>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2014

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
SIATKÓWKA PLAŻOWA 2014
Sory, że tutaj ale tematu nie ma i sory, że tak krótko ale polecam typ z siatkówki plażowej: WU/Li - Prokopiew/Gonczarow @4.33 - myślałem że kursy będą miej więcej równe a tu taka nespodzianka. Mecz o 10.20 live na Bet365. Polecam. Dodam, że chinole grają u siebie.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Villafane J./Hernandez I. - Santos Pereira J./De J Santos T. @1.62 ✅(Sbobet)
&quot;Katarczycy&quot; w pierwszym World Tourze w Fouzhou pokazali się naprawdę ze świetnej strony. Postawili się Ricardo i naprawdę niewiele brakowało a wyeliminowaliby zwycięzców całego turnieju Nicolai/Lupo. Para z Wenezueli to tak naprawdę w tym momencie wielka zagadka - nie wiadomo jak wejdą w sezon. Z resztą nigdy nie byli żadnymi wymiataczami, bo trochę tych WT zagrali a tylko trzy razy udało im się zająć miejsce 9-12, co para z Kataru (oczywiście to Brazylijczycy) osiągnęła już w pierwszym swoim turnieju (przegrywając po zaciętej walce z ww Włochami Nicolai/Lupo). Brazylijczycy jako nowa para w WT na pewno będą gryźć piach i nie będzie mowy o odpuszczaniu. Tym bardziej, że ewentualnie w drugiej rundzie kwali czeka para Chevalier/Prawdzic, z którą też powinni sobie spokojnie poradzić.
Mecz będzie na livie w Bet365 o 3.00.
Dollinger A./Wickler C. - Gabathuler P./Gerson M. @1.74 (Sbobet)⛔
Kurs się chyba wziął z faktu, iż Szwajcarzy zagrali fatalnie w Fouzhou. Przegrali wszystkie mecze po 2:0 (nie licząc walkowera, którego dostali w prezencie). Tutaj jednak dostają w kwalifikacjach 23 i 19 latka z Niemiec, którzy tak naprawdę grając z innymi partnerami byli przeciętniakami w Cev Satelitach czyli takim trochę jakby to przełożyć na język piłkarski Pucharze Intertoto (kto pamięta ten wie). Gerson co prawda też młodziak jednak na pewno zawodnik, na którego warto zwrócić uwagę i co ważne na WT już z pewnym doświadczeniem, którego obu Niemcom brakuje (Wickler tydzień temu grał pierwszy WT w życiu, a właściwie pierwsze kwalifikacje do WT).
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 991

parodia

Użytkownik
Jedziemy dalej, początek sezonu i ciężko o jakieś pewne typy ale próbujemy:
Windscheif/Walkenhorst - Dollinger/Wickler @1.5 (Sbobet)✅
Wszyscy zawodnicy znają się jak łyse konie. Windscheif grał ze starszym bratem Dollingera w parze i na pewno zna jego słabe strony ze sparingów. Dodatkowo para Windscheif/Walkenhorst to klasyczne połączenie dobrego blokującego z zapier.... obrońcą. Myślę, że będzie w miarę szybko i przyjemnie.
Nicolai/Lupo - Hottem/Eithun @1.25 (Sbobet)✅
Kurs na Włochów niski, ale wszystko wskazuje, że może to być ich sezon. Wygrana w Fouzhou i trochę meczy w nogach spowoduje, że tutaj pewnie będą chcieli szybko wygrać grupę, która notabene jest najsłabsza ze wszystkich aby później być rozstawionym w drugiej rundzie play - off.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Herrera/Gavira (SPA) - Kapa/McHugh (AUS) - powyżej 77,5 pkt. @1.83 (Bet365)✅
Co prawda para z Australii przegrała swój pierwszy mecz 2:0 ale ten over pokryli. Myślę, że tutaj będzie podobnie. Nie zdziwię się jak nawet urwą seta Hiszpaną. Mecz na żywo o 9.50 w BET365.
Chen/Li (+1,5 seta) - Doherty/Lucena @2.55 (Unibet)✅
Doherty były futbolista, trochę elektryk w odbiorze i generalnie w poruszaniu. Lubi przyjąć piłkę w maliny i czasami niedokładnie wystawić. Na pewno może mu się zdarzyć przestój w grze, co więcej z tego co pamiętam w zeszłym sezonie słabo grał końcówki. Myślę, że Chinole mimo, że nieopierzone mają szanse urwać seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 991

parodia

Użytkownik
Pisze z telefonu także będzie krótko. Jeden dog i jeden faworyt rzucił mi się w oczy. Fijalek/Prudel @2.2✅ bet365 i samoilovs/Smedins @1.25✅. Polacy są w fatalnej formie ale grają z parą która jest równie słaba a mianowicie evandro/Felipe. Bylem ciekaw jakie kursy wystawia buki i się nie zawiodłem. Polacy nie raz pokazywali dwa różne oblicza na turniejach. Drugi typ na lotyszy którzy w mojej opinii juz zagrywka rozwiążą sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 991

parodia

Użytkownik
Bockermann/Urbatzka (GER) - Doherty/Lucena (USA) @1.6 (Unibet)✅

Bock/Urba w mojej opinii mogą być w tym roku parą Niemiecką numer 1. Bardzo dobrze grają na obecnym WT w Szanghaju. M.in. urwali seta Samoilovsowi i Smedinsowi.

Doherty jak już wyżej pisałem to straszny elektryk i niektórych złych odruchów nie da się wyeliminować w przeciągu dwóch sezonów. Co prawda w parze ma świetnego obrońcę jakim niewątpliwie jest Lucena, ale należy też wspomnieć o jego 180cm, co w połączeniu ze słabą wystawą Dohertyego powoduje częste problemy z kończeniem piłek na kontrach.

Saxton/Schalk (CAN) - Dollinger/Wickler (GER) @1.5 (Unibet)✅

Wickler się spali. Niemcy awansowali do fazy Play-out tylko i wyłącznie dzięki parze Doppler/Horst, którzy z formą są w lesie. Kanadyjczycy poniżej pewnego poziomu nie schodzą i myślę, że ich regularność będzie tu kluczem do sukcesu.

Santos Pereira J./De J Santos T (QAT). - Kapa/McHugh (AUS) - powyżej 77,5 pkt @1.92 (Marathonbet)✅

Prezent od Maratonu. Wszędzie linia 80,5 - 81,5 a tutaj prezent. Zauważyłem, że &quot;Katarczycy&quot; mają problem z wysokimi drużynami, bo wyższy z nich ma tylko 1,91cm. Para z Australii to skrzatów nie należy. Widzę tu przynajmiej jeden set na przewagi, a duże jest prawdopodobieństwo, że zobaczymy tie-break.

Dwa ostatnie mecze na live w Bet365 - o 02.00 i 02.50 czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
P 991

parodia

Użytkownik
Samoilovs/Smedins - Kądzioła/Szałankiewicz @1.4 (Bet365)✅

Polacy grają o półfinał. Na przeciw nim stanie chyba najbardziej ofensywna drużyna z całego touru. Samoilovs ma niesamowitą siłę w ataku i zagrywce.

Polacy zaczęli słabo - wymęczyli 2:1 z Tomatisem i Raghnierim co dało im awans z grupy, a oprócz tego dwie porażki w grupie po 2:0 z Dalhausserem/Rosenthalem i Katarczykami z Brazylii. Później dosyć łatwa drabinka Holendrzy, z którymi zawsze toczyli wyrównane boje i nowy twór amerykański Bourne/Hyden, który notabene odpadł w kwalifikacjach ale z powodu kontuzji Ricardo dostali się kuchennymi drzwiami do turnieju głównego i co ciekawe wygrali grupę.

Kurs 1.4 to chyba z powodu tego, że Łotysze strasznie męczyli się w swoim ostatnim meczu z Kapa/McHugh ale w mojej opinii jest to bardzo niedoceniana para przez bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 991

parodia

Użytkownik
Na szybko bo pisze z telefonu Dearing/Schachter @5.5 ⛔bet365. Co tu dużo mówić Schachter coś tam grał a wenezuelczycy to tez nie są jakieś plany świata. Spodziewałem się jakieś 2.5 na kanadyjczykow także po takim kursie próbuje. Mecz live na bet365 o 21.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Chen C./Li J. (CHI) - Faiga S./Hilman A (ISR) @1.6 (Unibet)✅

Nie wiem zbytnio, co napisać. Chińczycy mimo, że są w podobnym wieku jak ich rywale to są o wiele bardziej doświadczeni. Obaj od kilku ładnych sezonów w World Tourach się ukazywali, a para z Izraela no cóż. Wyjście z grupy to już ich rekordowe osiągnięcie i jakoś nie chce mi się wierzyć, że mogą coś więcej osiągnąć. Nie, takie dzikusy nie mogą awansować do drugiej rundy play-out.

Mecz live o 16.00 na Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 991

parodia

Użytkownik
Kufa/Hadrava (CZE) - Grimalt/Grimalt (CHI) @1.72 (Bet365)⛔

Bracia Grimalt wygrali swoją grupę. Brzmi fajnie ale jak zobaczymy kogo mieli w tej grupie i jakie wyniki odniosły te drużyny w pierwszej fazie Play-Off to już daje wiele do myślenia. I tak oto drużyny z ich grupy, tj. Faiga/Hilman i Kunert/Dressler przegrali swoje mecze po 2:0 w kompromitującym stylu, a warto donotować, że Czylijczycy męczyli się ze słabą parą z Austrii.

Czesi to typowi rzemieślnicy. Jednak nie raz wychodzili już z grup nawet na Grand Slamach, a tam już obsada jest &quot;niebylejaka&quot;. Grupę mieli tutaj mocniejszą, słabszy mecz już im się przytrafił, co więcej mają ogromną szansę na półfinał, bo w 3 rundzie (ostatniej przed 1/2) czekać będzie zwycięzca z pary Dittelbach/Koreng - Azaad/Bianchi i kto by nie wyszedł z tej pary to Czesi będą w stanie powalczyć.

Dodać należy, że Czesi mają przewagę wzrostu. W mojej opinii buki mocno przeceniają braci Grimaltów.

Małe sprostowanie Grimalt to nie bracia tylko kuzyni - dzięki Radocesc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 991

parodia

Użytkownik
Samoilovs/Smedins (LAT) - Marco/Garcia (SPA) - poniżej 76,5 @1.83 (Bet365)⛔

krótko:
- Łotysze mega moc w ataku, a Hiszpanie w bloku kuleją
- Hiszpanie stoczyli ciężki bój w 1 rundzie z cienkimi jak barszcz (na tym turnieju) Brazylijczykami Hevaldo/de Paula i z pewnością poczują to lekko w nogach
- pary spotkały się w Fouzhou i tam Łotysze wygrali 21:14, 21:17
- Łotysze na pewno chcą wygrać pierwszy WT w tym sezonie, a okazja jest w Meksyku doskonała, bo nie ma tak naprawdę pary na tym WT, która by mogła im dorównać ale wiadomo to jest tylko sport

Reasumując powinno być szybko, miło i przyjemnie.

Mecz live o 20 na Bet365.

Proszę o połączenie postów.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
:siata:Semenov/Krasilnikov RUS - P.Eglseer/F.Koraimann AUT
typ:Semenov/Krasilnikov RUS @ 1,181, Marathonbet

Dla Rosjan jest to pojedynek o przypieczętowanie pierwszego miejsca w grupie i bezpośrednie rozstawienie w rundzie 2 fazy pucharowej. Turniej rozgrywany jest w Rosyjskiej Anapie, także na pewno Rosjanom będzie zależało na osiągnięciu jak najlepszego rezultatu. Ponadto jest to jedna z najlepiej zapowiadających się par młodego pokolenia i po dość niemrawym początku sezonu wracają na dobre tory czego dowodem są dwa zwycięstwa w grupie w stosunku 2-0. Para z Austrii to zawodnicy, którzy występują również w siatkówce halowej, czasami zdarzy im się niezły występ jednak zarówno umiejętności jak i potencjał po stronie Rosjan. Jak dotąd dwie porażki w grupie nie zwiastują niczego dobrego.
Wynik:
Semenov/Krasilnikov RUS - P.Eglseer/F.Koraimann AUT 2-0 ✅
:siata:P.Kubala/J.Dumek CZE - J.Villafane/I.Hernandez VEN
typ:P.Kubala/J.Dumek CZE @ 1,35, Marathonbet

Nasi sąsiedzi to bardzo solidna para, potrafiąca grać kombinacyjnie i bardzo dobrze technicznie co jest priorytetem w aktualnie rozgrywanym turnieju ze względu na bardzo silny wiatr, który towarzyszy zawodnikom na boiskach bocznych. Ważny do odnotowania jest fakt, że w tym sezonie Kubala i Dumek zanotowali zwycięstwo z parą Nicolai/Lupo z Włoch, która wygrała już dwa turnieje w tym roku. Po tym zwycięstwie nastąpiła seria porażek, jednak wczorajsze zwycięstwo nad parą Hudyakov/Bogatov pozwala pozytywnie myśleć o powrocie do formy Czechów. Ich przeciwnikami będą nieobliczalni Wenezuelczycy, których temperament często ponosi i tu upatrywałbym atutu Czechów, czyli chłodna głowa, jak najmniej niewymuszonych błędów i powinny być dobrze.

Wynik:
P.Kubala/J.Dumek CZE - J.Villafane/I.Hernandez VEN 2-0 ✅
:siata:D.Spijkers/M.van Dorsten NED vs W.Montgomery/S.Slick USA
typ:D.Spijkers/M.van Dorsten NED @ 1,615, Marathonbet

Mecz o 1 miejsce w grupie H, który zapowiada się całkiem ciekawie. Obie pary solidne, zanotowały po dwa zwycięstwa w tym turnieju, jednak według mnie lepszymi umiejętnościami dysponują Holendrzy i to oni powinni odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu. Papierkiem lakmusowym dla porównania obu par powinny być mecze toczone przeciwko parze z Wenezueli. Holendrzy zwyciężyli w dwóch krótkich setach, wygrywając do 15 i 11, w każdym elemencie zagrali na prawdę dobre spotkanie,blokiem straszył mierzący 212 cm van Dorsten, zaś świetnie bronił jego partner. Z kolei Amerykanie na tle Wenezuelczyków już tak dobrze nie wypadli czego dowodem jest zwycięstwo w tie-breaku z parą Leon/Jackson. Dodatkowo w ostatnim turnieju zawodnicy z USA nie odnieśli żadnego zwycięstwa a nie grali z parami z najwyższej półki. Kurs adekwatny do ryzyka.

Wynik:
D.Spijkers/M.van Dorsten NED vs W.Montgomery/S.Slick USA 2-1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 991

parodia

Użytkownik
Ricardo/Alvaro Filho - Fijałek/Prudel @3.0 (Bet365)✅

Polacy są naprawdę w wyśmienitej formie. Co prawda na ostatnich Mistrzostwach Europy dość niespodziewanie odpadli w 1/4 ale im zawsze zdarza się jeden słabszy mecz w turnieju. Przed wspomnianym 1/4 mieli passę 10 zwycięstw z rzędu.

Forma Brazylijczyków jest wielką zagadką. Ricardo wraca po kontuzji. Pierwszy turniej w Europie dla Brazylijczyków, zmiana czasu itd zawsze ma lekki wpływ. Dodatkowo jak nie idzie to Ricardo ma pretensję do całego świata (czyli do partnera) tylko nie do siebie.

H2H 2:0 dla Brazylijczyków ale coś czuję, że dziś to Polacy będą górą. Lepszej okazji chyba nie będzie.


Semenov/Krasilnikov - Doherty/Lucena (+1,5 seta) @2.36 (Sbobet)⛔


O Dohertym pisałem wiele negatywnych rzeczy ale ostatnio jego gra naprawdę mi się podobała. Myślę, że pomimo tego, że Ruscy grają u siebie to Jankesi napsują im sporo krwi.

I do tego meczu dokładam jeszcze over 77,5 punktu @1.83 (Bet365)⛔. Będzie pewnie sporo bloków w tym meczu i punkty będą lecieć seriami. No jak nic będą tu 3 sety ????


Dodatkowo:

Alison/Bruno - Bockermann/Urbatzka - over 75,5 pkt @1.83 (Bet365)✅
Herrera/Gavira - Chen/Li - over 75,5 pkt @1.83 (Bet365)✅


Edit: Ostatni raz postawiłem na tę piczkę Dohertiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 991

parodia

Użytkownik
Popek/Kujawiak - Overgaard/Abell @2.3 (BAH)✅

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy byle szybko! Już tłumacze dlaczego taki kurs. Popek/Kujawiak to para w mojej opinii o klasę lepsza. Kurs wziął się z tego, że pary te grały dwa dni temu ze sobą w eliminacjach i tam sensacyjnie wygrali Duńczycy, a kursy na tamten mecz wynosił 1.16 - 5.0 na korzyść Polaków (a teraz dają 2.3) i w mojej opinii były dobrze wystawione. Oglądałem tamten mecz i do stanu 19-17 w 1 secie dla Polaków mecz ten był pod ich 100% kontrolą, a później się posypało i Polacy popłynęli, ale był to dzień z serii, że nic nam nie wychodzi a przeciwnikowi wszystko. Teraz znowu chłopaki stają naprzeciwko siebie i myślę, że Polacy strzelą im szybkie 2:0 bez większych emocji. Warto to pograć grubiej ponieważ B365 pewnie wystawi kursy co najmniej odwrotne i już jak ktoś nie będzie chciał czekać na wynik będzie mógł zrobić bardzo dobrze oprocentowanego surebeta.

To są Mistrzostwa Świata do lat 23.

Edit: Teraz BAH wystawił kurs 1.8 - 1.8 i w mojej opinii nadal jest to spore value na Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na szybko - dubelek, bo przyglądałem się moim faworytom wczoraj.
A.Brouwer/R.Meeuwsen ⛔ - Mistrzowie Świata ze Starych Jabłonek 2013 wygrali wczoraj po mękach mecz z Amerykanami 2:1, dzisiaj grają z Niemcami M.Bockermann/M.Urbatzka, którzy przegrali 2:0 po walce mecz z Bruno i Alisonem. - Tutaj po stronie Holendrów ważna kwestia obrony i zagrywki - ponieważ każdy z Nich ma świetne warunki fizyczne i jak tylko sobie podbiją piłkę na kontrze to się karuzela kręci. Mecz o 7:50.
Vitor Felipe/Evandro ✅ - tutaj z kolei moim faworyci. Wczoraj Marathonbet wystawił na Nich 2,30 w spotkaniu z Walkenhorst-Windscheif i ten mecz Brazylijczycy powinni wygrac 2:0, ale jak stanęli w połowie drugiego seta to obudzili się w połowie decydującego TB. Męczy się niski Vitor, ale Evandro świetnie wczoraj serwował i nadrabiał za swojego małego kolegę w drużynie. Nie mógł złapac Niemców blokiem - ale może dzisiaj będzie lepiej. Mecz o 8:40.
Polecam kursy z Marathonbet. Reszta trochę niżej. Szczególnie 1.45 na drugą parę, gdzie reszta buków zeszła już poniżej 1.40
A.Brouwer/R.Meeuwsen X Vitor Felipe/Evandro = 1.933 Marathonbet ⛔
 
P 991

parodia

Użytkownik
Walkenhorst/Windscheif (GER) - Gabathuler/Gerson (SUI) @1.52 (Unibet)✅

Jakoś nie widzę broni, którą Szwajcarzy mogą wygrać z Niemcami. Szwajcarzy na początku sezonu mieli ogromny kryzys, co prawda ostatnio udało im się nawet coś wygrać jednak był to zwycięstwa z parami mniejszego kalibru. 95% piłek pewnie pójdzie na Walkenhorsta (206cm) a zatrzymywać go będzie Gabathuler (194cm). Będzie dobrze.

Prudel/Fijałek (POL) - Stiekema/Varenhorst (NED) @2.7 (Unibet)⛔

H2H 2:0 dla Holendrów. Polacy mają problemy grając z parami typowo ofensywnymi, a taką są właśnie Holendrzy. Forma zarówno u jednych jak i drugich wysoka. Jak już wielokrotnie pisałem Polakom lubi się zdarzyć słaby mecz w turnieju, co w połączeniu z wysoką formą Holendrów może dać nam szybkie 2:0.

Dodatkowo gram dubel w Bet365: Tomatis/Ranghieri @ 1.22 + Kądzioła/Szałankiewicz @1.28, co daje AKO: 1.56✅

Edit: B365 daje 3.0 na Stiekema/Varenhorst.

Sidorenko/Dyachenko (KAZ) - Chen/Li (CHI) @2.7 (Bet365)✅

Kurs mocno przeszacowany. Pary mniej więcej na tym samym poziomie. W mojej opinii kurs na Kazachów powinien być koło 2.1 i wydaje mi się, że będzie spadał.

Tutaj jakby co są wyniki live z wszystkich boisk: http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/Competitions/WorldTour/2014/Event/LiveScore.asp?TournCode=WMOS2014

Proszę o połączenie postów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 991

parodia

Użytkownik
Fijalek/Prudel - Bockermann/Urbatzka - powyżej 77,5 pkt @1.83 (Bet365)✅

Niemcy dobrze się prezentują w Moskwie. Myślę że są nawet w stanie urwać Polakom seta, a nawet jeśli nie to powalczyć powinni.

Z telefonu dlatego tak krótko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 991

parodia

Użytkownik
Rosenthal/Dalhausser (-6,5 pkt) (USA) - Evandro/Felipe (BRA) @1.92 (Marathonbet)✅

Oglądałem Amerykanów w meczu z rosyjskimi juniorami, który wygrali 2:0 na stojąco. Reszty ich spotkań nie oglądałem ale wyniki poszczególnych setów mówią wiele za siebie, a do typu -6,5 pkt przekonał mnie gwałt na innej amerykańskiej parze Gibb/Paterson (para ta to absolutny top), z którą wygrali do 11 i 13.

Brazylijczycy wygrali z Nicolai/Lupo w grupie. Robi to wrażenie jednak jakoś nie widzę Felipe przy Dalhauserze. Dodatkowo Brazylijczycy wszystkie swoje mecze na tym turnieju kończyli po 3 setowych bojach, a więc mają już 12 setów w nogach, a Amerykanie tylko 8. Przy grze na plaży ma to duże znaczenie.

Jeśli tylko Rosenthal utrzyma pierwszą akcję na dobrym procencie to Dalhausser już swoje w bloku zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 991

parodia

Użytkownik
Ross/Walsh (USA) - Meppelink/Van Iersel NED) @3.75 (Bet365)⛔

Oglądałem wczoraj Amerykanki w meczu z Borger/Buthe i wrażenie było bardzo średnie. Miały duży problem z kończeniem swojej pierwszej akcji. Co prawda Walsh kapitalna w bloku jednak dzisiaj przeciwnik większego kalibru. Holenderki zostały przed tygodniem Mistrzyniami Europy i po ich grze widać, że są w gazie. Wczoraj dosłownie przejechały się po świetnej parze z Brazylii Antonelii/Juliana. Po takim kursie na pewno warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom