>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sieć Everleaf: Kasyna NetEnt - 5 free spins

Status
Zamknięty.
T 115

tomi5454

Użytkownik
Rejestracja chyba już nie działa bo piszę że nie można takiego samego maila a jak dochodzę do końcowego etapu to pisze że taki użytkownik już jest choć wcześniej były same zielone fajki. Pewnie po ip patrzą.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Rejestracja chyba już nie działa bo piszę że nie można takiego samego maila a jak dochodzę do końcowego etapu to pisze że taki użytkownik już jest choć wcześniej były same zielone fajki. Pewnie po ip patrzą.
Nie stresujcie się tak Panowie;) Oni mają taki budżet,że niczym jest dla nich 2,3 tysiące rejestrujących się Polaków,multikontowcy i tak nie wypłacą,a nie wierzę,że wygra więcej niż 10 osoba,po te kilka ojro,to dla nich pikuś,ja np nie obróciłem nigdzie,jestem pewien,że należę do większośći,więc jeśli nie złamiemy zasad,to raczej nas nie zablokują,a takie błędy jak teraz Tobie,wyskakują co kilka min,ja do dwóch kasyn w ogóle nie mogę się zalogować,są przeciążone,próbuj do skutku:&gt;
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Nie stresujcie się tak Panowie;) Oni mają taki budżet,że niczym jest dla nich 2,3 tysiące rejestrujących się Polaków,multikontowcy i tak nie wypłacą,a nie wierzę,że wygra więcej niż 10 osoba,po te kilka ojro,to dla nich pikuś,ja np nie obróciłem nigdzie,jestem pewien,że należę do większośći,więc jeśli nie złamiemy zasad,to raczej nas nie zablokują,a takie błędy jak teraz Tobie,wyskakują co kilka min,ja do dwóch kasyn w ogóle nie mogę się zalogować,są przeciążone,próbuj do skutku:&gt;
Hej nie stresuje się, tylko podaje informacje, ale masz racje trzeba próbować do skutku i wtedy pójdzie. Ja też nic nie obróciłem a z tych 6 czy 7 stron z darmowymi spinami wypadło mi najwięcej 1,44. No cóż życzę szczęścia innym...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 15

artiz5

Użytkownik
ciężko gdziekolwiek się zarejestrować a tym bardziej zalogować;/ dziwne to wszystko...
Dostaje email z potwierdzeniem rejestracji, ale nie moge się zalogowac, bo jakieś błędy wyskakuja ;/
 
K 40

kozas

Użytkownik
W gohardpoker przeczytalem, że obrót jest uaktualniany co godzinę ! Więc nie martwić sie zanadto jak jesteście pewni że obrót zrobiony, a nic z kasą nie można zrobic ????
 
C 339

chablo

Użytkownik
Zlecił już ktoś wypłatę? Jak wyglądało zlecenie wypłaty?
U mnie mimo, że nie ściągnęło z konta, pani na Live chat powiedziała, że zlecenie wypłaty jest zarejestrowane i będzie przetworzone do 48h.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom