>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Klingenthal 22-24.11.2013

Status
Zamknięty.
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Na razie wszystkie buki czekają, bo po prostu takiej sytuacji nie mieli jeszcze.
Panowie Schlierenzaurer i Bardal - czekam na to, jak w proteście przeciwko skokom w trudnych warunkach zrezygnujecie ze skoków, gdy będzie prowadził odpowiednio: Morgenstern czy Hilde.
Oczywistym jest że skoczyli by na 25-ste czy 40-ste miejsce więc łaskawie zrezygnowali.
Jedyny pozytyw z dzisiejszego konkursu jest taki, że Włodek przestanie kochać swojego niezastąpionego &quot;Szliriego&quot;.
20 lat temu skoki tak nie wyglądały. Żal to nawet oglądać.
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
jakaś komedia...Jak może zawodnik przy swoim skoku zrezygnować z udziału w zawodach i nagle nigdzie nie widnieje jego nazwisko? Trochę to wygląda jakby Schlierenzauer był poza wszelkimi regułami. Ciekawe, że wczoraj organizatorzy się nie wahali z przerwaniem konkursu, gdy wszystko przebiegało po ich myśli, a dziś gdy 4 polaków znalazło się w pierwszej 10, to skłonni byli dać Schlierenzauerowi dwa skoki w drugiej serii... no śmiech na sali
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak jak już wczoraj pisałem i każdy kto ogląda skoki nawet z komentarzem TVP(bardziej mylącym niż pomagającym)powinien wiedzieć,że prowadzenie reprezentanta Austrii,Niemiec lub Słowenii to zupełnie inna sytuacja niż prowadzenie Polaka,zwłaszcza takiego z drugiego szeregu.
Moim zdaniem zwycięstwo Biegunowi uratowali Wellinger i Tepes(tak pozatym nota Niemieckiego sędziego dla Tepesa - 19,5) którzy także byli na podium ,gdyby nie to wszechmocne władze FIS anulowałyby konkurs nawet gdy do końca brakowało 2 skoków.
Parodia,ale tak już jest w tym niewymiernym sporcie,obstawiając trzeba brać na to poprawki,o żadnych mafiach nie ma sensu pisać bo sa one wszędzie,więc czemu nie mają być w FIS.
A IMO buki powinny rozliczać zachowanie Bardala i Szliriego jako porażki (nie wystartowali - ergo przegrali).
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pograłem w Marathonbet zakład, że Szlirencałer będzie na Podium - i rozliczyli mi jako przegraną.
Jak wyglądają oficjalne wyniki? Czy jest sens tam pisac w ogóle do nich...
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Pograłem w Marathonbet zakład, że Szlirencałer będzie na Podium - i rozliczyli mi jako przegraną.
Jak wyglądają oficjalne wyniki? Czy jest sens tam pisac w ogóle do nich...
Ja bym pisał. Jak może być na podium ktoś kto nie wystartował w zawodach?
Nigdy nie zrozumiem jak zawodnik siedzący na belce mógł wycofać się z konkursu, zostać wypisanym, wymazanym... chyba takiego przekrętu to jeszcze nie było w skokach.
 
K 14

konik105

Użytkownik
Mam pytanie. Przy zakładzie H2H Schlierenzauer-Stoch, typ na Stocha powinien być wygrany, czy będzie zwrot? Jak to jest, że Schlierenzauer wycofuje się, czyli tak jakby się poddaje, przegrywa walkowerem, a nie jest klasyfikowany, tak jakby go w ogóle nie było w tym konkursie? Powinien mieć dyskwalifikację:/
zależy od bukmachera
 
W 10

winterelek

Użytkownik
zależy od bukmachera
Jeśli jeden z uczestników zostanie zmuszony do wycofania z jakiegokolwiek powodu, zwycięzcą zostaje jego przeciwnik. Jeśli żaden z uczestników nie dokończy udziału w zawodach, wszystkie zakłady zostają anulowane. ( MArathon )
 
W 0

wudu

Użytkownik
wiekszosc bukow rozliczy pewnie po 1.00 choc wg mnie bardal i schlirenzauer powinni miec dsq.Przeciez zawodnicy na iles minut przed startem na pewno podpisuja liste startowa wiec dziwne ze na stronie fisu maja dns zamiast dsq(odmowili startu)
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Jeżeli zawodnik zostanie zdyskwalifikowany lub się wycofa po rozpoczęciu, przed ukończeniem pierwszej rundy lub po zakwalifikowaniu się obydwóch zawodników do następnej rundy, drugi zawodnik zostanie uznany za zwycięzcę, zakładając, że zawodnik ukończy odpowiednią rundę.
Ja swój zakład reklamuję w bet365.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja swój zakład reklamuję w bet365.
Ja właśnie próbuję ale z tymi kretynami się nie da..Zarzuciłem tym punktem regulaminy co Ty podajesz i rozmowa zakończyła się tak:

Aneta P: Obydwaj uczestnicy muszą przekroczyć linię/bramkę startową, żeby zakłady były ważne.

Aneta P: I to tłumaczy Pana zapytanie

Ja:Jeżeli zawodnik zostanie zdyskwalifikowany lub się wycofa po rozpoczęciu rundy, drugi zawodnik zostanie uznany za zwycięzcę.

Ja: w jaki sposob skoczek moze sie wycofac po opuszczeniu belki?
 
W 10

winterelek

Użytkownik
Bet365 po prostu nie traktuje nas-graczy poważnie . W Marathonie też czasem miałem problemy z rozliczeniem ale wystarczyło rzucić punktem z regulaminu i rozliczali tak jak Bóg przykazał . Właśnie dlatego przerzuciłem się z Bet-a na Marathona
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pisałem na czacie - nie dało to żadnego pozytywnego skutku. Więc przepisałem podobną notkę z oficjalnymi wynikami z FISu na supporcie angielskim Marathonbet i oto efekty...
15:30 Winter Sports / Ski Jumping / FIS World Cup / Klingenthal / Men / 2nd World Cup competition / Outright / Men&#39;s Ski Jumping. Klingenthal / Podium - Schlierenzauer, Gregor @ 2.30 Void
I otrzymałem elegancki zwrocik. - To już druga taka &quot;spinka&quot; z Marathonbet, którą grzecznie rozwiązałem na swoją stronę.
Propsy dla Marathonbet ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no i Stoch unieważniony, a najpierw rozliczony. Dzięki dziewczyny. Może im popiszczę też trochę na lc, bo na zdrowy rozum wszystkie zakłady przeciwko Gregorowi i Andersowi powinna być wygrana..
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
W moim przypadku było identycznie jak levy42,rozmawiałem z tą samą panią. Myślę że gdyby Schlierenzauer i Bardal zostali zdyskwalifikowani to zakłady były by rozliczane na naszą korzyść, a tak to oni widnieją jedynie na liście startowej, a później wyparowali więc nie ma się co dziwić bukom, że nie chcą uznać, jeżeli Ci zawodnicy nie wystartowali w zawodach. Nie potrafię jedynie pojąć jak zawodnik który siedzi na belce może nagle powiedzieć że wycofuje się z zawodów i że mają go wypisać z list, protokołów itp. Jeden wielki przekręt.
Nie odpiszę na priv bo nie mam 10 postów.
 
timao 178

timao

Użytkownik
no i Stoch unieważniony, a najpierw rozliczony. Dzięki dziewczyny. Może im popiszczę też trochę na lc, bo na zdrowy rozum wszystkie zakłady przeciwko Gregorowi i Andersowi powinna być wygrana..
Nie do końca. Dyskwalifikacja, a brak udziału w zawodach to dwie różne sprawy. Z oficjalnych wyników wynika, że dyskwalifikacja tylko w przypadku naszego rodaka Stefana Huli, a Bardal i Gregor - Did not start.

Więc przykładowo bet365 obroni się bez tłumaczenia z zapisem, który mają w regulaminie. Kolega przytoczył go parę postów wyżej. :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom