>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

S 4

sempre46

Użytkownik
już ok wykasowałem wszystko i ponownie wgrałem ,pojawiało się znów ale ignorowałem to i cóż pozostało mi się rzucić na amerykę południową dzięki
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Czy program SISI tak wygląda jak ten w podanym przeze mnie załączniku? Przestudiowałem cały temat i Wasze okno programu wyświetla się na cały ekran, podaje o wiele więcej szczegółów. Pobrałem plik forum.rar.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jak by ktoś miał czas to zrobił by bilans tematu od początku tylko A1-9 pierwsze typy były właśnie z A1-9 może być ile siadło ile nie dzięki z góry
 
T 29

tomato99

Użytkownik
A1-9
Corinthians - Gremio
Coventry - Stevenage
Ranheim - Sandefjord
Bohemians 1905 - Znojmo
Santos - Sao Paulo
Sibir - Ural
Vitoria v Ituiutaba
ABC v Ceara
Goias v Criciuma SC

Typy: 9
Trafione: 5
Błędnie: 4

To są te których jestem pewien że tyczą się A1-9
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
A1-9
Corinthians - Gremio Wynik 3:1 Kurs Over 2,5 :=2,20
Coventry - Stevenage Wynik 1:2 Kurs Over 2,5 :=2,15
Ranheim - Sandefjord Wynik 1:2 Kurs Over 2,5 :=1,5
Bohemians 1905 - Znojmo Wynik 1:0
Santos - Sao Paulo Wynik 0:0
Sibir - Ural Wynik 1:3 Kurs Over 2,5 :=2,15
Vitoria v Ituiutaba Wynik 3:2 Kurs Over 2,5 :=1,68
ABC v Ceara Wynik 0:1
Goias v Criciuma SC Wynik 1:0
Typy: 9
Trafione: 5
Błędnie: 4
tomato99 - DZIĘKI
płaska stawka 100j := ✅68j
taka mała ilość meczy a mam kolejną sugestję do programu nie grać spotkań gdzie drużyna dom grając w domu lub wyjazd na wyjeździe wpuszcza mniej goli niż spotkań w ten sposób wyeliminowało by się 2 spotkania które nie siadły
 
S 4

sempre46

Użytkownik
A1-9

Corinthians - Gremio 3:1(2:0)
Coventry - Stevenage 1:2(1:1)
Ranheim - Sandefjord 1:2(0:1)
Bohemians 1905 - Znojmo 1:0(0:0)
Santos - Sao Paulo 0:0
Sibir - Ural1:3(0:3)
Vitoria v Ituiutaba 3:2(2:1)
ABC v Ceara 0;1(0:1)
Goias v Criciuma SC
1:0(1:0)

Typy: 9
Trafione: 5
Błędnie: 4


To są te których jestem pewien że tyczą się A1-9
można też spojrzeć poprzez O3,5 i jak widać jest ok
Typy: 9
Trafione : 3
Błędne :6

a kursy od 2,8 do 4,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bender7 91

bender7

Użytkownik
można też spojrzeć poprzez O3,5 i jak widać jest ok Typy: 9 Trafione : 3 Błędne :6
taka mała ilość meczy a mam kolejną sugestję do programu nie grać spotkań gdzie drużyna dom grając w domu lub wyjazd na wyjeździe wpuszcza mniej goli niż spotkań w ten sposób wyeliminowało by się 2 spotkania które nie siadły
Moim zdaniem za mało danych, trzeba dalej obserwować.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jestem tego samego zdania ale nie zamierzam siedzieć i tylko patrzeć :
A1-9 [Zostawiam bez zmian]
Dodaje A2-9 - wykluczenia które się zaobserwuje w trakcie działania teraz bedzie ponad 70 spotkań w 7 dni zobaczymy po tym okresie co i jak
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jak byście chcieli mieć przedstawione tabele drużyn po kliknięciu na nie jak ma wyglądać
Było tak :
Jak inaczej to np Link do strony gdzie wam się podoba i jest dla was czytelna
 
T 29

tomato99

Użytkownik
hmm, a dałoby radę to zrobić tak jak na początku tylko żeby te dodatkowe dane pojawiały się obok albo w osobnym okienku. Podobała mi się ta poprzednia wersja programu po prostu. Ciekawym wyjściem było by też np: klikasz PPM pojawia się menu z którego wybiera się &quot;dodatkowe dane&quot; i wyskakuje nowe okienko. Nie wiem możesz pomyśleć nad tym
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ok rozumiem że mowa o czymś takim jak foto wyżej
Ok tabele prawie ukończone a raczej pobieranie tabel i przekształcanie na pliki zrozumiałe przez sisi
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Pobieranie Tabel zakończone
Waga plików około 7mb ???? &quot; zaoszczędziłem 3mb robiąc część operacji w locie programu /
Czas pobierania &quot;zależny od łącza&quot;
Czas Przetwarzania 77lig &quot;zależny od komputera&quot; Testy może Jutro
sam posiadam mobilny internet i wiem jaki to ból ale nie dam rady tego zmniejszyć a wręcz przeciwnie dodając kursy itp urośnie ..
Temu każdy bedzie mieć wybór co chce aktualizować :
Począwszy od ligi - Tabele , po A1 , A2 , Kursy [ale póki co nie znalazłem odpowiedniej strony by pobrać Kursy ????
Spotkania na dzisiaj
Over 2,5

Corinthians v Ponte Preta [A1-9] [A2-9]
Kurs 1,9

Portuguesa v Fluminense [A1-9] [A2-1]
Kurs 2,05​
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem. Mój program wygląda jak ten załącznik, który dodałem kilka postów temu. Nigdzie nie mogę znaleźć tych danych do aktualizacji o których piszecie. Jakaś amba fatima było i ni ma ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Hmmm
do czasu ukazania się gotowej wersji &quot;Sobota&quot; nie wrzucam plików , spotkań ,
Proszę jedynie o kontakt osoby chętne w testowaniu &quot;szybkości &quot; programu ...
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom