>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sklejenie kilku systemów - potrzebna pomoc

G 0

grzegorzk

Użytkownik
Witam


Krótki wstęp (dla tych, którym nie chce się czytać polecam przejśc od razu do pogrubionego tekstu


Jest to mój 1 system, więc porsze o wyrozumiałość jak i pomoc w znalezieniu odpowiednich statystyk.


Czytałem ostatnio o systemie nie grania na pewniaki z początku wydało mi sie to głupie, gdyż nie pewniaki nie przegrywają często a nawet jeśli to zyski nie będą większe niż progresywne stawianie na to, ze przegrają.


Jednak po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że można by to wykorzystać w inny sposób ????
i tu zaczyna się prawdziwe wyjaśnienie sprawy


Postanowiłem połączyć system &quot;szczęśliwych 15&quot; z tym systemem stawiania na nie pewniaków. Więc mamy 4 mecze i rozpisujemy je na 15 kombinacji. Te 4 mecze to oczywiście nasze nie pewniaki z kursami ok. 15.


Więc żeby kupon się zwrócił musi wejść 1 na 4 mecze, co sprawia, że mamy 4 krotnie większe szanse niż gra progresywna, że trafimy(choć zysków wtedy nie będzie). Ale jeśli na danym kuponie wejdą nam 2 takie mecze, mamy zysk rzędu 480zł. Przy 3 trafionych 8160zł a przy wszystkich trafionych (po kursie 15 oczywiście) 131.040zł. (ale nie ma co się rozmarzać, bo na takie kupony nie ma co liczyć).


System wygląda właśnie tak, nie prowadziłem jeszcze żadnych testów gdyż mam do was małą prośbę, czy istnieją takie statystyki (a jeśli istnieją to prosiłbym o ich podanie) w których zawarte by było ile % meczy to klasyczne niespodzianki, oraz ile % meczy w każdej z lig (zapewne będa to jakies azjatyckie ligi) wygrywają kursy chociaż powyżej 10
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Na ile kuponów ty chcesz to rozpisać, bo ja nie znam żadnego systemu 1z4 ?
- trafić 1 jest trudno
- trafić 1 z 4 wybranych jest bardzo trudno
- trafić 1 z 4 po kursie 10+ jest ekstremalnie trudno
Ja tam tego nie widzę. Wybacz.
 
G 0

grzegorzk

Użytkownik
Szczęśliwych 15 to system w którym stawiamy 4 mecze w wszystkich możliwych kombinacjach(15) na dany typ (przykład)

1. Barca - Real typ 1 kurs 15
2. Milan - Juve typ 2 kurs 15
3. Bayern - Dortmund typ 2 kurs 15
4. City - United typ 2 kurs 15

I gramy 15 kuponów wg. rozpisu

1
2
3
4
1i2
1i3
1i4
2i3
2i4
3i4
1i2i3
1i2i4
1i3i4
2i3i4
1i2i3i4

Każdy mecz stawiamy przykłądowo za 10 zł (10*15=150zł)

Gdy wejdzie nam 1 z postawionych przez nas typów wchodzi 1 kupon (10*15=150zł - jesteśmy na 0)

Gdy wejda nam 2 mecze wchodza nam 3 kupony (o rozpisach 1; 2; 1i2) i mamy zysk (10*15+10*15+10*15*15=2250)

...

Już teraz rozumiesz rozpis szczęśliwych 15 ?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dziękuję, już rozumiem, ale nadal nie widzę w tym szans.
Równie dobrze możesz zagrać 2z3 po kursie 1.9
Wejdzie ci 1 - wtopa
Wejdzie ci 2 - 0 lub drobny zysk
Wejdzie ci 3 - duży zysk
 
G 0

grzegorzk

Użytkownik
Niby tak, ale w niektórych ligach takie niespodzianki zdarzają się co kolejke z racji ustawianych meczy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, gdzie takich meczy jest najwięcej ????
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Niby tak, ale w niektórych ligach takie niespodzianki zdarzają się co kolejke z racji ustawianych meczy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, gdzie takich meczy jest najwięcej ????
sory ale ty nawet nie wiesz kto odsnieza u ciebie pod biedronka a chcialbys sie dowiedziec o ustawionym meczu??

powodzenia????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest stary jak bukmacherka system &quot;Lucky15&quot;:

http://forum.bukmacherskie.com/f18/rozpiski-systemow-2-z-5-3-z-5-4-z-6-trixie-patent-itd-59.html

gdzie planujesz podstawiać 4 mecze na duże niespodzianki z kursami od 15 wzwyż.

Zakladasz uzyskanie zwrotu przy wejściu 1 meczu - wobec kosztu nadania systemu wynoszącego 15 j.

Ale granie tych 4 meczów jako single to koszt 4j. i wejście 1 meczu daje zysk 11j. - a więc jeśli wejdzie 1 taki typ na niespodziankę co 3. gra na 4 mecze każda , czyli co 12-ty mecz , to będziesz na plusie: koszt 3 gier to 12 j. a wygrana to wtedy 15j. czyli 3j. zysku netto a mając takie w/w 1 trafienie przy tej swojej grze systemem &quot;Lucky15&quot; koszt gry wyniesie 3*15=45 a zwrot 15 j. więc da Ci to stratę 30j.
 
G 0

grzegorzk

Użytkownik
Tak - dokładnie o to mi chodzi co napisał edi8

ale popatrz jak wejdą ci 2 mecze na 4 to na pojedyńczych kuponach zarobisz mniej niż na Lucy15. Dlatego chodzi mi o statystyki gdzie pada dużo &quot;niespodzianek&quot;
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Jak pada dużo niespodzianek to przestają być niespodziankami i nie będzie wysokich kursów. Takie statystyki jakich szukasz zapewne mają buki i ustalają odpowiednie do nich kursy ;)
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Na soccervista są statystyki lig w który najczęściej wygrywają favoryci, a na końcu tabeli są ligi w który często wygrywają outsiderzy. Zakładka statistic i później klikasz na betting index. Dałbym link ale za mało postów.
 
Do góry Bottom