>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2013/2014 - Klingenthal 22-24.11.2013

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Finlandia-Czechy: Finlandia @1,55 Marathonbet⛔hAhonen????
Pierwsze zawody więc ja patrzę tylko na to co wczoraj pokazali zawodnicy.Czesi widać że zupełnie bez formy w tym momencie,do turnieju indywidualnego zakwalifikował się tylko Janda i to jako ostatni(Matura nie musiał ale jego skoki były fatalne).Do tego Hlava i Kozisek,którzy skaczą trochę lepiej od Jandy i Matury,jednak są to skoki bez błysku żadnego.U Finów też szału nie ma,wynik będzie ciągnął Ahonen wspierany Asikainenem.Skład uzupełnią Happonen i Muotka i oni mimo bardzo średniej dyspozycji wczoraj skakali dalej od Jandy czy Matury.Wrzucę wczorajsze wyniki z treningów i kwalifikacji(w metrach)
Janda 113,5+110,5+124,0 vs Asikainen 119,5+133,5+129,0
Hlava 123,5+120,5+125,5 vs Happonen 123,0+125,0+126,5
Matura 116,5+120,0+111,5 vs Muotka 112,5+117,0+NS
Kozisek 119,5+114,0+130,0 vs Ahonen 124,5+128,0+130,0
E:no faktycznie w Bet365 kurs 1,66 i można postawić 4 razy więcej niż w Marathonie,dzięki Radula!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lider po pierwszym skoku: Polska (Piotr Żyła) 1,90 bet365 2 miejsce⛔
Patrząc na obsadę zawodników którzy będą startować w swojej reprezentacji z numerem 1 widać że Polska(Piotrek) ma bardzo duże szanse aby prowadzić po pierwszym skoku.
Najwięksi rywale to bez wątpienia:
Daiki Ito , Jurij Tepes , Andreas Wank , Wolfgang Loitz.
Jednak każdy z tych zawodników przegrywał czy to w treningach czy kwalifikacjach z Piotrkiem. Jeśli Żyła odda skok podobny do tych z dnia wczorajszego to jestem przekonany że wyprowadzi Polskę na prowadzenie.

edit: Popieram typ na Finów w starciu z Czechami kurs z bet365 1,66!!⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 174

dziurka

Użytkownik
Sezon czas zacząć, o formie nie wiele można powiedzieć typ grany tylko na podstawie treningów i kwalifikacji.
Happonen - Kornilov 1,5 STS ✅
Rosjanie mają w tym sezonie IO i formę szykują z pewnością na Soczi tylko tak można rozumieć wczorajsze kwalifikacje i treningi na których wypadli bardzo przeciętnie. W seriach treningowych Denis skoczył dwa razy po 107,5 metra co dało mu odpowiednio 65-68 lokatę dla porównania Fin w 1 serii treningowej 123,5m a w 2 serii 125m co dało mu odpowiednio 28 i 43 pozycje. W Kwalifikacjach oddali zbliżone skoki Rosjanin 127m a Fin 126,5. Powyższe rezultaty świadczą o równej formie Janne który spokojnie powinien sobie poradzić z nierównym Denisem.
Suche typy:
Żyła - Wank 1,25 ⛔
Polska - Japonia 1,12 ⛔
Niemcy - Japonia 1,18 ✅
Austria - Słowenia 1,22 ⛔
Słowenia - Szwajcaria 1,15 ✅
Norwegia - Finlandia 1,15 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
Kamil Stoch - Andreas Bardal 1 @1.51 Betsson
Norwegowie zdecydowanie przytłumieni. Widać, że póki co bez formy. Dzisiaj drużynówka dopiero szóste miejsce, ani jednego z skoku nie można uznać za wybitny. ;) Wręcz przeciwnie Polacy, po Stochu widać, że może w Niemczech zrobić wszystko. Już raz zagroził rekordowi tej skoczni. Dzisiaj znów solidnie, podobnie jak w kwalach. Nie chce mi się za bardzo wierzyć aby był jutro gorszy od Norwega. Jeśli się nie mylę to w treningach, kwalifikacjach i wczorajszej drużynówce Kamil zawsze był lepszy od Bardala. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Wank-Kasai typ 1 ( kurs 1,61) betsafe ⛔ 2 pkt

Reprezentant gospodarzy spisuje się bardzo dobrze u siebie. W treningach oraz kwalifikacjach był lepszy i oczekuje tego w konkursie głównym.

Kranjec-Ammann typ 2 ( kurs 1,85) betsafe ✅

Jak dla mnie to Robertowi brakuje stabilizacji pokaże jeden dobry skok żeby kolejny zepsuć, trzeba przyznać że wykrozustuje świetnie korzystne warunki lecz gdy ten wiatr wieje w plecy ma on kłopoty,Ammann natomiast potrafi skakać w każdych warunkach i naprawdę od początku sezonu pokazuje że jest dobrze przygotowany do sezonu.

Kofler-Matura typ 1 ( kurs 1,61) betsafe ⛔ upadek Koflera

Jeden nie udany skok w drużynówce i już bukmacherzy się gubią ?

Kofler skakach bardzo dobrze na treningach i dziś będzie chciał zmazać wpadkę za drużynówke , Matura wychodzą mu pojedyńcze skoki ale moim zdaniem taki kurs to przesada.

Wellinger-Bardal typ 1 ( kurs 1,63) betsafe ✅

Znów mozna by powtórzyć słów jakie uzyłem do Wanka w przypadku Wellingera ,naprawdę bardzo dobry skoczek powinnien sobie spokojnie poradzić z Bardalem bo cała ekipa Norwegii jest w proszku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tak jak pisał Pawacki; Kranjec przeplata dobre skoki słabymi. Wszystko zależy od wiatrów panujących na skoczni. Do tego ta nowoczesna skocznia przez większość skoczków jest lubiana, ponieważ swoim profilem przypomina połączenie skoczni dużej z mamucią, więc każdy wiatr pod narty pozwala odlecieć i uzyskać dobry wynik. We wczorajszym konkursie Kranjec zabłysnął skacząc 141.5m. Wynik imponujący, ale skaczący przed nim mniej doświadczony Biegun oddał skok bliższy tylko o pół metra. Można więc się domyślać, że akurat ci zawodnicy trafili na lepsze warunki w powietrzu.
W moich parach stawiam na podrażnionych Austryjaków którzy wczoraj zaskoczyli zajmując tylko 5. miejsce. Morgernstern który wczoraj skakał w trzeciej kolejce wygrał ją oddając skok na 134.5m. Morgi od początku weekendu na skoczni spisuje się systematycznie oddając podobne skoki ponad punkt K. Zaletą tego zawodnika z pewnością jest styl. Nie można tego powiedzieć o Kranjcu. Przy podobnych skokach różnicę z pewnością zrobią noty od sędziów , a tu z pewnością górą jest Austriak.
Schlierenzauer wczoraj podczas konkursu drużynowego skoczył słabiutko. Na pewno nie tego się po nim spodziewała cała drużyna. Do tego rozluźnienie po wylądowaniu spowodowało podpórkę. Dziś z pewnością Schlierenzauer będzie chciał się zrehabilitować. Podczas treningów i kwalifikacji spisywał się dobrze. Mam nadzieję, że jeśli warunki nie będą loteryjne to ma szansę pokazać swe umiejętności i powalczyć o podium.
Morgenstern - Kranjec 1,67 Fortuna ✅
Schlierenzauer - Kranjec 1,60 STS ▶ myśle że zwrot ale jak jest nie wiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
timao 178

timao

Użytkownik
Witam! ????

Robert Kranjec - Michael Neumayer 1 @1.50 bwin ✅

Słoweńcy bardzo dobrze przygotowani do sezonu. W drużynie Niemiec wyraźnie odstaje właśnie Neumayer, który tutaj oprócz jednego skoku w kwalifikacjach niczego jeszcze nie pokazał. Warto dodać, że w tym skoku miał solidny wiatr pod narty uzyskując wynik 136 metrów ale tracąc aż 11.8 pkt. W zasadzie to miał najlepsze warunki z całej grupy zawodników w sesji kwalifikacyjnej. W treningach skakał już słabo. Kranjec jak i cała reprezentacja Słowenii widać, że przygotowana jest solidnie co potwierdzili wczoraj w konkursie drużynowym. Jeśli wiatr nie będzie szalał to dla mnie faworyt tej pary jest oczywisty. ????

Noriaki Kasai - Jane Ahonen 2 @2.20 Expekt ✅

Całkiem ciekawą parę wymyślił Expekt. ????

Jeśli mam być szczery to myślałem, że Fin będzie wyglądał gorzej na początku sezonu. Spisuje się tutaj solidnie. Wczoraj zawalił skok, ale skakał w strasznych warunkach i nie było z czego odlecieć. Z tego co dobrze pamiętam to w kwalach Ahonen trafił również na nie ciekawe warunki ale uzyskał 130 metrów i mimo skoku Japończyka na 137 metrów i tak zajął lepszą pozycje z nie wielką przewagą nad Kasaim. W treningach skakali podobnie, może trochę lepszy był Fin. Dla mnie typowe 50/50 więc pobiorę powracającego na skocznie weterana.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Schlierenzauer : Stoch 2
Mozna prosic o opinie czy warto pograc taki zakład? Gregor dalej w tej swojej super formie?
Co ja myślę? Hmm Patriotycznie postawić na Polaka, który i wczoraj skakał lepiej. Ale w głowie mam poprzedni sezon kiedy to na Gregora nie było mocnych, wczoraj konkurs drużynowy w którym Gregor nie zachwycił zaś nasz Kamil skoczył dobrze. Eksperci mówią, że mamy bardzo dobra kadrę i każdy z nich może odpalić. Ale tez wiemy jak to jest z głową u naszych sportowców.
Więc pytanie czy Gregor odpali w konkursie indywidualnym czy zacznie spokojnie.
I warunki na skoczni pewnie znów będą dużo znaczyły.. Może tylko jedna serie rozegrają, więc trzeba liczyc na jeden ale to dobry skok Kamila.
//dawid.400 najpierw sam napisz co o tym myślisz, inaczej post do kasacji.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Thomas Morgenstern będzie w TOP 5 @2,20 Bwin

Myślę,że Morgi ma bardzo duże szanse zająć dziś czołową lokatę.Ten wczorajszy skok z drużynówki wyglądał na prawdę dobrze,bardzo dynamiczne wyjście z progu:
http://www.youtube.com/watch?v=1xFMwCgpqVU

Wiadomo,że jedna jaskółka wiosny nie czyni.Popatrzmy więc na pozostałe skoki w ten weekend Thomasa:

-treningi: 127,5 m(8.msc) i 132,5 m(4.msc)
-kwalifikacje: 133 m(16.msc)
-seria próbna drużynówki: 132,5 m(1.msc)
-1.seria drużynówki: 134,5 m(2.msc indywidualnie)

Jak widać skoki są równe i dobre.Myślę,że typ i kurs są zachęcające.Oczywiście bierzemy poprawkę na to,że może być taka sama loteria jak wczoraj gdy między zawodnikami jadącymi po sobie mieliśmy rożnice 20 pkt w rekompensacie za wiatr.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Freund - Bardal 1(1.71) 3/10 bet365
Freund jak przystało na lidera Niemieckiej kadry powinien u siebie walczyć o podium, a Bardal jeszcze nie oddał dobrego skoku w Klingenthal

Amann - Kofler 2(3.0) 3/10 betsafe
Osobiscie to ja takiej różnicy nie wiedzę po pierwszych skokach sezonu, Kofler był wyżej w kwalifikacjach to i dzisiaj także może to powtórzyć

Neumayer - Matura 1(1.65) 3/10 betsafe
Fannemel - Matura 1(1.98) 3/10 expekt
Matura nie błyszczał na treningach, w kwalifikacjach także, Neumayer nie najgorzej, a Fannemel zaskoczył w kwalifikacjach i może mieć dobre wejście w sezon.

Schlierenzaure TOP 4? TAK (2.4) 3/10 bwin
Jak co roku główny faworyt do zwycięstw jest jeden i po wczorajszym słabszym występie bedzie chciał się zrehabilitować

Słowenia - Niemcy 2(2.0) 3/10 bwin
(który, kraj będzie miał wyżej sklasyfikowanego zawodnika)
Kranjec pokazał wczoraj że parę w nogach ma ale nie zapominajmy o atutach Niemców: Freund, Wellinger, Neumayer mogą u siebie zająć wysokie miejsce, a pierwsze skoki sezonu pokazują, że podstawy ku temu są
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Prognozy pogodowe na dzień dzisiejszy niestety nie są dobre, delikatnie mówiąc. Ma wiać jeszcze mocniej niż wczoraj, ponadto ma sypać śnieg. Jednak miejmy nadzieje, że uda się przeprowadzić konkurs bez większych przeszkód i w miarę porównywalnych warunkach. Przeglądając oferty rzuciły mi się w oczy dwie pary:
K.Stoch-A.Bardal 1 @ 1,41 Betsson
Kamil bardzo dobrze prezentuje się na skoczni w Kligenthal. W większości prób lepiej od Bardala. Norwegowie nie wystrzelili z formą na początku sezonu. Skaczą obok siebie, więc warunki porównywalne powinni mieć, a w złych warunkach Stoch radzi sobie zazwyczaj lepiej od Bardala. Według mnie w tej parze zdecydowanie Kamil będzie górą.
T.Morgenstern-D.Kubacki 1 @ 1,40 Bet-at-home
Jedynym czynnikiem, który może zagrozić zwycięstwu Austriaka z Kubackim jest pogoda. Thomas jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w konkursie, a Kubacki pewnie powalczy o TOP15. Polak jak zwykle dobrze w treningach, a w konkursach słabo to wygląda. Podobnie było wczoraj w drużynówce. Thomas w Kligenthal skacze regularnie powyżej 130 m i dziś również powinniśmy oglądać dalekie loty w jego wykonaniu. Ponadto Morgi zrobi jeszcze dużą różnicę notami za styl.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Gregor Schlierenzauer zakończy zawody na podium (2.00) 7/10 ZWROT
Bet365


Kurs z jakiego nie można nie skorzystać. Gregor miał pecha trochę w skokach drużynowych jednak absolutnie nie można jego szans przekreślać w zawodach indywidualnych. W kwalifikacjach do konkursu oddał odległy skok. Należy jasno powiedzieć, że Austriaka forma jest nadal w ścisłej czołówce, a sam oficjalnie w mediach podaje że ma zamiar zdobyć złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Jeżeli chce tego dokonać, forma musi się utrzymać. Jego największymi rywalami są Polacy. Stoch i Żyła to największe zmartwienie Austriaka w tym konkursie. Prawda jest jednak taka że obu skoczkom nadal zdarzają się nierówne skoki. Ich forma oczywiście jest wysoka, nie wierze jednak aby obaj znaleźli się na podium. A nawet jeżeli to jedno miejsce na pudle będzie czekało na Gregora. Kto mu więcej może zagrozić? Potencjalnie Niemcy. Głównie Freund i Wellinger. I w przypadku Niemców wątpię aby oddali dwa równe skoki dające podium obu skoczkom. Dlaczego więc Schlierenzauer ma to zrobić? Jest najbardziej utytułowanym skoczkiem w stawce, o wielkim talencie do skakania i dużej woli walki. Nie wykluczam jego zwycięstwa nawet, a patrząc na to co zrobił wczoraj Piotr Żyła wolałbym zrobić poprawkę i uwzględnić jedynie Austriaka na podium. Jest to absolutnie w jego zasięgu. Kurs 2.00 na pewno atrakcyjny. Spodziewałem się 1,70, góra 1,80.
 
A 5

aras94

Użytkownik
Ahonen-Hula
Wczoraj Ahonen oddał bardzo słaby skok jednak było to spowodowane bardzo niekorzystnymi warunkami (dostał aż 25,7 punktu rekompensaty). Jednak pozostałe jego skoki były całkiem dobre kwalifikacje 9 miejsce(130m) pierwszy trening 23 miejsce (124,5m) drugi trening 19 miejsce (128m)
Natomiast Hula spisuje sie słabo kwalifikacje 26 miejsce(130m mocny wiatr pod narty) pierwszy trening 19 miejsce (128m) drugi trening 54 miejsce (116,5m)

Morgenstern-Kot
Widać że Morgenstern jest w dobrej formie, tylko jeden raz wylądował poniżej 130m(pierwsza seria treningowa). Kot oddał w Klingenthal tylko jeden dobry skok (136,5m pierwsza seria treningowa)

Popieram również typ Pawackigo Kofler-Matura
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Żyła pierwszy raz w karierze i oby nie ostatni jest faworytem konkursu,STS płaci ledwie 3,5 za jego wygraną,biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne przeszacowanie jest straszne.
Gregor wczoraj popsuł skok, treningowy jeden też,pewnie dlatego kurs na niego taki wysoki,a przecież to tylko go podrażni i zmotywuje,kurs 2,00 na podium to byłaby rewelacja gdyby nie ten wietrzyk.Jeśli Kruczek mówi,że to najbardziej &quot;kapryśna&quot; skocznia PŚ to nie jest ten bet już pewniakiem,ale pewne value ciągle jest.
Ja jednak wybrałbym dziś parę którą bet365 ocenia 50/50 czyli Tepes - Kasai.
W każdym skoku w Klingenthal(2 treningi+kwali+drużynówka) Słoweniec był lepszy,czasami minimalnie,ale jednak.
Warunki mogą być zmienne,można mówic dużo o obiektywiźmie,ale nie sądzę by senior Tepes puścił młodego w złych warunkach,to plus dotychczasowe 4:0 w poprzednich skokach tutaj na korzyść Tepesa wydaje mi się wystarczające do tego aby szala przechyliła się na jego korzyść.
Oczywiście osobiście kibicuję &quot;nieśmiertelnemu samurajowi&quot;,ale dziś pragmatycznie zagrałem Tepes - Kasai @1,83 bet365.✅ 131,4 - 107,7.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
Kofler-Matura typ 1 1,61 Betsafe Wank-Kasai typ 1 1,61 Betsafe AKO2.61 Czesi bez formy Kofler utrzymuje swoj poziom powinien oddac dwa rowne skoki i sopkojnie wyladowac kilka miejsc wyzej niz Jane....Wank ma moc ..samuraj Kasai to juz RONIN jego pan juz dawno na emeryturze...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Kofler-Matura typ 1 1,61 Betsafe Wank-Kasai typ 1 1,61 Betsafe AKO2.61 Czesi bez formy Kofler utrzymuje swoj poziom powinien oddac dwa rowne skoki i sopkojnie wyladowac kilka miejsc wyzej niz Jane....Wank ma moc ..samuraj Kasai to juz RONIN jego pan juz dawno na emeryturze...
Takie kursy to były o 8 rano :p
Kofler-Matura 1,61 ▶ 1,51
Wank-Kasai 1,61 ▶ 1,34
AKO-2,02 na godzine 11:41
Ja od siebie jeszcze Wank Top 3 ( kurs 16) betsafe


w każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
M. Neumayer - J. Matura @ 1,65 Betsafe✅

Doświadczony Niemiec skacze tu bardzo solidnie i równo przede wszystkim. Nie znalazł się w składzie na wczorajszy konkurs drużynowy, ale wynikało to tylko ze znakomitej dyspozycji kolegów, a nie jego słabszej. To tym bardziej powinno zmotywować go do lepszego występu dziś. Będzie chciał pokazać trenerowi, oczywiście w ramach zdrowej rywalizacji, że się pomylił. Czesi w fatalnej formie, Matura skacze bardzo słabo i nie wyobrażam sobie, żeby chociaż zbliżył się do Michaela. Pewnie nie awansuje nawet do &#39;30&#39;. Kurs 1,65 wygląda smakowicie.

Do tego Kamil Stoch w parze z Bardalem (@ 1,31 Betsafe)✅. Norwegowie też bez forym na początku sezonu i po prostu fizycznie nie możliwe jest, żeby Anders zagroził w tym momencie Kamilowi.
Dostajemy piękny dubel z ako 2,16. Jeżeli warunki nie przeszkodzą to wejdzie jak w masło. POLECAM

Lekko można spróbować:
T. Hilde - J. Ahonen @ 2,55 Betsafe✅

Pewnie wielu z was ma uraz do Janne po wczoraj, ale Maska trafił naprawdę mega ciężkie warunki. W piątek skakał tu lepiej ze skoku na skok i wyglądał solidniej od Norwega. Wczoraj niezły konkursowy skok Toma, ale zobaczymy jak będzie w równych warunkach. Value na pewno po stronie Janne. Dla mnie to 50/50.

Ahonen - Maksimoczkin 1 seria @ 1,42 STS✅

Szczęśliwie, bo szczęśliwie, ale dzisiejszy konkurs to jaja jedne wielkie. Pod względem warunków i decyzji jury. Najważniejsze, że wszystko rozliczone na ✅, chociaż niesmak trochę pozostał..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Mam pytanie. Przy zakładzie H2H Schlierenzauer-Stoch, typ na Stocha powinien być wygrany, czy będzie zwrot? Jak to jest, że Schlierenzauer wycofuje się, czyli tak jakby się poddaje, przegrywa walkowerem, a nie jest klasyfikowany, tak jakby go w ogóle nie było w tym konkursie? Powinien mieć dyskwalifikację:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom