>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Willingen 31.01-02.02.2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
1 seria:
Damjan vs Ziobro |1| kurs:1,25✅
Peffka na podbicie kursu.Ziobro słabo wygląda w Willingen,Damjan ostatnio w gazie.
Neumayer vs Matura |1| kurs:1,45⛔
Wczoraj Niemiec lepszy od Czecha,skacze tutaj dobrze.Myślę,że dziś będzie podobnie.
Wank vs Ahonen |1| kurs:1,45✅
Wank skacze tu nieźle,brakuje mu trochę regularności ale mimo wszystko Ahonen wrócił bo chorobie,jest w słabej dyspozycji tutaj i nie powinien skoczyć dalej od Niemca.
Cały konkurs:
Freund vs Wellinger |1| kurs:1,40✅
Severin w lepszej formie,będzie bił się tutaj o zwycięstwo dzisiaj.Wellinger prezentuje się tu dobrze ale myślę,że na Freunda to za mało.Wczoraj lepszy Severin,dziś liczę na powtórkę.
Ito vs Kot |1| kurs:1,45✅
Japończyk wygląda lepiej,ta skocznia mu pasuje.Kot wczoraj jeden skok bdb,drugi już gorzej.Myślę,że Ito będzie lepszy ponownie.
Kasai vs Diethart |1| kurs:1,25✅
Diethart bez rewelacji,to już nie jest to samo co podczas TCS.Kasai ostatnio non stop wysoko i w świetnej formie.Wczoraj lepszy,dziś będzie tak samo.
Kraft vs Koivuranta |2| kurs:2,50⛔
Przesadzony ten kurs i to sporo.Wczoraj obaj na równo,Kraft wygrał tylko jednym punktem.Potencjał mają podobny.Myślę,że 2,50 to za dużo na Fina i można spróbować.

Bukmacher:STS

Damjan vs Tepes |1| kurs:1,60⛔
Jernej ostatnio w mega dyspozycji.Tepes to zawodnik jednego skoku.Wczoraj w pierwszej próbie wystrzelił,a potem się spalił.Normalka.Damjan wczoraj w ostatecznym rozrachunku lepszy,formę ma od Tepesa lepszą i dziś myślę,że znów uplasuje się wyżej od swojego reprezentacyjnego kolegi.
Wank vs Poppinger |1| kurs:1,45✅
Austriak to słabszy skoczek od Wanka.Wczoraj trafił w 1 skoku na dobre warunki,w drugim już dużo słabiej.Myślę,że Niemiec dziś będzie ponownie lepszy na koniec i to z większą przewagą niż wczoraj.
Ito vs Freitag |1| kurs:1,50✅
Inne poziomy.Freitagowi nieoczekiwanie wyszła bdb pierwsza próba i dzięki temu ukończył konkurs w TOP 15.Drugi skok przegrał z Ito odległością o 14,5 metra.Japończyk jest w tej chwili w lepszej formie i dziś to potwierdzi.
Ingvaldsen vs Romashov |1| kurs:1,50✅
Wszystko ładnie opisał @blaise i w pełni popieram typ.Romashovowi wyszedł jeden skok,Norweg pewniejszy.Dziś myślę,że będzie wyżej od Ruska.
Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
W Betssonie nie ma takiej pary,pewnie Ci chodziło o pare Stoch - Kranjec.
hehe gwarantuję, że była.

Widzisz pewną ciekawostkę patrząc na h2h w betssonie? Otóż brak par właśnie z Jernejem Damjanem. Co ciekawe na początku było ich od pieruna dosłownie, aż się dziwiłem. Chyba z 5 zakładów, m.in właśnie z Kamilem.
Dlaczego skasowali? Nie wiem, może jakieś problemy Damjana dziś? Biegunka?:grin:
 
tomascfc 18

tomascfc

Użytkownik
Stoch-Kasai 1 @1.55 totomix

Dziwi mnie, że nikt nie stawia na naszego Kamila, u którego forma znowu powróciła. Wczoraj dwa solidne skoki i wygrana. Trzeba kuć żelazo puki gorące. Z obecnej czołówki wydaje mi się, że właśnie z Kasaim będzie Kamilowi najłatwiej. Stary Samuraj skacze świetnie, ale w końcu musi przyjść lekki kryzys. Wczoraj nienajlepszy drugi skok i wylądował poza podium.
Kamil dziś będzie się bił o zwycięstwo. Z Kasaim powinien sobie poradzić. Bardziej bym się bał Słoweńców.
Podobnie jak kolega obstawiłem dzisiaj ten typ. Kamil wraca do formy, dobry prognostyk przed ZIO. Wczoraj oddał dwa, bardzo dobre i równe skoki co napełnia mnie optymizmem przed dzisiejszymi skokami. Rywal co prawda solidny ale mimo wszystko Kasaiemu czegoś brakuje.

Ja dodatkowo od siebie dorzuciłem w H2H parę Damjan-Tepes, na Damjana kurs 1.57 co moim zdaniem jest sporym value. Tepesowi ewidentnie wyszedł wczoraj pierwszy skok. Jako jedyny z czołówki skakał z 20 belki, podpasował mu wiatr, sporo punktów podratował markowanym telemarkiem. W drugiej serii skacząc w podobnych warunkach co czołówka spalił się i wylądował dużo bliżej. Dla mnie w dzisiejszym konkursie Damjan jest zdecydowanie pewniejszy i warto uderzyć po tym kursie ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
hehe gwarantuję, że była.

Widzisz pewną ciekawostkę patrząc na h2h w betssonie? Otóż brak par właśnie z Jernejem Damjanem. Co ciekawe na początku było ich od pieruna dosłownie, aż się dziwiłem. Chyba z 5 zakładów, m.in właśnie z Kamilem.
Dlaczego skasowali? Nie wiem, może jakieś problemy Damjana dziś? Biegunka?:grin:
Ja to zawsze myślałem,że najlepiej poinformowany jest bet365 w takich kwestiach,a tam para z Damjanem jest.
Dzisiaj nie obstawiałbym przeciwko Słoweńcom,raz,że to największa skocznia duża(prawie mamut),więc czują się jak w domu,dwa,że może być znów wiatr pod narty(a wiadomo,że z wiatrem w plecy poza Prevcem nikt z nich nie odleci),trzy,że znów będzie zapalał lampki Tepes senior (w jakich warunkach skakali wczoraj widać po rezultatach,nikt spoza Słowenii nie zbliżył sie do 150 metra,a jednak tylko Damjan załapał się na podium).
Pomysł na stawianie Kamila w parze z Kasaim po kursie 1,55 minus podatek,też wydaje mi się słaby.
Jaki sens jest stawiać przeciwko zawodnikowi który nie dość,że ma cały sezon bardzo dobry to jeszcze na tej skoczni w każdym skoku zaprezentował się co najmniej dobrze (plus posiada cały worek tego czego według Kruczka nie da się nijak wytrenować czyli bezcenne doświadczenie które może kiedyś Kubackiemu zapewni jakieś punkty PŚ).Ergo może być na styku,kurs nieadekwatny do ryzyka.
Kasai - Wellinger @1,75 to najlepsze co wybrałem z Betssona.✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podobnie jak kolega obstawiłem dzisiaj ten typ. Kamil wraca do formy, dobry prognostyk przed ZIO. Wczoraj oddał dwa, bardzo dobre i równe skoki co napełnia mnie optymizmem przed dzisiejszymi skokami. Rywal co prawda solidny ale mimo wszystko Kasaiemu czegoś brakuje.
Podziwiam was, że gracie taką parę gdzie dwóch czołowych zawodników obecnie w PŚ i gracie na Kamila po kursie @1,55... Przecież jeżeli ktoś ma dzisiaj zagrozić Stochowi to będzie to Kasai, a jakże! Formę ma wyborna, skacze wyśmienicie. Żadnej atrakcyjności w tej parze nie widzę. Mnie dziś wcale nie zdziwi jak Noriaki będzie lepszy od Polaka. Ponadto to są skoki, wczoraj huragan pod narty, dzisiaj huragan pod narty w kwalifikacjach i nawet po -32pkt zawodnicy mieli odejmowane co zakrawa na horrendum ! W ogóle o tym systemie punktów nie chce mi się pisąć bo odkąd to wprowadzali mnie to denerwowało...
Stoch - Kasai NO BET a już na bank nie po takim śmiesznym kursie.
No i nie atakujcie i nie mówcie potem, że Kamil i tak lepszy i tak, mówię o logice tego typu, tzn braku logiki grania tej pary. Ale to moje zdanie i nigdy kasy w takie coś bym nie zainwestował. aczkolwiek życzę powodzenia ;)
 
tomascfc 18

tomascfc

Użytkownik
Podziwiam was, że gracie taką parę gdzie dwóch czołowych zawodników obecnie w PŚ i gracie na Kamila po kursie @1,55... Przecież jeżeli ktoś ma dzisiaj zagrozić Stochowi to będzie to Kasai, a jakże! Formę ma wyborna, skacze wyśmienicie. Żadnej atrakcyjności w tej parze nie widzę. Mnie dziś wcale nie zdziwi jak Noriaki będzie lepszy od Polaka. Ponadto to są skoki, wczoraj huragan pod narty, dzisiaj huragan pod narty w kwalifikacjach i nawet po -32pkt zawodnicy mieli odejmowane co zakrawa na horrendum ! W ogóle o tym systemie punktów nie chce mi się pisąć bo odkąd to wprowadzali mnie to denerwowało...
Stoch - Kasai NO BET a już na bank nie po takim śmiesznym kursie.

No i nie atakujcie i nie mówcie potem, że Kamil i tak lepszy i tak, mówię o logice tego typu, tzn braku logiki grania tej pary. Ale to moje zdanie i nigdy kasy w takie coś bym nie zainwestował. aczkolwiek życzę powodzenia ;)
Nonsens ;) Kasai w tym roku mimo prezentowania regularnej formy tylko cztery razy (!) był na podium. Dwa razy w Tauplitz (gdzie raz wygrał zawody) i raz na rodzimej skoczni w Saporro. Tak jak pisałem, rywal solidny ale czegoś mu brakuje. Jedynym zagrożeniem dla Kamila byli dzisiaj Słoweńcy, którzy świetnie czują się na dużych skoczniach kiedy mają wiatr pod narty. Poza tym nie przesadzajmy, kurs nie był 1.10 i idealnie się nadawał do wrzucenia go do jakiegoś kuponu ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Kasai to jakoś ma trochę pecha,nie sprawdzałem i nie liczyłem,ale to już co najmniej 3ci raz w tym sezonie widzę go na 4tym miejscu.
Dodatkowo to lotnik chyba nie gorszy od Słoweńców,a taka równa i wysoka forma przez cały sezon to naprawdę ewenement w jego wieku - wystarczy spojrzeć gdzie są teraz jego młodsi koledzy - Schmitt czy Ahonen.
Buki mają tendencję do zaniżania kursów na zwycięzce poprzedniego konkursu,nie zawsze zważając na inne okoliczności(rozmiar skoczni,miejsce rozgrywania zawodów,długość progu,warunki pogodowe),a akurat w skokach (i zwłaszcza w tym sezonie) karuzela zwycięzców ma tendencje do dużej zmienności.
Niemniej Kamil dziś zmiażdżył system i oby tak w Soczi,typ wszedł ergo był dobry tak jak każdy inny który wchodzi,jednak pomimo mniejszej skoczni nie zagrałbym czegoś takiego na IO.
Zastanawia mnie Ammann - czy on przypadkiem nie testował czegoś nowego,zawsze przed igrzyskami łapał mega formę a tu takie słabe skoki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom