>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Siemanko xD

Status
Zamknięty.
D 0

dawid-come-back

Użytkownik
Ello ziomy xD Kto pamięta słynnego Dawida? Treaz wróciłem , aby ponowanie was wkur.....zać xD. Od ostatniej mojej wizyty 2 lata temu duzo sie tu zmieniło... gdize jest hubert? popiul czy jak mu tam szło... darek? widze że sie logo zmieniło xD ..... same dobre rzeczy bez mojej wiedzy xD.

I co nikt sie nie przywita z postrachem tego forum?Lucas pamiętasz jak mnie na ip zbanowałeś? xD ale i tak cie wykiwałem bo inne konta sobie pozakładałem xD ... ale później mi sie znudziło denerwowanie was i se opuściłem te forum xD

[you:6198e16de6] jeżeli mnie nie pamiętasz patrz na nick : dawid , xuvier

P.S. KUR.....DE wiślak skąd miałem wiedizeć że nie można używać funkcji you? za moich czasów jeszcze można było...... ale i tak zaczyna się niezła jazda xD już mam 1 ostrzeżenie jejeje
 
D 0

dawid-come-back

Użytkownik
a no widzisz..... wkur....załem wszytskich użtytkowników i chyba jako pierwszy dostałem banana na ip od Lucasa xD ale i tak gościa wykiwałem bo porobiłem sobie inne konta i dalej wkur....załem wszytskich xD ale potem im dałem spokój bo mi się to znudziło... ale teraz mi się nudzi i chyba znowu zaczne wszytskich wkur.,....zać xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom