>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sierpień bonus lojalnościwoy

firer 886

firer

Użytkownik
Ja dostałem o 11,ty też dostaniesz.Jak nie dzisiaj to jutro.
nie byłbym tego taki pewien, ja co tydzień robię over 10k obrotu, a bonus dostaję średnio raz na miesiąc
a ten bonus lojalnosciowy to na jakiej zasadzie jest przyznawany? nigdy w zyciu od bet365 nie dostalem takiego bonusu
niby najważniejszym kryterium jest tygodniowy obrót
 
J 5

jastov

Użytkownik
Zna ktoś zasady przyznawania tych bonusów? Równierz często dostaje te lojalki ale niezależnie od obrotu, zawsze 10 zł. Wiecie ile i za jakie obroty przyznają te bonusy?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
48 tysi obrotu od środy włącznie i lekki plus - na razie zero bonusu. Zobaczymy czy nic mi nie dadzą ^^.
Jeśli tak będzie, to teoria o obrocie jako główny czynniku upadnie.
EDIT: I nic nie dostałem.
Potwierdzenie obrotu.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Właśnie dostałem 100PLN za 20 tys. obrotu w tygodniu.
Haha, śmieszne. Wklej screena, chętnie zobaczę. Ty jak zawsze lubisz bajki pisać. Rangizz przynajmniej szczerze pokazał swój obrót i to, że nie dostał bonusu.

Myśle, że jest to losowo, bo kiedyś nic nie grałem i dostalem bonus (zapewne na zachęte wpłaty). Teraz mało gram na bet365 i mam może obrót ponad stówę? Pewnie Bonusu też nie otrzymam. Chociaż co 2/3 tyg. średnio dostaję 10 złotych od nich.
 
P 23

pix

Użytkownik
Nie możliwe, że robiąc obrót 20 tys nie ma bonusu.Przynajmniej dziwne. Jak ja mam obrót 2tyś to zawsze dostaje po 50 zł. Tylko może dlatego 50 zł bo przeważnie takie kupony obstawiam.
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Moim zdaniem kluczem jest tu wysokość kursów po których się gra. Co z tego ,że ktoś zrobi obrót 20tys w tydzień jak gra zdarzenia po kursie 1.10 , jeśli zrobimy duży obrót, a zarazem gramy często kursy w okolicach 1.50 i wyżej to na pewno czesciej dostaniemy bonus.
 
Do góry Bottom