>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skany dokumentów

E 3

emarti

Użytkownik
Który bukmacher internetowy nie wymaga do wypłaty skanów dokumentów? O ile wiem Bet at Home nie wymaga ale zastanawiam się czy jest jeszcze ktoś inny z minimum formalności.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Który bukmacher internetowy nie wymaga do wypłaty skanów dokumentów? O ile wiem Bet at Home nie wymaga ale zastanawiam się czy jest jeszcze ktoś inny z minimum formalności.

a co boisz się? bo jesteś niepełnoletni?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Bet at home nie wymaga
jak nie wymaga jak wymaga?
robi to rzadziej niż inni, ale nigdy nie wiesz kiedy zechcą, nie ma reguły.
Ostatnio betsafe nie chciał ode mnie dokumentów, choć to było świeże konto z obróconym bonusem, a wypłata ponad 900 pln. Nigdy nie wiesz.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jak nie wymaga jak wymaga?
robi to rzadziej niż inni, ale nigdy nie wiesz kiedy zechcą, nie ma reguły.
Ostatnio betsafe nie chciał ode mnie dokumentów, choć to było świeże konto z obróconym bonusem, a wypłata ponad 900 pln. Nigdy nie wiesz.
Niema reguły, w dzisiejszych czasach bukmacher raczej woli zabezpieczyć się i sprawdzić tożsamość. Nic dziwnego skoro tak wiele multikont. Jeżeli ktoś ma czyste sumienie to nie ma się czym przejmować.
 
E 3

emarti

Użytkownik
a co boisz się? bo jesteś niepełnoletni?
Kolego ja mam za trzy lata &quot;czterdziestkę&quot; ;) A boję się tylko przesyłania skanu dowodu osobistego bo jakby nie patrzyć jest to osobisty dokument którego na boki nie powinno się udostępniać. Zastanawiam się czy taki buk nie wykorzysta to w jakiś sposób.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego ja mam za trzy lata &quot;czterdziestkę&quot; ;) A boję się tylko przesyłania skanu dowodu osobistego bo jakby nie patrzyć jest to osobisty dokument którego na boki nie powinno się udostępniać. Zastanawiam się czy taki buk nie wykorzysta to w jakiś sposób.
Każdy bukmacher musi dostosować się do ustawy o ochrony danych, zarówno Polski jaki Zagraniczny. Muszą mieć odpowiedni dział tym zajmujący i dane nie mogę mieć wycieku.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeśli grasz rekreacyjnie za jakieś zwykłe sumki to nie powinno być problemu w Unibet.
Nie wiem jak teraz wygląda sprawa w bet365, ale jak zakładałem tam konto to jedyną weryfikacją było wpisanie kodu który przysłali do domu listem.
A co do Betsafe, to oni chyba jadą na jednym wózku z Betssonem, który parę lat temu chyba każdemu kazał wpinać dokumenty.Także weryfikacja w betssonie załatwia sprawę na Betsafe.
Trzeba się jednak liczyć że wszędzie mogą poprosić o dokumenty, Nie Ma buków które nie wymagają dokumentów.Oczywiście jeśli nie jesteś kombinatorem i nie wypłacasz co tydzień po kilka tysięcy grając galaktyczne ligi to Unibet, Bet365, choć z tym ostatnim niech ktoś jeszcze potwierdzi jak wygląda to teraz przy zakładaniu konta.
 
R 8

ryba1983

Użytkownik
U mnie betsafe także początkowo nie chciał dokumentów, ale przy którejś wypłacie im się przypomniało i trzeba było dosłać
 
Do góry Bottom