>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
a dużo danych pobiera SISI?
;)
Algorytm to waga około 0,5megabajta
Dane tabele itp to około 5megabajtów [policzę to jak bede wiedział co chcecie w programie]
Tyle co wchodzenie na stronę &quot;bez wczytywania grafiki&quot;
1 strona to od 66KB [Finlandia 2 liga] po 110KB [Włochy 1liga]
wiadomo można aktualizować tylko daną ligę + program sprawdza czy są zmiany w tabeli itp jak niema to nie pobiera danej ligi
 
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
Też myślę że 15 min to nie dużo, coś zjeść, ubikacja czy inna sprawa... reklamy na Polsacie są dłuższe ;P ,więc jak dla mnie spoko ;)
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Cholera Brutus, nie utrudniaj sobie życia. Zostaw ten program w takim kształcie jak jest dodając tą automatyczną aktualizacje. Mi wszystko pasuje w obecnym kształcie. Co do tego ile mogę poświęcić to na pewno 10dziennie mnie nie zbawi.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Cholera Brutus, nie utrudniaj sobie życia. Zostaw ten program w takim kształcie jak jest dodając tą automatyczną aktualizacje. Mi wszystko pasuje w obecnym kształcie. Co do tego ile mogę poświęcić to na pewno 10dziennie mnie nie zbawi.
kurde jak dla mnie to może i pobierać 30 minut - ale nie każdemu to pasuje
A pobierając jedno może wyświetlać wam serie ostatnich spotkań,pogodę w danym mieście gdzie odbywa się spotkanie , itp
to już mam pracuję nad zawodnikami [Kartki] ale brak jakiejś strony z odpowiednią spójnością danych ????
Okrojona wersja SISI do pobrania za max 24h
Będzie w niej tylko A1 potrzebuje by ją przetestowano chodzi o czas jaki pobiera na danym łączu i szybkość jaką &quot;przyswaja&quot; aktualizację ;)
 
T 29

tomato99

Użytkownik
kreatywność w nadmiarze też potrafi zaszkodzić heh. Prawdę mówiąc dla większości osób pogoda w danym mieście nie ma znaczenia. Analizują tabele, kontuzje i zdarza się że kartki albo atmosferę w ekipie. Moge mówić za siebie bo gram jak mam( nie za często xd), analizuje ostatnie spotkania tabele bilans bramek i tyle, bez aż takiej dogłębności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 29

tomato99

Użytkownik
Skoro już o analizie to ważna jest długość trawy i czy polana...
Takie rzeczy to mają znaczenie w krajach gdzie umieją grać w piłke, i tam zazwyczaj wszystko jest na odpowiednim poziomie. A w takiej Polsce nie ma to znaczenia i tak będą się przewracać o własne nogi.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Teraz tak pomyślałem, i mówiłeś że to głównie program do overów więc jeżeli to możliwe może bilans bramkowy ekip które grają dany mecz by się przydał.
kemot2012
Zastanawiał się czy to sarkazm ale wybrałem tą drugą opcje, udając że się znam ????
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Będzie w niej tylko A1
Znaczy po prostu będą procenty w jednej tabeli i tak gdzie będzie ponad 69% tam warto zastanowić się nad meczem?
Pytam bo jak były te algorytmy A1 i A2 to było trochę to uciążliwe, przynajmniej dla mnie ( ale zawsze najmniejszy wysiłek umysłowy w czasie nauki mnie męczy ).
I właśnie tak jak mówi tomato99 - jest to program głównie do overów - to może dać dane ile było overów w 5 ostatnich meczach i % ile overów w meczach ma dana drużyna?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Bedzie wyświetlać tylko spotkania z Over wytypowane przez A1
Nie bedzie tego dużo na dzisiaj było tylko 1 spotkanie jutro 2
A1-9
Sibir - Ural-- Kurs 2,15
Wynik 1:3 ;)
gdy koło drużyny pojawi się znak
A1-1
Program nie jest pewien := Sam zdecyduj czy grać
A1-9
Program Proponuje Grać
 
S 6

szyners

Użytkownik
Moim zdaniem 5, 10 czy 15 minut to zaden problem, najwazniejsze zeby program pomagal ;) B_R_U_T_U_S sa jakies typy na dzis ? z wielka ciekawoscia bym popatrzyl czy wchodza
 
deasmond 15

deasmond

Użytkownik
Piszecie &quot;Brutus nie utrudniaj sobie życia, zostaw jak jest&quot; ,też napisałem kilka programów w życiu i wiem że jak trafi się fajny projekt to trzeba go rozwijać, optymalizować, rozbudowywać. Moim zdaniem fajnie by było doczekać się nowych funkcji, a może i przy pracy uda się otrzymać lepszą skuteczność algorytmu. Może z tego powstać naprawdę ciekawy projekt tylko trzeba go rozwijać ;) Bądź kreatywny Brutus, twórz i pokonaj buka ;P
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom