>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie - 16.03.2007 - Lillehammer (K-123)

Status
Zamknięty.
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Adam Małysz (zwycięstwo) 1,8

Czy jest możliwe inne rostrzygnięcie? Wygrane serie treningowe, zaszachowanie rywali wycofaniem się z kwalifikacji. Wszystko wskazuje na to, że Adaś jest mocny.
Drugi powód: W Planicy wiosna, nie wiadomo czy konkursy dojdą do skutku, Strata 60 punktów musi być odrobiona już na Płw. Skandynawskim, nie wątpie, że stanie się to dzisiaj. ;-)

Pewność typu: 9/10
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
R.Ljoekelsoey-J.Ahonen 1 1,65

Analiza: Obydwaj zawodnicy prezentują ostatnim czasie równą formę. W ostatnich konkursie w Kuopio Norweg był 6, a Jane 8. Ljoekelsoey zajął dzisiaj 1 miejsce w kwalifikacjach, ale w treningach poszło mu już gorzej 35 i 8 miejsce, jeśli chodzi o Ahonena w kwalifikacjach zrezygnował, a w treningach był 1 i 21. Na pewno na plus Ljoekelsoeya to własna publiczność która będzie na pewno go dopingować . Skocznia bardziej odpowiada raczej norwegowi który w ubiegłorocznym konkursie był 4 a Jane 25.

A.Kofler-T.Morgenstern 1 1,78


Analiza:
Jutrzejszy pojedynek dwóch młodych austryjackich skoczków zapowiada się bardzo ciekawie. Obydwaj są w bardzo dobrej formie, Kofler w ostatnim konkursie zajął miejsce 2, a Morgenstern 3. Mimo że, Morgenstern zajmuje 6 pozycję w ogólnej kwalifikacji ( Kofler jest 7), to faworytem tego pojedynku jest popularny &quot;Koffi&quot;, w ostatnich tygodniach tylko on próbuję dorównywać Małyszowi, i jest to jedyny przeciwnik w tej chwili, który może powalczyć z Adamem. Kofler w ostatnich dwóch konkursach zajął 2 razy 2 miejsce co pozwoliło mu z 10 miejsca z kwalifikacji generalnej wskoczyć na 7. Co do Morgensterna to ma wahania swojej formy. W Kuopio był 3 a w Lahti nie zdołał się załapać do 30 i zakończył swój występ na 37 miejscu. Kofler będzie jutro bardzo zdeterminowany, bo będzie chciał zniwelować starte 9 pkt do Małysza w Turnieju Nordyckim
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
P.Zyla-S.Hula- kto lepszy 1 1.55

* Tu zdecydowanie stawiam na młodego Piotrusia ;-) W tym sezonie spisuje sie o wiele lepiej w porównanie ze Stefanem.Co prawda w klasyfikacji generalnej PŚ są odpowiedno na miejscach :
Żyła - 57 miejsce (27 pkt.)
Hula - 59 miejsce (26 pkt.)

A oto wyniki z ostatnich konkursów tych zawodników :

P.Żyła

Neustadt 2007-02-03 ---&gt; 42 miejsce
Neustadt 2007-02-04 ---&gt; 19 miejsce
Klingenthal 2007-02-07 ---&gt; 20 miejsce
Lahti 2007-03-11 ---&gt; 27 miejsce

Średnie Miejsce w Zawodach - 28

S.Hula

Oberstdorf 2007-01-28 ---&gt; 46 miejsce
Neustadt 2007-02-03 ---&gt; 49 miejsce
Kuopio 2007-03-13 ---&gt; 40 miejsce

Srednie Miejsce w Zawodach - 40


Oczywiście statystyki brałem z ostatniego czasu,a śr meijsce jest z całego sezonu.Obaj skoczkowie maja po 10 startów w PŚ . Stefan Hula skakał dobrze na początku seoznu i zajął nawet 12 miejsce, pózniej już było coraz gorzej.Żyła narzekał niedawno na przemęczenie i brak mocy, mysle że ten okres takiego kryzysu już minął i dzis pokaże poraz kolejny że warto na niego stawiać i że jest na chwile obecną pewnym punktem drużyny,bowiem rywalizuje z Hula o miejsce w reprezentacji...
Przypomne ze Żyła w kwalifikacjach z skok na odległość 115,5 m zajął 20 miejsce a Hula fuksem za skok na odległość 100 m ostatnie 50 miejsce.


R.Ljoekelsoey-J.Ahonen 1 1.65

* Roar bardzo dobrze skoczył i wygrał kwalifikacje skokiem na odległość 129,5 m.W treningach też spisywał się niezle zajmując 8 i 35 miejsce. Ten drugi trening to wypadek przy pracy,tak bym to nazwał.Norweg w ostatnim czasie prezentuje wysoką i równą forme ! przypomne wyniki z 3 ostatnich konkursów :

R.Ljoekelsoey

Willingen 2007-02-10 ---&gt; 6 miejsce
Lahti 2007-03-11 ---&gt; 4 miejsce
Kuopio 2007-03-13 ---&gt; 6 miejsce

Przypomne że Roar zajmuje 14 miejsce i musi sie bronić by nie wypaść z czołowej 15-stki PŚ,która nie musi sie kwalifikować do konkursów.po dzisiejszych zawodach może awansowac na 12 miejsce w klasyfikacji bowiem dzieli go małą różnica punktowa,a i jeszcze zależy jakie dziś miejsce zajmie...

J.Ahonen
Oberstdorf 2007-01-28 ---&gt; 8 miejsce
Lahti 2007-03-11 ---&gt; 8 miejsce
Kuopio 2007-03-13 ---&gt; 8 miejsce

Czyli poprostu Jane lubi zajmować 8 miejsca ;-)

Myśle ze tu Norweg wygrać powinien w tym starciu ,z tej przyczyny że skacze u siebie w swoim kraju i pewnie bedzie chciał sie zaprezentowac jak najlepiej przed własna publicznościa, równiez na chwile obecna uważam ze to on jest najgrozniejszym z ekipy Norwegów który może namieszac w dziejszych zawodach.

A.Jacobsen-G.Schlierenzauer 2 2.02

* Stawiam w tym pojedynku na młodego Austryjaka, z tego powodu że warto zaryzykowac po takim kursie i na chwile obecna Norweg nie ma tej wysokiej formy co na początku sezonu...

&quot;Nie mogę normalnie biegać, nie mogę wysilać kolana, a przy lądowaniu czuję ból. Od czasu feralnego treningu każdego dnia boli mnie mocniej i nie mogę prowadzić normalnie rozgrzewki przed konkursami&quot; - powiedział dziennikarzom Jacobsen.

wiec zaryzykuje, oczywiscie może być tak ze to powiedzial pod publike,ale patrzac na ostatnie rezultaty to mnie do tego nie przekonuje. Mam nadzieje ze Fenomen Szliriego dziś sie obudzi ;-)



pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Arttu Lappi - Jakub Janda
Typ: Jakub Janda
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt


No więc zacznę od osobistych &quot;motywów&quot; - ostatnio Lappi zawalił mi ciekawy kuponik. Nie spodziewałem się, że jest w tak katastrofalnej dyspozycji. W Kuopio nie zakwalifikował się nawet do finałowej serii... Dlatego powziąłem zemstę i postawię przeciw Finowi.

Ponadto obrońca Kryształowej Kuli wykazuje jakby iskierkę lepszej formy. Jego poszczególne skoki są bardzo dobre, ale nie jest jeszcze powtarzalny, dlatego miejsca w konkursach nie są zbyt wysokie, choć 4 pozycja w Kuopio musi budzić respekt. jakub przypomina obecnie Martina Schmitta, który także po długiej przerwie oddaje długie skoki.

Myślę, że Janda jest w stanie zająć pozycję w drugiej dziesiątce, koło 15 miejsca. Arttu takiego wyniku raczej nie osiągnie - w Kuopio był 36 miejsca za Czechem - na 40 pozycji... Kurs wart zagrania.


Andreas Kuettel - Gregor Schlierenzauer
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt


Zastanawiam się czy Expekt ma fachowców od skoków... Kto mi wytłumaczy ten kurs :?: W Kuopio Kuettel zajął 29 miejsce, podczas gdy młody Austriak uplasował się na 9 miejscu !! Szwajcar, który długą część sezonu szedł łeb w łeb z kolegą z reprezentacji - Ammanem, teraz bardzo wyraźnie od niego odstaje... Gregor z kolei bardzo odczuwa trudy sezonu, ale jego postawa w ostatnich konkursach jest w miarę dobra.
Nawet jeśli Kuettel będzie przed Schlierenzauerem to nie będę żałował tego typu, bo kurs jest przewyborny, jak na skoki i wartość ryzyka.

Pozdro i brać się do analiz, bo zaraz konkurs a w temacie pustki :!:
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
skoki odwołane więc jak ja postawiłem w sts-ie na pare typów to co nie liczą się te kursy na kuponie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom