>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Kuusamo 28-30.11.2013

Status
Zamknięty.
timao 178

timao

Użytkownik
K. Biegun - J. Ziobro 2 3.10 Toto Mix
Value i to olbrzymie. Jasiek nie skakał źle, w kwalifikacjach nawet lepiej od Bieguna. W indywidualnym dziewiąta pozycja. Krzysiek jest młody, doświadczenie zerowe. Chłopak na prawdę po tym zwycięstwie może się &quot;spalić&quot; w dodatku, że będzie skakał jako ostatni. Dla mnie obaj zawodnicy są na porównywalnym poziomie, ale zwycięstwo Krzyśka zrobiło swoje co widać po kursach na tą parę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pewniutkie beciki przeciwko Biegunowi są w Fortunie, gdzie na Żyłę i Stocha są kursy: 1,45 i 1,52. Przy równych warunkach wydają się pewniutkie.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - PŚ Kuusamo HS 142
Typ: Robert Kranjec - Taku Takeuchi
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Jutro o godzinie 17.00 zaplanowany jest drugi konkurs indywidualny na skoczni Ruka, postanowiłem zagrać typ który jak dla mnie jest bardzo pewny, a mianowicie rywalizacje pomiędzy Robertem Krancem a Taku Takeuchi, ten drugi zaprezentował się lepiej w wczorajszych zawodach, oddał dwa dalekie skoki (133.5 oraz 131.5m) Japończyk juz w Klingenthal pokazał świetną dyspozycje i jego forma jest naprawde bardzo dobra, zresztą Kasai oraz Ito również są swietnie przygotowani do tego sezonu, Robert Kranjec natomiast juz tak równej formy nie prezentuje, owszem jest ona dobra ale nie na tyle żeby okazał się lepszy w bez pośredniej rywalizacji między Takeuchi, wczoraj 126m w 1 serii przy wiatrze umiarkowanym lekko z tyłu, w drugiej serii mu poprostu powiało a jak wiemy Robert kocha wiatr pod narty, uważam że dziś już takiej loterii nie będzie i Taku Takeuchi który prezentuje równiejszą formę, poprostu wyjdzie zwycięsko w pojedynku z słoweńcem.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
buki na razie dosyć dobrze wystawiają pary, dużo naprawdę wyrównanych i tym bardziej przy takich warunkach jakie panują na początku sezonu to trochę loteria typować.
wczoraj grałem na live po 1 serii, bo były h2h 50/50 z goścmi, którzy byli obok siebie, ale skakali w różnych warunkach, a różnica w formie była spora. Oba lekko siadły i jutro też zamierzam przyjrzeć się w przerwie live&#39;om.
Na razie tylko taki, zdaje się, pewny typek:
P. Żyła - J. Hvala @ 1,40 Unibet
Piotruś na początku sezonu w mega formie. To że jeszcze na podium nie stanął to wina warunków. Tutaj może nie prezentuje się tak wybornie jak przed tygodniem w Klingenthal, ale na pewno ta forma nie uleciała i przy równych warunkach będzie jednym z kandydatów do podium.
Słoweniec rok temu wyskoczył i spisywał się świetnie na początku. W tym roku Jaka na przeciwległym biegunie. W przeciętnej mocno formie. Wczoraj załapał się do 2 serii, ale oddał tam bardzo słaby skok i wyprzedził tylko tych co spadali na bulę. Nie zdziwiłbym się jakby w 2 konkursie nawet nie wszedł do &#39;30&#39;.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kraus vs Biegun |1| kurs:1,30

Krzysiu wczoraj zrobił swoje moim zdaniem.Wiadomo,że nie należy od niego wymagać cudów.Ważne żeby spokojnie startował,bez presji no i najważniejszym celem powinno być dla niego regularne punktowanie,kwalifikowanie się do czołowej 30.Kraus natomiast wczorajszym występem pokazał,że w tym sezonie będzie walczył o coś więcej niż tylko regularne punktowanie.Duże nadzieje pokłada w nim niemiecka ekipa i wczoraj potwierdził swoją dobrą dyspozycję.Dwa skoki powyżej 130 m,dziś przy równych warunkach Biegun nie powinien mieć z nim większych sznas.
Żyła vs Kot |1| kurs:1,45

Myślę,że Piotrek skacze regularniej.Kotowi brakuje błysku,choć ten sezon zaczął przyzwoicie.Dziś stawiam na Żyłę,mimo że wczoraj oddał dwa gorsze skoki od Maćka.Wczorajsze dalsze miejsce Piotrka uznaje za słabszy dzień.Może na Kota jest pewne value w tej parze ale wyżej cenie Żyłę i myślę,że po południu potwierdzi swoją wyższość nad reprezentacyjnym kolegą.
Watase vs Happonen |2| kurs:2,25

Nie wiem czemu Watase jest faworytem w tej parze.Wczoraj skoczył 4 metry dalej ale również nie zakwalifikował się do serii finałowej.Janne myślę,że jest w lepszej formie niż wskazuje na to jego wczorajszy skok i dziś wyprzedzenie Japończyka w ostatecznym rozrachunku nie powinno być dla niego rzeczą nie do wykonania,a uważam wręcz,że jest to bardzo realne.Kurs kusi,można spróbować.
Ahonen vs Loitzl |1| kurs:1,70

Wczoraj obaj panowie na równo,jednak myślę,że Fin jest w stanie dziś zameldować się w okolicach pierwszej 15-20.Loitzl na początku sezonu bez formy.Ahonen skacze przed własną publicznością i z pewnością dziś będzie chciał się zrehabilitować za wczorajsze nie powodzenie.
Bukamcher:STS
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Takeuchi-Tepes [email protected]
Japonczyk zajmuje na ta chwile 5 miejsce w klasyfikacji generalnej, wiec forma wydaje sie w miare ustablizowana, jezeli mozna tak powiedziec po dwoch konkursach przy warunkach pogodowych w jakich sie odbyly. Tepes byl lepszy tylko na treningu w Kuusamo o 2 metry, reszta skokow to juz przewaga Takeuchiego. Japonczyk byl lepszy w kwalifikacjahc o 7 metrow i w obydwu seriach konkursowych wczoraj. Takeuchi wyglada lepeij, jest faworytem i mam nadziej ze nie zawiedzie.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
dzien dobry
dzisiaj kusi wiele par i ciagle sie zastanawiam co wybrac, ale na jeden zaklad jestem zdecydowany (mozna go grac chyba 8 /10):
Bwin:
Thomas Morgenstern TOP 3 1.65
wystarczy popatrzec na wczorajsze wyniki. Morgi dominowal w konkursie i az dziwne, ze tego nie wygral.
ponizej 3 linki - trening, kwale i konkurs (moze sie komus przydadza) :
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/16689/PS-w-Kuusamo-Thomas-Morgenstern-najdalej-na-treningu/
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/16690/PS-w-Kuusamo-Morgenstern-wygrywa-kwalifikacje-szesciu-Polakow-w-konkursie/
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/16692/PS-w-Kuusamo-Schlierenzauer-najlepszy-Stoch-10/

z powyzszych linkow wybralem 3 single, ze stawka powiedzmy 2/10:
Betsafe:
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 2 1.80
Krzysztof Biegun - Karl Geiger 2 1.86
Robert Kranjec - Noriaki Kasai 2 1.86

Loitzl wczoraj delikatnie lepszy od Ahonena - dzisiaj licze na powtorke z rozryki.
Biegun dzis odda żółtą koszulke lidera. sadze ze Geiger ma szanse go pokonac.
Kasai jest troche niedoceniany przez buki, a naprawde dobrze mu idzie na tej skoczni. nie wiedzialem z kim go wziac w parze - padlo na Slowenca.

i z Fortuny (5/10):
Schlirenzauer 1-6 1.18
Morgenstern 1-6 1.27
Stoch 1-10 1.30
Kasai 1-10 1.60
ako po odliczeniu podatku: 2.74
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jeden jeszcze pewny typek:
S. Ammann - G. Deschwanden @ 1,30 STS
Dlaczego wsadzono ich do jednej pary to nie wiem. Kurs nie powala, ale jeżeli nie będzie cyrku z warunkami (a na razie zapowiada się naprawdę spokojnie) to można to określić mianem lokaty. Simon prezentuje całkiem przyzwoitą formę na początku sezonu olimpijskiego, w mojej ocenie stać go na top10 obecnie, a młodszy rodak? Sukcesem będzie wejście do drugiej serii, ale pewnie i to się nie uda.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
jeden jeszcze pewny typek:
S. Ammann - G. Deschwanden @ 1,30 STS
Dlaczego wsadzono ich do jednej pary to nie wiem. Kurs nie powala, ale jeżeli nie będzie cyrku z warunkami (a na razie zapowiada się naprawdę spokojnie) to można to określić mianem lokaty. Simon prezentuje całkiem przyzwoitą formę na początku sezonu olimpijskiego, w mojej ocenie stać go na top10 obecnie, a młodszy rodak? Sukcesem będzie wejście do drugiej serii, ale pewnie i to się nie uda.
Po co piszesz takie bzdury? Zarówno podczas kwalifikacji, jak i konkursu ma wiać wiatr z prędkością przekraczającą 4 m/s, z porywami do 11-12 m/s. Typujecie, a nie patrzycie na kluczowe - warunki. A dzisiaj ponownie szykują się ciężkie warunki. I tak naprawdę nie wiadomo czy warto coś typować...Obecnie wieje na 5-6 metrów na sekunde.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra: Piotr Żyła
Kurs: 26,00 (Bet365)
Wynik: skoki odwołane
Piotrek był faworytem bukmacherów podczas zawodów inauguracyjnych, wtedy na niego był kurs 4,5-5,0. Teraz tyle jest na to, że stanie na podium. Moim zdaniem jest w co najmniej dobrej formie jak na siebie i obecnie mamy stosunkowo niski poziom tych teoretycznie najlepszych zawodników, którzy jeszcze nie weszli prawidłowo w sezon, co Żyła może wykorzystać. Mimo wszystko skoczył tu daleko w kwalifikacjach (najdalej z czołowej &quot;10&quot;, w niełatwych warunkach). Pozostałe skoki (trening i konkurs) wyraźnie zepsuł. Wiatr robi swoje. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie miał więcej szczęścia i powalczy nawet o zwycięstwo, na co kurs jest bardzo kuszący. Znając życie będzie tylko jedna seria, w której wystartuje ponad 70 zawodników, gdyż pogoda nie pozwoliła na rozegranie kwali.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Po co piszesz takie bzdury? Zarówno podczas kwalifikacji, jak i konkursu ma wiać wiatr z prędkością przekraczającą 4 m/s, z porywami do 11-12 m/s. Typujecie, a nie patrzycie na kluczowe - warunki. A dzisiaj ponownie szykują się ciężkie warunki. I tak naprawdę nie wiadomo czy warto coś typować...Obecnie wieje na 5-6 metrów na sekunde.
spokojnie. jeszcze wczoraj przeszło czytałem, że w sobotę ma być najładniejszy dzień w tyg i wiatr w granicach 1-2 m/s. Nie sądziłem, że te prognozy dzień przed okażą się takie mylne. UKRZYŻUJ MNIE.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Watase vs Happonen |2| kurs:2,25

Nie wiem czemu Watase jest faworytem w tej parze.Wczoraj skoczył 4 metry dalej ale również nie zakwalifikował się do serii finałowej.Janne myślę,że jest w lepszej formie niż wskazuje na to jego wczorajszy skok i dziś wyprzedzenie Japończyka w ostatecznym rozrachunku nie powinno być dla niego rzeczą nie do wykonania,a uważam wręcz,że jest to bardzo realne.Kurs kusi,można spróbować.
Bukamcher:STS
Ja z kolei nie wiem jak analizowałeś tą parę wnioskując, że Happonen jest w lepszej dyspozycji, niż jego wczorajszy skok ?
Biorę z pocałowaniem ręki kurs @ 1.50 na Watase a dlaczego ?
Ewidentnie na początku sezonu lepiej prezentuje się Watase. Porównując obu skoczków jak na dłoni widać, iż napisałeś analizę wyłącznie pod swój typ ... mianowicie biorąc pod uwagę wszystkie oddane skoki w Klingenthal oraz Kuusamo. Tylko raz Happonen uzyskał lepszy wynik o 0,4 punkta. W pozostałych 6 próbach lepsze wyniki wyskakał Yūta !
Wczoraj w kwalach Watase skoczył 4 metry dalej, mając dość mocny tylny wiatr, miał niemalże najgorsze warunki do skakania z całej stawki zawodników natomiast Janne z lekkim wiaterkiem pod narty, mimo tego dość wyraźne zwycięstwo na korzyść Azjaty. Wszystkie próby oddane w Finlandii zdecydowanie na korzyść Watase, także troszkę obiektywniej proszę spojrzeć na napisaną, przez siebie analizę.
Jak poinformował nas Walter Hofer, prognozy na godzinę rozpoczęcia się dzisiejszego konkursu (17:00) są naprawdę dobre. Wiatr ma znacznie zelżeć i powinniśmy oglądać płynnie przebiegające zawody, mimo aż 76 zawodników na starcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom