym wskaznikiem jezeli chodzi o wymiernosc. Freund konkursu nie wygra, nie jest az tak dobrze jak w ubieglym seoznie, ale trzymie wysoki poziom, a Freitag mam wrazenie sobie wczoraj poradzil srednio. Faworytem w parze bardziej renomowany Niemiec zatem.
Hayboeck-Asikainen 1 @1.5
W kwalifikacjach Hayboeck 5 metrow dalej z 1 belki nizej, to chyba zachecajacy powod.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hristo 585

hristo

Użytkownik
konkurs:
Koivuranta - J.Maeaettae 1 1,62
Wczoraj Jarko w parze z Asikainenem poległ, dziś liczę, że Ansi też go pokona. Kurs zachęca, jeden z typów gdzie liczę na rozstrzygnięcie już po I serii.
Bardal 1-10 1.2
Andersa opisywałem już wiele razy, liczę że dziś będzie wysoko i limit pecha z warunkami już wyczerpał, na wszelki wypadek zamiast 1-6 zabezpieczam się i daje miejsce w dziesiątce.
Hayboeck - Kofler 1 1,8
Wczoraj stawiałem na koflera w parze z Jandą i wygrał z przytupem, na dziś buki zaproponowały parę z najrówniejszym skoczkiem w kadrze i mimo sympatii do Andiego i całej starej gwardii w skokach to regularność stawiam dużo wyżej niż dopiero starającego się wrócić do formy Koflera.
kwaliifikacje : Kubacki -Hula 1 1.4
Znowu Kubacki, tym razem w parzę ze Stefankiem Bulą, kurs spadł, ale ciągle warty grania. Jeden powinien wejść do konkursu, drugi będzie miał baaaaardzo ciężko.
Hula wejdzie do konkursu? NIE 1,6
Typ z wyższym kursem, niż powyżej, Stefan ma bardzo małe szanse na awans, tylko jakiś huragan pod narty może spowodować awans do 50 tki.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Piotr Zyła - Miejsce 1-18 ? Tak
Kurs : 1,68
Bukmacher : Milenium


Fajny zakład proponuje Milenium . Jak na razie jedynym jasnym punktem naszej kadry jest Piotrek Żyła . Piotrek nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie pozwalającej zajmować miejsca w TOP10 , ale skacze stabilnie . Klingenthal miejsce 14 , wczoraj 17 , czyli jak na początek sezonu przyzwoicie . Myślę , że dziś przy w miarę równych warunkach Piotrek powinien zakręcić się w okolicach miejsc 10-15 , a zakład , który proponuje nam Milenium na miejsca 1-18 , przy przyzwoitym kursie warto zagrać . Można to również pograć w dubelku z awansem Kota do konkursu , wychodzi nam fajny kurs 2,32
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Kasai - Ito 1 1,60 ✅ 1-18 chyba cieszę się jak wszyscy ze zwycięstwa Dziadka Kasaiego ????
Super promocja. Ito skacze tylko jak mu powieje, wczoraj dwa razy trafił na idealne dla siebie warunki, dziś może być w drugą stronę, a nawet jak wiatr będzie wybitnie sprzyjał młodszemu Japończykowi to i tak Kasai jest w stanie go przeskoczyć.
Ammann miejsce 1-2 NIE 1,40 ⛔ 1,
Mimo niskiego kursu też myślę warto, Kuusamo jest bardzo loteryjne, kandydatów do &quot;2&quot; jest wielu co najmniej 10, więc wątpię że Simon powtórzy wczorajszy wyczyn, nie ujmuje mu nic z wczorajszego zwycięstwa, ale sądzę, że dziś tego nie powtórzy, szczególnie że przed konkursem nic nie wskazywało na to, że jest aż w takiej formie.
Ziobro - kwalifikacja NIE 1,92 ✅ szybko, gładko i przyjemnie kwale trwają ale będąc 18/25 raczej nie wyprzedzi 12 zawodników skacząc 113m, szkoda że ten zdolny chłopak aż tak się zagubił
Dziś czuje że niestety jak w czwartek kilku Polaków nie przejdzie kwalifikacji, jak wspomniał trener zawodnicy nie czują radości ze skoków tylko bardzo chcą je kontrolować, a gdy nie ma w tym odrobiny radości to nic z tego dobrego nie wyjdzie. Janek w żadnym skoku przez ten tydzień nie udowodnił, że ma jakiekolwiek zalążki formy, dziś sądzę, że podzieli los Kazachów, Koreańczyków i Amerykanów nie kwalifikując się do &quot;50&quot;, on nawet mając dobre warunki potrafi spartaczyć skok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom