>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

single - duble - triple - ako

G 0

gubernator_nh

Gość
Temat powyżej na minus, lipiec minus, bankrut, możliwy powrót październik, ale to się zobaczy. Może coś tu będę wrzucał poza konkursem. Zobaczę jak z czasem i chęciami.

Raczej mi nie służy prowadzenie tematu, cały miesiąc konsekwencja była, a na koncu przypał ryzyk fizyk i bankrut.

Na awanse na LM,LE, LK przeznaczam jednak 5k a nie 15k. Więcej nie szaleje. Jeden składak będzie prawdopodobnie z 5 spotkań (awansów). Ako ok. 4.00
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Temat powyżej na minus, lipiec minus, bankrut, możliwy powrót październik, ale to się zobaczy. Może coś tu będę wrzucał poza konkursem. Zobaczę jak z czasem i chęciami.

Raczej mi nie służy prowadzenie tematu, cały miesiąc konsekwencja była, a na koncu przypał ryzyk fizyk i bankrut.

Na awanse na LM,LE, LK przeznaczam jednak 5k a nie 15k. Więcej nie szaleje. Jeden składak będzie prawdopodobnie z 5 spotkań (awansów). Ako ok. 4.00

Powodzenia,a od siebie dodam że mi też nie słłłłłłłłłłłłłłłłuży podawanie typów,jakoś tak sie zawsze składa że potem to nie wchodzi,jak nie podam a zagram to jest w miarę ok a jak podam to jak na złość nie wchodzi.
Dla przykładu na dzisiaj gram overy w 3 meczach.
Geteborg
Kazan
Botosani.
Gram to w Ako i pewnie nie wejdzie ale trzymam sie planu.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Zastanawiam się właśnie czy podawać, raczej wrzuciłbym kilka propozycji i podyskutował co wybrać lub wywalić, ale że mam ban na czata to jutra to nie jest mi to dane.

W ogóle to nie wiem czy to zagram, ostatnio forma słabiutka. Nie wiem czy pogram, przemyślę sprawę.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
... a ja jako obserwator tematu zupełnie z boku uważam że niepotrzebnie poleciałeś po bandzie dublując "swoje peffki" które uwalily całkowicie kilka lub nawet kilkanaście kuponów między innymi Brugge, Kopenhaga itp... itd...
Gdgbyś 3 mał się w miarę konsekwentnie swoich "zasad lub reguł" z poprzedniego typowania mogło by się to wszystko zakończyć mniejszą wtopą lub katastrofą... (teraz to już raczej nic nie wrócimy ale na przyszłość jest nauczka). Pozdrawiam Cię Kriss i życzę szczęścia w nowym projekcie bo ten w tym stylu jest już raczej niedouratowania. 3 maj się i życzę żebyś się odkuł wirtualnie.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Wiesz czaro czemu poleciałem. Śledziłem tematy "konkurencji" a tam było 1000 ponad j zysku w 2 przypadkach, jeden jeszcze w pewnym momencie też miał, ale mu spadło do ok 100j. Chciałem być pierwszy, 3 miejsce mnie średnio interesowało więc poleciałem po bandzie. Skończyło się jak ostatnio.
Post automatycznie złączony:

Jakbym nie zerkał w inne tematy to bym był te 500 j do przodu. Trzeba wyciągnąć wnioski.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Takie coś mi chodzi po głowie, wszyscy ograni w pucharach bardziej, lepsze budżety itd. Awanse: Rangers, Fenerbahce, Raków, Molde, CSKA Sofia, opinie ?
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Jakim qrwa cudem Ty masz ponad 180k reputacji nabite? Zero analiz, kupny klejone na chybił-trafił, wszystko w pi*de, tilt niesamowity. Był tu gracz Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel i on nawet nie ma takiej reputacji nabitej, a można było z jego analiz garściami czerpać. Dokąd zmierza to forum? Bez urazy, ale to zakrawa na śmieszność. Na palcach jednej ręki można policzyć wartościowych forumowiczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
G 0

gubernator_nh

Gość
Jakim qrwa cudem Ty masz ponad 180k reputacji nabite? Zero analiz, kupny klejone na chybił-trafił, wszystko w pi*de, tilt niesamowity. Był tu gracz Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel i on nawet nie ma takiej reputacji nabitej, a można było z jego analiz garściami czerpać. Dokąd zmierza to forum? Bez urazy, ale to zakrawa na śmieszność. Na palcach jednej ręki można policzyć wartościowych forumowiczów.
Gościu. Reputy są za typy live I analizy , które kiedyś pisałem i za kursy wysokie, ktore trafialem.. A tak swoją drogą. Goń się i spadówa stąd. Dupa cie piecze ? Jakiś frustrat , dużo dziś przegrałeś? Za niedługo będzie sromotna kara dla Ciebie. Dla mnie Twój temat to śmieszy żart a Twoj wjazd tu to krępujące nieporozumienie. Waldi1979 Waldi1979 wyjaśnij Chłopowi po co są reputację. Jak Ci się frustracie nie podoba to nikt Cie tu nie trzyma.

I to nie są kupony na chybil trafił. Wiekszosc to single. Taśmy wyżej są for fun tłuku .
Post automatycznie złączony:

ryan grant ryan grant a Ty masz się za wartościowe ogniwo tego forum zapytam ? 😆
 
G 0

gubernator_nh

Gość
PROSZE TUTAJ NIC NIE PISAĆ. ZAKAZ KOMENTOWANIA. TEMAT NADAL PROWADZĘ Z PODSUMOWANIAMI I TO BEDZIE TEST CIERPLIWOŚCI I KONSEKWENCJI ORAZ TRZYMANIA SIE ZASAD, KTÓRE SOBIE USTALE. BEDZIE TO TEST DO OFICJALNEGO POWROTU NA OSTATNI KWARTAŁ. STAWKI PŁASKIE 10j na typ. Ty gościu powyżej nie odpisuj tutaj. Bez odbioru.
Post automatycznie złączony:

Sierpień zacznę od jutra lub weekendu. W większości single,.Max duble będę podawał.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
maxi combi
https://www.sts.pl/pl/user/?action=...&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1

oraz system skrócony 4 - 8 - 14 z poniższych spotkań, stawki na kupon po 2 zł, mało ponieważ z promocji z fortuny na start, dodam, że to są bezpieczne kupony, przy 1 błędzie fortuna płaci 5x stawkę :

wygrana na pojedyńczy kupon trafiony w 100% to ok 230 zł uśredniając
1234567891011121314
aston villa xxxxxxxx
łks xxxxxxxx
leeds xxxxxxxx
monaco xxxxxxxx
bochum xxxxxxxx
slask xxxxxxxx
jaga xxxxxxxx
leczna xxxxxxxx

oraz ako: 2.67
PSG -1.5 + Ajax -1.5 ,stawka: 10j
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Słabiutko dziś. Dobrze , że live Radomiak wymęczył w 11 vs 9 w 94 minucie. Reszta bez komentarza , ale walka trwa. :)
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Rangers + Ferencvaros 1X
ako: 2.21
stawka: 10j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
Pyunik -Crvena 1 @8.00, stawka:10j
Pyunik -Crvena 1X @3.05, stawka:10j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
awanse z podwyżką kursu o 50% (bonus) i ako wychodzi: 9.96 (normalnie 6.68) : Brondby 1.65, Klasvik 2.75, Almkar 1.23, Cluj 1.25

10j stawka
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom