>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2023

kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
W meczu o 3 miejsce myślę, że Polacy biorą w 2 setach. Wczoraj faktycznie odstawali od Szwedów tak patrząc prawdzie w oczy, ale po tym dźwignięciu w TB i wyjściu na dwa punkty z przodu Szwedzi naprawdę mieli pełne pory, tym bardziej że była piłka w górze na finał, dobrze grali sideouty a Łosiak też robotę robił na zagrywce.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Dalej podtrzymuję, że są dzisiaj słabsi i nie zasługują tu na win. Chyba że znowu wyciągną jakieś bloki albo super obronę z czapy.

E: Nie ma opcji, Czesi to biorą.
Malo brakowalo ale Czesi już mieli takie pełne pory że tylko właśnie mocny atak przy 14-13 mógł ich uratować, żadne kiwanie. Nie mniej jednak oni są jeszcze mlodzi i wiele przed nimi. Oni zdominują ta dyscyplinę w ciągu najbliższych lat. Na drugim secie zarobiłem, na mecz zaproponowałem ale mi wreszcie nie przyjęło zakładu więc jestem na plus na tym meczu.

Brawo Czesi - nie sądziłem, że po takich słabych meczach w grupie wygracie zloto na MŚ.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Malo brakowalo ale Czesi już mieli takie pełne pory że tylko właśnie mocny atak przy 14-13 mógł ich uratować, żadne kiwanie. Nie mniej jednak oni są jeszcze mlodzi i wiele przed nimi. Oni zdominują ta dyscyplinę w ciągu najbliższych lat. Na drugim secie zarobiłem, na mecz zaproponowałem ale mi wreszcie nie przyjęło zakładu więc jestem na plus na tym meczu.

Brawo Czesi - nie sądziłem, że po takich słabych meczach w grupie wygracie zloto na MŚ.
Ja jestem w szoku dalej, że oni ograli Norwegów po drodze z taką padaką w grupie. Zgadzam się, że Szwedzi będą dominować, to rozgrywanie w pełnym wyskoku, ataki z drugiej piłki wyglądają niesamowicie, ale dalej sobie czasem na własne życzenie robią problemy zamiast zagrać prościej.
 
Do góry Bottom